41716
  • Kmarha
    #17793
    oks, én is látom. Szóval az álltalam adott link az 1.0-ás verzió. A HQ-ról már tölthető az 1.1-es is. (Oblivion HQ link fent a fejlécben)
  • Ron Ragm
    #17792
    Az mondjuk kár hogy nem lehet átlőni az almát a nyílvesszővel:)
  • Cápafogxy
    #17791
    MÉg 1 kérdés a jafae csávó házánál vagyok bemegyek nincs ott senki, aztán beszéltem aott az emberekkel, asszem azt mondták hogy figyelik a házat, mit kéne csinálnom?
  • psicho
    #17790
    Koszi szepen :)
  • psicho
    #17789
    Bocs, ott volt a kezdooldalon :/
  • Kmarha
    #17788
    Jó kedvemben találtál így megkerestem neked :D

    natura environments v1.0.

    Nem találtam újabb verziót, ha nem tetszik a dolog, keresgéljél. De ezt a csomagot tényleg csak ajánlani tudom!
  • Mr_no_NaMe
    #17787
    Azt nem tudjátok, hogy mi módon lehet kikapcsolni a fizikát egy tárgyból a TESCS-ben?
    Pl beleállítottam egy nyílvesszőt az ajótba rajta egy levéllel (küldit próbálok csinálni :) )
    De mikor belépek a játékba, néha magától leesik, vagy hozzáérek és azért esik le. Azt nem lehet megoldani, hogy semmi se hasson rá? Szóval olyan legyen mint a morroban egy tárgy? Max akkor kezdjen hatni rá minden fizika amikor a "y" betűvel elkezdem mozgatni.
    Tipp?
  • psicho
    #17786
    Majd kifojik a szemem de nem talalom az ajanlott environment buff mod-ot a HQ-n, csupan egy natural wildlife nevezetut. Gondolom nem erre gondoltatok.. vagy de?
  • Tutilevi
    #17785
    hm asszem ezeket a modokat én is feltolom...
  • PiszkosFred
    #17784
    Ha a dupla inventoryra gondolsz, akkor azt hiszem az a BT modnak köszönhető. (de azért utána kellene nézni, de nekem ez rémlik) Pár hete már belinkelte itt is valaki, de ITT a linkje.

    Map határait is ki lehet tolni, arra is van mod a TESSourcen, fejből meg nem mondom mi a neve, de bennevan a MAP és a BORDER szó is ;] (nem vicc, valami ilyesmi a neve). Sajnos kissé túlterhelt a TS, szóval türelemjáték mire betöltődik. Ezért sem tudom most megmondani per pillanat.

    Ezek ötvözése, + átszínezése az UInak a Dark UI.

    #szerk: a BT 2.0-ben már bennevan a map szélesítés is, szóval csak ez kell neked.
  • Fejes021
    #17783
    A dark UI csak sötétülést csinál, de 2.0-tól már benne van a BT mod, is ami kicsinyíti a cuccokat.
    Szerintem ez kell neked.
  • Ron Ragm
    #17782
    Olyan mod nincs, ami azt csinálja mint a Dark UI csak a sötétülés nélkül?
  • Fejes021
    #17781
    Hát nem tom. Én ezt csináltam. Még próbálkozom.
  • PiszkosFred
    #17780
    Mi nem sikerül? BT modot csak be kell másolni a "data" mappába, úgy ahogy van. Ha nincs olyan könyvtárad a Data-n belül mint ami a modnak kell, semmi gond, csak másold be. Nem tartozik hozzá .esp file, vagyis nem kell aktiválni. Sima xml ha jól emléxem.
  • SaGa Jr
    #17779
    Hali!

