3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • Szabi1991
    #3786
    AE86 Initial Drift
  • Danman
    #3785
    *240SX:D
  • Danman
    #3784
    A 280X-nek jó a színe csak nem látom h van-e rajta vmi matrica
  • Szabi1991
    #3783
    Ford Mustang GT
  • Szabi1991
    #3782
    D1GP - Mazda RX-7
  • Szabi1991
    #3781
    240SX
  • zvaragabor
    #3780
    Az A3-as, civic, pontiach1 teccik!
  • Danman
    #3779
    na itt vannak a verdáim:
    csak linkeket rakok mert nagyobbak mint 800x600..személy szerint kedvencem a golf meg a mustang -->véleményeket!:P

    350Z

    3000gt

    A3

    Celica

    Ford Focus

    Golf

    Honda Civic

    Mustang GT

    EVO

    Pontiac1

    Pontiac2

    Skyline

    Subaru
  • zvaragabor
    #3778
    Jah, kicsit lebutitottam, de csak azért hogy jobban láccoggyon a kocsi. Ha megnézed a korábbi feltöltött képeket, alig látni valamit rajtuk. Ezért alakitottam picit rajtuk, viszont sajnos ez grafikai romlással jár. Meg persze hogy beleférjen a 20 Kb-ba
  • Cogi
    #3777
    JÓK csak kicsit rossz grafika
  • zvaragabor
    #3776
    Nah, itt van még 1:



    meg még egy:



    az mx5 kicsit ufőűrhajós lett :D
  • zvaragabor
    #3775
    Jah, valóban, az a 2 kocsi valahogy realisztikusabb, ojanokbol nagyobb számban fordulna elő az utcákon. Egyébként a civic az valamikor a Mostwanted bmw m3-as ra épült úgyahogy, de már jócskán alakitottam rajta, a mustang meg egy TuningAndStereo magazin-ban találhato poszterre ami ott diszeleg a falamon. Ez viszont elég jo lett az eredetihez képest.
  • takibalint
    #3774
    Nekem a civc es a Mustang jon be
  • zvaragabor
    #3773
    Nah, teszek én is fel kocsikat.

    <--celica

    <--civic

    <--mustang

    <--rx8

    Módosítottam mindegyiknek a színbeállításain, hogy jobban látszódjanak.

    Vélemények?
  • takibalint
    #3772
    Nem rossz, a masodik klassz.
  • Danman
    #3771
    szal először két evot adok mivel lusta vok most más kocsikat kiszedni a játékból majd holnap rakom (vannak jobbak) és véleményeket thx:

    evo

    evo 2
  • takibalint
    #3770
    rakjad
  • Szabi1991
    #3769
    hiba : ez a hálozat nem létezik :(
  • kuci06
    #3768
    OFF/
    ha valakinek van kedve hamachin játszani jöjjön ide

    név : kuci06drift
    jelsző : sg
  • Danman
    #3767
    csá mindenki aki már nem olvassa ezt de nekem megjött a kedvem a retrozáshoz úgyhogy előkaptam a u2-t és csináltam is pár nekem teccő járművet ha akarjátok, szóljatok és máris rakom:P
  • fm
    #3766
    hi..most jutott időm a játékra, és eddig ezt sikerült összehoznom:



    vélemény?
  • meril
    #3765
    Van hozzá vmi mod??? Mert nekem van egy képem! Valami Snoop Doog-os! Tud vki vmit róla???
  • peti94
    #3764
    ok THX
  • SZilaJMaGGoT
    #3763
    Megvenni nem is lehetne soha, mivel elvileg mod lenne, de azóta én se hallottam róla... Megeshet, hogy behalt a project.. Ha lesz az illető msn-en majd még megkérdezem...
  • peti94
    #3762
    meglehet má venni ezt a verziót ??
  • constantin
    #3761
    A mustang jól néz ki!!!!!GRAT
  • SZilaJMaGGoT
    #3760
    LOL mit küldjek át?? Látom abszolút figyelmetlen vagy.. Olvasd végig figyelmesen!
  • peti94
    #3759
    ezt nem értm átküldöd vagy mi lesz ??
  • SZilaJMaGGoT
    #3758
    Még egyáltalán ne vedd készpénznek... : / Sajna még abszolt nem biztos...
  • peti94
    #3757
    ha meglesznek az új cuccok az kellene nekem is
  • szabadoslajos
    #3756
    NFSU2 európaihoz tud valaki cracket
  • SZilaJMaGGoT
    #3755
    Sőt talán törés is, és természetesen új pályák... Csakis az EA-n múlik...
  • SZilaJMaGGoT
    #3754
    A Street Legalhoz bármit meg tud csinálni, nem csak egy autót vagy egy ilyen kis szarságot... Csak már nem foglalkozik többet a Redline-al... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #3753
    De gondolj csak esetleg működő beltéri mérőműszerekre, esetleg sofőrre, beltéri tuningra pl csövezés, ülések, tök új szebb textúrák a játéknak, stb... Gondolj egy remake-re ami 100000000000x élvezhetőbbé teszi a játékot... Új alkatrészek és csomagok... Ő megtudja csinálni... Már csak az EA-n múlik a dolog... Minden esetre bízzunk benne... De ha megkapja akkor biztos hogy olyan dolgok lesznek a game-be amit eddig nem láthattál... Nekem csak annyit mondott a hölgy hogy ha megkapja az ea-től ami kell, akkor minden lehetséges....
  • 12346
    #3752
    megnyalhatják, ha nem lesz publikus.
  • SZilaJMaGGoT
    #3751
    Nahh.. Nem teljesen van igazam.. Ha lesz is belőle valami, a modkit nem lesz publikálva, de aki megszerzi(ha megszerzi)akkor nem kevés dolog, és nem kis kaliberű dolgok várhatóak... Nem akarom elkiabélni.. Remélem megkapja a cuccokat..
  • SZilaJMaGGoT
    #3750
    Nem mert nem igazán vannak toolok.. De most olvastam egy másik két játékal foglalkozóz oldalon valakinek a topikjában, hogy ő azokból a játékokból már kiábrándult, és megpróbál szerezni pár cuccot NFSU2höz és ezzel fog kezdeni valamit... Hát reménykedek benne merthát akkor én is moddolnék hozzá, merthát modellezni modellezek... Amúgy akiről beszéltem az egy HARDCORE modder szal van rá esély hogy lesz belőle valami... :)
  • Andrejka
    #3749
    valaki tud +letölthető kocsikat?
  • Aquir
    #3748
    nincs
  • Andrejka
    #3747
    itt van vki?