41716
  • Mike
    #19442
    akkor nagyon rohansz :)

    73 óra 10-es szint
  • DonnieBrasco
    #19441
    Sziasztok :)

    (40 óra játék, 23.szint :)

    Saviour's Hide megvolt valakinek? NAGGYON finom cuccos :)

    DB
  • tibor16
    #19440
    nem vágom, hogy ez mit is jelent

    fizetős lenne, vagy hogy lehet hozzájutni?? Ez lenne eddig a legjobb térkép...
    http://nirnroot.planetelderscrolls.gamespy.com/
  • Mike
    #19439
    valszeg nem lvl2-es a karid :)))
  • Mike
    #19438
    tárgyak kódját hogy lehet megtudni?
  • hawkie22
    #19437
    Soulgemet hol találhatok? :D
  • tibor16
    #19436
    csinálom a főküldit esmét, - menet közben jöttem rá, hogy az első Myth Dawn könyvet én szépen figyelmetlenségből eladtam (amit Baurussal a korcsmában szereztem meg) - azért írom, mert akivel ez szintén előfordul, ne aggodjon, a könyvek megszerzésénél az uccsó helyszínen megtalálja, amolyan pótlásképpen az egyik polcon azt is...
  • Mike
    #19435
    jaja, bármelyik töltésnél kiléphet
    én is sűrűn mentegetek
  • PiszkosFred
    #19434
    Saját kezűleg: töltött lélekkövek (soulgem) segítségével. Kattints a soulgemre az inventoryban és megkérdezi melyiket töltse fel. Csak annyit tölt rajta amennyire az adott kő képes.
    Globálisan: Varla Stone (fehér hgyes kis vackok egy kupola alatt) található szinte minden Ayleid romban. Ezek egyszerre feltöltik az összes inventoryban található mágikus tárgyat. Igaz, ezek egyszer használatosak csak, szóval célszerű sokat tölteni egyszerre, nem csak egy fegyver esetén "elpocsékolni".
    Fizetősen: Mágus Céh tagságival az Egyetemen.
  • tibor16
    #19433
    csítelj - hisz a gamma is csítelt veled (0 > tcl) és gyere ki, már ha átestél a texturán... gondolom működik...
  • hawkie22
    #19432
    A tölteteket a mágikus cuccokban hogy lehet feltölteni? Például megvan a Chillrend (még a játék elején vagyok), szétcsapkodtam vele az Arénában az embereket, jelenleg a Gladiator szint ellenfelei következnének, de csökken a töltetek száma. Van valami mód az újratöltésre?
  • PiszkosFred
    #19431
    www.oldblivion.com

    Ezt is tedd hozzá, lévén hogy sűrűn frissül a util, és hátha akarja valaki követni a változásokat. És marhára kíváncsi lennék, hogy honnan szedték a GSOn, hogy Beth csinálta/adta közre az utilt...
  • Cassell
    #19430
    Ezt az istenverte fagyást! 2 perccel a vége előtt pont bezárom a főkaput visszateleportálok írja adjam oda a követ Martinnak de még ott mászkált egy dedra kinyírom igenám de közben belefagytam egy kőbe. Na mondom pont jó a Sigil Stone előtt volt a quick savem csak épp nem hajlandó visszateleportálni ott vergődök tejfehér ködben Oblivionban! És most kezdjem előlről az egész idős missiont! Kicsit se vagyok ideges!!!
  • Sipocz
    #19429
    Kimondom Neked nem szoktam használni a trénereket, de most hogy ajánlod megfogadom, szerencsére (illetve mivel eleve azt akartam hogy a leginkább használt skill ne nyomja agyon a karit) a fegyveres skillek minorban vannak, így nem gond! Kösz:)!
  • mad mind
    #19428
    Pedig csak várni kell. Nekem 3 napomba telt, mire kijött a fickó. Ja egyébként megszakítja a waitet, ha megérkezik.
  • dronkZero
    #19427
    Blade trainer?
    Azok tényleg baromi lassan fejlődnek, főleg 70 fölött... Gyakorolj sokat, meglesz az.
  • Sipocz
    #19426
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Mi a trükkje a fegyveres skill(ek) gyorsabb növelésének. Az egyik karim szinte kizárólag fegyeverrel gyilkol és nagyon-nagyon lassan nő a blade és a blunt skillje is. Gyorsulna a dolog ha minden kányát "kisbicskával" metélne, jelenleg van egy 5. szintü nonmagical pengéje amivel egy-egy pariban lévő ellenfél kb. olyan 8-10 ütés (szabályos kis adok-kapok vívás amit próbálok úgy előadni mint D'Artagnan) a blokk megy felfelé 1000-vel a blade meg szintlépésenként 3-4 pontot nő csupán:(.
  • dronkZero
    #19425
    Összeraktam magamnak egy rucit.
    +45 Spell Absorption, +300 Magicka.
    High Elf Attronacchal ez elég kemény lett:
    95 Spell absorption, 750 Magicka...
  • dronkZero
    #19424
    Kardba csak a tűzsebzés kerül. A fire shield akkor működne, ha páncélba/ruhába tetted volna bele.
  • dronkZero
    #19423
    Nekem Leyawin csinált ilyet. Fasttravellel bejutottam (miután kétszer elgyalogoltam oda Chaydinhalból. Grrr.)
  • wesker24
    #19422
    Mivel kaptam egy jó kis kardot Jauffre-tól egy Akaviri Katana-t és útközben találtam egy Oblivion kaput bementem kiirtottam mindenkit és a Sigllium Stonet követ felhasználva csináltam egy jó kis varázs kardot a Katanaból olyan jól sikerült hogy ez ér nálam a legtöbbet a piacon 10 pont tűzsebzés minden egyes csapásnál + 5 % tűz pajzs magamra és 1200 töltete van.

