41716
  • Tutilevi
    #18234
    itt olvasgatom hogy 800. mentés, meg 200. mentés...
    az is valami. több mint 100 óüra jatek és egy slotban most van talán a 3. számú:)
  • erx13
    #18233
    nem főszálon lévő küldetés, és megcsinálhatod a küldetést azután is hogy megölöd umbrát... ugyebár erről van szó ha nem akkor bocs
  • erx13
    #18232
    off
    miért mi a baj az én kis atimmal, 2 éve még tök jó kártya volt :D
    amugy meg ha már uj kártyát vennék akkor már az uj bemenetesset vennék, de ahhoz meg már kellene uj alaplap akkor meg már vennék uj procit is, de hát ennyi pénzem nincs meg amugy se játszok sokat hisz mire vannak a csajok meg a sport... ezért inkább játszok szar graffal
  • Halfer
    #18231
    jah és ha most megcsinálom és megmarad a kard, akkor előre kész a quest vagy cseszhetem...? amúgy főszálon lévő küldetés?
  • Halfer
    #18230
    Jó géped van úgyhogy szerintem a vga-t egy közép-felsőkategóriásra cserélve neked is nagyon szépen fog menni.
  • erx13
    #18229
    hát én is első karimat felvittem 23. szintre de rájöttem hogy valami nem stimmel, aztán elkezdtem mégegyet saját beállitásokkal, de már megint rájöttem hogy ez igy nem igazán jó, de már nem kezdem el mégegyszer... :D amugy vanak szintfüggő küldetések, mert én ugy vettem észre volt már egy két ojan küldetés amit most nem utdtam felvenni első emberkémmel meg igen mint pl anvilban amikor a dokkoknál az eladó elpanaszolja hogy egyfolytában kirabolják, azt pl evvel az emberkémmel nem tudtam felvenni
  • CS@
    #18228
    Tulképp azért nem foglalkozol az alkímiával, hogy ne lépj szintet?
  • CS@
    #18227
    Egy hozzászólás erejéig morognék egy kicsit az editor készítőiről:
    A franc egye meg őket, amiért kihagyták a TESCS3 -ban megszokott biztonsági mentést.
    Két napja csinálgatom, alakítgatom az IC-s kunyhót erre crash aztán többet be sem lehet tölteni, GRRRRrrr. A preview window bekapcsolhatóságának a hiányáról már nem is írok, mert az még borzasztóbb.
  • Mike
    #18226
    alapvetően a karim skilljei el vannak baszva
    metrt ugye amikor még kezdtem nem tudtam mi a dörgés, szal olyan a skill, amit a gép adott
    multkor is úgy léptem szintet, hogy a willpoweren volt 5-ös szozó és semmi máson
    másrészről mivel állandóan futok, ezért mindig az agilityra meg a speedre akpok szorzót, meg esetleg a willpowerre, inteligenciára legtöbbször semmit
    dehát elvileg én mágus vagyok
  • erx13
    #18225
    :D hát jah, nekem minor, amojan kissé tápos karival megyek most inteligence meg endurance már 100on van strenght 90 enwillpower 60 körül, luck 55 más nemtom, de amugy én élvezem a tápolást is :D csak mértékkel kell
  • PiszkosFred
    #18224
    Kijött az Orrery, a második plugin, ha esetleg valakit érdekel, hamarosan letöltheti 2dolcsiért PCre is.
  • Mike
    #18223
    én egy nyomi healing potiont sem vagyok képes csinálni
    arról nem beszélve, hogy major skillem, na ha még azt is felnyomom mindjárt 20-as vagyok
  • erx13
    #18222
    szerintem 100as alkimiát nem nagy kunszt elérni én most két nap alatt csak ugy hogy néha csináltam potionokat már 80as az alkimiám és nem játszok amugy sokat napi2-3óra
  • CS@
    #18221
    100 felett már nem.
  • Mike
    #18220
    a 100-as alkimiát el is kell érni ám
  • erx13
    #18219
    nagy mákod van nekem a gépem intel pentium 3GHZ-es, 1giga ram és egy ati 9600xt 256megás grafikus kártya, 6,4es catalyst driver van fent és a grafika teljesen minimumra van rakva és 800*600as felbontás és igy kint átlag 15-20fps em van már ha rám jönnek kint 2-3man akkor beszaggat
    pedig ha játszok akkor minden szart leállitok ne fogyassza a memóriát, plussz egy jó kis programmal (TuneUp) még kitakaritom a memóriámat is még több szabad hely legyen rajta...
  • PiszkosFred
    #18218
    Clavicus Vile, a kissé idióta, és nem kevésbé aljas Daedra Isten küldetésében játszik szerepet a lélekrabló kardocska, és persze az új gazdája.
  • FlatlineHun
    #18217
    Így a karakterfejlesztés vége felé csináltam pár shotot a karakterlapról... :)

