41716
  • Crazy Mate
    #18754
    Nem,csak nincs superman returnsos fórum.
  • Fejes021
    #18753
    Hát ez tényleg nem ide való, de mér nem kérdezed meg esetleg a saját topicjában? Hmm
  • Me0w
    #18752
    Ez hulye?
  • Crazy Mate
    #18751
    Tudom,hogy nem ide való,de a Superman Returns Pc-re is lesz?
  • Fejes021
    #18750

    Ez meg milyen Quest?
  • Bandii
    #18749
    BAH! megvan a barlang csak nekem 1 nagy sziklatömbnél írta ki a barlang nevét közben meg följebb van:)
  • Bandii
    #18748
    Na sikerült a térképet aktiválni csak dél körül izzik föl pirosba így már sikerült betenni a questbe de van ismét 1 probléma:) Megvan a barlang is csak nincs bejárata, esetleg mit kell még tennem hogy betudjak lépni???
  • CUCLI
    #18747
    meg. csak ne szévelj rá :D
  • Rambo 20
    #18746
    Ha new gamet indítok a régi karakterem mentései megmaradnak ugye???
  • ati2002
    #18745
    Leyawiin-ben a grófnak tett szivesség által lovaggá üt, akkor nyered el a címet. Nekem is megvan. +kapsz egy viskót is ingyen.

    Egész pontosan ezt adja.
  • Tutilevi
    #18744
    valaki meg tudja mondani hogy ez mi? vagy valaki találkozott már vele?
    a kari nem az enyém ,akié a screenshot az meg nem emléxik...
  • Tutilevi
    #18743
  • Halfer
    #18742
    Oh, köszi. Akkor ez feltétlen must have kategória!
  • PiszkosFred
    #18741
    Igen, főleg HDRel ;] Élénkebbek a színek, a távoli texturák is tisztábbak, meg az egész élőbb. Nem éreztem hogy csökkent volna az fps miatta. Az biztos, hogy az időjárási viszonyok nagyon szépek, naplemente, köd, éjszaka a vadonban, stb. És a víz is végre átlátható, nem olyas szürke matt massza. Nálam fennvan az 1.1 amióta kijött.
  • Halfer
    #18740
    Ugassatok le ha már valaki kifejtette, de aki próbálta mi a véleménye a Natural Environments Mod-ról? Képek alapján ahogy láttam, nagyon tuti lehet. Naplemente, jég a vizen, ...
    Látványvilág megváltozásában jelentősen változik tőle a játék?
    Köcc
  • Bandii
    #18739
    Az Arrius tó mellett találtam 1 vízzel elárasztott barlangot+1 bányát de a bányában van 1 ajtó ahova kulcs kell, tudja valaki hogy van-e ott még barlang vagy hogy a kulcs merre van az ajtóhoz?
  • PiszkosFred
    #18738
    Ha már a kincsvadászatról van szó, tudok ajánlani én is egy kis mókát a HQ és Zamiel "rendezésében". Infók itt: I. Nemzetközi Cyrodiili Kalandtúra (már készülget a következő rész, ez csak a próba volt, és nagyon jó kis keresgélés, ismerkedve közben a Birodalommal)
  • Sir Quno Jedi
    #18737
    Kincsvadászat a javából!
  • Árnyvadász
    #18736
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Már előre dörzsölöm a tenyerem :)
  • Sir Quno Jedi
    #18735
    Meg az elsüllyedt hajótól is egy pofás térképpel kell boldogulni!
  • Árnyvadász
    #18734
    Az milyen hangulatos egy küldetés volt! (Pale Pass - Madstone) Remélem lesz még ilyen... (Bár néhány annyira ötletes küldetéssel volt már dolgom, hogy igazán nincs okom panaszra. Dreamworld-os, Painter-es)
  • ati2002
    #18733
    Igen, van olyan quest, ahol kizárólag szövegesen van leírva, hogy merre kell menni. (még jó, hogy 5 év angol van mögöttem)
  • CS@
    #18732
    Olyan, hogy GeForce4 FX széria nem is létezik, úgyhogy még jó, hogy nincs támogatva.
  • Mike
    #18731
    jaja, északon is van amikor magadnak kell boldolgulni egy rajzból, és a naplóból kiindulva
  • ati2002
    #18730
    pontosítok:
    -alapba a GeForce 4 széria nem támogatott, de módosítással a TI típusu GF4-eken (TI4200, TI4600, TI4800) el lehet indítani a játékot (FAQ)

