41716
  • tomee14
    #24467
    lol:D persze:D
  • Bucser
    #24466
    aludtál is néha?
  • tomee14
    #24465
    hát ja! de basszus az mér van hogy kibaszott lassan fejlődők? Már végigvittem meg minden má egy csomó ideje csak mászkálok de még csak 5-ös szintű vok:S amiatt lehet h a nehézségi fok az alapnál lejjeb van?
  • grebber
    #24464
    Már nemnagyon van miről beszélni mindenki végigvitte és csak mászkálnak a nagyvilágba barlangokat romokat fosztogatva :D
  • Fejes021
    #24463
    nekem műxik
  • FlatlineHun
    #24462
    Mod lista link meghalt....
  • CS@
    #24461
    Ja lassacskán úgy tűnik, hogy kezd lecsengeni az őrület.
    Hála a jó égnek...
  • tigeroo
    #24460
    nah kicsit belassult a topic :c
  • haxoror
    #24459
    Rakd fel a patchet abban van ultra low beállítás vagy az Old-blivion nevű cucc is jó lehet neked asszem
  • Crokin
    #24458
    Kérdésedben ravaszul elrejtetted a választ :D Az a vga nem igazán alkalmas játékra.
  • Braveheart
    #24457
    Sziasztok! Valaki mondja már meg miért 1 fps a játék ezen a gépen:

    Amd Athlon XP 2800+
    768 mb ddr ram
    Gef Fx 5600 128 mb
    WinXp pro sp2
    legújabb driverek, friss rendszer

    Minimumra véve mindent 1 fps... a videókártyára gyanakszom, de elvileg vinnie kéne...
  • CS@
    #24456
    Olyan helyet, ahol venni lehetne nem tudok, ilyeneket én is csak találtam.
    Amúgy ez abszolút nem jó semmire.
  • SötétBarom
    #24455
    Az alapgémben is megtalálható kisüveges human blood-ot lehet venni is valahol amugy?
  • Sipocz
    #24454
    Szasztok!
    Szvsz. csak poenként érdekes dolog a vámpírság a gamában a játékos szempontjából többet árt mint használ, ettől függetlenül meg semmiféle árnyalt kidolgozása, szerkezete nincs (pl. hamár a divine nine ilyen magasra sorolta:)) akkor a skingradi helytartó köré lehetne szervezni vmi céhet és lehetnének renegade vámpírok meg .......). Mondjam, én élből útálok minden abnormal jelenséget, előholtak, szopórémek(ugye milyen szép magyaros meghatározása a vámpírnak:))), aljasabbak mint bármilyen más létforma (márha ugye ez itt létezés, élet meg eféle (pl. nem értem a detect life miért jelzi ki ezeket??)), A DB-s vámpirtag is miközben szónokolt nekem, meg adta a questeket mindig csak bizsergett a kezem az egeren hogy milyen jólesne most homlokon gyűrni az a kellemes fajtáját nekije!!:))
  • CS@
    #24453
    Amit még ezzel a vámpírsággal meg vér dologgal kapcsolatban megemlítenék:
    A neten több helyen fellelhetőek különböző BloodPotionok.
    Ezekből jól működővel még egyel sem találkoztam, úgyhogy ezek használatát nem ajánlom. Látszólag jól működtek, de megivás után az általam eddig teszteltek mindegyike megakasztotta a vámpírságot első szinten, vagyis soha többet nem növekedett a vámpírság.
  • Afe
    #24452
    nem használom csak nagyon ritkán, mikor az egész térképet áthidalo utazást kell tenni, inkább lovagolok:)
    nálam ott előjött a fényérzékenység, mikor kiléptem a városkapun.
    sztem vmelyik mod miatt lehetett, de már nem volt kedvem kikapcsolni egyiket se.
  • CS@
    #24451
    Szerintem nincs. Ha iszol mindig visszarak alapszintűre.
  • Crokin
    #24450
    Hm. FAQ? :D
  • CS@
    #24449
    Ja tényleg jó, hogy megemlítetted, mert ezzel is lehet trükközni.
    Cheat nem cheat mindenki döntse el magában.
    De vámpírságból kifolyólag a FastTravel sem számít!
    Így ha nem akarsz várni vagy aludni azért, hogy kinyisson egy bolt vagy akármi ,akkor elFastTravelezel valahova(az szükséges időtől függ a távolság) aztán meg vissza.
  • Bucser
    #24448
    hogyha autotravellel utazol akkor meg is értem, hogy idegesít:) ugyanis az tudtommal waitnek számít amellett, hogy locationt változtat.
  • Afe
    #24447
    na ez nálam konkrétan ugy volt, hogy mgittam a vért azután nem égetett a nap addig amíg ki v be nem menttem egy városból.
    valoszínű nálam lehetett vmi bug, de nagyon idegesített ezért felhagytam a vámpír élettel .
  • Hoz_Hun
    #24446
    Aha. Ezt a vámpírságot ki fogom próbálni.
    Egyébként van olyan szintje, ahonnan már nem tudok visszaváltozni?
  • CS@
    #24445
    Nem. Mert mászkálni, bármeddig mászkálhat, ha nem alszik és nem vár.
    Ha az ivástól számított 24óra letelt és utána Rest vagy Wait történik, csak akkor növekszik a vámpírság, de addig nem. Tehát ez a 24óra nem biztos, hogy tényleg 24óra. Mivel már szintet lépni már nem nagyon tudok így már jó ideje nem restelnem, nem is emlékszem mióta nem ittam, de jó rég lehetett. Persze ha akár egy órát várnék vagy aludnék, akkor rögtön növekedne a vámpírság.
  • Bucser
    #24444
    igazából a következő alvásig...
  • Hoz_Hun
    #24443
    Ha vét iszik, akkor egy napig mászkálhat nappal, ugy tudom (mármint a programban)?
  • CS@
    #24442
    Dehogynem, semmi köze hozzá, még a charm se kell hozzá.
    Ha iszol, nem égsz el a napon, ha utána nem pihensz és nem vársz, akkor meg bármennyi ideig kibírod ebben az állapotban. A mostani karakterem LVL43 és még LVL2 kapta meg ezt az áldást, küldetések kapcsán semmilyen hátrányt nem tapasztaltam.
  • PiszkosFred
    #24441
    Mert hatalmas népszerűségnek örvend a mai XX-XXI századi világban, a vámpírság. A kezdeti rémfilmek és általános közellenségből a vámpírok átvátoztak egy romantikus, meg nem értett, majdhogynem szeretetreméltő magányos hősökké, akik bőrébe szívesen bújna az ember. Lugosi Béla apánktól mondjuk az Underworldig 180° fordulat következett be. Habár már Bram Stroker Drakulájában is volt valami (a vámpír története, életútja), ami miatt sajnálta az ember Drakulát, de mostanság, az elmúlt 15-20 évben lett romantikus hős a korábbi fenevadból. Tisztelet a kivételnek persze ;]

