41716
  • SRobert
    #18674
    Én ezért nyúltam le a kasszát fogadás helyett :D
  • PiszkosFred
    #18673
    Nem
  • Mike
    #18672
    magadra is tudsz fogadni? :)

    akkor simán elmegyek arénázni, egy adag manával mindenkit meg tudok sütni, ha meg nem, akkor eljátszuk azt amit a Brian életében :)))
  • Jagi
    #18671
    LOLmá'. Aljasok. :DDD

  • Mike
    #18670
    megtettem
    másodszor nem neyer az akire fogadok
    többször is megpróbáltam, ez fix

    másrészről 100-asával nyeregetni nagyon hosszadalmas
  • Mike
    #18669
    affene
    hogy fogok én 3 felé szakadni... :)))
  • Sir Quno Jedi
    #18668
    Ha beköpöd a városi őrség kapitányának a legutolsó talitok előtt, akkor is szépen lehet kaszálni és még törvénytisztelőként is jártál el!
  • SRobert
    #18667
    Minél többet?

    Mindig fogadj a kékekre.
    Játszd le a meccset és vedd fel a pénzt.
    Bet and win

    Ha olyanod van, akkor meg lopd ki a ládából a pénzt.
  • Mike
    #18666
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én meg azt mondtam, senki nem követi. Úgyhogy miután 300-at kifizetett, az első két jelöltre, harmadiknál szépen elővette a fejszéjét, amitelőrelátóan magával hozott, és úgy döntött megleckéztet. Elkeseredett kisérlet volt, hozzám se tudott érni, szegény megsült. Ezek után még ellátogattam a házába, ahol rögtön a bejárat mellett találtam még 800 aranyat
  • haxoror
    #18665
    Én általában étkészletet, lockpickot vagy pár aranyat szoktam találni, franc a belükbe
  • cuccok
    #18664
    Az arénában hogy kell több pénzt gyüjteni ?????
  • wesker24
    #18663
    Amúgy kösz szépen mindenkinek már megcsináltam azt a részt már meg is szereztem a könyvet abból a barlangból már csak el kell vinni a Cloud Templomba !!!!
  • wesker24
    #18662
    Na végre sikerült már éppen fél lábbal a halál küszöbén álltam amikor még egy csapás a kardommal és legyőztem az Ork bajnokot az Arénában most már én vagyok a bajnok az arénában
  • Sir Quno Jedi
    #18661
    Arénában mindent lehet, csak az arénavértben kell lenni! EZ ugye sok tárgytápot kivitelezhetetlenné tesz.
  • Árnyvadász
    #18660
    Várj csak! Timber Wolfban nekem volt már lockpick :))
  • Mike
    #18659
    Tényleg az Arénában lehet varázsolni? és mennyi pénzt lehet ott keresni? mert 100-ért fogadni egy lóf*sz
  • MrStokes
    #18658
    Valoszinuleg csak vampir es egyeb magikus lenyek hullainak elfogyasztasahoz hasznaljak. :DD
  • PiszkosFred
    #18657
    Néha találok patkányoknál Silver Fork-t ;] Várom, hogy mikor veszik elő, és szúrkálnak meg vele :D De eddig semmi ilyen..
  • MrStokes
    #18656
    En ugy vettem eszre,hogy azokat elrakja, mivel epp full terheles hataran voltam, es par mp utan csak sasoltam, hogy mi van, az elobb meg tudtam menni, most meg hirtelen leterhelt lettem. Hat az a par nyilvesszo volt az ok. :D
  • dronkZero
    #18655
    Az volt komoly, hogy első karimmal vámpírként az arénában a darkelf csóka csak lőtt rám íjjal. Aztán később folytattam egy régebbi állást, nem változva vámpírrá. Az arénában jött a sötételf, már vártam, hogy begyűjtöm azokat a jó kis ezüstnyílvesszőket, de az elő sem vette az íját, lerohant karddal.

    Hja, hogy halandóként meg tudott ütni azzal is? :)
  • haxoror
    #18654
    Ha úgy érzi hogy tőrrel hamarabb ki tud nyírni akkor átvált, ez függhet a távolságtól de a goblin szkilljeitől is pl ha az íj pár lövés után amortizálódni kezd és kevesebbet sebez akkor lehet hogy tőrre vált és lerohan, nálam is csinálják.
    Sőt egy csomószor volt hogy pusztakézzel letámadtak pedig az inventoryjában később találtam fegyvert, ilyenkor szerintem úgy dönt hogy pusztakézzel a magasabb szkill miatt nagyobbat tud sebezni ezért a fegyvert elő se veszi.
  • PiszkosFred
    #18653
    hogy egy eféle nőcske miféle bűnök miatt is került az IC börtönébe, talán csak nem ÜK??

