41716
  • CS@
    #21129
    A régiben felmentem a csajhoz megvettem tőle a jószágot majd az alsó szinten található állatkát „megszólítva” már jött is velem mindenhova.
  • ChevyG work
    #21128
    nekem egy 2400+athlonom van, 512Mb, ATI9800SE (azon még dolgozom, hogy pro legyen belöle

    az igaz, hogy messze hnem fullbafáccok, de hamár gyenge a vas érdemes vele spórólni. ajánlom, hogy WinXP HOME SP2 használjatok, és minden fölös programot löjjetek le a háttérböl (pl modem kikapcsolva, tüzfal, és antivirus ugyancsak)

    épp mostanában gondoltam, hogy veszek még 0,5-1gb ramot, és egy használt 6600gt-t. -hát nem tom hogy megérie most a topikot olvasva
  • GoKu x
    #21127
    Hogy lehet ide képet beilleszteni? Szerintem 1 kicsit láma kérdés de hát ez van. 1-2 honapja van netem még csak.
  • Lysandus
    #21126
    Az a bélás, Te! :-)))

    "Nálam mindig két forint ez a dal"
  • Mike
    #21125
    jaja, az ember örökké csak várhatna
  • Mike
    #21124
    szerintem a régebbihez képest ez nem változott
    vettem egy kutyát - pontosabban a cetlit, a kutyát hol találom?
  • CS@
    #21123
    Aha tehát lehet, hogy 5skill emelkedése után ismét fejlődött volna magától is.
    Ezt így nem próbáltam ki csak azt, hogy üzleteltem egy csomót(több mint 1szintnyit) és vártam a következő szintlépést ekkor láttam, hogy ez bizony nem fejlődik tovább, így rátámaszkodtam a merc trainerre és a beragadás utániakat már mind tőle kaptam.
  • PiszkosFred
    #21122
    Én is így jártam a nord amazonommal, a Harcosok kezdeti feladatai után utolérte magát a Mercantile. De van akinek nem, legalábbis sokan panaszkodnak erre. Biztos hogy valami simli van a dologban, egyeseknek maradandó, másoknak ideiglenes. Peccs tényleg jöhetne már...
  • haxoror
    #21121
    Olvasgattam külföldi fórumokon a szkillberagadós bugról, azt írták hogy nem véglegesen ragad be, arról van szó hogy a jutalom nem szkillt ad hanem csak "megelőlegzi" a szkillemelkedést szal normális fejlődéssel utól kell érned a megemelkedett szkilled és onnantól normálisan fejlődik tovább.
  • ati2002
    #21120
    Okosan kell fejleszteni. Az én procim +alaplapom ezer évesek, egyedül a vga jó, mégis jobban futkorászik egy 200ezres A64-es konfignál, amiben 6600GT van, mert a 6800Gt 2x gyorsabb annál. És nagyon fontos, hogy a háttérben menni progi fut: ha 20 felett van, akkor már van felesleges dolog, amit ki lehet lőni a játék alatt. (nekem 18). Nézzétek meg a feladatkezelőben. És a 84.43-as driver ajánlott, mert sokat javít.

    Sorry az offért, részemről ez a téma túltárgyalva.
  • Sipocz
    #21119
    Én is szívtam több percen keresztül (micsoda perverzitás:)), keress egy olyan tárgy a tárgyon dolgot! Olyan mint a kaja a tányéron, bélyeg a levélen, cetli a könyvön.....:)!
  • MerlinW
    #21118
    húszfilléresfagyi, kétforintoskenyér, telefonérme powaaaa
  • Dzsí Pí
    #21117
    Vki mondja már + h Imperial City-ben, amikor felkér egy vámpírvadász szervezet h a Temple districkben nézzek utánna egy 'nemtómmáhogyhívják' fickó után akkor ott mit kell csinálni? Most azt írja h megérkeztem a házába, és keressek a nyomokat arról h ő egy vámpír. De milyen nyomot az istenit?! Már átnéztem az egész lakást. PLZ help!
  • Dzsí Pí
    #21116
    Hát, attól h még jó cuccokat pakolsz a gépedbe, nem biztos h jól is mennek vele a gémek, mert a gépedet nem árt folyamatosan karbantartani. Nem tóm otthon van e neted, de ha van, el tóm képzelni h a spysearcher-től kezdve minden fos fut a háttérbe. xelj ki 1-2 dolgot+FRISSÍTSD A DRIVEREKET(FONTOS)
    talán még 1 rendszertakarítást is csinálhatnál...
    Ezek után min. 1024*768+HDR kéne futnia nállad(tapasztalatból mondom:))
  • GoKu x
    #21115
    üdv all!
    A gépem(P4 3.00gHz,1Gbram,agp-s6600Gt). Nem értem h miért fut a game szarul a gépemem. Legkisebbre van véve minden és még ugy is elég sokszor akad. Kint a szabadban még elfogadható(bár sokat tölti a mapot vagy mit), de a városba vagy falu vagy mi az ott elég kiábrándító a helyzet.(15FPS max, és ez a legalacsonyabb grafikai beálitásoknál van). A 84.26driver van fent. Szoval nemtom mi lehet a baj. PLS help. elöre is köszi
  • PiszkosFred
    #21114
    Mielőtt eltemetnétek a 6600gt-t, árához képest egész jó kis kártya. Más kérdés, hogy pár héten/hónapon belül ennyiért már sokkal jobb kártyát is kaphatsz. A gond az, hogy ez igaz az elmúlt 20 év számítástechnikájára (hardware tekintetében), úgyhogy kár azon keseregni, hogy anno 50 fillér volt egy gömb fagyi, ma pedig 100ft... ;]
  • CS@
    #21113
    Szorry akkor visszavonva.

