9022
Far Cry 2
  • NeBby
    #3611
    Jó az MI , semmi gond vele , sőt!
    Sokkal jobb , mint ami a crysisben volt.... Csak azt nem szeretem bennük , hogy mindig elütnek kocsival
  • Mr Bishop
    #3610
    Vezérlőpult-Rendszer-Speciális-Teljesítmény beállítások-speciális-virtuális memória-módosítás.
  • gduck
    #3609
    Ez lemaradt az első fényképről

  • tobias88
    #3608
    néha csinál érdekeset, pl 10 méterről nem vesz észre meg hasonlók
  • wesker24
    #3607
    Sajátgép Tulajdonságok Speciális Teljesitmény Beállitások Speciális fül és ott van a virtuális memória módositása
  • marco2
    #3606
    Segítség vírtuális memoriát hogy kell magasabbra állítani? Nem tölti be a játékot 15 percig csak loading
  • Mr Bishop
    #3605
    ááá...
    Ezt csak grebber írta, azóta le se száll a game-ről.
    Mégis csak jó.
  • Pacal17
    #3604
    Ááááhhh ma télleg meg kéne rendelnem :D


    Télleg nagyon kaka az MI?
  • wesker24
    #3603
    Én is felraktam a legujabb Nvidia drivert de nálam se ment a venti szablyozás alatta de viszont másik progival már szinte ugyanugy megy a venti szabályozás ahogy eddig ! Tehát probléma egy szál se !

    Amugy javaslom a Rivatuner progi letöltését ebben is van ventilátor szabályozó !
  • shootme99
    #3602
    Sziasztok!
    Teszteltem, egész jól elmuzsikál a gépemen, úgy 30 fps körül, ha tüzet gyújtok, vagy nagyobb zúzás van akkor huszonpár, és mindez maximum grafikai beállításokkal 1280*1024-ben, élsimítás nélkül (ha azt ráteszem jópár fps-el lejjebb viszi). De lehet, hogy kompromisszumot fogok kötni, rárakok egy kis élsimítást, hogy ne legyen cakkos, és lejebb veszek valamit a grafóból és úgy tolom majd :)
  • Mr Bishop
    #3601
    Azért az a jelző erre a játékra, hogy "kalap szar", az azért több , mint túlzás.
    A pokol tüzére azokat, akiknek a tökéletes se elég...
  • mapi
    #3600
    ?
  • gduck
    #3599
    Pár multis kép (az utsó 1 percre estem be):









  • tomcsa4
    #3598
    Ja bocs, vak vagyok, látom a gépedet. Lazán fog menni. Én a következő gépen játszom 1024x768, medium beállítában: 4000+ San Diego, 2GB Ram és Radeon 1950GT. Eddig nem volt vele probléma.
  • FlyHigh
    #3597
    Szerintem nagyon jó lett. Úgy vártam mint egy átlag játékot, nem vagyok már 14 éves h minden szar marketingnek bedőljek.:D
  • tomcsa4
    #3596
    Eccerű az szleng. Gusztustalan netes szleng. De én ezen nem akadok ki, mivel százszor látok ilyeneket, hogy mindíg (helyesen mindig), alíg (helyesen alig), amik nem szlengek, hanem elgépelések vagy rosszul rögzült dolgok. Én nem teszem szóvá, mivel én is elgépelek ezt-azt.
  • timantes
    #3595
    AMD konfiggal ne reménykedj , talán low-medium-on menni fog
  • The Protector
    #3594
    nyád.ha már ennyit képes voltál leírni akkor méltóztathattál volna válaszolni.a tahóság teteje.Azért köszi a választ elitehunnak.
  • tomcsa4
    #3593
    Told nyugodtan, gépigénye barátibb, mint a Crysisnak. Simán fog menni nálad is (legalábbis a VGAd megfelelő, a többit nem írtad le, de 2 GB ram és már süvít is).
  • mapi
    #3592
    Hi! Akinek megvan a far cry 2 (originál),az meg tudná mondani,hogy hány gigás?
  • Batistuta007
    #3591
    Hali

