9022
Far Cry 2
  • BiG G
    #4033
    sziasztok!

    a második pályán vagyok, pont miután kigyógyultam a maláriából (lol), és ott vagyok az első mentő-helyen (villog egy doboz, gondolom azzal lehet menteni), de nem tudok megmozdulni, és HUD sincsen.

    már kétszer próbáltam, de mindkétszer ez lett a jutalom. a legújabb hotfixes videokártya driver van fenn. mitől van ez, mit kell csinálni?
  • buldozer99
    #4032
    Mér lép ki a játék állandóan?:S
  • Bucser
    #4030
    Kék halál eltűntethető, ha a dxdiagban a sound fülön a hardveres gyorsítást full accelerationről leveszed az alatta lévő fokozatba.

    Ez UBISOFT betegség egy pár játékuknál. Jellemzően az alaplapi chipsetek hangchipjei és a creative chipeket nem szeretik a játékok.
  • Borg
    #4029
    Eddig végülis csak kétszer szerepelt az elmúlt 1 oldalon...
  • mama 2
    #4028
    Hello. http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/f_rkr_j.JPG
    Itt mi a fészkes fenét kell csinálni?
  • Bucser
    #4027
    Egyetlen dolog rettenetesen idegesít. Nincs lean az objectek mögül. Nem lehet kihajolni jobbra balra.. (szerintem ez egy FPS-ben ma már elvráható lenne). Egyébiránt a játék infamous szinten kifejezetten szórakoztató. (nincs célkereszt, 1 shotgun találattól behalsz, de pár lövedék az assault rifle-kből is hidegre tesz símán.)
  • Borg
    #4025
    Magától is változik, realtimeban.
    Vagy a safehouseban az ágynál át tudsz aludni órákat.
  • urbijoe
    #4024
    a kocsi persze hogy full gázon indul mert a billentyün nincs analog gomb
    játsz kontrollerrel
  • urbijoe
    #4023
    az este meg a nappal magátol válltozik?
    mert volt egy hely ahol egy orát kellett tekergetni
  • Kandurex
    #4022
  • Szili08
    #4021
    Sz.tem az irányitással semmi gond nincs. Ugyanis ezt elsősorba PC-re tervezték. CSak a kocsi nem tetszik, mármint beleülök nyomom a gázt és egyből végsebesség:/ Ezt kicsit elrontoták. értékelésem szerint 10/9.
  • TomDantes
    #4020
    Igen, köszi...hát ööö...legalább tudom, csak ügye..azt hittem menni fog, mert jó pár játék ment ami mostanában jelent meg, hát...azért bosszantó.
  • Bokafix2
    #4019
    Sztem erre gondolt
  • darkhmz
    #4018
    SSE2 kell neki
  • elitehun
    #4017
    Ezeket jelenti
  • Borg
    #4016
    Mit gondolsz miért ilyen az irányítása? :D
  • strebacom
    #4015
    "Incubation " az mi???
  • grebber
    #4014
    Igen jött.
  • Cat 02 #4013
    Valakin lefagyott az utorrent és zárolta az egész vinyóját, az se votl semmi :D

    btw far cry 2 jött konzolokra?
  • Kandurex
    #4012
    Közbe én is megnéztem, a grafika, jó, csak a játékmenet nem tetszik, unalmas A-B. Viszont felraktam a gépemre ismét az Incubation -t! Kíváncsi vagyok a másik nagyobb névre, a Fallout3 -ra, mit fog hozni és azt hiszem ennyi, ez évben már nem is jön játék amire kíváncsi lennék. (GTA IV. -et még az év elején kitoltam)
  • Bokafix2
    #4011
    Nagyon idegesítő a srác, folyton ijeszteget a beszólásaival. Nehogy már vinyót kelljen formázni egy játék miatt, meg tönkremenjen az egész op. rendszer... lol
    Sztem is a videókártyája szar különben nem lenne ennyi gondja vele.
  • Harry Seldon
    #4010
    Tegnap este már rákérdeztem, de nem érkezett válasz, ezért újból megtenném:

    Nektek bejön az editor? Mert nálam csak a töltőképernyőig és némi tücsögciripelésig jut osztán annyi. Pedig a játék maga csodásan fut.
  • RolandX
    #4009
    Mert amit veszel az megbízhatóbb pl
  • keepernext
    #4008
    Kösz Grebber!!
  • grebber
    #4007
    Csak vegyél egyet akkor lesz a feladat teljesítve!
  • keepernext
    #4006
    de mindegyik fajta van akkor minek vegyek?
  • TomDantes
    #4005
    Igen, nekem is ezt írja ki, hogy Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d)...


    Szerinem, bár nem értek hozzá, és jó lenne ha valaki súgna ez ügyben, nem a processzor miatt van? Mert hogy nem támogat valami SSE2őt vagy mit.
    Halottám már róla, hogy emiatt nem megy, lehet.

    De aki ért hozzá, az jó lenne ha megerősítene , hogy ez a SSprocesszor dolog miatt nem működik.


  • grebber
    #4004
    Leülsz a számitóhéphez és megveszed a fegyvert ami kell ennyi!
  • Cat 02 #4003
    Hát, az a quest h vegyél fegyvert nem ? Ha csak az akkor ülj le a géphez és vedd meg, utána pedig mellette fel is veheted.
  • Cat 02 #4002
    E ? :)
  • keepernext
    #4001
    mike's hoz kell menni a fegyvereshez.
    elmegyek és nincs ott
    már három időpontba elmentem és utána semmi
    ilyenkor mi a teendő?
  • HD JOHNNIE
    #4000
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani vele én is, azonban már az elején elakadtam :) A legelső küldetésnél, bent az épületben mituán felébredek van egy G3 fegyó, azt hogy lehet felvenni? Mutatja a nyíl is de bármit nyomok nem veszi fel.
  • Encore
    #3999
    Mellesleg a free roam játékoknak az egyik jellemzője a sok utazgatás, szerintem segíti a beleélést, akit zavar hogy sokat kell utazni az játszon hagyományos lineáris FPS-sel.
  • Lowosan
    #3998
    Az élsimítástól mennyivel lesz szebb a játék?
  • xido
    #3997
    én ugyan nem:)..ha már magyarul adják ki,megvárom:)
  • Encore
    #3996
    Akit zavar a sok kocsigázgatás az használja a buszt. Az egész térképet úgymond behálózza a buszjárat, szóval mindenhova el lehet jutni és nem kell húsz perceket vezetni. Kocsi meg minden buszmegállóban van szóval még megerőltetni sem kell magad hogy járművet szerezz. Ha pedig belefutsz valami ellenőrző pontba (kereszteződéseknél majdnem mindig van) akkor ki kell kerülni és kész.
  • elitehun
    #3995
    Mert amilyen helyet én ismerek ott csak 5-től lehet
  • elitehun
    #3993
    Ki vette meg a játékot belföldről?
  • fittyfene
    #3991
    Sziasztok!
    A játék -nálam legalábbis- csak sztereóban szól. Mindenkinek vagy csak nálam áll fen ez a hibajelenség?
    X-fi-m van + 5.1-es hangfalak WinXP társaságában, de a hátsó hangszórók meg sem mukkannak. Mi lehet a gond?
    Előre is THX a segítséget!
  • Harry Seldon
    #3990
    Ne már.... Ezt most miért kell??? Nálam a Stalker is itt halt meg. Akkor ezsem lesz hosszú életű játék, szerintem amellett hogy embertelenül amatőr "megoldás" ez a respawn, még egy unfair patkányság is.

    Eddig akartam megvenni ezt a játékot, ha tényleg respawn van benne, akkor viszont csá.