3677
  • Amse
    #68
    Csináltam és is bannert.=o)
    Itt van ni!
  • [HUN]FaTaL
    #67
    Van arról vmi info hogy mikor jön ki? engem is nagyon érdekelne:)
  • Amse
    #66
    Szerintem nem kell jobb =o)
  • DJ Skyline
    #65
    mehet,nekem tetszik!
  • hykao #64
    Banner, amíg valaki nem csinál jobbat:
  • petesilver
    #63
    A modellek jók. Kis hazánkban nagy keletje lesz ennek a játéknak, lévén itt aztán mindenki vágja ezt a retrolada feelinget. ebbe el lehet mélyülni, lesznek itt eszmecserék, mert szinte mindenki ismeri ezeket! :) Alig várom az antituningot, még emlékszem milyen volt, amikor télen az első 10 percre csak 3 gyertyával volt hajlandó elindulni! :)
  • Duddits
    #62
    Szerintem tökre állatak azok a képek amelyiken a kocsik vannak és ilyen barna mindehól.
  • 12346
    #61
    ja, látom:)
  • 12346
    #60
    jó, tom bocs. nem is mammogni akartam, csak engem zavar:)

    könnyítés: ülések ki, motor ki, futómű le, elemek le, és rögtön megfelelő a versenysúlya
  • SE0418
    #59
    Szvsz. az Orosz fejlesztőket nem nagyon kell félteni.
  • Random_
    #58
    őőő annyira nem érdekel, hogy kaszni vagy kasztni a zsiga is zsiguli a kamaz is kama3 ez részletkérdés!

    A lényeg, hogy lehet keresni a könnyítéseket a képen és a tuningok helyét:


    Pótkerék helyére mehet a nitro! :D
  • 12346
    #57
    az lehet, hogy nem nehéz belőni a fizikát, de legtöbbször ez nagyon nem megy a népnek.
    pls az nem kaszTni:)) mindneki így írja váá:)
  • Random_
    #56
    A fizika azért nem olyan dolog amit nem lehet pár érték állításával orvosolni. A grafika határozottan szép! Amikor a tükröződést szemléltetik nagyon tökéletes a kasztni nincs egy törés se vagy illesztési hiba. Ajánlom figyelmetekbe a képet ahol sok egyéb gondolom városban közlekedő jármű látható. Ott hátul van egy aszfaltozó gép ami veszettül kidolgozott!
  • hykao #55
    Tessék, a nagy épület:

    :)))
  • DJ Skyline
    #54
    ja,de legalább részletes bemutatást kaptunk a vízről,fálról ami mondjuk meg igen csak szép!!!
  • 12346
    #53
    nézegettem a videókat, azért itt nem tűnik vészesnek a fizika mégsem.
  • Random_
    #52
    Haverék nyomulnak Ladákkal majd a játékhoz szerzek egy Zsiga kormány és azzal tolom! :D

    A tunungolással kapcsolatban kinek mi az elképzelése? Mert nem vagyok egy autószerelő zseni, de azért az NFSU egyszerű tuningjai azért kicsit leszűkítették a buherálási lehetőségeket.
  • Chaos Mad
    #51
    én is látam, de látszik hogy még elég kezdetlegesek a videok, szal emberre már nem jutott.
  • 12346
    #50
    jessz:)))
  • Random_
    #49
    Szerintem azért elég alfa még a cucc.
    Van egy pálya rész ugye a nagy épület elötte park és egy textúrázott autó. Ja és a troli a többi csak modell szinten létezik.

    A másik ladás game inkább GTA szerű lesz szóval nem egy kategória mindenesetre nagyon nyomulnak az Oroszok játék téren és ez nekem tetszik!


