41716
  • Kandurex
    #18194
    Az ágyban az asszonnyal is hívod a segélyszolgálatot, hogy valaki rendezze le, mert neked már nem megy?
  • PiszkosFred
    #18193
    A fórum is sokkal élvezetesebb lenne, a hozzád hasonló kontárok nélkül...
  • MrAndree
    #18192
    Csalás nélkül sincs pénzhiány, nekem jelenleg van 175 ezrem amivel nem tudok mit csinálni. Nem is igazán értem azokat akik itt írják, hogy nincs pénzük.
  • azirafael
    #18191
    Én a pénzügyi problémákat egyszerűen oldottam meg a játék elején:

    konzol lehoz: player.additem 00000F 1000000

    Sokkal élvezetesebb a játék, ha nem kell folyamatosan a pénzhiány miatt szenvedni...

    Hevfán
  • Mike
    #18190
    jó, ez nálam is így van (hibaüzenet)
    egyébként úgy veszem észre, ha kivág, mindig töltésnél vág ki
  • SNAKE01
    #18189

    nem olyan rossz a kard,nekem bejön bár biztosan van jobb ennél de én még nem találkoztam olyannal.van benne egy két enchant egy flame meg valami másik,és két kezes...
  • Árnyvadász
    #18188
    Jagi: :)

    Cenobite: Szerintem nőnie kell, hisz egyre többmindent tárol a progi. Szívem szerint én alig mentenék, csak sajnos volt már rá példa, hogy kivágott egyszer-kétszer a játékból a program. Autosave-ek nálam off-on vannak. Mindegyik fajta. Aztán így többször mentek, de van olyan is, hogy belefeledkezem a világba és 30 percig nincs mentés. Azért sok dolgot örökölt (bugot, hibát) a program a MW-től. Csak szerencsére itt már jobb a helyzet. Játék közbeni kidobálás az mindössze 3-4 ami volt 60 óra alatt, ami a MW-hez képest mennyország. Viszont mikor kilépek a progiból, majd mindig hibaüzenet fogad. Jó ilyenkor már nemszámít, csak mégis fura. Szal a memóriakezelés még mindig nem az igazi kedves Beth, de így hogy kilépésnél van, ez igazából nem egy hűde dolog.
  • cenobite
    #18187
    LOL! :D
  • b-type
    #18186
    hát ha egyre ritkábban van, akkor kicsit még nyomod és egyáltalán nem lesz..
  • Szikszai147
    #18185
    Nektek szokott olyan lenni, hogy bebugol egy küldi, és ezért nem tudjátok megcsinálni? Nekem mostanában egyre ritkábban van ilyen, mi erre az orvosság?
  • SNAKE01
    #18184
    :DDD
  • Mike
    #18183
    így van
    blade emelés, nagyobb sebzés
  • Árnyvadász
    #18182
    :)))

    Megyek persze, csak mindig találok magamnak új célokat. Most ezt elintézni most azt... Van, hogy egy városban épp az orrom előtt lenne egy hely ahová be kell mennem, de eszembe jut: Ja azt a sírt a múltkor nem sikerült teljesen felfedezni és 1 méterre az ajtótól megfordulok és kimegyek a városból. Sokszor a lovamat is otthagyom, szeretek gyalog menni. Mondjuk 108-as Speed-el lehet gyorsabban is haladok, mint lóval :D
  • Jagi
    #18181
    Nem hát! Előtte berserk, utána restart! :)
    Én is 5 slottal jászom :)
  • cenobite
    #18180
    Ha elmegy az egyik visszatöltöm az előzőt. Vagy itt hogy van - még nem néztem -, egy file-ban van az összes savegame és ennek az egy file-nak a mérete hízik? Amúgy szinte 5 percenként mentek.
  • Árnyvadász
    #18179
    Dettó :)

    Nem merem felülírni, bár volt rá példa. Csak egyszer volt, hogy Quick Save-eket használtam csak és többször is. Erre kivágott a program, majd ezen mentésem korrupt lett és nem jött vissza. Azóta QS csak baromi óvatosan és egyszer, max. kétszer. Inkább a biztonság, meg ha egymásramentés után nem jönne be többet az állás... Akkor kardomba dőlnék :)

    Cenobite: Azért vigyázz... Sok játékóra mehet kárba. Sok helyen olvastam mentési hibákról. Archiválás is fontos lehet! Elmegy egy 100 órás mentésed, nem úgy van az, hogy utána: - Na jó akkor elkezdjük előlről :)