    Most játszottam vele vagy 4 órát megállás nélkül!sztem jobb mint a crysis,grafja nem szebb viszont így sokkal élethűbb!kicsit hülyén hangzik de a crysis már nagyon csicsa volt!a játékmenetben annyi hiba hogy sokat kell kocsikázni,de legalább nem 3-4 óra alatt lesz kiakasztva!a hangulat a hangok meg minden 10/10
  • PrisonMan
    #3590
    Helyesírásod ott van a szeren!!
    "eccerű" ---> gratulálok!
    "crysisnál" ---> Crysisnél
    "Megérte várni." ---> Akkor itt hol is a kérdés?
  • elitehun
    #3589
    Válaszok
    1:Nem szebb a crysisnál de így is gyönyörű
    2:passz
    3:sztem igen
  • beamkiller
    #3588
    sziasztok!
    Nekem olyan hibat ir ki amikor elakarom inditani ,h Desktop is not set to 32bit mode, unable to continue! vmi megoldas erre? Vistam van 32bites :(((
  • The Protector
    #3587
    Hy nem szeretnék sok üzti végigolvasni.Egy 1 eccerű kérdéssorozat.
    1.szebb a crysisnál?
    2.optimalizálás(8600gT vel mire számítsak)
    3.Jó a gme?Megérte várni.Örülnék ha vki válaszolna pláne ha többen is.
  • SötétBarom
    #3586
    Az elég lol lenne, ha grebber kollégának ez nem esett volna le :DDDD
  • Dave0092
    #3585
    erre valaki lécci
  • gduck
    #3584
    Nekem a teszt megy, de a játék fekete képernyő+hang van :( Szal most rakom vissza a 178.24-es drivert én is...
  • strebacom
    #3583
    Köszi...pedig van ez a 180.42-es ezzel állítólag sokkal gyorsabb a game, de nekem az EVGA-val nem megy a venti szabályzás alatta...ugyhogy maradok 178.24-nél...
    Köszi mégegyszer....
  • SZilaJMaGGoT
    #3582
    A viaszbábúk nem az engine hibája, egyszerűen szar material van összedobva hozzá... Moddb-n van egy rakás tutorial, h pl id thech4-hez hogy tudsz ilyen olyan shadereket összedobni amilyet mégcsak elsem tudtál volna képzelni benne... Sőt id tech 3-hoz is van "kamus" normalmap, ami mégcsak nem is nézki rosszul... A legtöbb game engine eléggé rugalmas, nem múlik azon minden... :D
  • Rage47
    #3581
    de most a demo miatt fagy ki, vagy amúgyis bugos :S
  • Shep
    #3580
    Túlságosan nagy volt a hype (hogy egy csúnya idegen szóval éljek) körülötte, aztán ilyenkor elég sok a csalódás. Ezért mondtam én, hogy majd a "demo" kipróbálása után döntök a vásárlásról, mert nem tudom mire számítsak.
  • gduck
    #3579
    Úgy látom nem értitek! Nem mindenki ellenség!!! De ha rátartod a fegyvert pl. 4 másodperce akkor az lesz! Ugyanúgy ha lelövöd a társát, akkor is az lesz! Amit írtál az sztem nem hiba!!!
  • NeBby
    #3578
    Azért , mert lehet velük haverkodni! Ha nem lősz rájuk , akkor valahogy be lehet kerülni a társaságukba.
  • SZilaJMaGGoT
    #3577
    A textúrákban nincsenek poligonok, a textúrák pixelekből állnak, a 3d-s objektumok állnak poligonokból...
  • grebber
    #3576
    Már lentebb írtam minden very high illetve amit lehet az ultra high dx10 mod 2x AA. 178.24 -es driver!
  • grebber
    #3575
    Megy fel safehause-hoz egy kis emelkedőn ott van fennt 3 ellenfél.
    1. Nem vesz észre fényes nappal hogy a nyílt úton megyek fel pedig ott áll a dombon kb 15 méterre. Mikor felérek csontra velem szemben ül ez egyik a másik továbbra is a kis homokzsákok mögött áll,de még mindig nem vettek észre.Oda állok a faszi mögé agyonlövöm na ekkor már az ülő faszi is életrekellt és reagált.
    Egy kalap szar lett eddig azt tudom mondani.
    Erősen gondolkodom hogy visszamondom és inkább a sacred 2-öt veszem meg.
  • strebacom
    #3574
  • Chocho
    #3573
    Mármint az én gépemtől ne várjon. :D
  • strebacom
    #3572
    Te milyen beállításokkal tolod, melyik driverrel????