41716
  • Sir Quno Jedi
    #18714
    bretonnak van 50%magic rezkója!
  • PiszkosFred
    #18713
    De van. A breton nők szépek. A woodelfek meg hegyesfülűek. A redguardok meg pofonvernek ha flörtölsz velük... A dark elfek meg útálnak mindenkit, és viszont ;]
  • Mike
    #18712
    jaja, mekkora poén lenne :)))
  • littleNorbi
    #18711
    mind1, semelyiknek nincs külön extrája?
  • Árnyvadász
    #18710
    Chuck Norris

  • Mike
    #18709
    amelyiket kiválasztod
  • Looserke
    #18708
    enyém...enyém... !

    Level 33 dark elf spellsword
  • littleNorbi
    #18707
    mármint ork, dark elf stb közül!
  • Sir Quno Jedi
    #18706
    Hülye kérdés! Hát az enyém! :D
  • littleNorbi
    #18705
    Melyik a legjobb karakter?
  • Looserke
    #18704
    vagy dark elf vagy...
  • Sir Quno Jedi
    #18703
    Van egy jó spell ötletem, mait még ki kaarok próbálni. Egy területre ható tűz varázslat, aminek a célpontja én vagyok (self). Ez ugye elvileg belőlem/körülöttem robban ki, szal. mindenki repül aki körülvesz. Olcsó, mert self, nem kell vele célozni, csak hagyni, hogy jól körülvegyenek és T.I.S.Z.T.Í.T.Ó.T.Ű.Z. !!! (persze nem árt némi fire shield addig magamra, de ha elég nagy a spell reflect, meg a spell absorption, tán az sem kell)

    Mmmmmmmhh...
  • Sir Quno Jedi
    #18702
    ja :D
  • Mike
    #18701
    gondold el, ha ugyenzt a játékot a Soldier of Fortune-ös emberkék csinálták volna :)
  • Sir Quno Jedi
    #18700
    Anno még papíros szerepjátékban alkottam egy kasztot AD&D-ben, melynek a TerrorMage nevet adtam (találó volt). Asszem most ezt játszom ki néha a karimmal!
  • Mike
    #18699
    :DD
  • Mike
    #18698
    majd talán egy modban
  • Sir Quno Jedi
    #18697
    Csináltam 100-as terültre ható tűzlabdát! NAGYON fincsi a hatás mondjuk a városban/házban, vagy dungeonban! :DDD Próbából a varázstornyomban nyomtam el a hálómban (tipikus mágus vagyok), rögtön ahol megalkottam, hááát... Nem szerettem volna a takarítónő helyében lenni!!! :DDD
  • SRobert
    #18696
    Amúgy emiatt volt egy elég érdekes élményem.
    Egy alvó embert nem túl messziről fejbe lőttem, amitől az erőssége miatt persze nem halt meg. (Ez már rögtön illúzióromboló)
    Aztán kapott egyet szívtájékra is. Szépen álltak ki belőle a nyílvesszők...

    De mivel nem látta, hol vagyok, visszafeküdt aludni. :DDD
  • Mike
    #18695
    jaja, ez igaz
    főleg kis térben
  • SRobert
    #18694
    A Fable-ben is megcsinálták a remegő kezet, ami ugye a tápolással egyre javult.
    Szerintem egy ilyen mértékű meg is felelne itt is.

    De akkor már az árnyékban rejtőzködés legyen legalább olyan színtű, mint a Thiefben. :P :)))
  • Sir Quno Jedi
    #18693
    A vérengzést feljebb lehet venni az INI-ben. Teljesítmény okokból vették ennyire le. Ja és nagyon szépen tudnak azért repülni szanaszéjjel az ellenfelek egy-egy durvább varázslat után! :DDD Csak ezért kedvelem a komolyabb tűzlabdákat, mert nagyon látványosak!
  • Sir Quno Jedi
    #18692
    jahá
  • Mike
    #18691
    - "Arról nem is beszélve, hogy így is simán kinyír sok ellenfelet anélkül, hogy az látna bármit is..."
    - "miért, egy tűzlabda nem?"
  • SaGa Jr
    #18690
    Hali!

