9022
Far Cry 2
  • Kimi23
    #4074
    Nekem se tűnt fel, de ezek szerint...
  • Harry Seldon
    #4073
    Há nekem wide moncsim van és semmi gondom nincs. Ezt a hülyeséget megint beindította valami idióta, és csatlakoznak hozzá azok, akik csak kirakatba láttak ilyen monitorokat... Kb. ennyi a sztori.
  • HD JOHNNIE
    #4072
    Köszi :)
  • Kimi23
    #4071
    Bocs, ha volt már.

    Külföldön már megjelent a Far Cry 2, és hamarosan itthon is kapható lesz az Ubisoft következő nagy dobása. Az eddigi értékelések mind jószívűek, (a Metacriticen átlagosan 88 százalékot ért el), a kritikusok dicsérték a szép grafikát és tűzeffektet, valamint a multiplayer mód is tetszett nekik -- azonban nem lehet minden fenékig tejfel, mert egy „kisebb” gond adódott a játékkal. A probléma az, hogy ha a játékot egy szélesvásznú monitoron szeretnénk játszani, akkor alul és felül egy széles sávtól meg kell válnunk, és ezzel nem csak a belátható terület, de játékélmény is csökken. A játék hivatalos oldalán, és a Widescreengaming fórumán is már nagy a felhördülés, mondván, hogy lehet az Ubi ilyen hanyag meg lusta, de ha az Ubi.Vigil névre hallgató fórumadminnak lehet hinni, akkor a cég programozói már lázasan dolgoznak az ügyön.
  • Harry Seldon
    #4070
    Leírtam, fogyaték: E6750-es proci.

    Tudod értelmezni? Nem? Gáz.

    Nem megyek el megnézni és ezt te is tudod. Baromságokat beszélsz és ragaszkodsz az idiótizmusodhoz. Kérlek, semmi akadálya, legyél továbbra is hülyegyerek, jogod van hozzá.
  • koschwarz
    #4069
    rohadt jól hangzik!
  • Rodman6
    #4068
    Akkor eljössz, megnézed. Mondjuk nekem nem egy pentium 3-asba van belebexva a szerencsétlen kártya.
  • Harry Seldon
    #4067
    Simán hazudsz kisfiam. 1680-ban 8800 GT-vel E6750-el UH-n egy szenvedés a Warhead, max 20-25 frame és akkor már nagyon jógyerek vagyok.
  • grebber
    #4066
    Erre valaki?

    Amúgy a fő küldetéseket milyen időközönként lehet észlelni vagy hogy tudom hogy na ez most fő küldetés??Mert elején csináltam 5-öt azt azóta kuss van főküldetések sehol nincsenek csak ilyen fos mellékküldetések amiket már nagyon unok.
  • Cat 02 #4065
    Eddig én is tudom. De azt nem vágom h pontosan mi a szitu, hátha van itt aki megértette :D
  • Rodman6
    #4064
    Meg lett kajáltatva a kártya a WarHead-del, minden Ultra Highon természetesen, kivévve az élsimítás, mert 1900x1200 ban nem kell 24 colos monitorhoz. Reccenésmentesen futott.
  • Bucser
    #4063
    Infamous szinten próbáld ki. Kíváncsi vagyok úgy mi a véleményed az AI-ról. (bekerít, különböző helyekről jönnek és fedezékből fedezékbe szaladnak sniperfedezet mellett.)
  • Harry Seldon
    #4062
    A leírtak alapján megy a kavarás rendesen. Választanod kell, hogy mit csinálsz, kinek dolgozol. Rajtad múlik. :)
  • Harry Seldon
    #4061
    Nem nekem kell ilyen, hanem a Warheadnak. :D

    Egyébként én elvagyok még a sajátommal, de már látom a végét ennek a konfignak, még esetleg fél évet kihúzok vele aztán kalap-kabát. :(
  • Cat 02 #4060
    Hm, lenne 1 kérdésem.

