41716
  • Sir Quno Jedi
    #19482
    Pont az a jó ha a minor skill-jeidet fejleszted, mert ahogy szintet lépsz számít a nagyobb szorzó ezek miatt is, másrészt és ha túl gyorsan lépegetsz szintet az ellfelek túlerősödhetnek rajtad könnyedén.
  • Sir Quno Jedi
    #19481
    Bármelyik városban szinte.
  • Sir Quno Jedi
    #19480
    Egy ideig én is lopóztam, meg álcáztam magam, ravaszkodtam, taktikázam, de egyszercsak elegem lett belőle, most szemtől-szemben odaállok a démonok közé és üthetnek, majd mikor valamennyien megmerítették testemben lélekszívó fegyvereiket és kilőtték reám az összes istentelen varázslatukat és valamennyi pokolibéli teremtményüket reám uszították AKKOR meghalnak szörnyű kínok között és az én halvány glóriával övezett sziluettem lesz az utolsó látvány, ami démoni szemgolyóik retinájába ég, mikor átlépik a nemlét határait.
  • Gunner
    #19479
    Enyim most 18as szintü, Major Skill közül a Light Armor-t kellett volna "fejleszteni", de nekem útközben jobban bejött egy Heavy Armor, ezért azt traineltem meg minden, most az olyan 50-60 és ha belegondolok, hogy a light armort preferáltam volna most 2-3-4 szintel talán több lenne karim, vagy tévedek? :|
  • ChevyG work
    #19478
    hol lehet házat venni?
  • Sir Quno Jedi
    #19477
    Én mindég. Amúgy sem árthatnak nekem, így megtanulhatják a démontfattyai, hogy ki a Isten!

    Persze vicces, hogy egy halandó becsárdzsol a démoni síkra és kényelmesen végiggrasszál a hemzsegő démonhordák között. Dehát a hatalom AZ hatalom ideát és odaát is.
  • Gunner
    #19476
    Innen

    Picit részletesebb a leírása, mint a másik egyén url-n található lista
  • Sir Quno Jedi
    #19475
    Nem játszom mod-okkal. Elsőre semmiképp sem. A pénz úgyis tök felesleges egy idő után.
  • haxoror
    #19474
    Since there are no levitation spells in Oblivion, high Acrobatics is the only way to reach certain places - for example, there are hidden areas only reachable by water (aka lava) jumping

    Ezt meg tudná valaki erősíteni? Nekem még nincs meg a Master szint.
  • cuccok
    #19473
    mondjuk ez nem valami jó arány de dolgozok az ügyön!ugyanis van most egy karakterem 10 óra játék és 10-es szint
  • cuccok
    #19472
    ÉN 71 ÓRA 19. SZINT!!!!hahahahaha
  • CHEAPBOY
    #19471
    ha ennyire szenvedsz a jatektol, nem kotelezo dupla kattal inditani az oblivion parancsikonkat:)
  • hiftu
    #19470
    Tegyél fel egy rare item modot. Akkor nem fogsz 70K-val rohangálni. :)
  • sleepwalker77
    #19469
    Itt kiszamoltathatod mennyi lehet a max szinted :
    http://www.oblivionmods.info/
  • CHEAPBOY
    #19468
    Hat ez hatalmaaas:D
    Szoktam en is igy tolni:D:D:D
  • Sir Quno Jedi
    #19467
    Bár az a jó, mikor akasztott, megkínzott hullák között töméntelen démon ront az emberre, beidéznek minden szart, taktikáznak, varázsfegyverekkel és artifact-ekkel rontaknak rád szörnyeik társaságában, te pedig állsz közöttük a nyugalom tengereként. Néha röpködsz nagyokat erre, avagy arra egy-egy elemi erejű ütéstől, aztán újra felállsz és fogadod őket, FIGHT!, aztán...egyszercsak elfogynak, hullák mindenfelé, artifact tengeren gázolsz, de te csak egy szál vérfüvet teszel el, mert az tetszett meg...aztán továbbállsz elgondolkodva az élet furcsaságain, miközben a lángoló magma füstjét fixírozod a pokoli tornyok között, időnként bele-bele állva egy-egy varázscsapdatorony folyamatos tűzébe, hogy leégesse makulátlan testedről a rádfreccsent démoni agyvelőt és az olajos fekete démonvért...Ahhh, Oblivion...
  • Sir Quno Jedi
    #19466
    Most 70rugó felett van nálam kp. azt is minek cűgölni... :D
  • Mike
    #19465
    volt utána smiley, szal ne aggódj :)
  • Sir Quno Jedi
    #19464
    És még a guild-eket és a nagytanácsot is meg kell győzni, hogy jöjjenek Burmába nagykapuzni. Ki lehetne hagyni, de a karim alapos nő.
  • rumos
    #19463
    sziasztok, ez a régi gépekre kigondolt oldblivion peccs mire jó? gyorsabb, de rondább lesz tőle a játék vagy u.olyan gyors, de szebb?
  • Mike
    #19462
    rohatt miller :))
  • DonnieBrasco
    #19461
    Rohan a fene :( csak relative sokat csépelek, küldetést csak olyan 20-25öt csináltam meg eddig.... de nekem is fura a 23. szint, magam sem értem :(
    Még nagyon messze vagyok a skillek kimaxolásától, 2 expert skillem van csak: az Alchemy és a Light Armor (mert hát vernek mint a diót ősszel :)... az összes többi főskill Journeyman.
    Nem számoltam ki de kb 60. szintű is lehetek majd :)

