173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • Yulcsa
    #51
    Alig várom!!! :)
  • bogyoka
    #50
    Jaj de jó Bíztam Sokal bácsiban, hogy csak folytatni fogja, éreztem
  • suno
    #49
    Mégis készül a játék!!!!
    http://gamestar.hu/syberia-3-megis-keszul.html
  • Prince23
    #48
    bejelentés
  • Punishment
    #47
    A Paradise semmit nem ér!!! Bocsánat ha valakit ezzel megsértek.
  • rokaimi
    #46
    hát kivittem ezt a Paradise nevű játékot... hát lehet egy kicsit már a syberiaához raktam a mércét de ez a játék nekem nem tetszett
  • BBird
    #45
    Mert csak fake? :-)
    Mellékesen szerintem nem kellene sokat nyomozni, hogy kiderítse valaki, hogy melyik filmből lopták a Kate Winslet féle jelenetet. (Esetleg az Apró Titkok -ból?)
  • rokaimi
    #44
    akkor mér van kiirva a végére hogy winter 2008?
  • PyRex
    #43
    Kicsit félreértelmezted a videót... ez egy "What if" video sajnos, semmi más.
  • rokaimi
    #42
    Hello gyerekek. Sajna a Syberiaát úgyláccik nem folytatják de helyette kiatták a Paradise nevű játékot. Nagyon hasonlít a Syberiához csak sajna nem kateel benne a főhős :( a kinézet tiszta syberia mármint a grafika de egy teljesen syberiatól eltérő történetet lehet megint végigkövetni. Ha vkit érdekli nézzen szét neten

    u.i.: Úgylátszik lesz film a Syberiaból itt a bizonyíték!!
  • donoki
    #41
    ne akarj hamis játékkal játszani
  • dragonfighter
    #40
    nem azt kérdeztem,hogy hol lehet megvenni,hanem azt hogy hol lehet letölteni ( ha 1általán lelehet)
  • donoki
    #39
    a boltba meg tudod venni ;>
  • dragonfighter
    #38
    hol tudom letölteni a syberia 1 et?
  • Csuhai G
    #37
    Nem, nem lesz.
  • donoki
    #36
    lesz syberia 3? :S
  • sila
    #35
    szia mindenki ez a kérdés engem is érdekel sybéria 3 lesz?
  • littleNorbi
    #34
    Lesz Syberia 3 ?
  • Csuhai G
    #33
    Ez nem az a topik. De tartok tőle : ez nem az a fórum! :)
  • Tóth Bálint
    #32
    Hi Légysiives segítsen aki tud!!!!!!!!Írjad meg hogy honnan tudom leszedni a Syberia 2-t.Kösssssz.Írd erre:[email protected]
  • ibrik
    #31
    Egy játék második része - még elmegy kategória, néha szükséges, vagy pont így van megcsinálva, mint a Syberia két része, ahol a TELJES kitalált történetet osztották kétfelé.

    Egy játék erőltetett harmadik része... - már az "erőltetett" szóval emondtam a véleményemet...
  • Siffredi
    #30
    en is kedvelem a game-t de szertintem ezzel a ket resszel volt kerek a tortenet, minden tovabbi csak rontana a helyzeten...
  • Sephi
    #29
    Nos szerintem pedig igenis lehetne egy harmadik resz...pl hogy Hans-al mi tortenik es Kate hogy jut haza... el lehetne az meg meselni... nem feltenem oket.
  • Seth
    #28
    Rajtam nem segített ez a patch ( hiba ugyanaz,tehát lassú az egész)
    Mondom hogy ha kompatibilitást beállítja win98-ra, akkor tökéletes
  • ibrik
    #27
    Lent a "Downloads"-nál...
  • ibrik
    #26
    Hát ahhoz képest, hogy amúgy is egy nemlétező játék (ami sosem lesz) nevét kapta ez a topik, elnézhető a "tévedésem"...

    Amúgy:

    Jameson: Syberia 1 SP3 Patch
  • Seth
    #25
    az első részről van most szó.....
  • ibrik
    #24
    A Syberia II-höz sosem adtak ki patch-et.
  • Seth
    #23
    Eccerű, állítsd át a kompatibilitást win98-ra és tadaaam
  • Jameson
    #22
    Siffredi: a WinXP-n sp2 van.
  • Jameson
    #21
    ibrik :)

    Szerintem Kate fut, csak nagyon lassan jönnek elő a képkockák egymás után.
    Honnan tudok letölteni patch-et ?
  • Siffredi
    #20
    Ilyen problemaval engem is megkerestek mar dc-n (share-ben volt a Syberia, gondolom ezert)
    Neked is azt tudom mondani, amit akkor: keress hozza patch-t (amugy szvsz ha van sp2-d ott kell keresni a bibi-t)
  • ibrik
    #19
    Mit értesz azon, hogy lassú?
    A képkockák akadozva követik egymást? Vagy Kate futás helyett csak sétálni hajlandó?
  • Jameson
    #18
    Hi. Kellene egy kis segítség. Most raktam fel a Syberia-t. Nagyon lassú a mozgás. Hardver: P4 Prescott 3000, 512 Geil RAM, Sapphire 9600, WinXP, directx 9c
  • PyRex
    #17
    lool
  • Rusy
    #16
    :)))
  • ibrik
    #15
    Ja
    Kate elment Tibetbe (az közel van Szibériához) buddhista apáca-szerzetesnek. Kopaszra borotválták a fejét, némasági fogadalmat tett, egész nap csak meditál, és a lét, az elmúlás és a Nirvána kérdésein elmélkedik - nameg hogy hogyan cseszhette így el az életét.
  • Rusy
    #14
    hát igen én is szerettem volna 3-mat, de ami igaz az igaz, az már gagyi lenne és erőltettet story, hogy mindenki megvegye és játszon vele, mindenki csalódna szerintem, ne legyen 3, hanem valami új történet, kaland kate-el, bár ebből nem lehet mit kihozni, kate megváltozott, megtalálta mi a fontos az életben, ezt már nem lehet fokozni, boldogan él amíg meg nem hal, szerintem valami új karaktert kellene megint erre a sikerre vinni, amivel szerintem nem lesz gond, tuti tartogat még jó dolgokat a tarsolyában benoit sokal...
  • szotyimutyi
    #13
    Már nyilatkozta a kiadó, hogy nem lesz 3. rész, legfeljebb Kate kalandjai marad a téma.
  • maxius
    #12
    Engem csak az éredekel, hogy Kate hogy jut haza...A sín elég csúnyán mgesérült...