284
Rekord-kisérlet
  • desigo
    #164
    pár dominó feldőlt pár meg nem
  • Serpa
    #163
    végig COD oztam az egészet, lemaradtam vmiről?
  • RelakSfromhome
    #162
    Majd ha egy csuri a te több hónapos munkádat teszi tönkre, akkor kiváncsi leszek, hogy így fogsz-e beszélni...

    Egyébként meg az ordibálás miatt
  • desigo
    #161
    az igen
    szép megnyílvánulás volt
  • RelakSfromhome
    #159
    mán szótam
  • DEXTER92
    #158
    Jah úgy vhogy jobb lenne :P
  • desigo
    #157
    le kell venni az évet
  • RelakSfromhome
    #156
    Ja, elég stresszesek voltak...

    Át kéne neveztetni a totyikot :)
  • desigo
    #155
    Aztaku...
    szétizgultam az agyam
    nem gyengén remegett a kezük
  • RelakSfromhome
    #154
    "lesztek ma kiválasztottak?"

    válasznak ez kellett volna:
    "HONNAN tudjuk, hülye PICSA?!?"
  • desigo
    #153
    mindkét műsorvezető full idióta
    ki nem állhatom őket
  • RelakSfromhome
    #152
    EZ HÜLYE!!! :D:D

    Aszongya, hogy FELFELÉ dőlnek a dominók. Hogyne! És az a tükör mér volt ott? :D
  • Serpa
    #151
    állatvédők persze sehol.
  • desigo
    #150
    Azért érdekes lehetett amikor a "profi vadász" lövöldözte.
  • Serpa
    #149
    berepült egy veréb?? a terembe.
    lol

    fókuszban beszéltek róla.
  • desigo
    #148
    jah nézd a retket
  • Serpa
    #147
    most is Hollandiában lesz?
  • desigo
    #146
    Ha lenne egy lightos földrengés akkor eléggé sírnának!
  • Serpa
    #145
    ma ...
  • desigo
    #144
    holnap...
  • Bandee1987
    #143
    nov 18-án minden eldől :)
  • Serpa
    #142
    ismét.
  • Johnyy
    #141
    nálluk 90 nap az 2 hónap,,,,, biztosan...
  • magus
    #140
    nekem az volt furcsa, hogy felvaltva mondtak, hogy 90 napig epitettek, meg hogy 2 honapig epitettek.
  • Bandee1987
    #139
    ezekszerint nem csak én vagyok az, aki nem érti Rafaelo motyogását...
  • Johnyy
    #138
    mikell!????? érthetően mekegj!
  • Rafaelo
    #137
    naon jól érted azt te !
  • Bandee1987
    #136
    Ezt valaki lefordítaná nekem magyarra?
  • Rafaelo
    #135
    lakjatok bazz megyében !
  • Johnyy
    #134
  • winnie
    #133
    mindig elcsodálkozom, hogy vannak, akik meglátják egy rosszfiú szerepében mondjuk tommy lee jones-t, akkor azt hiszik, hogy a tommy lee jones egy gonosz ember. komolyan mindent elhiszel, amit a tévében mutatnak?
  • Bandee1987
    #132
  • Rafaelo
    #131
    az a lilu bazmeg az asztán de valami diplomás lilu ám asszem hogy a faszba adnak ilyennek
  • akyyy
    #130

    Összehozták a triót, a verhetetlent, akik úgy vezényelték le a világcsúcskísérletet, hogy közben nézők ezrei követtek volna el szívük szerint kollektív öngyilkosságot.
    2004.11.15 07:03 aargh, ma.hu



    Hogy végül nem így tettek, az mindössze annak köszönhető, hogy tradicionális orgazmikus dominóépítő (vagy mi) nemzet vagyunk.

    "Hogy mennyi szép prodzsekt egy helyen!" - ámuldozott mély dekoltázsában feszengő Lilu, akit cseppen sem zavart, hogy a kifejezést magyarul nem "dzs"-vel, hanem "j"-vel kell ejteni. Ha ez lett volna az egyetlen baki, még nyugodtan szemet is hunyhattunk volna ezen apró hiányosság felett, ám sajnos a műsoridő 99 százalékát a három kommentátor (Lilu, Zoli és Vanda) siralmas csacsogása töltötte ki.

