41716
  • Kandurex
    #18274
    Pedig annyira nem vagyok rosszarcú egyed.
  • Tutilevi
    #18273
    najó asszem megyek gamelni
    ott legalább kedves,naiv,segítőkész és értelmesebb egyénekkel is lehet talizni
  • atkaq
    #18272
    Segétsetek légyszivesA NEWHEIMs FLAGON nevű küldetésben vagyok a nyil egy barlangba mutat(HROTA CAVE) bemegyek ott van egy hely ahol vannnak aztalok meg székek oda mutat a zöld nyil is de nem történik semmi.
  • Kandurex
    #18271
    Neked talán még is.
  • Kandurex
    #18270
    Ahhoz képest kettőjük közzül inkább a warez huszár tűnt értelmesebbnek. Kicsit meglepett, hogy emelgetni akarja hangját mert épp senkinem segít neki.
  • Tutilevi
    #18269
    just cool down okay?
    sztem nincs mndenkinek szüksége okításra...
  • PiszkosFred
    #18268
    Azért te is érdekes ember vagy. Egy régi TES fant kioktatsz, a másik warezolós idiótának meg majdhogynem a seggét is kinyalod. No offense. Na mind1, ma ilyen sz*r napom van, lassan asszem húzok játszani, és végigverem az arénát ;]
  • Dévids
    #18267
    nah megszereztem a gamet nagyon jó meg minden.De nem tudjátok melyik fajjal érdemes indulni?
  • Kandurex
    #18266
    Azért csak emeld fel nyugodtan, legfeljebb 1 hétre nyugodtunk lesz.

    Egyébként, ha jól látom 20 perce tetted fel a kérdés. Na most, magyarázd el nekem, hogy miért is kell neked felemelni a hangod? Vagy pontosan milyen jogon akarsz hőbörögni? Hmm?

    Pihenj, türelem, ezen a fórumon nem sokra mész az akaratoskodással!
  • PiszkosFred
    #18265
    Nálam nem volt ilyen benne, csak pár .dds file, és kész is. Sima copy és ment szépen színesen. Ezért aztán engedelmeddel, de nem akartam folyamatosan "nem tudom"-t írosgatni. Próbálkozz egy korábbival, vagy újabbal. Nálam az 1.1es megy tökéletesen.
  • Gyocsika
    #18264
    Kösz de én azt hittem ez egy fórum és lehet kérdezni ami ezzel a játékkal kapcsolatos de tévedtem !!!
  • Tutilevi
    #18263
    khmm nem szívesen emelem fel hangomat de talán én is megérdemelnék má egy kis helpet:letöltöm a color map modot,és a zipben egy omod kiterjesztésű fájl van:ezzel mit csináljak?
  • erx13
    #18262
    nekem bent megy 30-50 fps en még ha vannak körülettem emberek akkor is :D amin eléggé csodálkozok mert mondom minden le van véve minimumra mielőtt valaki gyanusitgatna hogy amgasan van a view distance
  • Kandurex
    #18261
    Olyasmi mint a daemon tools, vagy az alcohol, csak ismeri ezt a nyamvadt kiterjesztést is.

