173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • donoki
    #91
    az a gáz, sehol sem kapni :/
  • donoki
    #90
    húú, Black Mirror-ral sem játszottam, nagyon lemaradtam az ilyen kalandjátékok terén :D De ahogy nézem van Black Mirror2 is :) Majd megnézem :)
    Nekem amúgy az első 2 Broken Sword a kedvencem, az utolsó 2 sem rossz, de mégsem olyan hangulatú :)
  • bogyoka
    #89
    Nekem nem tetszett a 2.-ik része, most játszottam le az Alter Ego-t, játssz vele, van olyan jó, mint a Black Mirror.:))
  • donoki
    #88
    JÓ lenne, ha kijönne a 3, az első 2-t végigtoltam párszor :( régi szép idők.. akárcsak a Broken Swordok... :o
  • syberia2
    #87
    Microids elég ügyesen nem válaszol
    Anuman dettó
  • bogyoka
    #86
    Én is emlékszem, hogy annyira magával ragadt a játék, hogy sokáig ültem a gép előtt, sosem felejtem el.:) Nekem is első számú kedvenc játék.
  • syberia2
    #85
    Utolsó két sor rám is igaz:))
  • micski2
    #84
    Kezdek kételkedni! :( SEHOL SEMMI!

    Pedig nagy kedvenc!

    Emlékszem Édesanyámmal jáccotuk először az 1-2 részt!
    Ha meghallom a zenéjét könnybe borul a szemem!
  • syberia2
    #83
    küldték nekem, szóval ősz elején már mutatniuk kell valamit erről
  • bogyoka
    #82
    Tök jó, egy kedvenc sorozatom 2010 szeptemberbe jön ki az Art of Murder: FBI Top Secret címen.:)
  • bogyoka
    #81
    Ez már azért valami, decembert írnak, hogy megjelenik. Honnan van a link? Találtad, vagy kaptad?
  • syberia2
    #80
    http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=13270
  • bogyoka
    #79
    Ja igen a Nikopol nagyon tetszett nekem is.
  • syberia2
    #78
    talán a 3D miatt nem vállalta, valószínű hogy rosszabb lesz így:(
    Azért a Nikopol szintjén lenne akkor már örülnénk
  • bogyoka
    #77
    Na látod, egyre több információhoz jutunk, ha írsz, meg persze én is fogok írni. Nagyon úgy látszik, hogy akkor nem a Sokal készíti.
  • syberia2
    #76
    írtam anumannak is még nöm válaszolt de nyugodtan írhatsz a [email protected] magyarul is akkor valahogy válaszolnak mert valami magyar dlgozik ott amúgy meg lefordítják
  • syberia2
    #75
    mi az hogy nem a white birdsé lett? akkor nem sokal csinálja?
  • bogyoka
    #74
    Úgy látom nem tud semmit.:) Lefordítottam szótárral, elég értelmetlen mondatot adott ki, de nagyjából értem.:)
  • syberia2
    #73
    Hi, and thanks for your email. White Birds is not involved in Syberia 3. The project is held by the company Anuman. We have no visibility at all on its development, and do not even know if the development has started or not. Sorry… Best regards.
  • syberia2
    #72
    Minden rajongó írjon egy levelet a kiadónak, hogy miért nem jelenik meg a 3. rész! Én már írtam rengeteget, de valahogy csak annyit árulnak el, hogy-1.: nem tudjuk 2.: Majd a sajtóból meg fogod tudni 3.: Ne félj, ahogy ígértük, júniusban jön-.-
    Na szóval úgy néz ki hogy se a kiadó, se maga a White Birds sem tudja hogy elkezdődött-e már a játék fejlesztése, úgyhogy kezdőthet a bombázás!:D
  • syberia2
    #71
    Hát nem tudom már mind a két fél a 8. levelénél tart:D úgyhogy remélhetőleg most már fognak valamit mondani is:D:D
  • bogyoka
    #70
    Ez jó, de nem jött:D Direkt írták, hogy maradjunk nyugton:D
  • syberia2
    #69
    Viszont magyarul már értik és azt mondták hogy ne félj júniusban jön a játék.
    de hülyék:D
  • syberia2
    #68
    Hello,
    We have no informations about it.
  • syberia2
    #67
    hát basszus 1 hónapja kész kéne lenni és mégcsak nem is írnak választ?
  • bogyoka
    #66
    Nos, hát ez nem sok információ, csak várni kell még mindig.:)
    Akkor én nem írok, biztos ezt a választ kapnám én is.
  • syberia2
    #65
    Válasz még 1szer:
    Hello,

