9022
Far Cry 2
  • Neoncsoves
    #3989
    Aha. Csak CoD4-ben izgalmas az a "drótkötélpálya" itt meg kurvára idegesítő, hogy bepattanok kocsiba, elkocsikázok a világfaszára, jön 3 autó, szarrálövik a kocsimat, mehetek vissza gyalog. Ok, ez még belefér. De hogy állandóan ez van! Már kibaszott idegesítő, sőt olyan is volt, hogy kiszálltam kinyirni 3-4 embert, visszafordultam nincs ott a kocsi... Nem tom a FarCry 1 sokkal de sokkal jobb volt. Grafika jó, AI egy hányadék sztem.
  • Mr Manson
    #3988
    GPS-el mit csinaljak ha csak villog és nem ad fel a térkép semmi célt?
  • grebber
    #3987
    Aki irta hogy szar a ..... mert kékhalál meg vinyót kell formázni miatta stb attól kérdezem.
    Ha olyan gépe van mint a láblécében akkor nem is csodálom GF 9600pro - Ez valami hibrid lehet vajon?
    Ilyenről nem halottam még. A játéknak sm3-asVGA kell tehát ha ez Ati 9600pro akar lenni akkor nem is fog menni soha.
  • Cat 02 #3986
    Hm, mégse, nekem lesznek ott megint :S Így viszont semmi értelme.
  • mczolly
    #3985
    ---------------------------
    FarCry2.exe - Alkalmazáshiba
    ---------------------------
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra.
    ---------------------------
    OK
    ---------------------------
    Mit tegyek?Megfelel a gépem a minimális követelményeknek!
  • Prince of Máté
    #3984
    Nekem is tetszik a játék, még csak 1 órát játszottam vele.
    Hangulata odaver, és tetszik ez a GPS rendszer :)
    Hangok baromi jók, élethűek , de azt nem értem, hogy miért csak sztereó ? Egy 2008-as játékban hogy lehet ilyen hibát elkövetni? Gondolom 5.1 csak a nem integrált kártyáknál van... Egyébként jól optimalizálták a játékot, az én gépemen így megy 40 fps-sel:
  • Viktorr
    #3982
    #3959
    #3963
    #3965
    Köszi a válaszokat skacok,ez érdekelt igazából,még az elején tartok,ha lesz kérdésem vagy elakadok jövök ujra:)
  • gduck
    #3981
    Csak külföldön! Én ITT vettem meg a gyűjtőit, 24 óra alatt ért ide (Párizsból!!!) Akkor mikor előrendeltem még nem volt postaköltség, most nem tudom hogy van-e! Angol nyelvű!
  • Borg
    #3980
    #3944
  • Ronnie17
    #3979
    Heló. nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor elkezdtem a játékot, bevettem azt a safehause-t, utána elmentem egy másik helyre, ott kiszabadítottam egy embert, majd visszamentem oda, ahonnan indultam, beszéltem a taggal, és kiírja a gép h nyomjam meg az 5-öst a maphoz, és vmi flash-light-ot ír, a mapon meg nincsen az a piros jel, h hova kell mennem, mit tegyek?
  • Cat 02 #3978
    Ha megölsz mindenkit és kiszállsz akkor kiírja h camp scouted, és sztem innentől kezdve nem lesz ott ember.
  • elitehun
    #3977
    Elég hülye kérdés de honnan lehet megvenni?
  • Borg
    #3976
    Multiról van valahol bővebb infó? Pl hogy lesz e linux ds...
  • Nkrissz
    #3975
    És olyan jól van optimalizálva ,hogy még az én gépemen is gyönyörű.
  • Balumann
    #3974
    Nekem alaplapi hangkártyával simán megy, még a hardveres gyorsítást sem kellett levennem.
  • VRSDM
    #3973
    még egy hatalmas előnye van.
    rányomom hogy quit, és rá 1másodpercre hopp, kinntvan és a gépem tele van erőforrástartalékkal. más játékoknál meg várhatok míg tölt. aztán még lassú a win. stb.stb.

    nagyon jó.
    meg az egész játékmenet tetszik. át kellett mennem a térkép túlfelére, de épp nem volt autóm, hát mondom okés elindulok gyalog, hallok valami zajt, kocsibúgás, elbújok a fűben, kezemben már ott hever a csipa, csőre töltve, kocsi elhalad, rálövök egyet hogy megálljon, megáll, paff egyik kiszedve de beragad a zár :S gyorsan futás, közbe átváltok pisztolyra, a sofőr meg száguld utánam, bementem egy fa mögé, ő nekiszállt egy kőnek, aztán pisztollyal fél méterről a mellkasába. pafpapfafpafpafpafpafpafpaf és fröcsög a vér.

    izgalmas :) élményekkel teli.

    szerintem amúgy van egy nagy gond.
    az egy dolog hogy a játékok is egyre butábbak, egyszerűbben unalmasabbak, de az sem mindegy hogy ki hogy játsza meg őket, nem csodálom hogyha unják egyesek hogy küldi-küldi-küldi-küldi-küldi...

