172
Manapság szánalmas műsorok tömkelege mutatkozik meg a TVújságban ... mik is ezek ?
  • Aramir
    #132
    Fúj, az az a filmsorozat, amibe olyan kameraállások voltak, hogy a szoba alsó sarkából filmeztek, közben meg jobbra-ballra lengették a kamerát?
  • ZsZso
    #131
    A franc ... nekem nincs Cool TVm ...
  • Dynamic
    #130
    A Cool Tv-n újra megy az Első Generáció.
    A szánalmas műsorok csimborasszója!
  • Kori
    #129
    valóságsokk-ok
  • ZsZso
    #128
    Ha megijed az ember képes elveszíteni a realitásérzékét, ez tény. Kívülről elég érdekes, hogy azt a mikrofonfejű ürgét se ismeri meg senki, úgy, hogyadott szituációban te mit csináltál az már más kérdés. Egy valami biztos ... érdekes ...
  • winnie
    #127
    gulyás zoltán. jaja, elég fura, hogy egyes médiások sem jönnek rá...
  • winnie
    #126
    nálunk is mindig van olaj a háztartásban. ennek az a lényege, hogy ha a hűtőben/kamrában csak 1-2 dolog van. persze, hogy a só nem számít bele, nem?
  • Dynamic
    #125
    Mindenesetre nekem elég hihetetlen hogy senki nem ismeri fel pl. a "Mennyi30"-as ürgét(nem jut eszembe a neve).
  • ZsZso
    #124
    Az a srác szerintem úgy beszél, mintha folyamatosan böfögne :)
  • Bandee1987
    #123
    Az mekkora lol műsor. Főleg amikor vmi csávónak adnak a kezébe két tojást meg 1 kolbászt, oszt csinálj belőle ebédet, de persze azért még "véletlenül" van a kamrában olivaolaj, meg még mittomén mi
  • ZsZso
    #122
    hejj, most olvastam bele a kisSZÉmbe, aztán látom, hogy a "mi a kutya" példát pont elrontottam, 320-320 az állat, és 321-321 lett volna a növény ... na sebaj, azért érthető volt remélem :)
  • ZsZso
    #121
    miért ?! Olyan aranyos amikor szaglássza a kaját :))))))) "Hmmmm ... milyen finom az illata" és beledugja az orrát a gőzfelhőbe ... mint egy hörcsög :) ... na jó ... télleg szánalmas, de közel nem annyira mint az előbb emlegetett műsorok ... szvsz
  • Random_
    #120
    Én még nem láttam miért az?
  • BADE
    #119
    Stáhl konyhája is a szánalmas műsorok közé sorolható.
  • Random_
    #118
    Ideális réteget céloztak meg. A háziasszonyokat azoknak van idejük ezt nézni és persze azután elmesélni a barátnőknek. :)
  • ZsZso
    #117
    A srác egy "átverős" ürge volt, aki épp meg akarta szívatni a fodrászt. De aztán a fodrász szívatta meg őt, úgy, hogy látszat szívrohama lett, és meghalt. Ez elég lapos szituáció ... csodálkoztam is rajta ... a kész átverés nem annyira szánalmas műsorok közé sorolható program, de ezt a részt abszolút odatettem volna. Végül is mind1, szerintem átlátszó volt ... ez különösképp.

    Amúgy meg lényeg tényleg az, hogy beszéljenek róla ... Mónika show ebben sztem a legjobb ;)
  • winnie
    #116
    az a gáz (vagy éppen jó), hogy rétegtémák vannak, ami vagy érdekel vagy nem, csak éppen előre sosem tudom, hogy mi van. anno anyáztam egyet, amikor a filecseréről volt szó és lemaradtam az első feléről:(
  • Random_
    #115
    Az M2-n szokott lenni a Záróra az egy jó kis beszélgetős műsor érdekes témákkal és szakemberekkel!
  • winnie
    #114
    Asszem két adással ezelőtt volt, hogy símán látszódott, hogy az ürge be van avatva.

    az, hogy te úgy láttad, az nyilván nem jelent semmit:) attól persze még be lehet avatva, de előfordulhat, hogy valaki úgy viselkedik kamera előtt, mintha.