    -az FX5200, FX5600 típusu vga-k támogatva vannak hivatalosan, de azok irtózatosan gyenge dx9-es teljesítménye miatt minimum beállításokkal is szaggatottan viszi a játékot. Ebben az esetben érdemes megpróbálni a GF4 TI széria müködésre hozó eszközöket bevetni, hátha attól javul az FX teljesítménye. (most a látványról nincs szó)
  • PiszkosFred
    #18729
    "You'll notice a map of Cyrodiil and a marker."

    Nem neked kell (have to vagy need), hanem "fogod", vagyis látni fogod a térképen a jelzést. Tényleg muszáj sajnos egy minimális angol, mert enélkül nehéz. Habár szerintem a magyar végigjátszásban bennevan ez is.

    #szerk: És a "Activate it to add the comment to your Journal" - lehet erre gondoltál - sem arra vonatkozik, hogy neked kell manuálisan csinálni. Aktiváld a nemtudommit ahhoz, hogy bekerüljön az új kvesztbejegyzés a naplódba.
  • PiszkosFred
    #18728
    Ennek ellenére talán megoldható/áthidalható a dolog, a FAQban leírtakkal
  • juharfalvi
    #18727
    "Aki tudja mi a gond, az írjon please!"

    "Geforce4 FX5600 128MB videókari, 1024 ram."

    A GeForce4 FX széria nincs támogatva.




  • Me0w
    #18726
    Bazmeg... Around Noon check out...
  • Bandii
    #18725
    Találtam angol faq-t:
    Around Noon check out the Tomb of Prince Camarril (easily found by the arrow on your Compass). You'll notice a map of Cyrodiil and a marker. Activate it to add the comment to your Journal and the marker to the map. Head to Lake Arrius, the next marker on your map. Here you will find the Caverns leading to the secret Mythic Dawn shrine. The Mythic Dawn Guard will let you into the shrine. Next you have to find the Amulet of Kings. Harrow, the Warden of the Shrine, will accept you as an initiate into the Mythic Dawn cult and require you to give him all your belongings.

    Valami olyasmit tok lefordítani belőle hogy nekem kell bemásolni valahogyan a naplómba és a térképre, de hogyan???
  • Árnyvadász
    #18724
    Sajnos ez programhiba. Sokan emiatt hagytuk abba a főküldetést. Bár azt mondják néhányan, esetleg el kéne olvasni a küldetésben leírtakat :)
  • PunkZoli
    #18723
    mejd délben
  • Bandii
    #18722
    A Mythic dawn küldetést csinálva ráakadtam az imperial city-ben a temetőben Camarill herceg sírjára és ott van 1 térkép a sírfalba vésve és hiába nyomok rá
    de semmi. Miért van ez? Remélem nem program hiba. Légyszi valaki help!
  • Mike
    #18721
    a kissébségiek tudnak ilyet?
  • Sipocz
    #18720
    "Kisebbségi" tájszó, (erre felénk rengeteg van belőlük) jelentése: csndesen magabafordulva pihizek:)!
  • Mike
    #18719
    szovelok - ez mi?
  • Sipocz
    #18718
    Tegnap alkoték egy ilyen morci hentes redgard fickót és szovelok vele a kocsmában amolyan figyelőszoliban aztán lehuppan mellém a ruhaárus spine az IC marketből és szabályosan kikezdet a hallgatag fekete emberrel:)))!
  • Mike
    #18717
    attól függ, mi akarsz lenni
  • Sir Quno Jedi
    #18716
    Oblivion HQ-n fent van az összes faj előnyeikkel és hátrányaikkal!
  • Me0w
    #18715
    Huhh, a kerdesek mestere, csak olvasni tan nem tud?!