41716
  • Tutilevi
    #17873
    szerezzél be új vagy (más) drivert
    asszem én is sunyok cső minden addiktnak
  • GoKu x
    #17872
    nah mind1. csá all
    jó8
  • GoKu x
    #17871
    én is belül nézetböl tolom, szerintem ugy jobban fut. Nálam meg vmi problem van mert sokkal jobban kéne futnia a gamenak.
  • Tutilevi
    #17870
    25 körül van az átlag
    a legalacsonyabb olyan 14 volt mikor egy helybe álltam és csak bambultam kifelé a fejemből
    meg azt nem tom hogy számít-e hogy 1st vagy 3rd person
    én belülnézetből tolom
  • GoKu x
    #17869
    nemtom nálad ez a 25 a legalacsonyabb volt?? vagy mi?
  • GoKu x
    #17868
    az jó szerintem
    nálam is kb ezek a beállitások. de nálam az a legalacsonyabb1 volt a legmagasabb 33. sokszor loadingolja a területet. szoval eléggé zavaró
  • Tutilevi
    #17867
    ami már egy galambnak is folyamatos:)
    szval ennyit a gépigényről
    szerintem:)
  • Tutilevi
    #17866
    800*600-on large textúrával max látótávolságokkal összes effekttel (igaz árnyék nélkükl mert a 9600-as igen ramaty árnyék terén) 25 és 51 között van az fps
  • GoKu x
    #17865
    hát jah
  • Lunki88
    #17864
    Mindkettő. Na jó, a játék a fontos de azért nem mindegy milyen a látványvilág.
  • GoKu x
    #17863
    nyomsz egy nullát aztán beírod hogy: tdt és enter. ennyi
    A grafika meg azért érdekel mert azért az lök a játékélményen.
  • Tutilevi
    #17862
    ilyenkor jön be a képbe hogy ki miért jáccik vele: a grafika vagy a játék érdekli igazán...
  • Tutilevi
    #17861
    tuggya a rák nem nézem
    igazából azt se tom éppen hogy kell megnézni, de ha megmondod megkukkantom neked
  • Lunki88
    #17860
    Hát azt elhiszem, de ha összehasonlítod azzal a grafikával amit pl. egy Geforce 6800gt produkál akkor gondolom megérted. (Amúgy nekem is Radeon 9600 van.)
  • GoKu x
    #17859
    Mennyi az fps-ed.
  • Mr_no_NaMe
    #17858
    És hogyan szerzel szett glas armort?
    Körbenéztem de sehol sem találtam csak egy szaros glass dagger volt ott...
  • Tutilevi
    #17857
    nem tom mindig mi ez a sírás hogy nem fut rendesen az obli
    700 mb ram,1,7es proci radeon 9600: olyan simán és viszonylag szépen fut hogy öröm nézni:)
  • GoKu x
    #17856
    Hmm lehetséges. De az oblivion akkor is sz*rul megy rajta. :( és nem értem miért, jobban kéne elméletileg. (szerintem)
  • Lunki88
    #17855
    Hát néhány topicban láttam már egy párszor olyat, amúgy szerintem nem rossz gép az .
  • GoKu x
    #17854
    "előre is köszi" xD loOl
    csak köszi
  • GoKu x
    #17853
    Jaaa és a segítséget előre is köszi
  • GoKu x
    #17852
    mért szerinted olyan jo a gépem? én nem így gondolom
    szerintem 1 középkategóriás vasdoboz.
  • Lunki88
    #17851
    Már azt hittem valaki leoltja a francba hogy ne vágjon fel a gépével, lám milyen segítőkész emberek vannak.
  • David2
    #17850
    akkor agps lap kell neked, vmien alsóközép kategóriás(~25k) asus, msi, gbite lap(típusokat sajna nem ismerek) vagy a DFI lapokról sem hallok roxakat, elviekben ez a legjobb tuningban, s csak egy magyar forgalmazóvan, vmien NF3s lapot nézz ki
    meg ha szeretz tuningolni, akkor AMD 3700+ San Diego (~55), ha szerencsés vagy 2.8 ghz lazán fel tod majd nyomni

    habár vidkaridat elnézve elég lenne egy nagyobb prockót venni a lapodba, mert a végén a GT válna a szűk keresztmetszetté
  • GoKu x
    #17849
    jaaa és 1Gb ram
  • GoKu x
    #17848
    6600gt. az ár hááát ne menjen 80.000 fölé.
    most egy msi 865pe s478, northwood 2.8Ghz ami 3.0Ghz fel van húzva.
  • David2
    #17847
    attól függ, h mien vid karid és pénzed van
  • GoKu x
    #17846
    Hello
    Szerintetek milyen alaplap + proci párósítás lenne a legjobb a gamehoz?
    a választ köszi előre is
  • Higany
    #17845
    Bakker! Éppen aludtam egy fogadóban és egy hulye kotsog vámpír megharapott! ÁÁÁ!
  • 0Fritz0
    #17844
    Kovi rendezte meg őket, mi? :D
  • dronkZero
    #17843
    Rájöttem ám, hogy mit csinálnak a monszták, amikor épp nem vagyunk ott. Hiába, a korszakalkotó RAI...

    Troll 1
    Troll 2
    Maci
    Darkelfek

    :P ;)
  • haxoror
    #17842
    Akkor a patkány nem tudna megfertőzni a mindenre minusz 50000 pontos cuccaival, ez így jó!
  • haxoror
    #17841
  • Me0w
    #17840
    Hat bug baze siman :) Irtak volna meg ugy, hogy lehessen a vedoertek 100, de akkor a fontos ellenfelek ugy inditanak, hogy a defensed - 50, a kurva patkany meg farigcsalja csak a glass armor csizmat :P
  • haxoror
    #17839
    block + space és így nem kell megölni :)

    Ölj meg mindent ami medvének néz ki, az ő zsebükben szokott medveprém lenni. Boltok is árulják.
  • Me0w
    #17838
    Jah, en is ilyet vizualizaltam ha legalabb 1 orat jatszom, akkor mindig behany kilepesnel, egyebkent meg nem.
  • haxoror
    #17837
    Bug?

    Elvileg azt jelenti a 85 hogy a sebzés 85%-át nyeli el, e fölött már kvázi sebezhetetlen lenne a karakter szal inkább fícsör (hivatalos fórumon kb ezt írták)
  • haxoror
    #17836
    Nekem akkor ír hibát kilépésnél ha hosszú ideig megy előtte a játék, mondjuk ilyenkor szenved is rendesen majd fél perc mire leáll, sztem szar a játék memoriakezelése.
    Problémát soha nem okozott, azóta is faszán megy és a mentések is mind működnek.
  • dronkZero
    #17835
    Csodás...
  • Me0w
    #17834
    Valaki irta par napja, hogy bugos az armor, mert se spellel se targyakkal nem tudta 85 fole tolni, asszem Flatline volt pont, aki irta.