    Tudom, hogy alapból megjelenik ott a nyílvessző. Amire én írtam, hogy a sündisznó effekt így csökkenthető, mert az inventoryba bekerülő (magyarán a manusban maradó) vesszőket így aktiválás után kikapja magából a karakter. :-)
  • Mike
    #18689
    meg ha valakit torkonlövök nyillal, az hörögjön már, meg spricceljen a vér :)

    :( elborzadok saját kegyetlenségemtől
  • Mike
    #18688
    meg fárasztó lett volna megcsinálni
    az evil island sem volt taktikai fps, mégis lehetett
    másrészről nekem hiányzik a darabolás :)
  • Sir Quno Jedi
    #18687
    A varászlatok és a nem egykezes fegyverek nem sebeznek többet sneak attack-ból.
  • Sir Quno Jedi
    #18686
    Azért, mert most nincs hedsot, de ha lenne, akkor mozogna a fegyvered, remegne a kezed célzáskor, a lélegzésed is befolyásolná a lövést, ha ki vagy fulladva pl., beszámítana az időjárás, szélirány és erő, fényviszonyok (pl. nappal szemben) stb.-stb. DE most nem számít fabatkát sem, mert tök8 hol lövöd meg a kiscsókát.

    Az Americas Armyban jól meg lehet tapasztalni milyen az, mikor futásból hasra vágod magad és megpróbálsz pontlövést elhelyzeni egy gépkarabéllyal. Reménytelen. Ott fiygelni kell a pihentésgre, a kilégzés-belégzésre stb.-stb.!

    De az Obli nem taktikai FPS...
  • SRobert
    #18685
    Aztat még nem próbáltam. :)
  • SRobert
    #18684
    Tudod, milyen messziről be tudom célozni a fejecskéket? :))
  • Sir Quno Jedi
    #18683
    Pedig kéne testtáj érzékenység, merthogy a páncél darabjai testtájanként sebződnek pl. Úgy már volna értelme a sisaknak, mert nem csak összvédelmet adna, hanem ha valaki fejbetuffant és nincs rajtad valami bájos sisakocska, akkor szétrepülne a picinyke agyvelőcskéd a szélrózsa minden irányába ÉS ez így reális!

    Így elég, ha az íjász messziről csak meglövi a körvonaladat és máris besebződsz keményen. PEDIG ha a pajzsba lő, vagy páncélon megcsúszna a vessző, akkor...
  • haxoror
    #18682
    Bár nincs testtáj sebzés én mégis mindig nyakra megyek az íjjal, van amikor közelebb sunnyogok vagy pozíciót váltok ha nem tiszta a cél :)
  • Mike
    #18681
    miért, egy tűzlabda nem?
  • SRobert
    #18680
    Hát, a headshot azért hiányzik...
    Bár abból a szempontból igazuk van, hogy egy lopakodós karakter a 3x-os, meg 6x-os sneak attack-jaival túl brutál lenne.

    Arról nem is beszélve, hogy így is simán kinyír sok ellenfelet anélkül, hogy az látna bármit is...
  • SRobert
    #18679
    ja, poén. :)
  • Mike
    #18678
    olyan kisstílüek a készítők
    nincs testtáj érzékenység, mert akkor mindeki fejre menne
    és nincs pénzgyüjtés az Arénában, mert akkor mindeki hűha meggazdagodna
    persze cheat az van
  • CsőKujts
    #18677
    Bocs a kritikán aluli fogalmazásért. Még korán volt. De a poén szerintem hatalmas. :)
  • SRobert
    #18676
    Nem, sajna.
    Gondolom túl nagy kaszálásnak gondolták a készítők. :)
  • Árnyvadász
    #18675
    Mindenevő úgylátszik :)