    Van még egy másik Sigllium Stone kövem de annak nem tudom milyen hatása van
    azt hiszem Silence for 30 seconds + Chameleon 10 %
  • ZsZso
    #19421
    FAQ frissült - GS egy cikkével - (régi videókártya vs oblivion)
  • Lobsterman
    #19420
    Úgy értem, csak az a baj, hogy BE is kell menni, és már addig sem jutok el :D
    Pedig már sikerült korábban :p
  • juharfalvi
    #19419
    "Skingrad kastélyban folyamatosan kiakad a játék"

    A "kiakad" alatt azt érted, hogy kilép? Mert nekem azt csinálta, hogy ha a nagy kapun mentem ki, akkor kilépett Windows-ba... :(
    Úgy oldottam meg, hogy egy mellékajtón mentem ki, nem a főbejáraton.
  • Gunner
    #19418
    Ha már nagyon nem bírjátok a keresgélést:

    Konzol lehoz (0-t megnyom), beír: player.additem 000382DB 5
  • jocika
    #19417
    Akartam csinálni egy varázskardot és azzal az üzenettel, hogy nem elég erős a soulgem, nem engedte. Három hatást akartam belerakni, a gem fel van töltve egy frost atronach-al.
    Mi lehet a gond?
  • juharfalvi
    #19416
    Itt van egy-két térkép:
    http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Maps
  • Aldrin
    #19415
    de meddig? nemhiszem, h direkt úgy csinálták a fejlesztők, h 6 órán keresztül ott kelljen állni! ha meg waitelek, akkor nem biztos, h pont akkor leszek játékban, amikor kell!
  • mad mind
    #19414
    Várni
  • Aldrin
    #19413
    hi! van a necromanser's moon nevezetű küldetés, amiben valami oltárhoz kellett mennem. olvastam a cuccaim között valami lapon, h nézd a felhőket, és hetente egyszer nemtom mi történik! itt mit kell csinálni? tudna valaki segíteni? plz
  • CsőKujts
    #19412
    Ti nem használtok mentést??? Lehet rám fújni de már majdnem az ezredik mentésemnél járok. Kb 1 másodpercet vesz igénybe amíg lemented.... Az meg egy nagy baromság, hogy nem szerepjátékos aki menteget. Ennél a játéknál lehet menteni ergo használni kell ha pedig nem ezt teszed tényleg ne sírjon a szád hanem kezd elölről szó nélkül.
  • Mike
    #19411
    tudok meg egy modot, ahogy vampirra valhatsz:
    DB
  • BlitzFiles
    #19410
    énis anno rohangáltam gemekért, de ha majd uj karit kezdek és megfertőznek a sötétben járók, tuti átugrom ezt az 1 problemat nyilasmisivel, mert 2-3. szinten pl alig leleddzik a grans soul gem
  • MrAndree
    #19409
    Nem igazán értem a problémát a grand soul gemekkel, én anno lementem pár dungeonbe meg romba és kb. 3 óra alatt találtam hetet. Mondjuk azóta se lettem vámpír úgyhogy még megvan mind. :)
  • BBalee
    #19408
    Szerintem az összesnél van GSG nem csak chorolban, kilences szinten vagyon és mind az öt +van nemsokára én is bevállalom újra a vámpírkodást. Nagyonsok idő míg frissül az árukészlet az árusoknál nem érdemes várni rá (erre nem jöttem igazán rá lehet hogy szintet is kell lépni azért van nála csak 1 db). Használd a waitet és várd meg amíg elalszik. Ahhoz, hogy ne ébredjen fel osonva menj hozzá(ctrl-lal). Ha nincs rajtad cipő akkor könnyebb(nem kapsz büntetést) osonni.
  • 0Fritz0
    #19407
    Ezt már nézted?
  • BBalee
    #19406
    Sokkal. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    +20 STG +20 W.p. +20 Destruction +20 Immune to normal weapon +20 Sneak... és meg vagy egy oldalnyi bónusz ha nem szívsz vért napokig.
    De ott az a gyilkos nap 8-20 ig. Korareggel, késő este illetve borús időben egy kicsit jobban bírja a fényt, de erősen a wait opciót ajánlom nappal:)
  • qwertrt
    #19405
    Az összes f*szom ki van már!!!
    Egyre csak szenvedek ezzel a b*zi vámpír cure-rel. Elmentem chorolba, megtaláltam az embert, naná, hogy eggy b*zi GSG volt csak nála. Mondom várok egy napot, hátha újratermelődik. Erre másnap mit ad isten: már nem állnak szóba velem, gondolom már régóta nem "ettem" és meglátszik rajtam. Naná, hogy közel s távol egy nyavajás alvó sincs , ahol meg van, a k*cs*g egyből felébred, ha megszívom (ne értsétek félre!). Félek újra kell kezdenem a játékot!
  • Rage47
    #19404
    Ha vámpír vok, akkor erősebb is leszek?
  • littleNorbi
    #19403
    Morrowind-re mióta készítik ???