9022
Far Cry 2
  • Chocho
    #3571
    Igen, én is kiszúrtam, hogy nem az igazi. Az ellenfelek nagy fölényben sem csinálnak szinte semmit, még akkor sem, ha ott ugrabugrálok az orruk előtt.

    A grafika szvsz nagyon szép, és még az ára sem olyan nagy. Az én gépemen (4400+, 2 giga ram, HD 3870) minden maxon megy, kivéve az árnyékokat. Az médium. Így belőve szuperül fut a játék (persze FSAA-t ne is várjon senki).
  • antos
    #3570
    OK, megpróbálom.
  • Prince23
    #3569
    Sztem a kiadókat támogatod ezzel, és ihletet adsz így a programozóknak is ezáltal...
  • Kishozi
    #3568
    Tegyél fel eggyel régebbi drivert! A legújabbal nekem is ez volt a problémám.
  • Shep
    #3567
    Jó lenne rájönni mi okozza, mert elég zavaró, főleg ha már egy ideje nem mentettél.
  • strebacom
    #3566
    Húú ez a játék nagyon ott van..nekem nagyon bejön én megveszem ezzel is remélem támogatom a fejlesztöket......
    most arra lennék kiváncsi hogy kinek hogyan fut....
    Köszi és bocsánat....
  • Dave0092
    #3565
    valaki segitsen. szétlötték a lángyszórómat, hogy tudom megjavitani?
  • antos
    #3564
    Volt valakinek olyan problémája,hogy indítás után csak fekete képernyő és annyi?
    Mi lehet a gond? Kodekre gondoltam,de azt leszedtem,ugyanaz a hiba.
  • ReaL KiLLeR
    #3563
    Ezek a képek (azért nem 1-től 1-ig) egészen jó reklámnak számítanak a grafikus enginnek, majd tovább utok a játék 1 %-nánál, ha megírtam a multimédia házi dolgozatomat, és igyekszem megcsodálni a tájat.
    Egy pillanatra engem is megdermesztett, hogy az egyik házikó előtt álló két fickóból lelőttem az egyiket mindössze néhány méterről, mire a másik meg sem fordult hosszú másodpercekig pl a lövés irányába. Máskor viszont megölt valaki, akit nem is láttam, úgyhogy kiegyenlített a játék. :D
  • gduck
    #3562
    #3405
  • ReaL KiLLeR
    #3561
    Nálam nem csomagol be mindent, a jó játékmenetet, a beleélés lehetőségét stb.-t az über alles grafika, viszont csalódni meg nem valósított ígéretek ellenében én is tudok, és most amiatt, hogy a Far Cry 2 is behódolt a 8 bites égbolt őrületnek (nézzetek fel éjszaka az égre) , ráadásul egyátalán nem csúnya, de egy 2008-as elvárásoknak megfelelni igyekvő Doom 3 engine-t enged sejteni a látvány mögött az ún. PVC bábúk alapján, azt kellett tennem. A legtöbb UE 3 motorra épülő virtuális világ már nem "gyönyörködtetett" ilyen polírozott gumi emberkékben, nem is beszélve a Crysisről. Nem teljesen kiábrándulva jegyeztem ezt meg, de sokkal többet vártam 1 - 2 előzetesnek köszönhetően. Nekem a Brothers in Arms jobban tetszik pl., és ugyanígy nem szaggatott maximumon.
  • Rage47
    #3560
    nekem is másodjára... mikor felveszem egyes helyeken az életet kékhalál
  • grebber
    #3559
    Ja amúgy így 2 óra alatt az AI-ról.
    Sikerült alulmúlni a Crysisban lévő AI-t nagyon de nagyon negatív értelemben :(







  • grebber
    #3558





  • priluki
    #3557
    Bammeg itt fikázzák a grafikát, vicc,sztm nagyon is jo a graf!!! A gépigényt nem tudom megmondani de sztm azis elfogadhato,játékmenet megintcsak über,mikell még??
  • Ari18
    #3556
    köszönöm,megnézem hátha.....
  • Kishozi
    #3555
    Addig forogsz körbe, amíg folyamatosan nem világít az a led a GPS-en. ha megvan, elindúlsz egyenesen előre. bent a házban lesz egy táska, benne a gyémánttal.
  • adammmmmmm
    #3554
    Nem lehet valahogy megoldani hogy az elenőrzési pontokon ne legyen ellenség?Akárm ennyit megölök késöbb mindig lesznek ott. Idegesítő hogy valahova el kéne mennem de folyton le kell álnom lövöldözni. (nem akkor baj de zavart mikor pl gyógyszerért mentem)
  • inter94
    #3553

