41716
  • Sir Quno Jedi
    #21089
    Kint a szabadban esik majd le az állad!
  • Mike
    #21088
    1024 az nagy felbontás? mert szerintem mnem
    mindenestere a most elköltött 220k-n egyre inkább úgy érzem, egy rakás hulladékot vettem :)
  • koschwarz
    #21087
    na jó, majd megnézem. mondjuk azt olvastam már 1-2 helyen, hogy még alacsonyabb beállításokkal is szép a játék.

    igaz, eddig csak pókhálós falakat, szűk folyosókat meg óriáspatkányokat láttam a gémből
  • Mike
    #21086
    én kis 1 köbcentis kockára vágyok már 92 óta :)))
  • SaGa Jr
    #21085
    Mennyin áll a fű beállítása neked? Ha már 50% körül van akkor is elég messze tűnik elő a fű, nem közvetlenül előtted, de teljesen kicsutkázva az igazi. Persze ne is számítson nagy felbontáson nagy sebességre az ember. :-)
  • SaGa Jr
    #21084
    Ha szép fényeket akarsz, jobb fantasy látvánnyal, akkor HDR. A bloom + AA sem rossz, de ha kipróbálod a HDR-t akkor nem kizárt hogy hanyagolni fogod a bloom-ot. :)

    Jó az a 800*600 is. Akkor sokkal izmosabb grafikai beállításokkal is akadás nélkül megy minden. 1024*768 esetén meg jóval visszább kell venni mindent ha azonos folyamtosságot akarsz.
  • Sir Quno Jedi
    #21083
    Van már ilyen "HDD", amibe RAM modulok kellenek és egy kártya amúgy, csak igen borsos ára van neki... Ha olcsóbb lesz, érdemes lesz áttelepülni rá rendszer ügyileg + swap + az aktuális gamma amivel éppen nyomulsz.

    Én is ilyenre vágyok a régi RAMdrive-os időket visszasírva...
  • Sir Quno Jedi
    #21082
    Én pl. MOD-ot csak a Natural Environment + Dark UI (beépített BT mod) + Visually Enhanced Weapons kombót használom. Ezek a játékra magára nincsenek hatással, csak hasznos kiegészítések és némi grafikai változtatás.
  • koschwarz
    #21081
    hát de hihetetlen, lassan annyi memória kell, mint egy átlag játék mérete

    be lehet tölteni az egész játékot a ram-ba
  • stern
    #21080
    Tudja valaki, hogy hova tűnik az előző lovam mikor veszek egy újat??? Mert a főküldiben kapott lovam elbandukolt, mikor megvettem a fekete paripát...
    ARIANA TRUDEAUX-nak lehet lovat adni, vagy ő mindig csak gyalogol utánam?
  • Mike
    #21079
    hát llehet
    egyszer időt kéne szakítanom arra, hgy megpróbálom úgy beállítani hogy fusson is normálisan, és ne legyen ennyire gány
  • Sir Quno Jedi
    #21078
    Amúgy meg 6xAA felett nézett ki valóban AA-snak a kép, így hagytam a rákba.
  • Sir Quno Jedi
    #21077
    AA nem kell, ha jó nagy a felbonti.
  • Sir Quno Jedi
    #21076
    Vegyél még 1 gigát szvsz! Én is veszek lassan. Anno a Bloodlines miatt kellett a plusz giga.
  • Mike
    #21075
    nem tudom
    hdr-rel nekem olyan volt mint a lassított felvétel
  • koschwarz
    #21074
    ja, azt is kérdezni akartam, hogy melyik jobb, a bloom vagy a hdr,
  • koschwarz
    #21073
    egyébként a battlefield 2 miatt már amúgy is bővíteni akartam még 512-vel, de akkor emiatt már tényleg meg is veszem. és akkor lesz 1,5 giga.
  • Mike
    #21072
    1024x768

    4x AA meg bloom?

    néha akad
    és a fű rajzolás is nagyon csúnya (előtted tűnik elő a fű, a fák) szal mint vmi 386-os időkbeli program

    de mint olvastam 7800-on is nagyjából ilyen
  • kHares
    #21071
    Kösz az infót. Helyesbítek: főleg az idő hiánya miatt nem játszok. De vannak olyan modok amik olyan dolgot változtatnak amit a játék a legelején generál, tehát csak new game, még a csatorna végi mentés sem jó.
    Lehet várok még 1 hónapot, addig a kedvenc modjaim teljesen elkészülnek meg még egy csomó minden kijön és csak akkor nyomom vele. Addig belenézek esténként a morrowindbe, végig kéne nyomni kiegészítőkkel meg modokkal azt is egyszer. De rég volt már :) Le is töltök hozzá pár tucat plugint
  • Sir Quno Jedi
    #21070
    1360*768-ban nyomtam végig egy szaros x800pro-val. Kompromisszumokkal ugyan de játszható. A RAM az nagyon kell neki 1.5-2GB legalább és akkor már istenes.
  • Mike
    #21069
    ja ok
  • koschwarz
    #21068
    haggyad, ismerem meow stílusát, én bírom a beszólásait. ez még nem is volt súlyos
  • koschwarz
    #21067
    gondolod ez túl bonyolult lesz nekem?