    Ha Anvil fele jársz, nézz be az ottani "székhelyükre" ;] Nem egy Surani bordély, az kétségtelen, de azért jelen vannak itt is.
  • PiszkosFred
    #18652
    Mint kiderült, nem csak mágusoknak jó, kivételesen az ajtó nyitva minden nem mágus karakternek is. Ez téves feltételezés volt részemről is. Egy böhöm nagy gép, amelyet ha aktiválsz, minden csillagállásnál kapsz egy új Great Power szintű abilityt, amit naponta csak egyszer használhatsz mint hasonló társait. Én +20agi/-20end 60sec -t kaptam. A látványa, amikor aktiválod, szerintem hatalmas. Igaz fpsgyilkos is ;] Hasznos e a mod? Hát ha az armor ad a pacinak plusz életet (amire tegnap hívta fel a figyelmet itt vki), akkor ez is kábé olyan szinten mozog.

    A küldetés hogy aktiválhasd, 4 vagy 5 dwemer ketyere begyűjtése gonosz banditákból a Colovian Fennsítkon. Kettessével és hármassával lopjak a napot sátrak mellett. Utána vissza az egyetemre, és kész is.
  • Sir Quno Jedi
    #18651
    De az is elég, ha beblockolsz és várod, hogy tűzdeljen.
  • Sir Quno Jedi
    #18650
    Én is tőrrel nyomulok, mivel egy daedric tőr már alig sebez kevesebbet egy daedric longsword-nél, viszont majdnem ötöd olyan könnyű és háromszor gyorsabb. Egy jó varival megfejelve igazi késpárbajoknak lehetünk tanúi!
  • dronkZero
    #18649
    Ehh.. Egy íjász alapból védtelen, és lerohanható... :)
  • MrAndree
    #18648
    Én is íjász vagyok úgyhogy nem mentem közel. Végig ugyanazt a távolságot tartottuk egymástól.
  • Sipocz
    #18647
    Az íjász meg tőr tipusu dolgot elég jól ki lehet használni, biztos vagyok benne hogy az AI távmérője triggerezi azt hogy egy íjász mikor vált melee-re, ha sikerül az bow-melee billenési pont környékét jól megbecsülni akkor a fegyverváltási szünetben a kánya nagyjából védtelen és lerohanható.
  • dronkZero
    #18646
    Ha lemondasz arról a kb 100 aranyról, amit egy óra alatt belédlő, akkor az íjász sokkal hasznosabb is tud lenni. Közel mész hozzá, megcsapkodod, amig elő nem veszi a kését. Na, onnantól Armor Skill tréning. Kb két és félszer bökdös gyorsabban a kiskéssel, mint bármelyik másik ellenség.
  • Sir Quno Jedi
    #18645
    Az íjászok is szeretnek tőrözni ha túl közel kerülsz.
  • MrAndree
    #18644
    Biztos végtelen van náluk? Mert nekem volt olyan, hogy goblinnal kölcsönösen lőttük egymást aztán egyszercsak elrakta az íjat és előrántott egy tőrt majd nekem esett.
  • haxoror
    #18643
    Egyszerűbb ha megállsz úgy hogy egy fal legyen mögötted és amikor lőnek rád egy picit arréblépsz, a nyílvessző melletted üti meg a falat és egyben marad, simán felveheted.
    Mivel az enemy íjászoknál végtelen nyílvessző van így akármennyit be tudsz gyűjteni (elég unalmas szórakozás de fejleszti a reflexeket) a játék elején megéri csinálni amikor még szinte semmi loot nincs mert minden nyílvessző legalább 1 aranyat ér, 100 nyílvessző 100 arany stb.
    Páncélfejlesztésre is az ellenséges íjász a legjobb mert kicsit sebez de minden "ütése" fejleszti a páncélt, amikor lemegy a HP-d simán félrelépkedve a lövések elől felgyógyíthatod magad aztán mehet tovább a móka, a végén a belédragadt nyílvesszők meg extra haszon.
    Ez is nagyon unalmas de pl Ha már csak egy kicsi páncélfejlődés kell a szintlépéshez akkor megéri az íjászt utolsónak hagyni és engedni hogy párszor eltaláljon.
  • Crokin
    #18642
    Szerintem párat el lehet rakni magadból, legalábbis tuti hogy nem vettem fel vesszőket és ott volt az inv-be pár fajta :D
  • haxoror
    #18641
    Nem kell aktiválni, automatikusan az inventorydba kerülnek a belédlőtt nyílvesszők.