    When a new game Syberia is announced, you will be kept informed through the various websites speak about video games.

  • syberia2
    #64
    nem, angolul, és ez jött:
    Hello,
    We have any informations about a new game Syberia,

    Thanks for your understanding.
    --

    Cordialement,
    Le Service Technique.

    kösz -.-
  • bogyoka
    #63
    Magyarul írtál? Írok én is.:)
  • syberia2
    #62
    de ezt hogy gondolják? Írtam nekik egy mélt, a [email protected] írjon minenki hátha nektek válaszolnak!
  • bogyoka
    #61
    csend az van:D
  • syberia2
    #60
    mi van most?
  • Alucard
    #59
    Én szinte biztos vagyok benne hogy ebből sajnos :( idén nem lesz semmi :(
  • syberia2
    #58
    Áhh, nekem ez sok, állítólag Júniusban jön, de se trailer, se képek, tavaly április óta nem is nyilatkoztak, vagy késni fog, vagy el sem kezdték...
  • nico79
    #57
    Hát a lényeg az,hogy addig nem jön ki még a Sony nem adja rá az áldását.Hol ott nem igazán értem mi köze van hozzá.Hiszen nem a Sony készítette az előző 2-részt sem.Ok kis cég a nem tud ekkora befektetésbe kezdeni.Na és ha nem jelenik meg Sony-n? Akkor mi van?
    Hiszen PC-re is megvennék annyian,hogy a bevétel fedezné a költségvetésüket.
  • Robi546
    #56
    SYBERIAAAAAAAAAAAA 3 HÚÚ KÉSZÜL JÉÉ :)))
    bízok bennük hogy nemsokára elkészül!!! :)))))))
  • kirol
    #55
    Full nem értem. A fejlesztő fizet, hogy a konzolon megjelenhessen? És nem fordítva?

    Ez új nekem, hisz pl. Heavy Rain azért nem jön PC-re, mert köcsög Sonyi egy halom pénzt fizetett, hogy másra ne készüljön el. Vagy Alan Wake is emiatt jön csak Xbox -ra.
  • nico79
    #54
    Sziasztok úgy tudom a Sony még mindig nem adta az áldását a 3.részre.
    A mai időkben paradoxnak tűnhet, hogy ráadásul csak PC-n és esetleg Xbox 360-on jelenik meg a játék, PS3-on azért nem, mert a Sony pokolian magas összeget kér részesedésért, amelyet az ilyen független, kisebb stúdiók nem tudnak megengedni maguknak. Ezen egyébként Emmanuel Olivier, a Microids feje egy leadott interjúban igencsak felhúzta magát, részletesen és hosszan ecsetelve, illetve elmagyarázva, hogy a Sony akkor sápot szedne le tőlük, hogy a bevétel 55%-át vissza kellene adni a japán cégnek. Éppen azért minden PS3-as Syberia-rajongót arra ösztönöz, hogy [email protected] címre írt levelekkel bombázzák a Microidson keresztül a Sonyt: felejtsék már el a pofátlanul magas áraikat, hogy a játék PS3-on is megszülethessen.
  • kirol
    #53
    Nem úgy néz ki, mintha készülne!
  • syberia2
    #52
    És mikor kezdi el készíteni Mr.Sokal? Mikor lesz róla kép?