    a celebrity-átverések általában elég jók - nemtom ki látta a kész átverésben (ami sajnos nem tudja kitölteni azonos színvonalon, szerintem, a műsoridejét) anno a kadlott karcsis-féle stuffot. azt hittem engem rohadtul nem érdekel, hogy hogyanvernek át egy mulatós énekest, de szerintem olyan frankón lett megírva és előadva, hogy az általam a műsor mélypontjának tartott hunyadi tamásnak is megbocsátottam előző ténykedéseit
  • winnie
    #113
    Aztán ott van a Mónika show, amiről tudjuk, hogy fizetett a közönség, továbbá sztem nem én vagyok az egyedüli, aki hallott olyasmit, hogy a szereplők is néha ott találkoznak egymással először (kapnak 30 rongyot hogy lejárassák magukat, aztán kész a műsor).

    az a baj, hogy konzervatívan állsz hozzá. itt senki nem beszél arról, hogy ezek feltétlenül valóságos élethelyzetek. a műsort leginkább a katalin bírónő típusú bírósági műsorokhoz lehet hasonlítani (amik szinte már mindenhol leváltották a mónika-féle tóksókat - nálunk bukott:), amiben színészek játszák el egy téma kifejtését.
    itt is megvan a téma, beszélnek róla, ez a lényeg. az más kérdés, hogy nem kötik senkinek az orrára, hogy statiszták IS vannak - persze igazi emberek is.

    aki 'valóságos' cuccot akar látni, az nézze az mtv-n az 'élesben' és egészségére:))

    (ki olyan hülye, hogy délután tévét nézzen?:) be kell nyomini háttérnek egy videóra felvett 8órás reklámmentes természetcuccot, vagy klipválogatást és kész.
  • ZsZso
    #112
    Asszem két adással ezelőtt volt, hogy símán látszódott, hogy az ürge be van avatva. Erről jut eszembe ... erről is hallottam egy történetet, hogy egy csajnak adtak pénzt, hogy tegyen úgy, mintha leesne a lóról, vagy vmi ilyesmi ... szóval ez se 100% real. Aztán ott van a Mónika show, amiről tudjuk, hogy fizetett a közönség, továbbá sztem nem én vagyok az egyedüli, aki hallott olyasmit, hogy a szereplők is néha ott találkoznak egymással először (kapnak 30 rongyot hogy lejárassák magukat, aztán kész a műsor). Én azt mondom, hogy aki teheti nézze meg az ŐRÜLT VILÁG c. filmet. Abba nagyon szépen meg van fogalmazva a gondolat ... mégpedig ... "mi készítjük a valóságot".
    (Douglas Adams fordítva írta ... "A galaxis útikalauz stopposoknak mindig az igazat mondja, de van úgy, hogy az igazság pontatlan." - ez nem tartozik szervesen ide, de gondoltam lefirkantom :)
  • Sephi
    #111
    Engem az egytlenegy musor ami meg tud rohogtetni az a Kesz Atveres. Van amikor konyekkel rohogok hogy azok mennyire hulyek :)
  • Jagi
    #110
    Ha van aki megeszi ezt, azt meg is érdemli, hogy lehúzzák.
    Steve cutternél még a sorkérdést se vágom néha, kár, hogy csak ez az 1 ilyen műsor van!
  • Jagi
    #109
    Hát nálam is kimerül ennyibe. Ha meg röhögni akarok, azt ne kínomban tegyem. Arra ott van a viasat hétvégén 12:00-tól 15:00-ig
  • Z
    #108
    Ne szítsuk a gyűlöletet! :DDDDDDDD
  • Z
    #107
    "Azt hiszem mindenki ismeri a Z+ os videókat, amiben szerepelt Balázs is" - ehh, hát azokban überprimitív volt...
  • Random_
    #106
    Az még nem is zavarna ha lenne reklám, de pl a Discovery-n csak román nyelvű reklámok vannak!
  • ZsZso
    #105
    Amúgy a Balázs Show ... az elmúlt és az az előtti adást figyelemmel kísértem. Két részre bontanám a műsort :
    1, a szánalmas hülye témák, szánalmas hülye emberekkel
    2, Balázs
    Az az ürge állja meg a helyét legjobban ebben a műfajban. Nem úgy mint a többi őrült. Nála vhogy az az érzésem, hogy nem is próbálja megérteni azt aki épp belépett a műsorába. Olyan beszólásai vannak, ami miatt érdemesnek találtam meglesni a műsorát ... majd ledőltem a székről, akkorákat nevettem. Nem a szánalom miatt, hanem télleg humoros. Csak kár, hogy nem egy humoros műsort vezet, ahol igazából kamatoztathatná eme tudását. Azt hiszem mindenki ismeri a Z+ os videókat, amiben szerepelt Balázs is. Vmi hasonló hozzáállással gúnyolja kis az embereket ... ez az én már-már ferdehajlamú humorérzékemnek bejön. Azért nem kattantam rá, de szvsz közel nem olyan "komolyan szánalmas" mint a többi "talk -showszerűség". Bár a szereplőiről sajna ugyanez elmondható.

