41716
  • Hoz_Hun
    #21169
    Ugy tudom a guildekben kaphatok kisérőt. Csak azért kérdem mert feltettem ezt a Ariana mod-ot és kisérget ez a csaj aki elvileg nyilazni is fog.

    Ez most csitnek számít vagy tényleg lehet követőm guildbol is azaz mind1?

    Bocs a kérdésért.
  • Hoz_Hun
    #21168
    moddal? Nekem simán elhuzta.
  • Hoz_Hun
    #21167
    Köszi szépen.
  • Swan
    #21166
    ok,nézem,kösz,bocs
  • oneal1
    #21165
    kösz!
  • b-type
    #21164
    az nem baj :)
    elég ha nekem vicces, uis egyedül vagyok most.
    Egyébként nem akartam bántó lenni, magadra ne vedd.
    A rajtad lévő öltözék sztem akkor befolyásolhatja a sebzését, a büvölt cucc, és a büvölet megemeli a szakértelmed.
  • Halfer
    #21163
    a jelenleg rajtam lévő öltözetre gondoltam viszont a te "vicces" eszmefuttatásodat nem értem.
  • Halfer
    #21162
    itt olvastam régen, hogy credits után vége. de ha nem akkor kösz.
  • MrAndree
    #21161
    "3.a főszál utána hallom credits, de esély sincs visszamenni mellékquesteket csinálni, csak régi állapot betöltésével?!
    előre is köszi;)"

    Ezt te hol hallottad? A főszál végigvitele után ugyanúgy folytatódik a játék mintha egy mellék questet csináltál volna meg.
  • arpad vezer
    #21160
    Mert bemásoláskor csak simán bemásoltam a két mappát, és nem írtam felül semmit.
  • b-type
    #21159
    "Umbra teljesítménye" ..:)))) ezen jót vigyorogtam, ha lovon ülsz egy ló.
    egyébként milyen cuccra gondoltál itt:
    "miért függ az Umbra teljesítménye, sebzése a jelenlegi cuccomtól?"
  • arpad vezer
    #21158

    Az Illumination modot később le tudom szedni úgy, hogy a két mappát simán letörlöm ?
  • Tutilevi
    #21157
    Hoz.Hun:moddal

    Swan:elvileg támogatja, de ez az a játék, ami eszméletlen módon igénybe veszi a videókarikat
    nézd mega FAQ-ban mit ajánlanak régebbi kártyák tulajainak
  • Halfer
    #21156
    Y gomb alapértelmezésben
  • Halfer
    #21155
    uff, előbb nem írta be az üzenetem :\
    1.valaki nem tudná nekem felsorolni a legjobb fegyvereket? eddig a legjobbak amiket találtam Umbra (17) és egy Daedra kard (17)
    2.miért függ az Umbra teljesítménye, sebzése a jelenlegi cuccomtól? ha felveszek egy másikat akár 15-re is lemehet 100%-os állapotában is.
    3.a főszál utána hallom credits, de esély sincs visszamenni mellékquesteket csinálni, csak régi állapot betöltésével?!
    előre is köszi;)
  • Swan
    #21154
    ő legalább el szeretné húzni őket,én meg nem is láthatom azok a nyomorultakat
  • Hoz_Hun
    #21153
    Megint egy kérdés: Hogy lehet elhúzni a halottakat? Nekem mindig csak az átkutat opció jön elő.
  • Halfer
    #21152
    valaki fel tudná nekem sorolni a legjobb és legerősebb fegyvereket? eddig umbra (17-18)-val és egy daedra (17) karddal találkoztam ami nagy. gondolom van ennél is nagyobb.
    másik, hogy miért függ az umbra sebzése az aktuális cuccomtól. ha mást veszek fel akár 15-re is lemehet.
  • ati2002
    #21151
    Vannak Trollok is. (2 troll + 1 nem tudom mi, pirosas, sok lábó, pók szerü) Amúgy elég uncsi, és túl könnyű.
  • Swan
    #21150
    pedig azt írja az oldal,h támogatja a 9200-es szériát.Wagy csak annyira,h a menü normálisan látszódik?
  • Tutilevi
    #21149
    gyengus a vidikártya az a probléma
    ajánlom nézegetni a FAQot, ott talán van megoldás a problémádra
  • Swan
    #21148
    Az előbbi hozzászólás neked ment,bocsesz
  • Swan
    #21147
    asusa7v8x-x/l;amd k7 athlon xp 2.4Ghz;512 DDR RAM;Radeon 9200 128Mb...Mit írjak még?
    Nem wagyok egy nagy "számgép-guru",hétwégén telepítetem újra a rendszert,mert 1.5 éw óta nem wolt ilyen.Akkor wettem ugyanis,tehát nem röhögni.
  • Tutilevi
    #21146
    sztem nincs, én legalább is nem láttam
    amikor egy ellenfél nekem bekerült oda,az bug volt és tölthettem be újra
  • PiszkosFred
    #21145
    Sztem igen, nagyon jó az éjszakai látkép a városokban. Nézd meg a képeket a mod mellett, ha tetszik, használd. Ha nem, ne.
  • Árnyvadász
    #21144
    Hát akkor ML lesz, mert 33. szinten vagyok :) Köszi!