    Minden mage guildban van egy emberke aki pénzért újratölti a mágikus fegyvereket (merthogy limitált a töltetszámuk). A fővárosban is van boltos aki ezt megteszi, de a mage academy-ben is van ilyen személy.
    Ha van feltöltött lélekköved, akkor klikkelj arra, majd a feltöltendő tárgyra. Ez is segít. De az sem rossz, ha az ősi aelyd romokban (azok a szép fehérek) szedsz össze varla stone-okat. Egy ilyet felhasználva maxra tölti az összes nálad lévő fegyver töltetét.
  • zsakosfrodo2
    #17778
    El kell menni a fővárostól északra lévő faluba és ott a Mage Guldot keresd meg... Én ott találtam egy hapsit aki megcsinálta volna, ha kidobom rá a pénzt :D de nem dobtam ki :D.
  • Sanyix
    #17777
    Nem rejtvény. 2 nap múlva visszamész ahoz a gyíkizéhez, és mondja, hogy kihalászta a lényeget, és megjelenik a nyíl a térképen ahova kelle menni.
  • Fejes021
    #17776
    Valaki próbálkozott már a menük sűrűbbé tevésével?
    az a BT-mod vagy az valami más?
    Segíícssség!
  • olympus
    #17775
    SZiasztoK!
    Az egyik kis küldetés során szert tettem egy mágikus kardra. Arena-ba harcolok de kifogyott a Charge nevü cucc a kardból. Ezt hol/hogy lehet újratölteni?
    Köszi
  • Halfer
    #17774
    Pár nap kutatás után ad egy rejtvényt. Az elég húzos elősre, de aki a Morroval játszott annak nem újdonság.
  • Kmarha
    #17773
    Eddig még senki nem ajánlotta? :D Milliószor szebb lesz a játék és kicsit sem terheli le jobban, mint alapból a gépet. kihagyhatatlan mód!
  • Tutilevi
    #17772
    várj egy napot, beszélj vele megint, majd ismételd meg ezt a folyamatot
  • Cápafogxy
    #17771
    Valaki mondja meg pls hogy mit kell azután csinálni miután összegyűjtöttem 4 könyvet és beszéltem a gyík csávóval?
  • Fejes021
    #17770
    Valaki meg tudta csinálni a BT-modot.
    Ami darkosabbá teszi az inventoryt.
    Már mindent másoltam, mindenhova, de nem megy csak a dark frame.
  • Lyan Kyj
    #17769
    Kösz az infókat!

    Bakker, leszedtem az obhq-n bemutatott Natural Environment MOD-ot! HIHETETLEN, de MÉG SZEBB lett!!Ajánlom mindenkinek!!!!
  • SNAKE01
    #17768
    már megvan, sorry!
  • Tutilevi
    #17767
    miután alvás után legyaktad a szellemekt, menj le a földszintre
    ott zölden világít egy urna, benne egy darab papír meg egy csontkéz
    vedd fel őket, aztán keresd meg a tulajt,mert csak ő tudja kinyitni a portált
  • SNAKE01
    #17766
    ha valakit nagyon szépen megkérek akkor megmondja nekem hogy bravil-ban hol van az az ember akitől lehet venni házat?a neve:regulus terentius!plz help
  • SaGa Jr
    #17765
    Hali!

    Aludj az ágyban egy éjszakát. Majd utána felpörögnek az események és csak a journalt kell követni, abban minden le lesz írva.
  • Lyan Kyj
    #17764
    Nekem már rég megvan a ház, de egyszerűen nem tom aktiválni a pincében a portált, szellemek meg nem jönnek. Mi kell, hogy tovamenjek ott?
  • Tutilevi
    #17763
    egyébként mint annyi minden a házak is fent vannak az oblivionhq-n
  • Mr_no_NaMe
    #17762
    Köszike szépen megnézem!
  • Tutilevi
    #17761
    tudom mert ez a mostani lakhelyem
  • Tutilevi
    #17760
    mondom Benirus, 5 rugóért adja el a Benirus Manort csak ki kell pucolni onnan a szellemeket
    ész asszem a Counts Armban iddogál
  • Lyan Kyj
    #17759
    Dehogy nincs. Anvilban egy mászkáló fickót keress, valamilyen B-betűvel kezdődik a neve. Amint megveszed a házat, felszívódik.
  • Khull
    #17758
    Koszi, de erdekes modon Anvilben nics elado haz, mashol kell hazat vegyek...
  • Tutilevi
    #17757
    Anvil itt kivételk:a kocsmában kell beszélni benirussal, és egy küldi keretében lehet itred a ház
  • Lyan Kyj
    #17756
    A kastélyban kell beszélni az adott uralkodóval, ő elmondja, mi a dörgés...
  • Khull
    #17755
    Hali!

    Hogyan lehet hazat vasarolni?
    Mar mindent korbejartam Anvilben de nem sikerul.

  • PiszkosFred
    #17754
    Okés, köszi. Még eddig nem akartam vámpírlétet, ezért van nálam mindig curedis pia. De ha esetleg belekóstolok, majd kigyógyulok, nem nagyon akarom újrakezdeni egy új karakterrel (vagy visszatölteni egy hetekkel korábbi mentést), de szerencsére most nincs ilyen korlátozás ;] Szeretnék majd vámpír lenni, akár többször is, ha úgy hozza a sors. MWben a végleges immunitás kissé megnehezítette a dolgokat.