    Lelki szemeimmel lárom ahogy megveszem az új spojlerezésr az ezerkettesre. :D Jaj de jó jaj de finom!
  • hykao #48
    Az EGYIKET most teljesíteni tudom... :)))
  • DJ Skyline
    #47
    hát most vagy knight rider,vagy vezessen is valaki...fizika mondjuk fontos,meg a törés...
  • 12346
    #46
    ez érdekelne a legkevésbé..:) fizika kő meg belső nézet.
  • Random_
    #45
  • DJ Skyline
    #44
    én meg egy videóban azt láttam (Karikusz oldaláról) hogy senki nem vezeti az autót...habár lehet csak a videó erejéig volt így...
  • Pluskast
    #43
    Ja nem bocsi inkább az 1500-ös zsiga:)
  • Pluskast
    #42
    Talán a Niva?
  • hykao #41
    Engem jobban zavar az, hogy minden jel arra mutat: nem lesz belsőnézet... :(((
  • 12346
    #40
    szvsz ezt a valósághű fizikát el is lehet felejteni. nagyon ritka az az autós játék, ahol ez meg is valósul.:( de azért oda írják szinte minden egyes gém infojába.
  • Random_
    #39
    A töréseket nem említik lehet, hogy nem is lesz bár az nem zavarna nagyon ha a fizika jó lesz.
  • Chaos Mad
    #38
    ez megy is a kedvencekhez! marha jo!!
  • hykao #37
    kb:

    -a Lada Racing Club a maga nemében páratlan projekt a FÁK beli fejlesztők eddigi művei között. (ezt mondjuk nem értem a Moscow Rush miatt...bár ott lehet kissé más a koncepció)
    -a teljes LADA arzenál szerepelni fog benne: a legelső 2101 kopejkás típustól a legutolsó modern formatervezésűekig.
    -a fejlesztők ígéretei szerint, valósághű fizika és fotórealisztikus környezet fogja jellemezni a moszkvai és egyéb orosz városok utcáit, ahol a játékos egy autóversenyző bőrébe bújva próbálhat felkapaszkodni a csúcsra, különböző bajnokságok és számos egymásba kapcsolódó küldetés teljesítésével.

    -a játék jellemzői:
    -valósághű fizika
    -az AUTOVAZ társaság által rendelkezésre bocsátott eredeti tervrajzok alapján készített autómodellek
    -autótuningolási lehetőségek
    -valódi városok, valódi utcái
    -fotorealisztikus textúrák
    -utcai versenyek
    -gyorsulási versenyek
    -autós üldözések
  • BaLeeX
    #36
    Szabad a (kis)gazda.
  • Duddits
    #35
    Öcsém! Ez rohadt jó!!
  • Random_
    #34
    Inkább egy street legal szintű tuning mint egy NFSU jellegű! :DDD

    Na meg LADA! Ennyi nekem elég tőlem akár le is pattanhat a gumifáról! A vezetés élménye és maga a tudat, hogy Lada tuning elég nekem!

    Egy típus hiányzik az oldalon a képek közül ki fedezi fel melyik?
  • FREAK
    #33
    törés nélkül még elmenne, a fizika meg szvsz elég meggyőző, de túl sokat még nem látni
  • pauly
    #32
    Hát félek,hogy a szép grafika mellett már nem lesz idejük,még a fizikára is ,hogy jol megcsinálják,meg ha még esetleg törést is akarnának bele.Szóval lehet,hogy itt is csak a grafika lesz a lényeg.
    A videókon nagyon a grafikát nyomatják,semmi törés,vagy fizika.A kocsi mozgása sem tökély,legalábbis ezeken a videókon.
    És engfem ezek a videók valahogy a street legalra emlékeztetnek :)
  • karikusz
    #31
    Aztán megint jön a lada láz?..:))
  • BaLeeX
    #30
    Ha realisztikus fizika meg törések(!!!) lesznek bent akkor odabasz majd. Hát igen, ilyen Japán meg Német cégek nem engedik a játékokban törni a kocsiikat aztán amikor hülyegyerek falnak megy vele azt hiszi majd törés nélkül visszateszi az útra a gép...

    Ezért is volt jó választás a VAZ, mert nem csinál rossz autókat és gondolom nem kért annyi pénzt, hogy a kocsiikat belerakják egy játékba sőt sztem még örült is neki, mert népszerűsíti a tipust.
  • pauly
    #29
    Na végre egy jó játék :)
    Ezt várom már mióta,hogylegyen egy ilyen :)
    És ha még a fizika is türhető lesz,akkor már biztos nem lesz olyan rossz.