    DB
  • juharfalvi
    #19460
    "tárgyak kódját hogy lehet megtudni?"
    Innen:
  • Sir Quno Jedi
    #19459
    Én meg halálra unom magam ezen a kapubezárósdin. Most már csak álca, meg minden nélkül végigrohanok egy-egy oblis pályán, időnként megállok, kivégzem a rám rontó daedric seregeket, amik idő közben felgyűltek mögöttem ámokfutásom során (minél többen vannak, annál gyorsabban halnak meg), aztán uccu neki továbbspuri. DE így is baromi unalmas... Rohadjanak meg, hogy ilyen xarra kreálták a démonvilágot! A legszarabb cucc is 3-5000gp-s, de kinek van kedve egyáltalán összeszedni, meg hurcibálni, semmit sem viszek, csak a nagyon mágikus tárgyakat, meg italokat, scrollokat, mert azok kevés súlyt nyomnak és 1xű eladni/eldobni őket. Áh...
  • Headers
    #19458
    Ok köszönöm :>
  • Mike
    #19457
    ez csak azután van ha egymás után megettél 5 tököt, 3 paradicsomot, és egy nadragulyát
  • haxoror
    #19456
    Húzd le a joystickot a gépedről amíg az oblivionnal játszol
  • MrAndree
    #19455
    Van benne ilyen funkció? Én nem vettem észre. :)
  • Mike
    #19454
    hiperaktív

    beragadt a gomb
    húzd ki a gameped-et, joy-t
  • Me0w
    #19453
    Huzd ki a joyt.
  • haxoror
    #19452
    Én csak rögtön szintlépések után szoktam menteni
  • Headers
    #19451
    Hello nem tudaj valaki hogyan lehet kikapcsolni azt a funkciót a game-ban hogy folyamatosan előre vagy oldalra megyek? Mert a karim soha ne áll meg hanem csak megy és nem lehet leállítani.
  • Mike
    #19450
    csak gondoltam 300 év alatt rájött, hogy ha akar, mit tegyen a vámpírság ellen
  • Mike
    #19449
    én mostanabán csak azért járok újra full vértben (nem szoktam csak mágus köntös) hogy nőjön a nehézvért skill, meg a kalapálás, tehát elmegyek, leverek mindenkit karddal (elvégre harcosmágus vagyok) szétveretem magamat, sündisznózok, aztán hazamegyek otthon kalapálni
    mindent megkalapálok, az összeszedett cuccokat is

    ja és amióta csináltam magamnak charm 85-ös varázslatot, mindenki szeret :)
  • haxoror
    #19448
    az hogy nem elég erős a soulgem
  • Me0w
    #19447
    Ez nem valami kapcsolo vaze, hogy most vampir, holnap meg nem :D
  • haxoror
    #19446
    mindenhol
  • Mike
    #19445
    Gézánál BD-ben ha aszondom neki, ok, legyek vámpir, vissza is tudja csinálni? vagy csak a nyakatekert mód van rá, hogy ne legyek többé vámpir? vagy elég meginni a lötyit?
  • haxoror
    #19444
    lassan nő a blade és a blunt skillje

    A kérdésben ott a válasz
  • haxoror
    #19443
    Csak érdekesség, ha az athletics minor skill akkor kb 90 óra futkározással fog 100 szintre emelkedni :)