172
Manapság szánalmas műsorok tömkelege mutatkozik meg a TVújságban ... mik is ezek ?
  • ZsZso
    #1
    Hali ...

    Gondoltam itt arra, hogy saját toplistákat tüntethetnénk fel szánalmas műsorok kapcsán, vagy csak gondolatokat írhatnánk le a legújabb illetve régebbi programokról ...
  • akyyy
    #2
    ...
  • akyyy
    #3
    realiti shów valo viég surviver
  • ZsZso
    #4
    Számomra a világ legkínosabb, legszánalmasabb műsora az ALL YOU NEED IS LOVE volt. De a jelenlegi győztes a Barbara ... beszéljük meg, ami szinte minősíthetetlen :).

    Azt érzem, hogy minél jobban tocsog valami az alábbi dolgokban annál nézettebb :
    1, vér
    2, érzelem
    3, könnycseppek
    Az embereknek ez kell ... az embereknek ez kell ?!
  • Taranov
    #5
    A vér már nem kell, szerintem megunták.
  • Taranov
    #6
    Szerintem ami az embereknek kell:

    1., Érzelem
    2., Könnycseppek
    3., "az átlag ember számára csak álom" mondat minél többszöri elhangzása
    4., Arnold Schwarzenegger
  • ZsZso
    #7
    leszerepelt a Bázisban ? ;)
    Nézd meg a Híradókat, Fókuszt, meg Aktívot ... ott azért még mindig menő téma sztem. Bár télleg nem dominál úgy mint rég ...
  • ZsZso
    #8
    Schwarzeneggert lehet talán általánosítani a "halhatatlan világmegmentő egyszemélyes hadsereg"-re :)
  • Waterhorse
    #9
    Nem értem mi bajotok van az érzelemmel. A képernyőn miért ne lehetne érzelem, ha az jól van tálalva?
    Persze nem ilyen mű-ömlengésekről beszélek amiket a tv csatornák a saját készítésű műsoraikban lenyomnak...
  • ZsZso
    #10
    Pont ez az. Nem az érzelemmel van baj, csak amikor túlzásba viszik ... láttad az All You Need is Love -ot ? Na ott erről volt szó.

    Amúgy jut eszembe. Mostani riporterek ... hát ... olyan baromságokra képesek, csak mert van 1,5 perc műsoridejük amit ki kell tölteni ... pl.

    Jimmy sírjánál vagyunk. Ott dolgozik egy ürge (ássa a sírt effektíve :). Odamegy hozzá a riporter, és a következő kérdést tette fel neki :
    "Milyen érzés Jimmy sírját ásni ?"

    Azt hiszem a szőke-cica riporter nénit se felejtük el egyhamar ... nagy alakítás volt a Dévid Merlini mutatványa alatt a kommentárja. Nomeg amikor odaszólt hozzá az ipse, hogy "bólints, ha hallassz ... bólints, ha jól vagy ..." pfff.
  • ZsZso
    #11
    A leggázosabb mindebben :
    Az embereket nyíltan hülyének nézik ... és lassan kialakul(t) a TVtársaságokban az az érzés, hogy ezt joggal teszik, és egyre nyíltabban nyílvánítják ki ezt a nézetüket a TVműsorokon keresztül ...

    Őrült világ ez kérem ... őrült ...
  • QuippeR
    #12
    Azért mert az embereket nem érdekli, hogy hűlyének nézik őket. Magyarországon nagyon magas a TV-k nézettsége. Nem tudok pontos adatot, de azt hiszem négy-öt órát nézi az átlagember a fekete dobozt, amivel ha jól tudom nem csak Európa élmezőnyében vagyunk, de a dobogó tetején.

