284
Rekord-kisérlet
  • Fabio Capello
    #244
    hivatalos oldalon
  • kovi04
    #243
    Ezt te hol olvastad ?
  • kovi04
    #242
    Már várom. Szerintem a Dominónapot a Gundelnek kellene közvetítenie. Kár, hogy másik csatornán van.
  • Fabio Capello
    #241
    remélem megcsinálják

    érdekesség:

    lesz egy ember vs. dominó versenyszám, egy olimpiai bajnok futó fog versenyt futni a dominókkal... izgi :D
  • FZoleee
    #240
    up :D
    vajon lesz új világrekord?
  • akyyy
    #239
    lehet jelentkezni a 2008-asra emailben -.-

    jön valaki még ?:D
  • nearo
    #238
    Szerencsétlen építők... mondjuk akkor se lett volna rekord, ha megvan a végén a 400000es zóna, így annyira nem gáz, hogy nem sikerült nekik. Legalábbis én így gondolom.
  • CsepeLee fiú #237
    Szerintem van valami szabály, hogy mennyi lehet a maximum. Mittomén, egyik évben 4 millióból 3 milliós rekord volt, akkor meghatározzák, hogy mennyivel többet állíthatnak fel.
  • chhaya #236
    hihi ez egyik csajt ismerem a magyar csapatból. :)) majdnemszomszéd
  • Apocalipto
    #235
    Eh loál, honnan jöttek ide a mai hozzásólások?
  • Apocalipto
    #234
    Nem lett világrekord :(
  • John Cena
    #233
    mert így hoyg a játékokat adiominó építés közbe el rontják nem néztem teljesen d e 1et el rontottak akkor már kevesebb az esélyünk szóval gondoltma hoyg nem lessz meg
  • John Cena
    #232
    sokat kockáztatott MR.Domino nem tudo memnyn imsot a rekord de 3.4-5.7 milliót felállítana az jobb lenne és akkor 1000% hogy sikerül a rekord + oda nyugott szível rendezhetne bele játékokat!!
  • Magoo
    #231
    ugye direkt írtad "ly"-al a "hajat"?
  • timantes
    #230
    Úristen hogy nézett ki tegnap Lilu halya , szánalmas , nem bírtam amiatt nézni a dominónapot , istenem...
  • CsepeLee fiú #229
    Miért nem használhatták volna fel a végén azt a belenyúlást? Nem emlékszem, hogy előtte felhasználták volna. (De lehet, hogy valahogy lemaradtam róla, ha mégis megtörtént.)
  • stargatelost
    #228
    nem lett meg a rekord...
  • Istencsászár
    #227
    Ja, de nemis kötelező nézni:), hol érdekel engem mit dumálnak? ha nem akarom nem figyelek oda...
  • zsolesz92
    #226
    szörnyű ez a két müsorvezető. váááááá

    Mostmár majdnem biztos hogy körülbelül 2 millió forintot....

    Zoli horvát zászlóra szlovákot mond, elsüt engy óriási poént: át kell néznem a nemzeti zászlókat"
    Lilu mexakad a röhögéstől

    Normálisak ezek? Na meg az RTL hogy ilyen ...-okat mint Lilu élő adásba tenni????
    Szujóval nincs különösebb bajom
    Elhiszem h izgulnak mert élő adás, több millió ember, de hát ha nem tud beszélni ne legyen már müsorvezető
  • zsolesz92
    #225
    Hát ez sztem már bizti nem lesz meg
  • stargatelost
    #224
    aszondja a szujó: " az építők lezaultak, rajtuk már nem múlik semmi" - hát ez hülye??? rajtuk fog múlni a világrekord majd amikor élőben kell építeniük...inkább hagynák abba a pofázást, elég idegesítő, főleg ha hülyeségeket beszélnek...
  • CalebJoe
    #223
    Engem nem a hajak idegesítenek hanem, hogy egyik sem beszél normálisan angolul csak szörnyű akcentussal.
  • CsepeLee fiú #222
    Pont azt akartam írni, hogy Lilu haja nagyon gáz.
  • stargatelost
    #221
    jézusom Lilunak de idióta frizurája van! valami hihetetlen balfaxul néz ki...
    de Vandának is elég gagyi, az egyenes haj jobban áll neki...
  • stargatelost
    #220
    kár hogy nem az rtl csinálja, ő csak leadja, de akármelyik adó leadhatná, ha nekik lenne meg a joguk...
    ez világméretű esemény (vagy Európa szintű? ) mind1....
  • TomDantes
    #219
    Ez a műsor az egyik legszarabb amint az RTL csinál.
  • kovi04
    #218
    Én is. Talán az eddigi legtágasabb témát választották. Ha valaki nem tudná a téma nem más mint a nagybetüs Élet.
  • adsa
    #217
    már alig várom :)))
  • akyyy
    #216
    2007. november 16-án ismét összedől a világ. Legalábbis az a része, amelyet dominóból építenek fel.
  • CsepeLee fiú #215
    Ebben csak az a fura az RTL Klub díszes társaságától, hogy régebben azt mondogatták, hogy minden évben januártól kezdve munkálkodnak erre a napra.
  • modellmaker
    #214
    Elkezdődött a magyar toborzás is az idei Dominó napra!

    Jeletnkzeni, csakúgy, mint az elmúlt években, az RTL Klubnál lehet. Jelentkezés
  • tnm #213
    én is erre gondoltam :)
    mint látszik...
  • Pheaper
    #212
    engem az összes szám érdkeel :P
  • Checkerboy
    #211
    Nemtom , sztem kérdezd meg egy fórumon :D
  • tnm #210
    azt nem tudja valaki, hogy mi volt annak a számnak a címe, amelyik az afrikai jelenetek alatt ment, nem találtam tracklistát sehol...:(
  • desigo
    #209
    Jövőre ugyanitt:)
  • Web mester
    #208
    Jó volt!
  • Pheaper
    #207
    nagyon tévedtem szerencsére sikerült !!!!!!!!!!!!!!!!!(H)
  • Pheaper
    #206
    sztem nem fog sikerülni..
  • Pheaper
    #205
    valakinek meg van az összes zene ami megy benne?