172
Manapság szánalmas műsorok tömkelege mutatkozik meg a TVújságban ... mik is ezek ?
  • QuippeR
    #12
    Azért mert az embereket nem érdekli, hogy hűlyének nézik őket. Magyarországon nagyon magas a TV-k nézettsége. Nem tudok pontos adatot, de azt hiszem négy-öt órát nézi az átlagember a fekete dobozt, amivel ha jól tudom nem csak Európa élmezőnyében vagyunk, de a dobogó tetején.

    Igazából rohadtul nem érdekelne, hogy egyesek mennyit néznek TV-t... Ha normális műsorok lennének, de magyar adón egy-két jobb (dögrégi) filmen kívül évek óta nem láttam színvonalas produkciót. Elég siralmas a kultúrális helyzetünk, és ahelyett hogy ezzel bárki foglalkozna "fent", inkább a történelem mint tantárgy eltörlésén munkálkodnak.
  • ZsZso
    #11
    A leggázosabb mindebben :
    Az embereket nyíltan hülyének nézik ... és lassan kialakul(t) a TVtársaságokban az az érzés, hogy ezt joggal teszik, és egyre nyíltabban nyílvánítják ki ezt a nézetüket a TVműsorokon keresztül ...

    Őrült világ ez kérem ... őrült ...
  • ZsZso
    #10
    Pont ez az. Nem az érzelemmel van baj, csak amikor túlzásba viszik ... láttad az All You Need is Love -ot ? Na ott erről volt szó.

    Amúgy jut eszembe. Mostani riporterek ... hát ... olyan baromságokra képesek, csak mert van 1,5 perc műsoridejük amit ki kell tölteni ... pl.

    Jimmy sírjánál vagyunk. Ott dolgozik egy ürge (ássa a sírt effektíve :). Odamegy hozzá a riporter, és a következő kérdést tette fel neki :
    "Milyen érzés Jimmy sírját ásni ?"

    Azt hiszem a szőke-cica riporter nénit se felejtük el egyhamar ... nagy alakítás volt a Dévid Merlini mutatványa alatt a kommentárja. Nomeg amikor odaszólt hozzá az ipse, hogy "bólints, ha hallassz ... bólints, ha jól vagy ..." pfff.
  • Waterhorse
    #9
    Nem értem mi bajotok van az érzelemmel. A képernyőn miért ne lehetne érzelem, ha az jól van tálalva?
    Persze nem ilyen mű-ömlengésekről beszélek amiket a tv csatornák a saját készítésű műsoraikban lenyomnak...
  • ZsZso
    #8
    Schwarzeneggert lehet talán általánosítani a "halhatatlan világmegmentő egyszemélyes hadsereg"-re :)
  • ZsZso
    #7
    leszerepelt a Bázisban ? ;)
    Nézd meg a Híradókat, Fókuszt, meg Aktívot ... ott azért még mindig menő téma sztem. Bár télleg nem dominál úgy mint rég ...
  • Taranov
    #6
    Szerintem ami az embereknek kell:

    1., Érzelem
    2., Könnycseppek
    3., "az átlag ember számára csak álom" mondat minél többszöri elhangzása
    4., Arnold Schwarzenegger
  • Taranov
    #5
    A vér már nem kell, szerintem megunták.
  • ZsZso
    #4
    Számomra a világ legkínosabb, legszánalmasabb műsora az ALL YOU NEED IS LOVE volt. De a jelenlegi győztes a Barbara ... beszéljük meg, ami szinte minősíthetetlen :).

    Azt érzem, hogy minél jobban tocsog valami az alábbi dolgokban annál nézettebb :
    1, vér
    2, érzelem
    3, könnycseppek
    Az embereknek ez kell ... az embereknek ez kell ?!
  • akyyy
    #3
    realiti shów valo viég surviver
  • akyyy
    #2
    ...
  • ZsZso
    #1
    Hali ...

    Gondoltam itt arra, hogy saját toplistákat tüntethetnénk fel szánalmas műsorok kapcsán, vagy csak gondolatokat írhatnánk le a legújabb illetve régebbi programokról ...