    Felkészületlenségüket mi sem bizonyította jobban, hogy azt a néhány információt (hány darab dominót építettek, hány nemzet, hány tagja és eddig hányszor buktak meg) amit nagy nehezen összekapartak, vagy másfél tucatszor osztották meg velünk a százhúsz perc alatt, igaz, mikor improvizációra került sor, abszolút bizonyították: értelmetlen szavakat bármikor képesek egymás mögé tenni.

    "És igen, itt van Shania Twain, a hihetetlen nagy szupersztár" - próbálta Lilu a világcsúcs kísérlet nyitányát egy barokkos jelzőszerkezettel színesíteni, azonban a visszaszámlálást levezénylő Szujó Zoli sem irgalmazott: "Mindjárt kezdünk! Ötvenöt, négy, három, kettő..."

    Az RTL Klub azonban nemcsak fővárosi stúdióját használta, Dombóvári Vandát személyesen küldte a holland kisvárosba, hogy páratlan intellektusát megvillantva helyszíni miniriportokkal emelje az est színvonalát. A Találkozások "sztárja" (igaz, abban a műsorban ki nem az...?) végig a helyzet magaslatán volt: leginkább akkor, mikor a kiválasztás alatt (két személyt sorsoltak ki, akiknek az élő műsorban kellett felépíteniük egy dominósort) arról regélt, hogy mennyire látszik a kitörő öröm a holland fiú arcán, miközben egyértelműen leolvasható volt a jelölt szájáról a "fuck" kifejezés.

    Azokban a pillanatokban mikor a Lilu-Zoli páros nem osztotta az észt, sőt Vanda sem bombázta interjú alanyait buta kérdésekkel, a Domino-day elképesztő látványát élvezhette a néző. Azaz csak élvezhette volna, ugyanis félóránként az univerzális tisztítószerek és az intelligens mosóporok világába kalauzolta el a világcsúcskísérletre kíváncsi népet a kereskedelmi csatorna, ám mikor teljes véletlenségből a helyszíni felvételek következtek, akkor a képernyő közel felét borította el a sms-szavazás részleteit tartalmazó reklám.

    A műsorvezető trió nem csak közvetített, de sajnos konklúziót is vont az eseményről: megtudhattuk, hogy orgazmikus élményben volt részünk, és azt is, hogy dominóépítő nemzet a magyar. Az utóbbiról csak annyit, hogy a nyolc tagot számláló hazai csapat először vehetett részt a hosszú évek óta tartó játékban.

    Ja, egyébként láthattunk egy világrekordot. Egy több hónapos munka megérdemelt jutalmát és kilencven fiatal emberfeletti erőfeszítését. Kár, hogy az RTL Klub-nak köszönhetően másik három ember szenvedését is figyelemmel kísérhettük. Rájuk igazán nem voltunk kíváncsiak...

    LOOOOOOL
  • Rafaelo
    #129
    mert ott minden embernek egy dominót kell fölállitania
  • savafan
    #128
    Az a furcsa, hogy van egy kínai (asszem) bagázs aki sorra döntögeti ezek rekordjait. Ha jól emlékszem azok már többnél járnak de mégsem akkora a felhajtás mint itt. Bár elismerem ezt az építést mert pár trükk nagyon jó volt és rengeteg munka, de nem az az egyetlen.
  • BADE
    #127
    Mi jó van abban,hogy állandóan a saját rekordjukat döntik meg???
    Nincs is senki más,aki dominoból rekordot akar felállítani.Azt meg eleve tíltanám,hogy közbeavatkozhasson valaki,ha valami rosszúl sül el.Semmi más eszközt nem engednék,hogy a dominóhóz érjen,csak dominó dominóval!Gondolok itt pl. arra,ami rögtön a legelején ledöltötte azt kördominót és még sorolhatnám.
    Ha felállítok itthon 5 millió dominót belerúgok az is világrekord lesz?
  • Esrohnoil
    #126
    Mi volt az a süket duma mikor a faszi mondta h. annyi dominót állítottak be, h. ha fél centis közzel számol 10* végigérné a magyar határt??
    Ez a köcsög sztem enyhén nem tud számolni... és akkor még égeti is ott magát. :D
  • szacsi
    #125
    szerintem az első perc volt a legjobb :P
  • slTotya
    #124
    Valaki bedigizte?Mert nem láttam