    Ott vok h valami oázisban van arany, aminek a helyét meg kell mondanom a munkaadómnak, ámde beugrottam az orvoshoz és ő azt mondta h inkább öljem meg az uralkodót és szerezzem meg a gyűrűjét.
    Na most itt mi van ? Valaki le tudná írni h pontosan mi a szitu ? Mert én eléggé nem értem :S
  • Harry Seldon
    #4059
    Csináld, amit én: Felejtsd el a verdás közlekedést. Sokkal élvezetesebb a susnyásban osonni és lesből lecsapni a táborokra. Most is bementem fél órára, végig gyalogoltam, embertelen nagy a hangulata. Elértem valami sivatag széléhez, találtam egy buggy-szerü verdát, elindultama homoktenger belsejébe, de elkezdett rosszul lenni a karakterem, ezért nem mertem tovább menni.

    A közelben találtam egy safehouse-t, úgy láttam meg, hogy az ottani csókák tüzet raktak és a füstoszlop messziről látszott. Odamentem, leosztottma az arcokat, pihiztem. Nem sokkal arrébb volt egy kis tábor három arccal, gyémántjuk is volt, hát nem kerültem ki őket. :D

    Egyelőre nem is küldetéseket csinálok, csak játszom a játékkal, nézelődök, ismerkedem a milliővel. Ami egyébként odaver Stalkernek és Crysisnak egyaránt. Eszméletlen hangulatos minden pillanat, az ember szinte beleolvad ebben a játékba.

    Most azon vagyok, hogy felmérjem, milyen sűrün és milyen gyakran respawnolnak a táborokban az arcok, ha csinálják ezt egyáltalán. Megpróbálom kiiktatni a mozgó járőröket, hátha azokból megy az utánpótlás.

    Letáboroztam egy út mellett, eddig egy jeep ment el két figurával, kilőttem őket, negyed órát várakoztam, de nem jött új kocsi. Valahogy ki akarom deríteni, hogy vna e rendszer a respawnban, mert esetleg lehetne taktikázgatni az ellenfél vobulási útját, időszakosságát kiismerve.

    Na, szóval azt hiszem pár hétig elleszek ezzel a játékkal. :D
  • elitehun
    #4058
    Akkor neked ez a gép kell
  • xido
    #4057
    hardcore-on nyomd,vagy fölötte eggyel..nem lesz panaszod az AI-ra,én tegnap 53 percen át csak a legelső küldetésnél szivattam agyon azt a 4 katonát:)
  • Harry Seldon
    #4056
    Kajáltasd meg a nemszar kártyáddal a Warheadet VH beállításokon és rájössz. :)
  • tonyr #4055
    nekem is 9600gt-m wan és highon megy 2x aa-val... nem fagy
  • Harry Seldon
    #4054
    Akkor is gyenge, mit mondjak még erre. Nekem is egy most már szar (8800GT) VGA-m van, ennyi. Ami szar és gyenge, az szar és gyenge, ennyi.
  • LackoMester
    #4053
    azt tudom,h.9600GT-n csinálja de kiváncsi lennék ATI karikon is lefagy?szerintem ez valami harware hiba...
  • Harry Seldon
    #4052
    Egyrészt én is emberből vagyok, ebből következően képes vagyok felhúzni magam amúgy piti hülyeségeken. Mint pl. amikor ügyeletes hülyegyerek bezengi, hogy a 9600-as kártyája nem is olyan szar, merhogy neki is olyanja van. De szar. Nem, tényleg nem szar, hanem egyszerüen nem gamer kártya, egy gyenge fos, és ez biza' tény, végképp akkor, ha összehasonlítjuk az igazi gamer karikkal. Azokhoz képest egy tucatszar.