    én alig autózo gyalogosan császkálok, felvedezek mindent és élvezem a játékot, nem csak küldi-küldi-küldi.
  • gduck
    #3972
    Na végigolvastam a majd 200 hozzásszólást tegnap óta Háát úgy látom elég vegyes fogadtatásban részesült a játék... Nekem továbbra is az a véleméntem hogy:

    - grafika gyönyörű
    - AI zseniális (én legnehezeb fokozaton tolom)
    - afrikai hangulat ötös
    - "megyek-lövök-megyek" ??? Hát nem erről szól az összes FPS? COD4-es "drótkötélpályával" 10 percet se bírtam játszani
  • Borg
    #3971
    Nem respawn van, hanem ha marad járőrcsapat autón, és az el tud jutni oda, akkor visszafoglalják a pontot.
  • kemotox
    #3970
    Közben már megtaláltam, meg is próbáltam de semmi :S
  • Cat 02 #3969
    Aham, azt vágja vki h bozótvágó késsel van-e instant kill ? Mert mikor a földön vergődnek már akkor lehet 1ből ölni, de mikor álnak akkor csak kaszabolni :S

    btw sztem elég gáz h nem lehet fát vágni =|

  • Szasza20
    #3968


  • Harry Seldon
    #3967
    Nem. Rambózd ki őket. Értsd: Kocsiról biztonságos távolságban ki, sunyíts a susnáysban, felméred ki hol van,a ztán ledarálod őket. Kivárod az utánpótlást és azt is kivérezteted. Remélhetőleg nem lesz respawn ha totál mindenkit kinyírsz a körzetben, ha igen, részemről pont olyan uninstall, mint a stalker.
  • Borg
    #3966
    Szerintem nem, mindkét dx módban mást jelent az ultra high.
  • Cat 02 #3965
    Nekem olyan volt h harcoltam, aztán egyszer csak 1 bumm, pici ájulás, és a haver vonszolt és harcoltunk 1ütt. Aztán kiderült h nekemjött autóval, azért volt bumm :D

    Ám, akkor sehogy se lehet elérni h útközben ne essen nekem mindenki?
  • Viktor9202
    #3964
    Amugy az Ultra High lenne a DX 10?
  • Harry Seldon
    #3963
    Engem az egyik kurvára egijesztett. Bevettem egy safehouse-t, két arcot kellett ezért a mennybe küldenem. Lefekszem aludni, reggel kelek, erre mikor az ajtó felé fordulok, hogy kimegyek megfejni a kecskét, és ott áll az egyik cimbim és néz a pofámba. Jobban megijedtem, mint egy horror játékban. :D

    Néha, ha megszorulsz, egyszer csak felbukkannak a semmiből a harc közepén. Nem mondom, hogy nem örülök neki, de azért ebben a formában elég illúzió romboló.
  • RolandX
    #3962
    ATI Xtreme-G Catalyst 8.9

    Hozzáteszem, nem próbáltam, mivel nekem a sima 8.9-cel ultrán AA nélkül szépen megy.
  • berczely
    #3961
    Nah rájöttem!
    Nekem a DX10-es módot nemszereti nemtudom miért...na mind akk 9ben nyomom.
  • Tinman #3960
    :-(( Köszi a válaszokat... akkor nem tudom... feltolok egy Vistát azt hiszem.
  • Borg
    #3959
    Elvileg az egyik azt mondta, hogy kisegit ha hivod. A másik meg gyógyszert tud.
    De azt még én se tudom, hogyan hivjam őket, vagy hogy jutok vissza hozzájuk.
  • Viktorr
    #3958
    Hello!
    Ezeket a buddiesokat mire lehet használni?
    Lehet őket vinni harcba?
  • Borg
    #3957
    Nekem is audigy4 van, és semmi hiba.
  • elitehun
    #3956
    Kár hogy a magyar feliratos csak nov. 5-én jön
  • Cat 02 #3955
    Nekem Audigyvel megy rendesen, alaplapival inkább nem próbálom-.
  • kemotox
    #3954
    8.10 megvol, extreme akármi meg nem, assetom miaz, de mindjárt utánajárok. Valami Hotfixet raktam még fel, de azzal se lett jó.
  • Borg
    #3953
    Nem igazán, de pl rakétavetőből amit úgy szedsz fel nem javaslok 5-6 lövésnél többet, mert felrobban a kezedben :)
    Amit arms dealernél veszel az megbizható.
  • Tinman #3952
    Audigy 4-el és azt letiltva/kivéve az alaplapi hanggal is úgy járok folyamatosan, hogy már a betöltésnél megdöglik a játék.

    Tuti a hanggal vannak komoly bugok, mert ha nincs semmilyen hangkártya engedélyezve gyönyörűen megy... nagyon elegem van már ebből a szarból. Más játék minden pöccre hibátlanul megy,

    WTS: FC2 vagy kispolszki motorblokkra cserélném
  • STREEX
    #3951
    Azt meg lehet valahonnan állapítani hogy a fegyver milyen állapotban van?
  • Harry Seldon
    #3949
    Ki kell szállni a kocsiból...
  • xido
    #3948
    mondjuk annyi van nálam is,hogy a legelső UBI logó megfagy 10 másodpercre mindig,aztán megy tovább minden simán....