41716
  • Me0w
    #17833
    W, A, S, D :P
  • dronkZero
    #17832
    Milyen skillel mennyi? :P
    Nekem 100-as Light Armor és Speed, Expert Armorerrel 125%-ra tolva 85-öt véd a teljes cumó, sisak nélkül, pajzzsal.

    Furcsa, de ha felveszem a sisakot, nem változik meg. Feltettem egy shield 18%-os gyűrűt, az sem teszi 85 fölé. Miért?
  • Me0w
    #17831
    Szarabb mint az alap elven pajzs.
  • Me0w
    #17830
    3000 + ketto. A hulye kerdesekbol sosem fogsz kifogyni...
  • 0Fritz0
    #17829
    Az egyik küldiben a Főmonsztánál van egy igen értékes nyakék, csak sajnos sokan védik.
    Speckó képességként már a látványával is képes legyengíteni a karimat. :)
  • AnonymouS
    #17828
    Fejből nem tudom, de nem rossz, sokat ér, az a lényeg :)
  • Fyrex
    #17827
    köszi szépen! :)
  • PiszkosFred
    #17826
    Fenn, a banner alatt van egy link "Mielőtt kérdeznél kattints ide!", ott megtalálod a régi kártyákon való futtatás menetét. Bővebben nemtudom elmondani, nekem 6600gtm van, vele nem kellett trükközni, épp hogy, de elfogadta.
  • Fyrex
    #17825
    nem, most raktam fel

    fx5200-am van

    szóval miféle trükk kéne? :)
  • PiszkosFred
    #17824
    Ha korábban elindult, akkor az exe-d megsérülhetett. Ha korábban sem indult, akkor valami nagyon hiányozhat neki, driver, directx, megfelelő konfig, régi kártyánál a javasolt trükközés, stb.
  • grebber
    #17823
    És glass armornak mennyi a védelme??
  • BladeW
    #17822
    Az azert nem igaz h tok semmitmondo kuldi, sokkal nagyobb hattersztorija van mint a tobbinek ugy altalaban. Enis tegnap csinaltam pont, es itt talalkoztam eloszor whill'o whisp-el vagy mivel, hat egy elmeny ez a monszta...
  • Fyrex
    #17821
    #17814-re vki pls :(
  • AnonymouS
    #17820
    Elég gagyi, de a küldi alatt szerezhetsz kb 3 glass armort, szóval megéri.
  • MrAndree
    #17819
    Bocs nem neked szólt. :)
  • Apus
    #17818
    semmit. legalábbis amit én kaptam az semmmit.
  • MrAndree
    #17817
    Öljél medvét, azoknál van.
  • grebber
    #17816
    Most olvastam Oblivion HQ-n hogy Leyawiin-ben lovaggá utnak ha elvéhzek feladatot és jutalmul egy pajzsot kapok.
    Mit tud ez a pajzs???
  • Light
    #17815
    Hali!

    A minap kivágtak a Fighters Guild-ből.., jah, m véletlenül megvágtam az egyik csapattársamat, az nekem-támadt, szval halottá vált..:) + 1xűen túl messzi volt a quicksave, h visszatöltsek..:) -, no mind1, lényeg a lényeg, h 20 'bear pealt'-et kéne összeszedjek, ez a feladat, ha kész, visszavesznek a klánba.., utánanéztem itt-ott, de nem találtam a neten semmit erről, h hol lehet keresni a medvebundákat.., vki tudna nekem ebben segíteni?

    Köszi!
    Üdv
    Koszta
  • Fyrex
    #17814
    jóestét!
    a játék nem indul exe hiba miatt :(
    mi a probléma?
    előre is köszönöm!
  • grebber
    #17813
    Master Trainerekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni.

    Ha beszélek a tanítokkal akkor kb mennyit tudok náluk fejlődni ??
  • jocika
    #17812
    Üdv!

