172
Manapság szánalmas műsorok tömkelege mutatkozik meg a TVújságban ... mik is ezek ?
  • flashX
    #172
    Tessék megnézni
  • Dynamic
    #171
    Mondjuk én nem is láttam a műsort csak arra próbáltam utalni, hogy talán szopatás is lehet benne.
  • Rafaelo
    #170
    engem ezek a lakásfelujitó müsorok irritálnak nem veszik észre hogy rengetegen élnek panelban az éhalál szélén és ilyen kandallokat utogatnak
  • Aramir
    #169
    Hát te aztán jóóóó messze jártál a megoldástól :D
  • Aramir
    #168
    A pénzesre ma jöttem rá, ha jobban megnézed a képet, vannak hibás pénzérmék, amiknek nyilván nincs értéke, mert hamis. Na, azokat nem kell hozzáadni. A fickó utalt is rá, hogy ne messziről nézzék a képet. Pl volt egy 1 Ft-os érme, amin az 1-es alatt hiányzott a forint felirat, stb stb. A legjobb, hogy fél óra alatt vagy 5-en mondták a mai 726-os összeget :D Bevallom, miután erre rájöttem, próbáltam telefonálni, de egy kedves géphang közölte, hogy jajj de kár, most nem nyertem (nem jutottam be az adásba), aztám már szét is kapcsolt :D
  • Rafaelo
    #167
    pedig volt benne a curtis
  • BADE
    #166
    Tegnap volt a retekklubon egy irtó szar,szánalmas film a Vészhelyzet után.Ki látta?A legeleje még hagyján,de amikor már a robotpók gyilkolt,na inkább nem is részletezem...
  • winnie
    #165
    Nekem eszembe se jutna olyen másorokat felhívni pedig én is szeretnék új nadrágot télikabátot vagy bármit venni a nyereményen.

    az egy dolog, de tény, hogy alapjába véve ez is egy nyereményjáték, és csak attól szerintem nem lesz senki szánalmas, ha azt akarja, hogy egy általa kedvelt akárki tovább maradjon bent egy műsorban. ha átesik a ló túloldalára, akkor az már más kérdés
  • Rafaelo
    #164
    a mónika show vendégei mind cigányok legalábbis nagy részük nem mintha nézném csakhát kapcsolgatás közben szóval értitek .....
    [magyarázkodik]
  • Random_
    #163
    Az azért számomra szánalmas, hogy valaki azért küld SMS-t, hogy egy kedvence ne szavazódjon ki vagy azért, hogy nyerjen 50ezret és ezért elnyom 10 SMS-t. Ismerek olyat aki nyert hifitornyot (haver) de ő annyi kérdésre válaszolt SMS-ben, hogy amit nyert azt abból megvehette volna. Persze céges telefonon küldte az üzeneteket, de van aki ennek a rabja és saját pénzét áldozza rá. Nekem eszembe se jutna olyen másorokat felhívni pedig én is szeretnék új nadrágot télikabátot vagy bármit venni a nyereményen.
  • winnie
    #162
    az #59-ben van szó az sms-ekről.
  • Random_
    #161
    Mert most itt nem azokról van szó talán azért!
  • winnie
    #160
    szerintem azok nem szánalmasak, aki mondjuk nyernek is ezzel egy dvd-felvevőt, vagy egy mikrosütőt. (érdekes a coca cola kupakozást senki nem gagyizza. a lottózást sem:)
  • Adri
    #159
    szerintem szánalmas néhány müsorhoz kapcsolódó sms játék is! a sok bárány meg küldi is az sms-eket!
  • Adam II
    #158
    Balázs
    Barbara
    Mónika
    Fókusz
    Aktív
  • nemcsakfeel
    #157
    gálvölgyi show..
  • Vlala #156
    Tudod mi volt a baj? Az, hogy a képen a pénzérmék összegét számoltátok (én is, ugyanúgy 752 zsinórban hatszor) de szerintem az is 1-nek számít, ha valahol (pl. pénzérmén) le van írva a "forint" szó. Etz pluszban hozzá kellett volna adni.
    A másik kedvencem a Kresz-táblás feladvány: a 12 db, egyenként 6x6 pixelből álló KRESZ-tábla közül melyek a helyesek?
  • Mike at home
    #155
    szvsz nem a TV ujsagban, hanem a TV-ben
    fo szanalom: kukac 2
  • Serpa
    #154
    én ma olyat láttam z ATV -n, hogy hány db 1es van a képen ...

