41716
  • Mike
    #19522
    akkor a willpower mire jó?
  • obe
    #19521
    köszi akkor csk én néztem be:))
  • Mike
    #19520
    ha tudtad, miért kérdezted?
    én ne beszélj velem csúnyán :(
  • AC2
    #19519
    Kössz, de mit vegyek fel és hol?
  • CS@
    #19518
    Ja ezt korábban már írtam én is.
  • SaGa Jr
    #19517
    Hali!

    Erről én is olvastam már, de nekem ez még nem jött be. Pedig 12 könyvet hurcolok magammal ilyen céllal, hátha beigazolódik ez nálam is, de eddig még semmi. :-(

    AC2:
    Csak a fővárosban van aréna. menj le a bloodworks-be és jelentkezz a fegyvermesternél. Csak aztán ne feledkezz meg az átöltözésről, különben be sem engednek a harctérre. ha meg ott öltözöl át, akkor meg veszítesz, majd kizárnak.
  • obe
    #19516
    persze elfut rajt(de csodát ne várj), de ha varázseffektnél beszaggat, akkor vegyél lejjebb a video beállitásnál valamit(ha élsimi be van kapcsolva akkor azt lődd ki szépen none-ra)
  • AC2
    #19515
    nem
  • SaGa Jr
    #19514
    Szia!

    Ezt így kapásból cáfolnám. :-)
    A Dark Brotherhood küldetések során van pár szintfüggő ajándék aminek a tudása (sebzése) konkrétan a szintemmel volt egyenlő mindig. A sufferthorn által bevitt health damage 10. szintű karakteremnél 10 pont volt. Az íj health sebzése detto 10 pont volt a 10. szintű karakternél. Mikor még nem vettem át, hanem felfejlődtem 12. szintre előbb, akkor 12 lett ez a sebzés.

    A spéci, resistet és reflectet adó tárgyak is a szintnek megfelelő mennyiségű %-os értéket adnak.

    Az egyéb jutalomtárgyak közül is amelyik nem skill-t erősít vagy tulajdonságot növel (bár volt kivétel alacsony szinten), mindig a szintednek megfelelő mértékű extrát ad. A skill és tulajdonság maceráló dolgoknál meg nem tudtam egyértelmű képletet felállítani. Volt hogy a szintem felével megegyező módosítót kaptam, volt hogy annak kétharmada volt ez az érték.
  • AC2
    #19513
    Hol vannak arénák és hol lehet jelentkezni harcolni?
  • obe
    #19512
    találkozott már vki olyannal, hogy felvettem 2 skillnövelő könyvet, már jó régen, akkor beleolvastam, skill fejlődött...aztán jó pár lvl-el később ujra rákukkantok mi van a batyumban(örök problémám a helyhiány)mit kéne szanálni, erre rákatt megintcsak növeli a skillet!?..
    tehát én néztem félre csak, vagy valóban többször is növelhet skillet egy könyv elolvasása??
  • Lysandus
    #19511
    Monddj helyette altmert! :-)))
  • Lysandus
    #19510
    Egy gyors kérdés:

    Az Oldblivion javít az ATI 9600XT-en is? Mer nekem ilyen van, de ha valaki varázsol a közelemben iszonyat belassul.
  • SaGa Jr
    #19509
    Hali!

    Nézz szét a mage guild-ok alkimistáinál. Náluk általában lehet kapni. Meg a fővárosban is lehet olykor 1-2 darabot venni valamelyik boltben, de sehol nem fogsz egyben 5 db-ot megvenni.
  • SaGa Jr
    #19508
    Hali!

    A magickád alapból az intelligence duplája. Ha breton a karaktered, akkor kapsz +50 pontot. Ha High elf (de utálom ezt az elnevezést) akkor +100 pontod van rá induláskor.
    Csillagjegyből a mage ad +50-et, az apprentice +100-at de hátránya is van, míg az Atronach +150-et de nem regenerálódik a magickád (van helyette 50% mágia elnyelésed).

    A Crusader az milyen csillagjegy? Ilyenről nem tudok.
    Ezek vannak:
    Apprentice
    Atronach
    Lady
    Lord
    Lover
    Mage
    Ritual
    Serpent
    Shadow
    Steed
    Thief
    Tower
    Warrior

    Szintlépéskor nem kapsz magickát cak ha az intelligence növekszik. Semmi más esetben nem kapsz. Amúgy meg minél magasabb valamelyik varázslati skilled, annál olcsóbbak lesznek az oda tartozó varázslatok. 100-as destruction mellett a kezdetben 400 magicka igényű, 110-es sebzésű villám is csak 80 magickát fog megenni.
  • armandusy
    #19507
    a vámpiros misson nál hol lehet szerezni grand soul gemeket 5 db ot kell itnzéni az öreg boszorkány aszsonyak különben nem segít help me!!
  • Lysandus
    #19506
    Ja még egy fontos dolog: nem a küldi felvételének az időpontja számít, hanem hogy hányas szinten csinálta meg az ember a questet. A kettő nem mindig ugyanaz.
  • kisfigi
    #19505
    Lehet warezzal kapcsolatos kérdéseket feltenni?
  • Lysandus
    #19504
    Egyébként matekoltam kicsit, no persze empírikus alapon. Úgy tűnik, hogy a szintfüggő ajándéktárgyakat egy nagyon egyszerű képlet alapján osztogatják. Ha a jutalomtárgy egy tulajdonságot növel (pl. speed, agility, stb.), akkor mindig az aktuális szint felét adja majd a tárgy. Magyarul: 10-es szinten +5-öt, 16.-on +8-at, 20.-on +10-et. Tehát várni kell velük a 60. szintig, de akkor meg már minek???! :-))))
  • arpad vezer
    #19503
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy én egy Crusader csillagjegyű, 12-es szintű mágus vagyok, és a manám csak 130. Pedig minden szintlépéskor a Willpowerre és az Intelligenciára gyúrtam. Az egyik barátom körülbelül (picit magasabb) ugyanezen a szinten van, de neki a manája kb 300. Mikor lesz nekem is ennyi a manám? Nem tudok szinte semmilyen erős varázslatot elsütni, pedig már Arch-mage vagyok.
    Most puszttíottam el a Kvatch-i kaput.