    Amúgy én is jobban pártolom a National G. meg a Spektrum adásait. Nem is értem ... odakapcsolom a TVt és leköt ... meg hát nem is facsarja ki az agyam. A nagy bibi itt az, hogy 15 percenként teszik be azokat a rohadt reklámokat. Ezen előbb utóbb felhúzom magam, és kikapcsolom a TVt :). Nálam vhogy így működik a TVzés.
  • ZsZso
    #104
    Az embernek is lehetne annyi tartása, hogy nem vállalja el az ilyen munkát(Ott teccelegjen másfél órán át).
  • Z
    #103
    Mondjuk ha leosztanál pár lángost, akkor már nem a műsörvezetőt kéne megverned, hanem azt, aki engedi műsörre tűzni az ilyet. Azért a kiagyalója legalább kreatív ember, bár az is lehúzásból akar meggazdagodni, és nem valami hasznos dologból.
  • Z
    #102
    Hehe, arra próbáltam célozni, hogy lerúgtad a csókát (lábbal)...de mindegy. Szal poén helyett mondtam. :D
  • Z
    #101
    Én is jobban elviselem, de akkor semszeretem, ahogy egyeseket szopatnak néha.
  • Z
    #100
    Na ne! Ettől hányok.
  • Jagi
    #99
    Átérzem a kínod. Mikor meglátom a kiscsajt valami olyan kerít hatalmába ami miatt jó, hogy a TV-ben van... és nem karnyújtásnyira. Asszem addig tekergetném a nyakát amíg élne.
  • winnie
    #98
    Én is egyetértek. Vmit hozzáfűznék a szövegedhez. A pénzlobogtatásos módszert még a Viasat3 kezdte el asszem, és a magyar ATV csak lemásolta.

    én csak annyit fűznék hozzá, hogy ez a 2 műsor egy és ugyanaz. a cég vásárolt műsoridőt (ugyanúgy, ahogy a tv2-őn és az rtl-en napközben a tvshop-szerűségek) és pénzt csinál (nem mellesleg pl. a hálózat tévén is lobogtatnak.

    nekik ez nagyon jó pénzkereset, a balekok közül azért 1-2 ember mindig nyer pártízezer forintot, a tévé örül, hogy erre az időre legalább nem kell reklámot értékesítenie, mi is jól járunk, mert nem nézzük uccse.
  • Jagi
    #97
    ÁÁÁ, nem simán egyenes rúgás volt előttem állt 8 m-re.
    Izomból ellőttem, (na nem oda akartam, de ha már így jött ki... ) a tarkó irányába ment a labda, jó volt a lövés,mert rá is bólintott! :DDD
  • Random_
    #96
    Sajnos én ezzel fordítva vagyok mert míg a TV adások közül lehet választani a rádiók között nagyon kevés lehetőséged van. Az egyik vagy túl laza lásd keredkedelmi rádiók a másik meg túl konzervatív. A Petőfi rádió talán még fiatalos és a Juventus nem túl laza, de a többi. pff
  • Bandee1987
    #95
    Én még jobban elviselem a kereskedelmi rádiók műsorvezetőinek beszólásait, ahhoz képest, ami a tv-ben zajlik
  • Bandee1987
    #94
    Én is egyetértek. Vmit hozzáfűznék a szövegedhez. A pénzlobogtatásos módszert még a Viasat3 kezdte el asszem, és a magyar ATV csak lemásolta. Emléxem, csak egy fél adást néztem végig kiváncsiságból, de a végére dührohamot kaptam, annyira idegesítő volt, hogy a szőke vagy fekete hajú ribanc hogy meséli el már 10000-szer, azt hogy mennyit lehet nyerni, meg hogy jajj, siessenek mer mindjárt lenyomom a gombot, és elindul a visszaszámláláló, amit 10 mp mulva ugyis megállit, hogy mégtöbben telefonálhassanak...Szal engem főleg ez a műsor dühített fel a legjobban ezek közül.
  • Z
    #93
    "De van de van!" - a klasszikus...

    Ha már bunkózás, akkor Bocskorost nem veri senki. Bár a Sláger rádió reggeli műsöre legalább színvonalas (volt régen, ma már nem hallagatom).