    De hamarosan indítok egy ork-harcost és így legalább változatosabb szörnyeim lesznek..

    Ja ha már Aréna, akkor: Van két rács, amit le lehet engedni és mögötte egy kis hely, ami gondolom arra jó, hogy oda becsalogatva az ellenfelet, utána rá lehet zárni... Az a gond, hogy leengedni a rácsot nem probléma, de vissza már nem lehet, hacsak én nem vagyok vak és nincs a közelben egy kapcsoló. Van ilyen kapcsoló? Több ellenfélnél jól jönne ez a taktika.
  • arpad vezer
    #21143
    Jó kösz, majd kipróbálom őket.
    Egyébként van értelme felrakni?
  • SaGa Jr
    #21142
    Szia!

    A szintedtől függ. Ha 17. szintű vagy, esetleg még ennél is nagyobb, akkor bizony csak mino lordok ellen fogsz küzdeni minden héten.
    Előtte (13-16. szint között) 1-2 ogre, illetve 2 ogre + egy land dreugh opciója választható ellenfélként.
  • PiszkosFred
    #21141
    Egyik kereteket(rácsokat) rak az ablakokra (kívülről), a másik pedig nem. Legalábbis így rémlik.
  • arpad vezer
    #21140
    Esetleg gyenge a videokártyád, vagy kevés a memória...
    Ha leírnád a konfigod, akkor biztosat is lehetne mondani.
    Esetleg próbáld meg felrakni a legújabb drivereket.
  • ChevyG #21139
    count's Arms merre található???
  • ChevyG #21138
    video driver lessz szerintem
    használj omega drivert
  • arpad vezer
    #21137
    Hi!

    Az Illumination modban miben különbözik a Within és a Without?

    Köszi a választ.

    Árpád
  • Swan
    #21136
    Nagy walósznűséggel hülye a kérdésem,de mi wan akkor,ha nálam csak fehér képernyő jelenik meg megfejthetetlen háttérrel,amikor az elején wagyok a cellában.Bármerre fordulok,megyek nem látok az egy adta wilágon semmit.Na,ez most miéé történik meg welem?mikor már wégre itt wan nálam a játék! :(
  • ChevyG #21135
    jaja, de elötte megnézem mennyit dob rajta, ha megduplázom a ramot
  • Árnyvadász
    #21134
    Kipróbálom ezt a beállítást.

    Nekem tökig ugyanez van, azzal a kivétellel, hogy a grass distance van levéve majdnem a minimumig, és az int., ext. shadows meg maxig tolva. De ha ezzel a beállítással a max. fűt tudja rendesen mozgatni, akkor átteszem. Mert azért a fűtáv nagyon faszán néz ki. Csak nekem az lassított nagyon.

    Jah és egy kérdésem is lenne:

    Arénában Grand Champ. után csak Minotaurus Lord van? 1-2-3 Vagy más is? Hármat is taccsra tettem már, csak nem voltam még azóta a nőcinél. Lehet ekkor ad vmi más állatot? Jólenne, mert unalmas már a ML :)

  • PiszkosFred
    #21133
    Igen, az állatok át lettek texturázva, ezért kell az új verizóhoz a meshes/textures.
  • koschwarz
    #21132
    ha nincs annyira sok pénzed, akkor megéri a 6600gt, de igazából megérné egy kicsivel többet áldozni egy 6800gt-re is. gondolom agp-s kell belőle.
  • Mike
    #21131
    hm, most olvasom, hogy a textura és mesh fileokat is be kell másolni :(
  • Mike
    #21130
    hm... ennyire vak lennék?

    köszi!