    Na, de elég is a warezból, innen már megoldod magad is.
  • Gyocsika
    #18260
    Köszi ez milyen progi?
  • Kandurex
    #18259
    Szép ez a karakter, de mintha lenne benne egy vonóval
  • PiszkosFred
    #18258
    Nyughass már, sz*rt töltöttél le, így jártál. Mi az isten köze van a játéknak a te nyomorúságodhoz? Nemsok. Ott a gugli, az talán segít. Ha nem, akkor is oldd meg valahogy és fejezd be pls ennek a marhaságnak a szpemmelését.
  • Tutilevi
    #18257
    valaki csak leszedte már a color mapot????
  • Kandurex
    #18256
    Itt megtalálod a programot amivel moutolni kell.
  • Gyocsika
    #18255
    pontosan daa kiterjesztésben van meg !!
  • Kandurex
    #18254
    Daa miajóistenben? Inkább vedd meg .
  • Gyocsika
    #18253
    Nekem daa-ba van és nem tudom mibe mountolni????? SEGÍTSETEK Köszi!!!
  • Tutilevi
    #18252
    kérdés: letöltöm a colr map modot,és a zipben egy omod kiterjesztésű fájl van:ezzel mit csináljak?
  • MerlinW
    #18251
    igen így utólag én is értelmeztem:) Sebaj, mi itt mindig megértjük egymást
  • MerlinW
    #18250
    Valami gáz lehet ott, az én konfigomon ami hasonlít a tiedhez (vidkarit mondjuk nemtom, nem értek az Ati-khoz) 15-30 fps-t (kültéren 15-20, beltéren 20-30) produkál a lenti látvánnyal.
  • Yeltzin
    #18249
    aparát=berendezés, készülék
  • vLaDDD
    #18248
    Üdv!

    lenne egy kérdésem: mi az a soul gems és hol találok olyat? mert vámpírá váltam és az ellenszerért cserébe a banya ilyen soul gems-et kér. szóval mi ez és hol tudok hozzájutni?
    thx a segítséget.
  • MerlinW
    #18247
    akkor nem jól keversz:) Én már lvl5-ön is gyártottam 50-60 aranyas heal potionokat. Emellett még jobb áron tudod eladni őket ha spícskraftolsz, alkudozol, esetleg ha varázsdarázs vagy némi szimpi spell-t eleresztesz:)
  • MerlinW
    #18246
    Utólagos engedelmetekkel pár fotóaparát:)





  • PiszkosFred
    #18245
    DVD
  • Tutilevi
    #18244
    akkó bennem van a hiba (mint általában) mert én olyat biz nem tudtam
    más,kérdés: letöltöm a colr map modot,és a zipben egy omod kiterjesztésű fájl van:ezzel mit csináljak?
  • BEAST #18243
    nem azt írta hogy minden novice potiont 100-ért hanem lehet olyat IS.
  • CHEAPBOY
    #18242
    nem ertem a kecoproblemakat, ha vki arch mage lesz, s az agy melletti arch mage night deskbe vagy mibe barmi berakhato, nekem mar hetek ota semmi sem tunt el, na es oda nemiden tornek be:) En csak azt hasznalom:) egy tonna cucc lapul benne jol:)
  • Gyocsika
    #18241
    Nektek a játék miben van meg iso mds ...?
  • Tutilevi
    #18240
    novice????
    kutyatökit
    30-as skillel 15-t adnak érte
  • MerlinW
    #18239
    Vagy szedsz virágokat, stb, és gyártasz soksok potiont, oszt eladod. Már novice alkimista is tud akár 100 aranyért eladható löttyöt keverni:)
  • MerlinW
    #18238
    Én 11.-nél tartok 72 óra után:)

    Ezek a DB küldik télleg félelmetesek:) Csak kíváncsiságból kipróbáltam mi van ha elfogadom a Dark Gift ajánlatot, és ahygom magam, vámpírrá változtatni. (eleget tököltem a Cure Vampirism misszióval, elég volt a vámpírságból) Aluttam 3 napot, de nem történt semmi, ill a küldi ikon az IC Mage toronynál zöldült Ramulus-t mutatva, akivel semmi érdemlegeset nem tudtam konzultálni... itt mit kell csinálni? Quest nem ír semmit, csak hogy megaharpot Vincent(vagy hogy írja a nevét:))
  • Tutilevi
    #18237
    sok pénz kell?
    kezdőknek aréna, haladóknak lootolás
    amúgy anvil mellett van egy elhagyatott vár, a mellékútrúl láccik is ott lehet találni cuccost
  • CUCLI
    #18236
    hát ezzel a karival se futnék össze egy sötét sikátorban
  • Mr_no_NaMe
    #18235
    Bazz :|
    Ügyes :D De vki mondjon már olyan helyet ahol SOK pénzt lehet összeszedni léccike.