    hát az biztos, hogy már az inventoryban is eltévedtem, de majdcsak lesz valahogy. rágyúrok a kétkezespallosos harcra, az való nekem...
  • Mike
    #21066
    ne primitivkedjünk már
  • koschwarz
    #21065
    áááááááááá, 800*600??????? pfuj. még az 1024 is kompromisszum volt, na majd meglátom.
  • Me0w
    #21064
    Aludni akkor kell, ha szintet akarsz lepni :) De inkabb maradj a beefkettonel :PP
  • Mike
    #21063
    a pet shopra vki?
  • Mike
    #21062
    na majd kipróbálom :)
  • grebber
    #21061
    Én már marhasokszor aludtam pl a DB is alvás után keres fel :D
  • Mike
    #21060
    mi lesz? szaggatás
    de nyugodj meg erősebb grafkártyával is szaggat
  • koschwarz
    #21059
    ja, írt ilyet a tutorial, hogy alvással is lehet növelni az életerőt (vagy az állóképességet? nem is tudom, de mind1). most komolyan, valaki aludt ebben a játékban? minek ha van egy csomó varázslat meg lötyi, amivel visszalehet állítani.

    vagy ne beszéljek hülyeségeket?
  • mzprox
    #21058
    "Azt olvastam viszont, hogy magas szinten már nagyon durva az Oblivion kapu csukogatás"

    Hát én az első kettőt írtottam végig, utána csak beszaladok és felkapoma követ. Nem használok semmit csak gyógyítást. Így max 5 perc egy kapu :-) (13. szinten vagyok)

    Q: Beragadt a merchant minor skillem :-(.. lehet valamit tenni, hogy újra növekedjen? (valahol olvastam, hogy mással is előferdült, miután egy quest "jutalomként" kapott rá bonuszt)
  • SaGa Jr
    #21057
    Hali!

    Vedd vissza 800*600-ra, kapcsold ki az árnyékokat és nem lesz gondod. Mondjuk a fű az jó dolog meg szép, csak nagyon amgas és ha valamit lecsapsz vagy lelősz kicsit messzebb, akkor mehet a móka a megtalálásáért. Szóval ha nem akarsz szöszmötölni akkor kapcsold ki a füvet. A gépem hasonló teljesítményű (proci picit jobb), és gyönyörűen fut minden (HDR bekapcsolva, bár én teljesen maxra tettem láthatósági dolgokat). Odabenn 40 FPS, odakinn 25 FPS a harcolók létszámától függetlenül. Szaggatás még nem jött elő.
  • koschwarz
    #21056
  • Sir Quno Jedi
    #21055
    Nos arra én sem tudom a választ, hogy hivatalosan kapható-e idehaza.
  • Me0w
    #21054
    Nem lehetsz ilyen szerencsetlen :))

    Megjelenik a zar minijatek, a kezedben 1 picklock, elindulhatsz elorol, hatulrol, tokmindegy. En hatulrol szoktam kezdeni, de ez csak megszokas. Odanavigalsz a tuskehez, es felutod, megnezed milyen gyorsan esik vissza, parszor meg felutogeted, es amikor a leggyorsabban esik vissza, akkor a kovetkezo felutesnel be lehet akasztani az eger bal gombjanak megnyomasaval. Ha beakadt, akkor lehet vegigmenni a tobbi pockon, egyesevel, mindegyiknel el kell kicsit jatszani, megtalalni a ritmust. Ja elrontod akkor a skilltol fuggoen visszacsapodik 1-2-3-4 pocok, es eltorod a szerszamot. Ennyi.
  • ati2002
    #21053
    Ez valami csodás! Nagyon szépen megcsináltad. Lehet pakolni rendesen, és mégis szép. Mindezt 2000 pénzért, nagyon megérte!
  • koschwarz
    #21052



    bár még csak a börtönből próbálok kikerülni, és nem túl változatos a környezet, de szép a játék. konfigom: 1 giga mem, 6600gt, athlon64 +3000. 1024*786-ban tolom, medium beállításokkal, de azért már itt is volt olyan, hogy egy patkány támadt rám, adtam neki egy tűzcuccot, és ez megreccentette a játékot. mi lesz, ha kikerülök nagy térbe, és többen is lesznek a képernyőn????? egyáltalán, ehhez a konfighoz jók a beállításaim?
  • Mike
    #21051
    végülis úgy is értelmes szó :)
  • koschwarz
    #21050


    akkor egy ilyen varázslatot sürgősen be kell szereznem


    jézusom, a sújt-ot ly-onnal írtam, shame on me!