    Igazából rohadtul nem érdekelne, hogy egyesek mennyit néznek TV-t... Ha normális műsorok lennének, de magyar adón egy-két jobb (dögrégi) filmen kívül évek óta nem láttam színvonalas produkciót. Elég siralmas a kultúrális helyzetünk, és ahelyett hogy ezzel bárki foglalkozna "fent", inkább a történelem mint tantárgy eltörlésén munkálkodnak.
  • Pyx #13
    Nem kell tévét nézni, ilyen egyszerű.
  • Hentes Bill #14
    az egész retekklubb, meg csigatévé szánalmas
  • CalebJoe
    #15
    TV-t lehet nézni csak ne magyar adót. (Kivéve Viasat3)
    Mondjuk Reality TV, Spektrum, Discovery amiből lehet tanulni én ilyeneket szoktam nézni, meg VH1-t.
  • Tetsuo
    #16
    Nem is nézek. :) Nincs TVnk.
  • Random_
    #17
    Barbara - Dumáljuk meg!
    Aktív
    A Nagy Ő - The Bachelor
    Balázs - Szembesítő-show
    Mónika
    Fókusz
    Találkozások
  • Aspyrin
    #18
    azé' villanyotok van remélem
  • Bandee1987
    #19
    Ja, tegnap ugy kiparodizálták bagi-nacsáék a david merlini showt, és sztem ez nem is paródia, hanem maga a valóság...Marsi tényleg olyan hülye kis szőke picsa, mint amilyennek bemutatta őt a bagi iván

    Amúgy nálam a toplista:
    1. Barbara - Dumáljuk meg! (Sztem egyértelmű, miért ő az első)
    2. Mónika (Szánalmas emberek szánalmas problémákkal)
    3. Balázs (Idióta dolgok, mintha "az emberünk nem tudná, hogy ki van a fal mögött" LOL
    4. A Nagy Ő (Ezt a szart csak csajok, meg a muterom nézi)
    5. Találkozások (Ki a faszt érdekel, hogy Brad Pitt megfésülte -e a haját ma reggel, meg hogy cininek mensese van????)
  • Punkerwork
    #20
    már nem azért de ezek a hulladék műsorok mind délután vannak, ti nem dolgoztok hogy van időtök ezekkel foglalkozni?
  • Laalee
    #21
    az alcimet könnyebb lenne felsorolni ha a másik oldalrol indulnánk :D mi van igényes műsor...
  • Laalee
    #22
    hetente 1-2 régebbi jó filmet lead az m1 és kész.
  • Punkerwork
    #23
    M1-M2-őn egyre jobb filmeket mennek szerintem
  • Sephi
    #24
    Nem! Unatkoznak! Sehol sincs odairva hogy kotelezo nezni. A vilag minden egyes tajan vannak ilyen musorok es ott is ugyanez megy. Nem csak magyarorszag-ban van ilyen. De akar hiszitek akar nem a 80% a magyaroknak elvezik ezeket a musorokat. Ez derult ki a nezzetsegi indexbol ami publikus.

    Tehat regi barataim szavaivel ejjek : Ha mar ennyien nezik akkor nem is olyan rosz!

  • Davidus
    #25
    Nézzetek BPtv-t és megtudjátok milyen a szánalmas műsor.
  • Punkerwork
    #26
    az itt nincs :)
  • Laalee
    #27
    persze meg egyél szart 100milliárd légy nem tévedhet :D
  • Z
    #28
    De a toplista elkészítésében így van kihívás! Ti. akkora itt a tolongás a dobogós helyekért...

    Igazság szerint néha én is belenézek ezekbe a műsorokba, de megnézni csak a focit szoktam a Sport1-en (a rohátták már áttették a jó meccseket a Sport2-re, ami egyelőre nem jön kábelen). Viszont a riporterek annyira fogalmatlanok a focival kapcsolatban, hogy az már őrjítő. Amikor megsérül egy normális (értsd a független nézőket szórakoztató focit bemutató) játékos, és 5-ször játsszák vissza LASSÍTVA, hogy hogyan rúgta szét egy mészáros a lábát, könyökölte arcon, stb. akkor sem veszik észre! Hihetetlen, hogy olyan emberek kerülhetnek a kommentátori székbe, akiknek, nemhogy a focihoz, de a sporthoz sincs közük. Olyan emberek ezek, akik - kis túlzással - végigbeszélik a 90 percet, de tudnak a semmiről is beszélni.

