173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • PyRex
    #1
    Sziasztok!

    Tudom, hogy már többen kivesézték a dolgot, de én nemrég játszottam végig a Syberia 1. és 2. részét és azt kívánom: bárcsak lenne belőle még 10 :)

    Sok helyen olvastam, hogy nem kívánják folytatni a sorozatot, de most találtam egy interjút, ami ugyan már elég régi (kb. a Syberia 2. elkészülésére tehető), viszont a következőket (is) tartalmazza:

    "LM: Ok – that’s a straight forward answer (laugh) What is Benoit working on after Syberia. If not Kate – then what?

    BS: I don’t know, that is a good question. I have a few projects in mind. I have more than one game in preparation. One of them could be Syberia ..well not Syberia 3, but the follow up of Kate Walkers adventures. Uhmmm it is just too early to tell."


    Ez azért némi reményre adhat okot, nem?? Itt nem Syberia a fontos, hanem azt hiszem mindenkinek Kate Walker. Nagyon a szívünkhöz nőtt, hiszen a játék alatt változott át erőszakos ügyvédnőből érző, romantikus lánnyá, aki újra hisz a csodákban - akárcsak a gyerekek :)

    Tudom, hogy jelenleg Benoit Sokal egy másik játékon dolgozik, de hátha találkozhatunk még Kate Walkerrel is! Én reménykedem nagyon, és Ti?

    A teljes interjú itt olvasható.
    Benoit Sokal következő játékáról pedig itt találsz infókat.
  • PyRex
    #2
    senki?
  • M.A.D.
    #3
    Én speciel nagy kaland-rajongó vagyok! :))
  • edios
    #4
    Jó lenne még1 kicsit irányítgatni Kate Walkert,az igaz.. De engem a játék világa fogott meg, a környezet főleg,ami rendkívül hangulatos.
  • Sephi
    #5
    A Lost Paradise is tudtommal Kate Walker-el lesz :D
  • PyRex
    #6
    Ő, igenn? Igazság szerint reménykedtem ebben, ez király lenne :)
    És lehetnének utalások a Syberiára benne...
  • PiszkosFred
    #7
    Sok helyen direkt hangsulyozzak, hogy a fiatal lany a PL torteneteben nem Kate. Ennek ellenere meg van jopar honap, a megjelenes napjan kiderul ki is a foszereplo...
  • Sephi
    #8
    Ha nem is Kate lesz akkor is lesz koze a Syberiahoz.
    Valami lesz mert ossze akarja kotni a meseket.

    Egyebekent e BS egyik regi , meg a Syberi2 elotti , interjuban olvastam.
  • Roll
    #9
    Én is imádom a syberiat, baromi hangulatos kis játék.
    Remélem igazatok lesz és lesz 3. rész.
  • bogyoka
    #10
    Én is szeretem, és úgy döntöttem, hogy elkezdem megint az 1. és 2. részt, pedig nem szeretek újból lejátszani egy játékot, ha már lejátszottam, de ezért nagyon odavagyok, és nagyon-nagyon várom a 3. részt, úgyhogy figyelem mindig ezt a topicot, hogy mizujs van.
  • edios
    #11
    Olyan sokan várják már a 3. részt, de szerintem hiába, a 2es az lezárta teljesen az eseményeket! Ha lenne 3as az már vmi erőltetett story lenne... :(
  • maxius
    #12
    Engem csak az éredekel, hogy Kate hogy jut haza...A sín elég csúnyán mgesérült...
  • szotyimutyi
    #13
    Már nyilatkozta a kiadó, hogy nem lesz 3. rész, legfeljebb Kate kalandjai marad a téma.
  • Rusy
    #14
    hát igen én is szerettem volna 3-mat, de ami igaz az igaz, az már gagyi lenne és erőltettet story, hogy mindenki megvegye és játszon vele, mindenki csalódna szerintem, ne legyen 3, hanem valami új történet, kaland kate-el, bár ebből nem lehet mit kihozni, kate megváltozott, megtalálta mi a fontos az életben, ezt már nem lehet fokozni, boldogan él amíg meg nem hal, szerintem valami új karaktert kellene megint erre a sikerre vinni, amivel szerintem nem lesz gond, tuti tartogat még jó dolgokat a tarsolyában benoit sokal...
  • ibrik
    #15
    Ja
    Kate elment Tibetbe (az közel van Szibériához) buddhista apáca-szerzetesnek. Kopaszra borotválták a fejét, némasági fogadalmat tett, egész nap csak meditál, és a lét, az elmúlás és a Nirvána kérdésein elmélkedik - nameg hogy hogyan cseszhette így el az életét.
  • Rusy
    #16
    :)))
  • PyRex
    #17
    lool
  • Jameson
    #18
    Hi. Kellene egy kis segítség. Most raktam fel a Syberia-t. Nagyon lassú a mozgás. Hardver: P4 Prescott 3000, 512 Geil RAM, Sapphire 9600, WinXP, directx 9c
  • ibrik
    #19
    Mit értesz azon, hogy lassú?
    A képkockák akadozva követik egymást? Vagy Kate futás helyett csak sétálni hajlandó?
  • Siffredi
    #20
    Ilyen problemaval engem is megkerestek mar dc-n (share-ben volt a Syberia, gondolom ezert)
    Neked is azt tudom mondani, amit akkor: keress hozza patch-t (amugy szvsz ha van sp2-d ott kell keresni a bibi-t)
  • Jameson
    #21
    ibrik :)