    néha belassul de nem vészes
  • mNzJean
    #3552

    Szerintem, nem elég egy játékhoz a jó grafika . Ha a játékos szellemileg sivár ,és nem tudja beleélni magát abba amivel játszik ,nem tudja átélni , és beleképzelni magát abba a világba akkor cseszheted a jó grafikádat , azzal sem fog örömet okozni a játék. Csak egy kis fantázia meg egy kis átélés kell és gyengébb grafikával is élvezni fogod a játékot.
  • zeus89
    #3551
    Nekem a legújabb driverrel legnagyobb események között leesik az fps 15-re kb. (grafika minden ultra high) ... általába meg olyan 25-30 fps ...
  • darkhmz
    #3550
    Szánalmas, hogy a grafika alapján ítéled meg a játékot... Akkor szórakozz 3DMarkkal
  • Scouser
    #3549
    Neked hogyan fut azzal a procival?
  • exTrem
    #3548
    Hi all. Most fogok nekikezdeni. Aki játszik már vele és kb képben van, hogy körülbelül milyen gépigénye van az kérem írja le, hogy a konfigurációm elég e a játékhoz. Nem low grafikára értendo :)
  • Ari18
    #3547
    sziasztok!
    ennél a gyémánt.os feladatnál mit kell csinálni? megnyomom az 5-ös gombot de semmi nem történik,semmi zöld nincsen vagy mi?
  • strebacom
    #3546
    Hát..én már játszottam úgy a HL2 ep1-el---
  • rambuu
    #3545
    Több törénet szál van, attól függ, hogy a piros küldetéseket csinálod, avagy a kékeket, és más lessz a befejezés.
    Ezért lessz érdemes legalább 2x átmenni rajta.
  • Bokafix2
    #3544
    A wc-n ülve jáccad laptopon.
  • mila69en
    #3543
    bakker honnan? rendelted meg?:)
  • Bagoly81
    #3542
    dx 10.1 es a gém?
  • Szili08
    #3541
    Ott van egy kis aktatáska. Abba van gyémánt.
  • XeroX
    #3540
    Nem találtam megoldást a problémámra, talán valaki tud segíteni.
    A játék csak max 800*600 ban indul el, nem is lehet nagyobb felbontást választani még a FC_benchmarkban sem. Minden drivert újra raktam. Van valami megoldás vagy marad a windows reinstall ? (Minden más game rendessen megy).
    Thx
  • MatWood
    #3539
    1000Ft-ot teszek rá, hogy lesz hozzá sok-sok patch amitől még szebb lesz. Fogadás PM-ben. :D
  • inter94
    #3538
    gyémánt keresésnél megtalálom a helyszínt folyamatosan zöldet világit a GPS és akkor mit kell csinálni?
  • Shep
    #3537
    Én ha mediumra veszem az árnyékot ugyanúgy néz ki csak, egy csomó fának eltűnik az árnyéka.
  • Shep
    #3536
    Én is írtam lentebb, hogy az csak az én véleményem, majd mindenki kipróbálja és eldönti. Mondjuk nekem most kékhalálozott, ismeretlen hibával, szóval, eddig a játék sem az igazi :)
  • davidka003
    #3535
    Fejezd már be. Senki nem kíváncsi a fikázásra. Hányszor fogod még leírni?
    Tisztára, mint egy óvodás.
  • DarkSector
    #3534
    Na ettől az " éjszakai " részektől fosom össze magam.
    Milyen igénytelen egy játék.
  • Bokafix2
    #3533
    Tényleg nem csúnya, bár a számadatok szerint a Montreal csapatának nem sikerült a Crysist überelni, pedig ez volt a céljuk, valahol olvastam. Persze ez csak inkább a grafikára vonatkozik, semmi másra.
    A Crysis a játék elején 0,8 millió poligonos textúrákkal kezd, később pedig, főleg a jeges részeken eléri a 2 millió poligont.
    Az FC2 nem tud ennyit kiizzadni, de ez nem nagy vigasz a Crysisnak, mert minden másban jobb a Far Cry. Sztem.
  • xido
    #3532
    GTA-kban is egy küldetés volt mindig,ez nem fantasy rpg,hogy telerakhatod a quest-naplót,aztán majd mész sorban:)