9022
Far Cry 2
  • xido
    #3651
    remélem ez csak parodizálás volt,mert ilyen botrányos helyesírás nem létezhet
  • rage
    #3650
    Esetleg nézd meg a térképen merre kell menni
    Az 5-ös gombbal tudod előhúzni
    Az 5-ös gombot a billentyűzeten a 4-es és a 6-os között találod.
  • mNzJean
    #3649
    A multiról tudnátok valamit bővebben ? Pl milyen játékmodok vannak , van e fejlődésrendszer stb...

    thx
  • macskássy
    #3648
    hi ,jó fós gámme, Kise irja mere, menyjek. nem magyarúl van,. Ezelse ,játszók töbet
  • Eagle16
    #3647
    Meg ahogy nézem, még élsimítás sem kell 1680x1050-ben, szuper :)

    Eddig tetszik a képek alapján, holnap mozgásban is láthatom.
  • fixpont
    #3646
    Lenne par kerdesem, hogyan lehet megtudni, hogy pontosan milyen fegyver van nalam? Mert azokbol a kis piktogrammokbol mit kirajzol amikor felveszem, en nem tudom megallapitani a nevet meg nem irja oda.
    A masik, hogy azt az effektet ki elhet kapcsolni, ami celzasnal es futasnal elmossa a kepernyo szelet? Baromira idegesit.
  • gduck
    #3645
    Nagyon jó lett a DUNIA engine! Gyors és gyönyörű
  • Szasza20
    #3644
    Igazából érdemes levenni a textúrát Very High-ra mert nem látsz semmi külömbséget az Ultra high-oz képest és nyersz egy 20 fps-t
  • xido
    #3643
    Akkor ezért lőtt ki az elején,2 percig láttam,hogy visznek a faluba,nézelődtem,
    de ment....igaz ez csak a m.helyi gépemen volt...178.24-es nvidia driver 7600GT,3g Intel celeron proci,1g ddr400 ram..csak ha valakit érdekel egy igazán minimum konfig is:)..beállítások 1280*720(wide monitor),minden más low illetve medium..szemre olyan 20fps-t mondanék kocsikázás közben,mert nem éreztem olyan folyamatosnak,mintha filmet néznék:)
  • Eagle16
    #3642
    Az nagyon jó, mert akkor nekem is így fog menni :)
    Csak még várnom kell egy kicsit a próbával.
  • Synchronous
    #3641
    Valaki úgyis elcsórja.
  • Szasza20
    #3640
    Na beteszteltem Én is, nekem tetszik! Ez a Max grafika! Utánna csak a textúrát vettem vissza Very High-ra, minden más maradt a képen látható állapotba és így 30-40 fps!










  • gettobuxa
    #3639
    mi az a press ... to scale your map? nem akar eltűnni a képernyőről... bill beállításoknál nincs is ilyen...
  • gduck
    #3638
    Nincs hamachim, nem is akarok telepíteni :(
    Amúgy iszonyú hangulatos a multi is, csak még retttentő kevesen vannak :(
  • Fehercsoki
    #3637
    Úgyértem hogy a fenti menüsor tűnt el az editorból tehát ha megnyitom üres az egész csak a pálya van ott.
  • NeBby
    #3636
    Akik multizni szeretnének:

    (mondjuk holnap vagy ma este , bár gondolom mindenki a singlet tolja , de addig gyűljünk)

    Hamachi szoba: FarCry2-SG
    Jelszó: fc2

    Gyertek , gyertek , míg van hely!
  • mila69en
    #3635
    eddig mindent überel :D és rádásul nem is pííz érte amit kérnek:) bolondnak is megéri:D
  • Prince23
    #3634
    Ez valami istenkirály játék. Crysis warhead év játéka kilövé! BiaHH Top 3 eddig. WH top 2
    Kötelező vétel lesz ez!
  • wesker24
    #3633
    Map editor Test in game 0-val konzol lehiv quittomainmenu beir is kint vagy a menüben !
  • Fehercsoki
    #3632
    Map editorba nekem nincsenek fennt menük,voltak de most eltűntek hogy lehet visszahozni őket?
  • strebacom
    #3631
    Ja ezért kérdeztem hogy milye van....
  • wesker24
    #3630
    Fekete képernyő az kifejezetten vga driver hiba ha nvidia karid van !

    Legujabb Nvidia driver orvosolja ezt a problémát !
  • strebacom
    #3629
    milyen gép, milyen OS, milyen driver, milyen codek????
  • strebacom
    #3628
    A Stalker hasonlítást és a grafra értettem....a fák, meg a füüüü (az nagyon jóó)...
  • antos
    #3627
    Én akármit csinálok,nem indul el a game,csak fekete képernyő fogad...:(
  • strebacom
    #3626
    Már ne harudj rám, de te le vagy maradva, és igazad is van ennek a mérete még a 4gigát sem éri el olvassá mán vissza egy kicsit földi....
  • strebacom
    #3625
    Meg Phenom......sorry
  • strebacom
    #3624
    Ne bánts az AMD- procit én nagyon sok ilyen procis gépet raktam össze mostanában....elfut azon minden....és jól....igaz a legtöbbje 6000+-os volt...
  • gregtom6
    #3623
    Az új Stalker is 4 giga körüli volt, nem lepődnék meg ha ez is kb annyi lenne. Úgy látszik, a fejlesztők rájöttek, h a jobb graffal párhuzamosan nem kell a játék méretét is növelni.
    Amúgy kíváncsi lennék, h a Crysishoz képest ez mennyivel optimalizáltabb??? És hogy van-e a pályarészek között töltés? Mert azt utáltam a Far Cry 1-ben, a Stalkerben és a Crysisben is, h bejelentették, töltés nélküli környezet meg minden, és nem olyan lett. Ez igen elrontja a játékélményt.
  • SZilaJMaGGoT
    #3622
    krájzisznak ejtjük ugye?? akkor krájzisznál nem nél... :/
  • NeBby
    #3621
    Nemhogy örülnétek neki , hogy kicsi és nem foglal annyi helyet
    Ha meg 20gb lenne , akkor meg az lenne a probléma...
    Új engine , új tömörítés = kisebb helyigény , a játék nem változik tőle!
  • The Protector
    #3620
    Ezt h érted h AMD konfig.Csak a procim amd.Egyébként tiszta szívből utálom mert egy gyengébb c2d is jobban teljesít ennél.akarom mondani lassabb/régebbi
  • Mr Bishop
    #3619
    jaja...
    én is a stalkerhez hasonlítanám
  • strebacom
    #3618
    Tényleg gyönyörű, de azért a crysis a szebb volt....nekem olyan stalker filingem van a játék alatt mintha annak a modjával játszanék....
  • mapi
    #3617
    Nem túl kicsi a game mérete?
  • gduck
    #3616
    A DVD: 3 853 220 KB
    A telepített játék: 3 398 768 KB
  • Mr Bishop
    #3615
    Szép képek, grebber, ne kekeckedj kérlek alássan...
  • NeBby
    #3614
    Akik nem vesznek észre , azok azért nem vesznek észre , mert nem támadnak meg , ha nem lősz rájuk! Valahogy lehet velük barátkozni....
  • Mr Bishop
    #3613
    Így van.
  • grebber
    #3612