    Fort Grief-be hogy lehet bejutni? Ahol vissza kell vinni egy fejszét, különben a néni nem kapja vissza a férjét.
  • Quick
    #17811
    12napja vagyok vámpir hogy tudok +gyogyulni ?
  • MerlinW
    #17810
    Nemtom van-e köze hozzá, de mióta feldobtam a legfrissebb SB Audify (1,2,ZS,stb) Beta driver-t (creative.com) azóta nem lépett ki (2 hete kb).
  • Tutilevi
    #17809
    ez a kilépés általános probléma,de hamarosan jön a patch
  • Lyan Kyj
    #17808
    Nekem állandóan úgy lép ki, nem foglalkozom vele...
  • Cápafogxy
    #17807
    #17791
  • McFrost
    #17806
    az mitől , lehet hogy az utóbbi pár kilépés esetén (a játékból) , mindig hibát jelent?
  • Looserke
    #17805
    Megvettem a skingrad-i házat és berendeséssel együtt volt vagy 60.000-65.000 rugó...megkerestem a kincset...hááát én valami többre vágytam pár drágakőnél és egy gyűrűnél, pláne hogy az a gyűrű olyan dolgokat növel amire nekem nincs szükségem...vissza is töltöttem a mentésemet...
  • ati2002
    #17804
    Jah, egy gyürü, azt sem tudom, mire jó. :)) Ááá, és a végén ott az utolsó ládákat nem tudtam kinyitni, mert nem volt nálam lockpick. Nem tudod mik voltak benne? Ha valami jó fegyver, akkor kinyírom a karakterem!!! :)
  • Khull
    #17803
    Kosz, mar is megyek...
  • ati2002
    #17802
    Meg ami még bennem maradt nagyon, az a The Forlorn Watchman quest, amikor ez volt a vége:spoiler!. És utána még meg kellett keresni a jutalmat, a víz alatt. Régi, olvasott kaland-emlékeket idézett fel bennem. Hatalmas feeling.
  • Mr_no_NaMe
    #17801
    Jaja az egy jó küldi...már kakiltam, hogy "uramisten egy rohatthosszú noteből silabizáljam ki, hogy merre kell menni????" aztán 10 perc alatt megvolt :)
    Nagyon jó ez a küldi csak a reward kaksi :@
  • ati2002
    #17800
    Annyira nem volt nehéz, azaz nem lett volna, ha nem használódik el a kardom idő elött (és mivel mágikus volt, nem tudtam javítani), ezért mindig kukáznom kellett használható fegyver után, végül már a csontik kardját kellett használnom. :)
  • Tutilevi
    #17799
    ja ez a küldi engem is padlóra küldött
    mondjuk engem inkább a nehézsége miatt:)
  • ati2002
    #17798
    Hihetetlen hangulatos ez a game. Egy tök semmitmondó küldi (Lifting the Vale), a térkép legészakibb részén, totál elhagyatott terület, és akkor menet közben ilyen látványban van részem. De végülis érdekes kis sztori volt, hihetetlen (ezt már írtam), hogy visszagondolva (tegnap este) az én angoltudásommal egy note leírása alapján simán elkalauzoltam magam az ismeretlen területen, térkép segítség nélkül. És ez csak egy aprócska momentuma (morzsája) a játéknak. Grat a fejlszetőknek.
  • Tutilevi
    #17797
    pont az ilyen típusú karikkal lehet a legkönnyebben végigtolni
    tipp:ajánlom a heavy armor+blunt weapons+block szentháromságot:)
  • Szikszai147
    #17796
    Lehet, hogy hülye kérdés, de szerintetek végig lehet tolni egy full harcos (ork) karakterrel a játékot? És ha igen, akkor tudnátok hozzá tippeket adni?
  • grebber
    #17795
    Csak a poén kedvéért folyamatosan probálkozok ezzel a nyilsa mokával hogy legyen csomo cumom vmiből de nem akar nekem müködni :(
  • Lyan Kyj
    #17794
    Én is próbáltam már^^^^^^