    Szóval mikor lesz nekem is 300 manám? Hogyan lehet ezt növelni? Szintlépéskor csak +4 manát ad...

    Köszi a segítséget!

    Árpád
  • Lysandus
    #19502
    Ezt eddig is tudtam, wazz...
  • Mike
    #19501
    nem sebződik, mert az kapja vissza aki adta
  • Mike
    #19500
    reflection?
  • Lysandus
    #19499
    Hogy jött ez össze? Egyáltalán ezek a faj vagy csillagjegy bónuszok, vagy éppen hátrányok hogy adódnak össze? Pl. nálad a high elf weakness-ét ellensúlyozza a 95 %-os spell absortion? Vagy hol ez érvényesül, hol az? Vagy éppen mindkettő? Tehát bekapod a varázslatot jó nagyot sebződsz, de ugyanakkor felmegy a spellpointod is?
  • PiszkosFred
    #19498
    Ha az infame nagyobb mint a fame, van hogy az Istenek nem hallgatnak meg, és ekkor nem gyógyítanak. Ekkor marad a cure disease potion vagy ilyen hatású gazok elfogyasztása.
  • CHEAPBOY
    #19497
    nem tudom a tolvajok cehe miert bun hogy ne gyogyulhass.

    DBben meg nincs sok tapasztalatom, de kibannoltathatod magad onnan, s visszavesznek ha szunya utan kiirtod azt a szexi kis remet:) e idokozben ha ez volt az akadaly rejuven'lhatod magadat:)
  • pressbutton
    #19496
    hello!
    az lenne a bajom, hogy elkaptam valami sz*r betegséget: Astral Vapors
    tünete, hogy megállítja a magicka regenerálódását...
    az Altar of The Nine-nál nem tudom meggyógyítani, mert az nem működik, mert benne vagyok a Thief Guildban is, meg a Dark Brotherhoodban is...
    Bounty-m nincs, lopott cucc nincs nálam...
    valaki segítsen!!!
    előre is köszönöm!
    és örök hála :)
  • CHEAPBOY
    #19495
    Hat mar csak ilyen makacsok ezek a gyaknivalo jonepek:)
  • Kmarha
    #19494
    jó pár hét, 3 szint. :)) még mindig élvezem a kalandozást, felfedezésgetést, pillangó kergetést, sem mint a harcot :))
  • Halfer
    #19493
    ebből valahogy első ránézésre el nem tudtam olvasni, hogy spoiler :D
  • Rambo 20
    #19492
    Hah sikerült végigvinni a fősztorit.A vége nagyon sirály volt de Martinnak SPOILLLLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...
    Ez a sárkányos effekt jó volt nah:)
  • Sir Quno Jedi
    #19491
    Én csak védekezek, mondom nekik, hogy hess-, hess madárka, de ők csak jönnek és jönnek és végül halmokban állnak körös-körül bűzlő tetemeik, vajh én tehetek-e róla...
  • CHEAPBOY
    #19490
    a Zisten:P
  • Sir Quno Jedi
    #19489
    Attól függ. Lehet hogy Énhatalmasságom unalmában simán likvidálja őket varázslatokkal, avagy hideg démonpengével, de valószínűbb, hogy magukat sebzik halálra rajtam a visszatükrözött fizikai sebzésekkel és varázslatokkal, miközben azok hatástalanok rám nézve. Hmmm.
  • CHEAPBOY
    #19488
    en 17es szint s 77 szamolt ora:)
  • SaGa Jr
    #19487
    Hali!

    Miután Ocato elmondta, hogy kapni fogsz egy Dragon Armort, után 2 hét mire elkészül. Ezt el is mondja. 2 héttel később meg csak be kell csattognod az armory-ba (a börtönnél van ahogy belépsz jobbra a nagy vaskapu). odabenn aztán választhatsz hogy most light vagy heavy változat kell. De amint kész a páncél frissülni fog a bejegyzés az aktív questeknél.
  • armandusy
    #19486
    rakjak be screenshotot?
  • armandusy
    #19485
    imperial dragon armor missononál vagyok holvan ocato hol kell átvennem az armort valami imperial compound az hol van help me plyy
  • Mike
    #19484
    ls hogyan halnak meg?
    vmi vírus?
  • Gunner
    #19483
    Háát... tény, elég erősek, úgy 1-2 szörny nem látja el bajom, me pajzsolok és az reflectálja az ütést-varázslatot, de azé harc végén már lenn az életem és 6-8 50pt-os health potion bánja a dolog :P
    má kitoltam gamet, de egyik shrine segítségével újra oblivion plane-n voltam, öltem a daedra spider-eket, meg azokat a sárkányszerü izéket, na a paralyze spidertől nem volt rossz... :D
    majd becsítelek vmi karit és visszamegyek leparalyzálni