173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • edios
    #131
    két kép
  • syberia2
    #130
  • pyrohun #129
    lájk! :)
  • syberia2
    #128
    Hivatalos :)
  • pyrohun #127
    VÉGREEEEEEEEEEEE!!!!
  • fityusz
    #126
    Gamekapocs is írt róla: http://www.gamekapocs.hu/hir/32032/mar_gozerovel_keszul_a_syberia_iii
  • syberia2
    #125
    Ennél még egy világvége sem ért volna váratlanabbul:DD
  • akyyy
    #124
    vivát!!!
  • edios
    #123
    "Syberia III" is a multiplatform game scheduled for release in 2014-2015.
  • edios
    #122
    semmi különös, csupán a hivatalos bejelentés (és cikk), hogy készül a Syberia 3. eredeti fejlesztőkkel, Benoit Sokal-al.
  • donoki
    #121
    :S hát az elég kuka
  • syberia2
    #120
    állítólag teljesen 3Ds lesz, mint valami tomb raider... meglátjuk:s
  • kisokka
    #119
    Lehet kapunk egy akció/TPS-t Xbox-ra, aztán legyél boldogNa az lenne a legrosszabb forgatókönyv. Nekem nagyon tetszettek a korábbi megoldások, ezért arra kíváncsi lennék én is, hogy mi ez a "nextgen" dolog...
    Csak ugye a legnagyobb baj abban rejlik, hogy ez egy pár évente felröppenő hír, miszerint jön a Syberia 3 és persze semmi nem lesz belőle.
  • Alucard
    #118
    Ajánlom nekik! :D

    Mintha korábban valami olyasmit olvastam volna (Sokal nyilatkozta), hogy a 3. részt már "nextgen" grafikával szeretné kiadni, mivel a korábbi megoldás(ok) már nem juttatnák el a játékoshoz azt a világot, érzést, amit megálmodott... (?) Bízom benne, hogy jelen esetben ez csak valami buta vicc, vagy valami félreértés!
  • donoki
    #117
    na végre :) remélem tényleg csinálják a játékot..
  • Alucard
    #116
    Viszonylag friss: http://mysterymanor.net/forum/viewtopic.php?f=15&t=10822
  • donoki
    #115
    na semmi hír róla?:(
  • pyrohun #114
    azt nem értem, hogy iPad-re miért nem csinálták már meg 1 éve legalább? Annyira adná magát basszus. Felbontás telejsen jó hozzá, a vas simán elbírná, imádnám! :)
  • hph01
    #113
    Egy érdekes videó. Syberia PSP. Bárhova viheted magaddal:
    http://www.youtube.com/watch?v=EY0QFRmHITY
    2011 telére igérték.
  • syberia2
    #112
  • hph01
    #111
    Kedves mindenki:
    Lehet reménykedni?
    Microids (Facebookról): As we said, we are working on it. I can say that several meetings are planned this week about the game. But I don't think we will have more hot news about Syberia 3 before the end of the year. Be patient and maybe you co...uld have a good surprise in 2012
    Talán, talán?
  • suno
    #110
    Bocs, nem vitatkozni akartam, csak 1-2 dolgot helyrerakni. Azt írtad:

    syberia-szerű játék sosem lesz üzletileg sikeres

    erre írtam az ellenpéldákat.

    Syberia 2 : Igaz hogy eladásokban egy sikeres kalandjáték ma közelében sincs az általad említett játékokhoz, (ami olyan, mintha mondjuk filmes példával egy átlag nyereséges francia filmet hasonlítanál az Avatarhoz)Persze, az Avatar valóban zsebre vágja a francia filmet, de attól még az is lehet sikeres üzletileg.
    Mivel a kalandjátékok a trendek miatt kevésbé népszerűek(de főleg magyarországon , mert nyugat-európában azért szépen mennek), talán a mai fiatalok azt sem tudják már hogy mi az a kalandjáték. Nem tudom , hány éves vagy , de én még emlékszem az ellenkezőjére is , mikor a 90-es évek elején iszonyat mennyiségeket adtak el a kalandjátékokból.
  • edios
    #109
    "Méghogy a Syberia nem volt sikeres???"

    ezt nem tudom honnan vetted.