    probáltam megszámolni, de nem jutottom 1ről a 2re.
  • ZsZso
    #153
    Nemnem ... megmondták, hogy 33 ... azaz 33db felirat volt. És azt is megmondták, hogy a pénzérmék értékére kíváncsiak
  • Extraboy
    #152
    :DDD
  • BADE
    #151
    Most megy egy ultragagyi film a szar retekklubon.Mintha 2 hete is ezt vetítették volna,na mindegy,fő a változatosság:)
  • Extraboy
    #150
    Az biztos! Minnel tobb zs-t kapnak erte annyival tobbszor kotnek bele h uj feladvany legyen :DDDD
  • Dynamic
    #149
    Mindig így szokott lenni.Hagyják, hogy a sok marha szenvedjen, utána lehúzzák a rollót és szarnak megmondani az eredményt.
    Ezeknek a feladványoknak valószínűleg az trükkje, hogy többféleképpen lehet értelmezni.Mondjuk ha van a képen 5db száz forintos akkor nem 500 Forint van a képen hanem csak 5, hiszen Forint(azaz Forint felirat!) tényleg csak 5 db van.Vagy éppen ezért 505 lesz(500 Ft összeg és 5 Forint felirat).Szal a variációk lehetősége végtelen.A néző mindenképp megszopja, mert úgy értelmezik ahogy ők akarják...
    Ha korrektek akarnának lenni, úgy raknák fel a kérdést:Mennyi a képen látható érmék összege?Bár sztem ebbe is bele lehetne kötni.
  • ZsZso
    #148
    Nah legújabb jó. Adott az ATV. Ott rajta az a szar "telefonálj be de izibe" műsor. Láttam egy feladványt ... "Hány forint van a képen ?" 2en megszámoltuk vagy 5ször barátnémmal, aztán egy eredményre jutottunk. Na a telefonálók sorban érkeztek a műsorba, aztán jött a "mi eredményünk is". Hát nagy meglepetésemre a nő kijelentette, hogy rossz, és ugyanezt megtette még 5ször. Ezen kivül volt vagy 50 telefonáló, mind1ik más más válasszal. Egyik se talált. És most jön a poén ! A megoldást nem mondták el, hanem ezzel a szöveggel, hogy "tegyük el ezt máskorra", bezárták a "játékot", és újat indítottak. Aztán este odakapcsoltam még véletlenül, és láttam, hogy megint az a feladvány van. Megfogalmazódott bennem a kérdés : LEhet jobban keresni egy telefonálós játékkal ? Legyen egy megoldása, amit mindenki úgy hisz, hogy az a jó, aztán mi találomra ha felhív vki, mondjuk, hogy "jó megoldás", vagy szomorúan, hogy "sajnáljuk, következő telefonáló". Csak egy valamit ne felejtsünk el ... sose mondjuk el, hogy mért az a megoldás amit elfogadtunk ! Ismétlem ... SOSE !!!! :)
  • ZsZso
    #147
    Asszem manapság már nincs olyan, hogy "erkölcs". Meghallják emberek a szót, és "egészségedre" reakciót váltassz ki belőlük. Ez szomorú ... sajna már nem nevetséges ... :((
  • winnie
    #146
    adnak neki 5M-ót, abból pártízmillióból, amit a műsorral keres az rtl. sima biznisz, mások ennél jóval többet kapnak kisebb nézettségért. mi ebben a baj? (ráadásul a károsultak is hamarabb hozzájuthatnak a pénzükhöz)
  • Seth
    #145
    5 millát kap érte...nevetséges
    100 millát ellop, kitudja hol van, meg még adnak neki 5-öt...inkább nem mondok semmit
  • Hunnenkoenig
    #144
    Esetleg penzt kap erte es törleszti vele a tartozasat?
  • LittleL
    #143
    NévShowr - a legszánalmasabb műsor, meg ahogy beharangozzák..
    Megalol....

    Mónika Show
    Balázs show
    A nagy Ő
    A sziget
    ..
    ..
    meg ilyenek.
  • Voltan
    #142
    Igen, úgy nézett ki az egész, mint egy hosszú és unalmas reklám. Böeh. Ja és a Kamarás Ivánt úgy hívták, hogy "Evil" (sic!) LOL...
  • Voltan
    #141
    Nagyjából tökéletesen vázoltad a Mónika showt.
  • Z
    #140
    Ma belenéztem a "félelmetes hírű" Barbika sóba, de 15 mp után az ujjam villámgyorsan mozdult, és valamiért elkapcsolt róla. :DD
  • Seth
    #139
    Nem vagyok én apáca... Zalatnay Sarolta élete a börtön előtt

    Egyszerűen szóval le nem írható hogy mekkora egy mittudoménmilyen elme képes ekkora faszságból műsort csinálni. Sztároljuk má a tolvajokat,gyilkosokat
  • Aramir
    #138
    LOL!
  • Jagi
    #137
    Egyszer láttam egy dagadt nőt a 2. sorban, sztem fele lóvét kapott, mert rossz helyre ült. : DDD
  • Aramir
    #136
    Ja, Mónika valamelyik évben az év műsorvezetője lett :P
    Betanult kérdések (azok is lapokról olvasva :D ), bamba nézők, akik felfelé pislognak a taps-gépre, hogy mikor kell tapsolni vagy fújjolni, mert gondolom a "műsor" kurvára nemérdekli őket. De a műsorvezető mögé mindig bomba csajokat raknak, gondolom véletlenül, az átlagos és a csúnya emberkék valahol hátul ülnek, ahová max véletlenül megy a kamera :D
  • CalebJoe
    #135
    Nem csak a műsorok szarok, hanem a műsorvezetők is szánalmasak.
    Nálunk ők a STAR-ok aki meg esetleg tehetséges valamiben az meg mehet a francba, ráadásul többet keresnek a mediában mint egy színész vagy egy énekes. Hánynom kell!
  • Dynamic
    #134
    No meg amikor fejjel lefelé mutatják a színészt vagy a fél deci konyak tükröződésében, hát az valami irgalmatlanul fos.
  • winnie
    #133
    jaja, és minden magyar színészt (izé, modellt) szinkronizáltak. nagyon durva hallani a hangjaikat:)