    Szóval Morrowind után kellett egy vámpír vonal a játékba, kimaradása nagy vihart kavart volna. Más kérdés, hogy pár vámpírok ellen irányuló kvesztet leszámítva, semmi plusz előnye nincs a vámpírságnak küldetések vagy szekták értelmében. De ismerve a Beth mostani üzletpolitikáját, tutira veszem, hogy lesz majd egy fizetős mod, vagy egy nagyobb kieg, amelyben a vámpírok kapnak egy kis vérátömlesztést ;]
  • gabfaf
    #24440
    És ha vámpír vagyok akkor már a fő küldetésszálat sem tudom folytatni igaz? Vagy a charmmal megoldható?
  • SötétBarom
    #24439
    Mer ha nem gyógyulsz ki belőle, elégsz a napon. És elég nehéz éjjel csinálni dolgokat mivel minden zárva van.. Viszont vámpírként sokkal erősebb, gyorsabb, brutálabb vagy..
  • Hoz_Hun
    #24438


    Akkor miért kerítenek ekkora feneket ennek a vámpírrá változásnak, meg kigyógyulásnak...
  • SaGa Jr
    #24437
    Nincsenek vámpíroknak sem klánok, sem szervezetek, sem vámpíroknak készült küldetések a játékban.
  • Hoz_Hun
    #24436
    Most nem vagyok benne biztos, de mintha a vámpír létnek is lépcsőfokai lennének. Tehát amikor vámpirrá válsz még csak mezei vámpír vagy, aztán idő múlásával egyre erősödsz (erősebb leszel, gyorsabb) míg el nem éred az Ancient Vámir szintetet.
    De ez nem biztos.

    Ja és szerintem vannak kifejezetten vámpír questek, de ezt erősítsék meg azok akik vámpírkodnak. Engem is érdekelne.
  • gabfaf
    #24435
    Sziasztok
    Most lehet hülyeséget fogok kérdezni de mindenhol utánanéztem és nem találtam semmit erről bár lehet csak elsiklottam felette. Szóval vannak a játékban vámpírklánok vagy olyan guildek/emberek akik vámpírként questeket adnak?
  • bigapó
    #24434
    eleinte nekem is voltak ilyen gondjaim, de (lehet hogy hülyeségeket beszélek), de amióta felraktam egy hármas csomagban lévő "alap-modot", azóta úgy veszem észre, hogy nem lép ki, legfeljebb a végén ír ki hibát, mikor tényleg kilépek a gémből. lehet, hogy mástól van, de én nem emlékszem, hogy drivert cseréltem volna vagy virtuális memót. az oblivionhq-ról szedtem ezt a 3-as modot. az npc-k szintje nem növekszik, ez belőle az egyik a többire nem emlékszem. szerintem próbáld ki, hátha segít.
  • armageddon666
    #24433
    Anvilban mi az a Fo'c's'le ? alig van benne néha 1-2 ember(vagy más lény :D) meg van vmi Private Rooms része de nemtalálom oda a kulcsot. Meg ott van mellette a Flowing Bowl. 2 szálló 1más mellett? vmi nem stimmel.
  • SaGa Jr
    #24432
    Ez sok minden miatt lehet. Probléma lehet a driverekkel, esetleg kevés a memória avagy virtuális memória. Ezeket próbálgassad változtatni (legújabb driver letöltése, plusz memória beszerzése vagy virtuális memória növelése).
  • csento
    #24431
    Köszi a válaszokat! Abban teljesen igazad van,hogy nem kell közvéleménykutatást végeznem csak kiváncsi voltam,hogy érdemes e foglalkozni a játékkal úgy,hogy nem beszélek angolul!Köszi mégegyszer a segítséget aszem egy próbát teszek azért a játékkal!
  • jolesy
    #24430
    Hali!

    Lenne egy kis problémám, ami nem is annyira kicsi. Az a gondom, hogy a játék magától kilép, elég sürün. 3-4 percnél többet nem tudom vinni, mert csak úgy kidob, semmit nem ír ki :( Van ötelete vkinek hogy miért lehet? Am simán megy simítás és szürés mellett is 1024-be, nem hinném h gyenge a gépem... Ha vki tudja a megoldást az írjon plz!
  • zsilike
    #24429
    miután végigvittem majdnem/24419/van már csak,HELP...az uj karimnak hófehér bőr,haj,minden ok,viszont ha tab ot megnyitom,és a portrénál becsillan a fehér,ugy h az arckaraktert sem nagyon látni,mitől lehet?fx5500
  • zsilike
    #24428
    erről van szó,nemisértem...