3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • horyadam
    #3706
    hova menti a NFSU 2 a mentéseket mert se itt:C:\Dokumente und Settings\User Name\Locale Settings\Applications\NFS Underground 2
    se itt:C:\WINDOWS\LoC:\
    se itt:Documents and Settings \ USERNAME \ Local Settings \ Application Data \ nfs underground 2cal Settings\Applications\NFS Underground 2
    NEM TALÁLOM őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Opelfan
    #3705
    Sziasztok! Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy jó kis lapot. TCM
    Itt minden hónapban van legalább egy autószépségverseny. Akinek van kedve indulni rajta (nem kell kapkodni) kb 2-3 hét múlva indul a következő azaz az 5. autószépségverseny. Valószínű addig még fogok szólni.
    Amint látom ezeket a gyönyörűségeket van az itteni közönségnek érzéke az autóépítéshez, nézzétek meg milyen kocsik voltak fent a mostani szépségversenyen, és döntsetek, hogy szerintetek volna-e esélyetek. Ha úgy gondoljátok volna esély rá akkor nevezzetek be a következőre.
    Szeretettel látunk az oldalunkon mindenkit!
    TCM
  • Caby
    #3704
    np... nem én vagyok itt a GÓRÉ
  • Nonoo
    #3703
    Ok, bocsi!
  • Caby
    #3702
    nono Nonoo CSAK 800*600
    de azért nagyon odab.sz ;) (javítva nem beszélünk csúnyán!!! )
  • báttyó02
    #3701
    mondjuk ez már régebben csináltam,de megmutatom,remélem tetszik..

  • franco
    #3700
    nem rossz a gép.
    bár ha shotolok általában nem baszom bele a kurzort a kép közepébe...:D
  • Amse
    #3699
    nem rossz, de lehetne kissebb is a kép."Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!"
  • Nonoo
    #3698
    Hi!
    Remélem nektek is annyira tetszik mint nekem!

  • Cobra.
    #3697
    Az NFSU2 topicban van fent szép nagy banner linkkel a FAQ-ra, ott találsz választ (egyébként kevés a csillag az autódon, ezért nem kapod meg a fényképezést, ami után továbbmehetsz)
  • DannyL
    #3696
    Menj be a Garázsba, válaszd a World Map-ot és ott keresd a Not Completed versenyeket.
  • DannyL
    #3695
    azt is nyomom már egy ideje keményen, de akkor tolom tovább, thx ;)
  • francois
    #3694
    Hello!
    Lenne egy olyan problémám, hogy megcsináltam a térképen szereplő összes versenyt és nem ad ki újabb versenyeket pedig még a játék 43%-nál vagyok.
  • franco
    #3693
    outrun
  • DannyL
    #3692
    A wide body kit-et, hogy lehet megnyerni? Már elfogytak a versenyek, de még mindig nincs feloldva.
  • bazze
    #3691
    SRYfiuk 1 kicsit off olok!!
    ADSL netet akarok megosztani ruter néltül! Van 2 hálókártya a netes gépben minden jó csak a netes gépen fürge a net mint ezk a verdák de másikon kemény 2 kló vl tölt...
    PLZ help kudarcba fog fulladni a "nagy" háló party ha nem érkezikgors segítség!!
    THX
    Jóverdák!! xD
  • DannyL
    #3690
    Na meg az Imprezám :)



  • DannyL
    #3689
    Az új Skyline-om:



  • steweee
    #3688
    ok, megnézem jó e úgy.kösz
  • Pukkka
    #3687
    Volt,nyomogasd az entert mitn az őrült=D nekem az segít
  • steweee
    #3686
    soxor nem akar elindulni hanem memóriahibára hivatkozva kilép.volt vkinek hasonló?
  • TwiceR
    #3685
    hát itt az A3-asom (jpg kivágtam, elég randa, dehát legalább keveset foglal) :P
  • DannyL
    #3684
    Nekem az srs nagyon nem jött be, sokkal gázabb az irányítása, meg a grafics is puttó. :)
  • báttyó02
    #3683







  • steweee
    #3682
    tényleg tisztára street racin sindycate. pontosabban az koppintja ezt
  • Pukkka
    #3681
    1 mazda.

  • báttyó02
    #3680
    civic:

  • báttyó02
    #3679
    egy lancer,és egy miata:





  • steweee
    #3678
    no bármi baja is volt, megjavult, most már szép. egyébként honnan lehet megtudni hogy mennyire van felpeccselve? mert nem látom a játékban sehol kiírva mint másütt lenni szokott.és van hozzá olyan ami rögtön a legmagasabbra peccseli?
  • steweee
    #3677
    játék közbeni képet be tudna szúrni vki, mert mintha nálam vmi nem stimmelne.jó a grafika, majdnem maximunra raktam mindent, de mintha mégsem így kellene kinéznie sztem. mindjárt indítom és beszúrok utána egy képet.még csak most próbáltam, ki. az 1.4 a legmagasabb peccs hozzá? mert amikor még leszedtem csak az volt hozzá
  • báttyó02
    #3676
    3 autóm:







  • Pukkka
    #3675
    És ugyan ez más szinekbe.Nemtom hogy szebb =/
    Bocsi ha nagy!

  • Pukkka
    #3674
    És akor mar egy csicsasabb audi is ittvan=)

  • báttyó02
    #3673
    a skilyne
  • báttyó02
    #3672
    na vettem végre uj videokarit,ugyhogy felteszem a U2-t,sal holnap valszinü nyomok be pár képet :)

    am geciyo autok vannak itt ugylátom :)
  • Imrusssss
    #3671
    Jéééé ez is Miata(m) van????
    :DDDD
  • TwiceR
    #3670
    ez az egyik miatam a sok közül, ha nem teccik ne szidd, nekem bejön ez a lényeg :P
  • DannyL
    #3669
    Az új Eclips-em:

  • DannyL
    #3668
    :) hehe, pedig az infiniti a legkraftosabb
  • Imrusssss
    #3667
    Háááát !
    Tudod mit add nekem a VW-t meg a Civic-et oksa???
    Kifizetem :DD