    Ja és nem mindegyik mert a játék találatkor 50% esélyt ad a nyílvesszőnek hogy egyben marad-e, ha igen akkor beteszi az inventoryba.

    Ez az 50% csak olyan esetekre vonatkozik ha "beleragad" a célpontba, pl a csontvázakról lepattanó nyilak mind megmaradnak a földön.
  • dronkZero
    #18640
    Ja, de pl athleticset fejlesztni, (maxos speed mellett) lehet pl TVnézés, bevásárlás, alvás stb. alatt is... :)
  • b-type
    #18639
    Ez nem igazán jó, mivel az agility-t max 5×-re adja, és ahoz 10pont fejlődés kell, ha elmegy a haverokhoz, duma-duma, visszajön és ha addig 20-30-at lépett, akkor 10-20 pocsékba ment. :)
    érdemesebb fejben tartani és inkább kalandozás közben fejleszteni, vagy akár trainer, de otthagyni nem jó a karaktert.
  • Sir Quno Jedi
    #18638
    Vazeg, tényleg, ezt már én is megfigyeltem, hogy bár nem vettem fel nyvesszőket, mindég előbb-utóbb felbukkantak az invymben! :D Ja, mert jól belémlőtték őket és onnan már pivate property! :DDD
  • SaGa Jr
    #18637
    Hali!

    A sneak kapcsán valóban nem csak a láthatóságot veszi alapul a gép, hanem arra is figyel, hogy hallani meghallják a karaktert sunnyogás közepette vagy sem. Ezért tud fejlődni a sneak egy olyan ellenféllel szembeni rejtőzködés és mozgás közben, aki teszemazt egy fal vagy ajtó mögött tartózkodik.

    A páncél viselése nem a csörgés miatt nehezítő tényező, hanem a csillogása és a tömege miatt. A csillogás értelemszerűen nem vonatkozik a bőr és szörme páncélokra, ott inkább az össz tömeg fog befolyásolni. A talaj tényleg jobban recseg egy súlyosabb vértezetet viselő személy alatt (legjobban ezt egy fa hídon járva lehet tesztelni vagy valami kemény kövön sétálgatva, ahol ha nehezebb a páncélzat össz tömege, akkor jobban hallatszik a léptek zaja ugyanazok cipőben járva is).

    A mozgásnál meg a lábbeli azért olyan fontos dolog, mert az tud csak igazán kopogni. A mokaszinok, szandálok nem kopognak, nyikorognak, így amíg eléri az ember az 50-es skillt addig inkább ebben lopakodjon és nem fog hamar lebukni emiatt.
  • dronkZero
    #18636
    Hm. Jó ez a lista, köszi.

    Attronach karakteremre eddig enchantoltam 2x15 spell absorption-t, meg 2x50 fortify magickát. De úgy nézem nem is nagyon van más, amit érdemes lenne...
    Mivel el akarom érni minden stattal a 100at, sok értelme nincs olyat enchantolni, ami attribot növel. Intelligenciát sem éri meg növelni sigil stonennal, az csak +24 magickát ad, ami meg direktbe magickát növel, az +50-et. Még az erő, a feather, light 75ft, nighteye, detect life 180ft esetleg érdekes lehet.
    Így most 80 s.a., 550max magicka. Még várom a Spelleater Amulettet, csak nem tudom, ki adja, és mikor...
  • SaGa Jr
    #18635
    Hali!

    Ha teletűzdeltek nyílvesszőkkel, csak menj be az inventoryba és a fegyvereknél nézd meg a nyilakat. Aktiváld majd deaktiváld őket és viola, kevesebb lesz benned a nyíl. Ami nem tűnik el ezzel, az meg pár perc múlve kihullik. No meg persze nem árt ha azokat a vesszőket aktiválod, amivel lőttek rád (szóval ha alapból hordozol acél vesszőket de vas vesszőkkel lőőnek tele, akkor ne az acélt aktiváld, mert nem lesz semmi változás).