    Oblivion Character

    Persze a legjobban a konstans 90% Spell Absorbtion-nak örülök...
  • Halfer
    #18216
    Jajj már kérdeztem de nem adtak rá biztos választ. Umbra-t poénból (a cuccért) ölitek meg vagy van quest-ben is? Nem akarom addig leölni amíg nem tudom biztosra, hogy nem egy quest-et cseszek el vele.
  • erx13
    #18215
    én umbrát hetes szinten öltem meg karddal ugy hogy nem gyogyitottam magam mellesleg nem haszálnok semmi modot és a közepétől kicsit feljebb van a csúszka mármint a nehézségi szint, bár segitségemre volt a kis szellemem amit a dark elfek tudnak idézni naponta 1x
  • David2
    #18214
    amúgy a barlangok nagy része elég deficites, s főleg így móddal, már a marauder/bandita tanyák sem funkiónálnak kincsesbányának
  • David2
    #18213
    én a Chorrortól ICig tartó sétán kb 8-10k szoktam keresni, pedig a szembe jövő banditák cuccai sem túl értékesek(mód miatt)
    s ez hoan lehet? virágokat szedve, 100as alkémia mellett pofon 1* meggazdagodni
    bemegyek a kocsmába, s csak egy ezrest keresek azon, h elfőzös az ottani alapanyagokat?

    most már igazán nem értem minek ide a konzol pénz
  • Mr_no_NaMe
    #18212
    Hát most lvl 14 vagyok.
    Útvesztőkbe, barlangokba szinte csak szörnyke vannak. Végigkutatom a barlanokat és ilyen 80 arany/barlang a végeredmény.
    Szóval nekem nincs pénzem :S
  • Halfer
    #18211
    mondtam hogy nem minden. árnyékokkal kapcsolatos dolgok nem. és asszem a víz medium. más igen.
  • Mike
    #18210
    minden fullon? :o
  • b-type
    #18209
    tényleg elég szegényes, mégis tele van drágakővel,..remélem nem szagolja ki senki :))
    bár ha azokat ellopnák az sem verne nagyon sziven, eladok szőrt-bőrt, mindent.
    Mondjuk valszeg az is benne lehet hogy heals-t nem szoktam inni és abból viszonylag sok van, nem trainer-zek, nem kell varázslat sem, a páncélomat magam javítom, ..szal ha úgy nézzük könnyen beszélek zöldeket, van karakter aminek jóval pénzigényesebb a fentartása.
  • Mike
    #18208
    nem értek egyet
    akinek nincs rá hajlandósága úgysem fog csalni, hiába ad tippeket
    akinek meg van, az már úgyis megtalálta hogyan kell
  • Halfer
    #18207
    Nekem MSI6600GT, AMD2800+ proci, csak 512MB Ram és kinti terepeken átlag 20-30 FPS, grafikai beállítások meg minden csúszka maxon, kivéve pár árnyék ami medium és HDR lightning effect on
    "gép és gép között nagy különbség lehet"
    de ajánlom hogy vidd le a grafikát és próbálgasd hogy lesz jó
  • Mike
    #18206
    én meg nem
    mindenki úgy játszik ahogy akar, senkinek semmi köze hozzá
    ha nekem úri kedvem úgy tartja 1 millióm is lehet, és akkor se szólhatna senki semmit
  • Crazy Mate
    #18205
    Valaki válaszolhatna nekem is....
  • PiszkosFred
    #18204
    Csakhogy attól hogy ő ezt így élvezi, ne adjon tippet másnak sem. A játék az amerikai hülyegyerekeknek készült, nem hiszem hogy alul kellene múlni őket ilyen csalásokkal.
  • Mike
    #18203
    sőt én is becsaltam 3000-et, mert kellett már vmi hely, ahonnan nem tűnnek el a cuccaim
  • Halfer
    #18202
    A játék elején nehezen lett pénzem, de aztán az Arena-tól úgy megugrott, hogy most már csak az a gondom, hogy kinek adok el egy több ezer arany értékű cuccot, mert senkinek sincs rá pénze! :P
    De a csalást én is elítélem és ilyen játékban meg főleg nem használnám senki helyében sem!
  • Mike
    #18201
    az egy putri :)
  • Crazy Mate
    #18200
    Nekem Geforce 6600 Gt-m,1 gb ram,2.8 Ghz CPU-m van,ezen szinte mindig 10 fps alatt van,meg lehetne valahogy csinálni,hogy normálisan menjen?
  • b-type
    #18199
    tom hogy ez nem kinek a nagyobb a farka játék (Khajit nem ér!), de nekem sem volt még problémám a pénzel, nem is tom most is van egy csomó, Potions-ból csak az erő-kitartásnövelőket hagyom meg minden mást eladok,..igazából mindent eladok. :)
    Megvettem a kis házat a főváros mellett, na ott aztán van rumli :)))
  • b-type
    #18198
    ...meg ha sose' halunk meg, meg ha sose' fogy el a varázserő, megha...
  • Mike
    #18197
    szvsz nem kell ezt
    ha valaki így is tudja élvezni a játékot, hát akkor tegye
    csak az számít, hogy ő élvezze
  • cuccok
    #18196
    a thief guild második küldetésében az után mikor umbra-ban el kellet andi egy embernek 50 arany érték-ben lopott holmikat,mit kell csinálni????????,
  • Mike
    #18195
    nekem se nagyon van
    nagy nehezen összekuporgattam 4 ezret

    ezek szerint az elején amikor kéne nincs pénzed, amikor meg már van, nem kell semmire
    mert ugye most még milyen jó lenne az árusoktól megvenni ezt-azt, amikor meg már van 100 ezrem úgysem kell amit árul