    Szerintem Kate fut, csak nagyon lassan jönnek elő a képkockák egymás után.
    Honnan tudok letölteni patch-et ?
  • Jameson
    #22
    Siffredi: a WinXP-n sp2 van.
  • Seth
    #23
    Eccerű, állítsd át a kompatibilitást win98-ra és tadaaam
  • ibrik
    #24
    A Syberia II-höz sosem adtak ki patch-et.
  • Seth
    #25
    az első részről van most szó.....
  • ibrik
    #26
    Hát ahhoz képest, hogy amúgy is egy nemlétező játék (ami sosem lesz) nevét kapta ez a topik, elnézhető a "tévedésem"...

    Amúgy:

    Jameson: Syberia 1 SP3 Patch
  • ibrik
    #27
    Lent a "Downloads"-nál...
  • Seth
    #28
    Rajtam nem segített ez a patch ( hiba ugyanaz,tehát lassú az egész)
    Mondom hogy ha kompatibilitást beállítja win98-ra, akkor tökéletes
  • Sephi
    #29
    Nos szerintem pedig igenis lehetne egy harmadik resz...pl hogy Hans-al mi tortenik es Kate hogy jut haza... el lehetne az meg meselni... nem feltenem oket.
  • Siffredi
    #30
    en is kedvelem a game-t de szertintem ezzel a ket resszel volt kerek a tortenet, minden tovabbi csak rontana a helyzeten...
  • ibrik
    #31
    Egy játék második része - még elmegy kategória, néha szükséges, vagy pont így van megcsinálva, mint a Syberia két része, ahol a TELJES kitalált történetet osztották kétfelé.

    Egy játék erőltetett harmadik része... - már az "erőltetett" szóval emondtam a véleményemet...
  • Tóth Bálint
    #32
    Hi Légysiives segítsen aki tud!!!!!!!!Írjad meg hogy honnan tudom leszedni a Syberia 2-t.Kösssssz.Írd erre:[email protected]
  • Csuhai G
    #33
    Ez nem az a topik. De tartok tőle : ez nem az a fórum! :)
  • littleNorbi
    #34
    Lesz Syberia 3 ?
  • sila
    #35
    szia mindenki ez a kérdés engem is érdekel sybéria 3 lesz?
  • donoki
    #36
    lesz syberia 3? :S
  • Csuhai G
    #37
    Nem, nem lesz.
  • dragonfighter
    #38
    hol tudom letölteni a syberia 1 et?
  • donoki
    #39
    a boltba meg tudod venni ;>
  • dragonfighter
    #40
    nem azt kérdeztem,hogy hol lehet megvenni,hanem azt hogy hol lehet letölteni ( ha 1általán lelehet)