284
Rekord-kisérlet
  • Apocalipto
    #284
    Nekem is fura, úgy látszik a válság most ért el oda. Nem tűnt fel hogy eddig mindig November 14-18 között volt, most meg már 20 van? :) RTL klub sem reklámozta. Hát ez van, remélem jövőre kárpótlásul valami nagyszabású műsorral készülnek. Egyébként 2003-ban sem volt.
  • oliwwer
    #283
    Csaknemár.
  • 82freddy
    #282
    Ez komoly? Szerintem csak a tv közvetítések jogdíjaiból simán össze lehetne hozni. Ha tényleg elmarad, akkor az csak Mr. Domino kielégíthetetlen pénzéhségét mutatja.
  • Apocalipto
    #281
    2010ben a Domino Nap elmarad a megfelelő anyagi támogatás hiányában.
  • nearo
    #280
    Szerintem ők ezt nem fogják fel ennyire véresen komolyan...
  • Sulopest
    #279
    Én ezt a Lilut nem értem: miért nem maradt otthon a kölkivel? Látszott, miylen ide3gbeteg, hoyg nem tud végig ő nyafogni, szinte rángatódzott az idegtől amikor a Szujó beszélt.
  • Apocalipto
    #278
    Sikerült jah. Ha az nem sikerült volna, nem lett volna világrekord.
  • Suffering
    #277
    utolso kihivás sikerült?

    Amug nagy köcsög mr domino hogy egy ember vállára terheli a felelöséget ha nem sikerül az utolso kihivás. ha nem sikerül akkor mindenki azt az embert fogja okolni le lesz járatva a világ elött.
  • Apocalipto
    #276
    2004 óta ő van. Jövőre is tuti ő lesz.
  • stargatelost
    #275
    baze ez a Szuujó mennyire irritáló. Minden mondatában idiótaság vagy baromság, és csak mondja a fasságait tovább tovább.... remélem jövőre nem ő lesz
  • Apocalipto
    #274
    Meglett a világrekord. 4,491,863 dominó dőlt el. Várhatunk újabb 1 évet egy másik rekordra.
  • tommygear
    #273
    fail
  • triplet
    #272
    nem fog szvsz:S
  • Apocalipto
    #271
    Ha most az utolsó kihívás sikerül (500.000 dominó), akkor talán lehet világrekord.
  • triplet
    #270
    szerintetek meg lesz? szerintem nem:S bár gondolkozzunk pozitívan. bár szerintem azzal elkúták az egészet hogy azon múlik a rekord hogy felépítik-e amit fel kell a próbán. szerintem nem fog sikerülni, mégpedig azért, mert azok, akik építeni fogják a "sorsdöntő" kihívást, azok tudják majd hogy: "rajtam múlik a világrekord, jujj!" és ezért még idegesebbek lesznek.
  • Apocalipto
    #269
    Na fiatalok, megint lehet izgulni hogy meg lesz e a világrekord. Az első dominó 1 óra 38 perc múlva dől el.
  • Guidorace20
    #268
    Péntek 13-án 2009-es dominó nap! Idei téma a wikipédia szerint: A világ, dominóban. 4 800 000 dominót állítanak fel.
  • Fabio Capello
    #267
    és akkor most egy évig megin csönd... :D:D
  • Fabio Capello
    #266
    na, megvan a világrekord!
  • FZoleee
    #265
    4345027 dominó dölt le
  • FZoleee
    #264
    megvan :D
  • matyi0323
    #263
    2008, megcsináltuk..!!XDXD:)
  • John Cena
    #262
    tuti a világ rekord 4.2-4.3
  • John Cena
    #261
    uccsó próbán múlik:S:S:S
  • FZoleee
    #260
    izé, döntő* :D
  • FZoleee
    #259
    na, közeleg a sorsfordító pillanat :D
  • matyi0323
    #258
    és tényleg jön majd a sprinter gyerek..:O:D
  • FZoleee
    #257
    ügyesek voltak, hajrá magyarok :D
  • matyi0323
    #256
    új világrekord: vajon kibírja a nő a műsor végéig a kötélen??:O :) XDXD
  • FZoleee
    #255
    VILÁGREKORD!!! xD
  • matyi0323
    #254
    :)
  • Juhiii
    #253
    a nőt meg nem szedték le a kötélről :D
  • FZoleee
    #252
    Hát nem a legjobb kezdés :DDDD Csomó minden állva maradt... :)
  • John Cena
    #251
    fúú bazd:S:S nagyon el kurták:S:S:S:S:
  • kovi04
    #250
    Lilu és a Horváth Éva takarodjon !!!!!! Az élő bejelentkezés valami eszméletlenül amatőr volt.
  • matyi0323
    #249
    Szerintem az est fénypontja Lilu haja lesz...:)XD
  • Juhiii
    #248
    annak milyen haja van...
  • John Cena
    #247
    oh köszi háát ha túl sok ilyen 200.000db-os dominós közben lévő játékkal "szarakodnak" ami még bonyolult is meg kombinált akkro nem fog össze jönni
  • kovi04
    #246
    4 és fél millió diminót állítottak fel. A mostani rekord: 4 079 381 ledöntött dominó
  • John Cena
    #245
    összesen mennyi dominó van most felállítva???
    és mennyi a Világrekord???