    "syberia -szerű játék ne lenne sikeres üzletileg"

    kalandjáték rizikós műfaj. nagyköltségvetésű kalandjáték még rizikósabb. lehet profitot termelni, csak garantáltan nem nagyot, és azt is nehezen.
  • syberia2
    #108
    szerintem meg gondolj csak egy Bf: bad company 2-re vagy cod6 ra és megérted hogy azért kalandjátékként a legjobb, de a többi között alig állja meg a helyét(no nem mintha nem lenne zseniális, egyszerűen nem vevőek rá az emberek)
  • suno
    #107
    Méghogy a Syberia nem volt sikeres??? Akkoriban a kalandjáték megmentőjeként tekintettek rá, és rengeteg fogyott belőle. Ha nem így lenne, nem lett volna 2. rész, és nem beszélgetnénk 3.-ról. Ja és a mai napig előkelő helyen szerepel(kb 10 év után), a bigfishgames-szerű letöltős oldalakon. (Na ilyenre meg pl. csak a kortalan kalandjátékok képesek.)Ez a játék Benoit Sokalnak anyagi lehetőséget teremtett, hogy saját stúdiót csináljon, (ami később megbukott ugyan),de hogy ne lett volna üzletileg sikeres, röhög a vakbelem. Az meg , hogy syberia -szerű játék ne lenne sikeres üzletileg, az egy másik csúsztatás: gondolj a Runaway trilógiára, vagy a Broken sword sorozatra, hogy csak a maiakat említsem, és a régi pl. Lucasartsos kalandokról még nem is ejtettem szót.
  • edios
    #106
    google francia -> angol fordítás szerint:

    sok pletyka terjengett syberia 3-ról, többek között 2012 elejei megjelenés, azonban a valóság az, hogy a projectben még egy tollvonás sem történt. benoit sokal nem szeretne hagyományos rajzolt háttérnél maradni, azzal indokolva, hogy az üzletileg nem lehet sikeres koncepció. tehát teljes 3d-s környezetet akar, amihez viszont sok pénz kell, ami meg nincs.

    tádámm.

    (megjegyzés: syberia-szerű játék sosem lesz üzletileg sikeres, viszont többek között ezek a rajzolt hátterek eredményezték azt, hogy már hosszú évek óta A kedvenc játékom. nem értek egyet ezzel a modern grafika elmélettel.)
  • kvalentin
    #105
    #104 azt írja 2012 elejére várható
  • syberia2
    #104
    Ezt valaki most angolul vagy magyarul leírja, miez?:)
  • mmarta
    #103
    Azért van még remény:
    http://planete-aventure.net/article.php?id=85
  • syberia2
    #102
    ELEVE nem is ők csinálták volna
  • TheGrinder
    #101
    http://www.gamestar.hu/elhullottak-a-feher-madarak-bezart-benot-sokal-studioja.html
    Itt írja, h bezárták a Benoît Sokal studiót, szal nagy a valószínűsége, hogy nem lesz már folytatás.
  • syberia2
    #100
    :O
    mutass linket, nem hiszem el:((
  • TheGrinder
    #99
    Már abbahagyták a projectet, volt rólla hír a gso-n még év végén.
  • Robi546
    #98
    Egyet értek veled! :( ;(
  • syberia2
    #97
    Ez már több mint gyanús. Egy éve gyakorlatilag semmi hír, kép, még csak egy "Helló mindenki, dolgozunk a játékon" se.. Gyanítom, hogy el se kezdtek dolgozni rajta.
  • bogyoka
    #96
    Ne lovald ennyire be magad, bele kell nyugodni, hogy egyelőre nincs syberia 3. Én is csak várok, és játszok mással, jönnek nemsokára új játékok amik jó lesz.:)
  • syberia2
    #95
    kezdek ideges lenni, mert SEHOL semmire nem jön válasz
  • pyrohun #94
    Szerintem skizofrének lettek a sok leveledtől :))))))))))))))))))
  • syberia2
    #93
    Microids üzenete: Mivel a játék készítése még nem kezdődött meg, nem tudunk időpontot mondani.



    Én.: Mi a ...? De hát egy hónapja meg kellett volna jelennie!! Mi az hogy nem kezdték meg?



    M.: Nincsenek infóink.

    "Ezek szerint csak véletlenül kotyogták ki hogy nem kezdték el, mert most mindent tagadnak, hogy nekik nincsenek infóik. Fura."


    Én- De hát az előbb mondtak valami információt!! Hát akkor kinek vannak infóik?


    Hétfőn várható válasz
  • syberia2
    #92
    Najó, nincs más hátra, mindenkit kérek, írjon a [email protected] -ra leveleket, mert még NEM KEZDTÉK EL CSINÁLNI! Ha akarjuk hogy valamit eláruljanak, sürgőssen sok érdeklődőre lesz szükség!
    UI.: ezt nézegessétek, töltök fel friss híreket! Syberia 3- levelezés a Microids-al!