  • Sir Quno Jedi
    #18178
    Pedig ez reális. A legjobb barátaidról is kiderülhet, hogy szektások! Csak eddig ők nem tudtak rólad és te sem róluk, de miután...
  • Mike
    #18177
    ha a tulaj meghal, alap, hogy az ember ellátogat az otthonába, és összeszedi ami még hasznosítható, hiszen neki már úgysem kell többé :)
  • Mr_no_NaMe
    #18176
    Én már a 850. savémnél tartok
  • Mike
    #18175
    meg mint minden valamirevaló fantasy történetben
  • Mike
    #18174
    én már gyilkoltam egyszer-kétszer
    pl. azt az ürgét, akitől a botot kellett visszavásárolnom 200 aranyért
    na most az a 200 arany nekem is kellett
  • Kmarha
    #18173
    jó nektek.. e gépen többen osztozunk és játszunk.. ha mindig új slotra mentenénk, soha az életbe nem találnánk vissza a sajátunkhoz.. :( igy marad a két slot/fő. a legjobb mikor sokat kéne visszatölteni, de már rég felül kellett irnom azt a mentést
  • Árnyvadász
    #18172
    Ez egy Elven Claymore.. Azaz egy kétkezes Elf kard. Elég durva tud lenni. Bár ez igaz bármelyik kétkezes kardra ami a jobb fajtából van (Glass, Ebony stb). Erőütéssel baromi nagyot lehet vele sebezni. És jó messzire elér, biztonságosan lehet suhintani, anélkül, hogy téged sebezne az ellenfél. Az a durva, hogy én mint szaros kis tolvaj (erő: 44) ilyen fegyverrel (pláne ha még volt rajta vmi spéci effekt) igazi kiss killerré váltam. Képzelem ezt egy magasabb szintű harcos kezébe, mondjuk egy 80-es erővel. Hát az maga a mennykő :)

    De nekem ebből a fajtából aztán az egykezes is nagyon bejött. Bár lecseréltem azóta egy Daedra egykezes kardra ami még tűzsebzést is ad. Na azzal ha maci is jön szembe, akkor sincs gond. Durva egy darab.

    Bár én azért íjazom, meg sneak attackozom, de van mikor szemtől szembe is megyek. És ilyenkor a kétkezesekkel mindig jobban kerültem ki a csatákból. Szóval én mindenképpen ajánlom ezt a kardot, vagy egy hasonlóan jó kétkezest. Blokkolni is faszán lehet vele.
  • b-type
    #18171
    hát nekem spec, 6 karakterről van ilyen-olyan mentésem :)))
    új helyre megy a mentés, aztán mindig utánatörlök :)
  • PiszkosFred
    #18170
    Mindig újba, aztán logout után archiválgatom őket másik vinyóra, biztos ami biztos ;]
  • cenobite
    #18169
    És ti a save-eket mindig új slot-okba nyomjátok? Mert nekem van 5 slot és írogatom felül őket.
  • Sir Quno Jedi
    #18168
    Nekem most másfél giga van bent.
  • Halfer
    #18167
    A képen látható kardnak mi a neve és mennyire jó?
  • Árnyvadász
    #18166
    830. Na az nem semmi! Szerény 240-emmel akkor még sehol sem vagyok :)
  • Árnyvadász
    #18165
    Na pontosan ez volt nekem is. Jó sok utazás, jó sok idő után a játék egyre jobban lassult (érezhetően "húzott") és a töltési idők is drasztikusabbak lettek. Aztán vettem még egy giga ramot és ez a hatás egyszer és mindenkorra megszünt! Most ha nyolc órát ülök vele egyhuzamban, akkor is ugyanolyan jól fut, mint ha 15 perce kezdtem volna el.
  • dronkZero
    #18164
    Ezt mondtátok, de én nem vettem észre. Install után volt, hogy fél napot (12+ órát) játszottam úgy, hogy nem fagyott, nem lassult be, és nem is léptem ki.
    Most meg akár continue game után azonnal szaggat, és nem is időtől függ, hogy előjön-e.
  • dronkZero
    #18163
    Na, az nagy. Save830-nál járok, bár az első 200at egyszer már kitöröltem... :)
  • Sir Quno Jedi
    #18162
    A gamma egyébként olyan, hogy nyomulsz vele és el kezd lassulni jó sok játék után szemmel láthatóan. Ilyenkor kilépsz a játéból, újraindítod és máris egekben az frame rate újra! :DDD
  • b-type
    #18161
    Save könyvtárad mekkora?
    egyszer ránéztem 600valamennyi mb volt pfff :)))))
    Azóta törlöm mint gép :)
    Ha nem az a baj akkor nem tom :(, ez csak egy ötlet volt.
  • Árnyvadász
    #18160
    Oksza, thx! Akkor ez is kipipálva. De legalább valóban, megvan a pozítivuma is :)

    Szuper, akkor nincs más hátra, mint játszani.
  • Sir Quno Jedi
    #18159
    Én öltem le úgy női nekrót, hogy hanyatt feküdt (repült egyet) az oltáron lévő ládán OLYAN pozícióban, így miután levetkőztettem, nagyon x rated fílines lett a gamma! :DDD
  • dronkZero
    #18158
    Elvileg igen. 1G RAMhoz 1.5G-3G-ig, automatikus.
    Egyelőre még elviselem... Ha valami nagyon gáz lesz, majd buherálom... Csak azért vetettem fel, hátha valaki már látott ilyet...
  • SNAKE01
    #18157

    ti meg mit csináltok?!?
  • dronkZero
    #18156
    Az nekem bugnak tűnik. Én is benyaltam, loadgame is lett belőle. Pont a Two Sides Of A Coin küldi előtt kaptam a gyűrűt, bevonultam a sittre, elvették a cuccaimat, akkor jött elő a dolog nálam. Mikor kijöttem, és felöltöztem, akkor vettem észre. Lehet, hogy még hasznos is, mert így megkapod az effektjét, viszont még mindig két gyűrű fér rád...
  • SNAKE01
    #18155
    na skacok kiakasztottam a főszálat énis!nagyon tetszett a story,jól kilett találva az egész játék!le a kalappal!
    [mostmár szabadon folytathatom a melléküldiket...]