    Az én gépem(3000+,1GbRAM,6600GT) és egy barátomén(A64 3000,1GbRAM 6800GT) ég és föld a különbség minimum másfélszer jobban fut nála sokkal durvább beállításokon, mint nálam. A fórumon írtak alapján nekem úgy tűnik, hogy az Obli a Morroval ellentétben sokkal jobban támaszkodik a videókártyára mint a procira.

    Petshop –ból még csak a régebbit próbáltam ezt nem, de majd igyekszem.

    tibor16: bocsy téma lezárva.
  • Árnyvadász
    #21112
    Mike: Gépet fejlesztettél és kiadtál egy rakás pénzt? Minek, ha szabadna kérdeznem? Pláne ilyen gépet, ami már most elavult :)

    Hogy legyen némi ON is: 106 óra és jól vagyok :))
  • Mike
    #21111
    LOL :DDDD

    a pet shop-ot nem próbáltad ki véletlen?
  • Mike
    #21110
    sajnáltam grafkártyára 50-70k vagy mégtöbbet
  • tibor16
    #21109
    nemtom, de nem egy fórumon láttam már, hogy a "gépezés", kinek mi van és az mér jobb mit a másiké, és hány lópitty reccen amikor ez meg ez van, - hogy anyázás és miegyébbe torkolt. Szvsz - neeemkéne tááán!!!! - vagy nyissatok erre 1 külön fórumot. Épp elég átolvasni az x hozzászólást, nem még kerülgetni, a nem játékkal foglalkozó - kinek mire van pénze és mit tart jobbnak - hozzászólásokat... (lehet nem egyetérteni)
  • mzprox
    #21108
    Nekem is 6600gt-m van és 1280-ban játszok vele. néha meg-meg akad, de egyáltalán nem zavaró, teljesen jól játszható.
  • Mike
    #21107
    ja nemirtam hogy 939-es AMD64

    a procival rammal nincs is baj, szvsz
  • rage at work
    #21106
    Ebben a játékban szerintem nem látnál sok különbséget.
  • CS@
    #21105
    Jó ez a táblázat, de a 3Dmark eredmények az Obliban nem sokat érnek.

    No igen ízlések... én ha most vennék gépet "viszonylag kevés pénzből" akkor tuti egy A64 3000 lenne.
  • rage at work
    #21104
    Szerintem meg simán játszható vele
    Nem árt mondjuk a legújabb driver (még béta)
  • CS@
    #21103
    Kipróbáltam a HQn bemutatott Ariana Trudeaux –ot.
    Látszik rajta, hogy még kicsit kezdetleges, de a lehetőségeket már most is marha jól bemutatja. Hazavittem majd mondtam neki, hogy várjon itt ezután nekiállt kotyvasztani majd elindult az emeletre (természetesen az útjába eső összes vázát meg egyebet felborítva) és lefeküdt aludni. Gondoltam elviszem a helyi kocsmába és szabadon engedem egy kicsit ott is, erre fogta magát és nekiállt lopakodni az asztalig, ahonnan nagy sikerélmény közepette ellopott egy crab meatet amit persze mindenki látott és már hívták is az őrt. Az őr pofánverte mert fegyvert nem adtam neki. Sebaj feltápászkodott meggyógyította magát majd nekiállt lopakodni és ellopott egy guide anvil könyvet erre jött az őr ... a többi már ismert. Viszont az őr nem vette el tőle a lopott dolgokat.
  • Sir Quno Jedi
    #21102
    Jah, én meg egyáltalán nem vettem volna AMD-t, de az én vagyok. :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #21101
    A 6600GT az ultrakarcsú ehhez.
  • CS@
    #21100
    Köszi!
  • CS@
    #21099
    Nem akarok hardware vita fórumot csinálni, de ebből az írásból úgy tűnik, hogy mostanában vettél egy 3200+ t, ami Barton és nem A64. Szerintem ezt nem kellett volna és ezt amellett mondom, hogy nekem egy 3000+os Bartonom van.
  • Sir Quno Jedi
    #21098
  • CS@
    #21097
    Utólag már nem tudok megoldást a skillberagadásra.
    Mielőtt az ajándék skilleket megkapod előtte még állítólag segít egy nem hivatalos patch ezen a problémán. Mivel mint általában mindenki, én is jóval a jutalom után vettem észre a problémát így ezt megerősíteni nem tudom.

    Olvastam még egy lehetséges elméleti megoldásról:
    1. Jegyezzük fel a skilljeinket meg minden egyebet.
    2. Adjuk ki azt a konzolparancsot ami defaultra visszaállítja a karaktert(fejből nem tudom mi is ez)
    3. Állítsuk vissza további konzolparancsokkal a karaktert az eredeti értékekre.
    Mivel ezt sem teszteltem így nem tudom, hogy megjavulnak e, a már beragadott skillek.
  • Vinsanity15
    #21096
    Jó kérdés
  • Mike
    #21095
    6600gt és 6800gt között mekkora a sebességkülönbség, százalékban
  • ati2002
    #21094
    Én ezekkel a beállításokkal viszem, a látvány tökéletes, a sebesség nem teljesen, néha leesik 20 alá, de általában 20-60 között mozog, teljesen játszható. Csak 1 óra játék után ki kell lépni, mert elfogy a memory.

  • Mike
    #21093
    jó mondjuk a pénzből vettem egy új vinyót is, meg házat is, meg alaplapot is
  • Me0w
    #21092
    En nemreg vettem par uj dolgot a gepbe, de az oblivion az egyetlen jatek ahol semmi hatasa nem volt a dolognak, pedig elment 100 penz :D
  • Mike
    #21091
    AMD 3200+, 2 giga ram, 6600gt
  • Sir Quno Jedi
    #21090
    Akkor lehet úgy is van. :DDD Miért mid van?!