    Tipikusan ilyen a Horváth Ferenc aki rendszeresen hülyeségeket mond.

    Vagy szegény megboldogult Knézy, aki a '98-as VB-n Ronaldo szlalomozásakor extázisban kiabálta a Romario nevet...

    De az atlétikában is vannak gyöngyszemek:

    2004. Athén olimpia: férfi 1500m futás, 3:34 a vége (WR: 3:26) és bekiáltja a kommentátor, hogy világcsúcs! nem? NEM...


    Amúgy van még egy műsor, ami szvsz kifejezetten szórakoztató...a Kísértés. Ebben bemutatják korunk menő nőit, és mácsóit. Annyira szánalmas, hogy már vicces, és szórakoztató. De ezt most komolyan mondom.
  • Z
    #29
    Hát igen, az tényleg durva, bár már nincs Anettka-anyázás...

    De ezt csak mazochistáknak ajánld!
  • Davidus
    #30
    Ha sportközvetítés akkor Vitár;)
  • Jagi
    #31
    Barbara - Dobáljuk meg!
  • Davidus
    #32
    Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az előző akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az előző ismétlése volt(Vitár Róbert)

    :D
  • Davidus
    #33
    innen
  • Davidus
    #34
    És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár Róbert egy jégkorongmeccsen)

    :DDDDDDDDDD
  • Random_
    #35
    Na ja haverom szavai is hasonlóak. "Együnk sz*rt hiszen több millióan nem tévedhetnek." Gondolva itt a kedves kis legyecskékre akik ellepik eme műtárgyakat.

    Ha már igényes műsor akkor valóban egyre jobban tetszik az M1 és M2 néha nagyon jó filmeket adnak. Pölö ott a vasárnap esti sorozat Szívek szállodája vagy mi. Az egy állati sorozat jókat röhögök rajtuk. Másik jó sorozat a 24 azt is az M1 adta. A műsoraikat nem ismerem csak a napkeltét ami egyértelműen a legnépszerűbb és szerintem jogosan a híradó is szerintem ott a legjobb. Amúgy meg Viasat ezerrel és éjszaka a Duna tv minden éjjel adnak régi magyar filmeket a 40-es évekből tuti.

    Ja és Discovery, Spektrum valamint National ebben a sorrendben.
  • Z
    #36
    Az "öreg" legalább elnézést kér, ha elb@sz valamit... :DDD
  • Jagi
    #37
    Én a Kísértést nem bírom nézni. Nem fáj annyira egy samurai kard a vesémben, mint az ottaniak marhasága. Kb 10 percet láttam az első adásból és elég volt.
  • Z
    #38
    Tényleeeeeeeeeg!!! Erre emlékszem!

    Volt egy olyan, valamelyik fiataltól, hogy:

    "Giggs iramodik meg a balszélen, jó a csel, beadja...és jó a fejes Giggstől"... no comment, Giggs tényleg gyors gyerek, de hogy a saját beadására menjen?!?!?!?! :DDDDDDDDD
  • Z
    #39
    HÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
  • Z
    #40
    Pont ez a vicces benne! Annyira buta, hogy arra már nincs szó!!!

    Szituáció: párok ülnek a napágyon: lányokat elküldik. A férfi hódítók odaadnak egy-egy szalagot (vagy valamit) a napágyon maradt fasziknak, ha az ő nőjükre fogna hajtani. Namost az egyik gyereknek a nőjére többen is raktak, és közebn rákacsintottak, és mosolyogtak. Mivel mikrofon van a közelükben, korrektül lehet hallani minden pisszenésüket. A gyerek, ahogy kapja a szalagokat, ezeket motyogja: Ez buzi, ez is buzi, itt mindenki buzi?

    Mekkora láma! A sok buzi majd jól letolja a nőjét! :DDDDDDDDDDDDD