3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • Szmuuu
    #3746
    hy all!
    Tudna valaki segíten abba hogy hogyan lehet lanolni, mert fel van patchelve a game (v1.2), a tűzfalak ki vannak iktatva, van csinálva virtuális hálózat (hamachi ugyan olyan mint GIT)és ha valaki csinál servert akkor nem lehet hozzá csatlakozni, mert nem nged be a lobbyba!
    Előre is thx!
  • 12346
    #3745
    nekem no para. cserélj monitort:P egy pár gépet elméletben már úgyis elkoboztam itt pár lammertől:D ha akarsz vehetsz tőlem egy monitort^^
  • Sanyuc
    #3744
    Sziasztok, ha már a tuningnál tartung mutassak pár képet mi is az a tuning?
  • SLICK
    #3743
    mindegyiket csak ügyesen kell tuningolni ;)
  • aaron12
    #3742
    melyik autót lehet 100% TOP SPEEDre felnyomni a mustang gt-n kívül???
  • Aquir
    #3741
    A játékban valahol azután tartok amikor már mindegyik városrészre bejáratot nyertem...

    Egyelőre így néz ki a kocsi :)




  • k40papi
    #3740
    Köszi Linkin Park!!!!!!!!!!
  • Chester1
    #3739
    Win 98/2000/ME/XP , processzor 933 MHz , memory 256 MB RAM , Hard Drive 2.0 GB , Cd-DVD 8 speed, Video Card 32 MB Direct30*, sound card directX 9.0c , Directx Version 9.0c.
  • k40papi
    #3738
    Helló!Megtudná nekem valaki mondani mennyi az NFS Und. 2-nek a gép igénye?nagyon meg köszönném!
  • petya2000
    #3737
    ha valaki tudja, hogy honnan lehetne Underground 2- höz kiegészítőket küldeni kocsikat, ilyesmi, az kérem küldjön címet a [email protected] címre
    Előre is köszönöm. Lehetőleg minnél hamarabb!!!!
  • ALIENwoods
    #3736
    szóljon valaki aki lát valamit a kocsikból :D
  • 12346
    #3735
    ezek ilyen hűdeátgondolt all acces cheat utáni 5 perces "munkák":) de asszem belefér, mer vannak bőven durvábbak is itt:P
    ecsém, ezzel hogy kezdhettem el játszani anno:D megpróbáltam autókázni egyet megint, de juj. köze nincs az autóhoz:/

    [topig széttoszás]




  • Ice Man
    #3734
  • [HUN]FaTaL
    #3733
    nem sokára kijön a most wanted úgyhogy szerintem felesleges megvenned
  • Crewin Tiaren
    #3732
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem... Az lenne hogy Ti csak "otthon" toljátok vagy neten is? mert láttam és próbáltam demóból a game-t (az online verziót) és nagyon bejött... Mert ha tolja több ember online akkor lehet hogy megveszem...vagy nem érdemes?
  • SLICK
    #3731
    nm -.-
  • Hunter of Deer
    #3730
    THX!
  • SLICK
    #3729
    Az uniq cuccokat a game topigjának FAQ-ban megtalálhatod és hogy mik és mikor adják be...
  • Hunter of Deer
    #3728
    Én itt még csak 4 és fél csillagos vagyok de a többi unique cucc is érdekelne a motoron és a felnin kívül!!! Szal ha valaki tud segítsen mikoradja be!!
    THX!

    Sweech: Egész jó verda(igaz én nem szeressem eme kocsit de attól jó)
  • sweech
    #3727
    ez a corollám még csak 5 csillagos

  • Hunter of Deer
    #3726
    Hy! Megint újrakezdtem eme remek játékot!!(már sokadszor viszem végig!)
    Csak arra lennék kiváncsi hogy hányfajta unique cuccot ad be és hogy mikor??
    Nekem már megvan a motor és a felni!!
    THX!
  • DJ Skyline
    #3725
    Nem olvasható a fájl: nfsu2_supra.jpg
  • berczy #3724
    Sziasztok!

    Egy gyors kérdés, remélem nem köveztek meg érte!
    - A játékban csak az adott texturákat, matricákat, feliratokat, szineket lehet használni, vagy lehet beletenni újakat is?
    Csak ennyi lenne!
  • báttyó02
    #3723
    a lancer milyen?

  • zolo15
    #3722
    Bocs hogy nagy képet tettem be de elfelejtettem legközelebb jobban odafigyelek
  • zolo15
    #3721
    Bocs hogy nagy képet tettem be de elfelejtettem legközelebb jobban odafigyelek
  • Duddits
    #3720
    Nekem nem. És létszi nézd meg a bannert. 800x600-nál nagyobb képet ne rakj be.
  • zolo15
    #3719

    Remélem tetszik nektek is?!
  • báttyó02
    #3718
  • báttyó02
    #3717
    hátőőőőő...........:DD
  • ChevyG #3716
    régi amcsi kocsikat, meljik játékba lehet rakni? meljikekhez vannak?
  • Caby
    #3715
    nekem teccik :P
  • Keca
    #3714
    hy! csak gondoltam berakom 1ik kedvenc kocsimat az underground2ből....
  • Hunter of Deer
    #3713
    Milyen videókártyád van mert lehet az is a baj ha neked nem ilyen!
    Vagy pl az effektek nincsenek bekacsolva??
  • Perti
    #3712
    De mégis hogy csináljátok azt, hogy igy "úszik a fényben" a kocsi, ilyen csilligó színek?
  • Caby
    #3711
    az játékon belüli grafikai beállítás csak nagyon vasigényes
  • Cicero
    #3710
    Valami grafikai tuningot használtok, vagy beviszitek a képet PS-be vagy hogyan csináljátok meg a kocsikon ezt a fényhatást? Mármint hogy "vibrál" a kocsi?
  • Caby
    #3709
    másik topig
    És nincsen semmilyen ilyesfajta oldal. Majd bizti lesz de még nincs...
  • Pluskast
    #3708
    Hello mindenki!
    Lehet, hogy most egy elég barom kérdés teszek fel de azért megkockáztatom. A játékkal egy jó ideje nem játszottam és ebböl kifolyólag a vele kapcsolatos oldalakat sem nézegettem. Azt szeretném kérdezni tőlletek, hogy létezik e olyan oldal ahol új festéseket, ábrákat vagy a kocsihoz tartozó plussz cuccokat lehet letölteni?
  • Cobra.
    #3707
    Pedig ott kell lennie, de ezt se itt kellett volna kérdezned, hanem az NFSU2 topicban, ide csak autók képei jönnek.