    Igen, csak erre van pénze. De ettól még szar, hát istenem, neki a szarra van pénze, van ez így. De ettől még nem lesz az a fostalicska jó, mert neki az van. Meg kéne tanulni elfogadni a tényeket és helyükön kezelni a dolgokat.
  • grebber
    #4051
    Amúgy a fő küldetéseket milyen időközönként lehet észlelni vagy hogy tudom hogy na ez most fő küldetés??Mert elején csináltam 5-öt azt azóta kuss van főküldetések sehol nincsenek csak ilyen fos mellékküldetések amiket már nagyon unok.
  • morphologu
    #4050
    Hát srácok elég frankó ez a játék nagyon tetszik a fegyverberagadás, ahogy küszködik a fegyoval, de az AI elég lehangoló. Amugy kinézetre pompás.
  • Seth
    #4049
    Hát nem is neked mondtam,ne keverd már XD
  • cdr74
    #4048
    lalakov
    odamegyek megcsinalom, uj mission valahol menni kell...
  • skygt90
    #4047
    hi! van különbség a DX10 és DX9 között grafikai és sebesség szempontból ? vagy ez is ugyanazt a grafikát adja DX9-ben mint 10-ben és még gyorsabb is ?
  • lalakov
    #4046
    Miért akarsz visszamenni?? Nem az a feladat.
  • Rodman6
    #4045
    Egyikkel sem jó. XP sp3, és egy Vista Ultimate 64bit. A menüig eljut, kiválasztom a szereplőt, elkezdi betölteni az első pályát, forog a folyamatjelző a bal felső sarokban, közben képeket mutogat. Eljut a harmadik képig, itt kifagy.. de úgy hogy a windowst sem tom visszahozni. Nyomok egy RESET-et, és alig akar elindulni a Windows. Valami miatt eltűnik egykét dll fájljuk de csak azután miután elindindítom ezt a játékot. Más játékkal semmi baj nincs.
  • Vincentcloud
    #4044
    Arra kell menni amerre a zöld pötty legjobban villog, és akkor találsz 1 aktatáskát benne 1 gyémánttal.
  • bertino
    #4043
    mekkora durva, az árnyékok mindenen ottvannak
    utolsó fűszálakon is.
  • LackoMester
    #4042
    XP vagy Vista alatt jön a kékhalál?
  • Rodman6
    #4040
    Senki nem beszélt itt ATI9600-ról! Hol láttál má abból 512-megásat? Még 256-osba sincs vaze... Valami miatt nem indul ez a szar, és nem csak nekem! Van SSE2 van SSE3 egy processzorban van Shader Model 4.0 és akkó sem indul na... nincs itt semmi ATI a shader 2.0-jával.... nem keverek össze semmit!
  • cdr74
    #4039
    Szevasztok!

    Az úton található ellenőrzőpontokon végig lőni fognak ránk??
    Tök mind1 kinek dolgozol...
    Mert a safe house-nál még megértem, de bárhova mész, még ha zasztavával is
    és bőven megállsz előttük, akkor se kérdeznek semmit rögtön lőnek.
    A küldetesek meg nem is hasonlítanak, ahhoz amit mondanak.. Mindig meg kell ölni mindenkit..???!!

    még az A-B menetel nem is lenne annyira elviselhetetlen, de így hogy mindenkit meg kell ölni útközben, és visszafelé is, mert újranőnek:)..

    biztos én vok a láma,plz help:)

    Thx
    Csöcs
  • Kandurex
    #4038
    Eddig tartott a szépművészeti hozzáállás a fórumon? ...így még a 10% -ból is kiesel...:)
  • Narusco
    #4037
    hmmm első küldetésnél vagyok, megjavítottam az autót, de nem tudok visszamenni az emberhez, hogy kell kinyitni az ajtót ?:D
  • Szasza20
    #4036
    Mondjuk a 9600 GT mér lenne szar, nekem is az van és símán elfut rajta a gém, sztem még mindig nem kéne leszarozni a 9600 GT-t és ráadásul jó ár/érték aránya van! Na mindegy, ne offoljunk!
  • Szili08
    #4035
    Csakis..:D
  • Seth
    #4034
    ez Geforce 9600 nem Ati 9600, azért ne keverjétek már