41716
  • bigapó
    #24507
    apró..popó.

    vannak olyan NPC-k, akikkel lehet beszélni és elvileg lehetne kereskedni is, de amikor ráklikkelek az ikonra, akkor azt mondják, hogy ők nem foglalkoznak adás-vétellel! ez miért van? nem vagyok tolvaj-céhtag? nem abból a fajból származom, mint ők?
  • PiszkosFred
    #24506
    Korábban már írták páran, hogy oldották meg, esetleg keress rá a kersővel, amíg nem érkezik egy válasz. Én sajnos passzolom, nem használtam.
  • GothiK Aesh
    #24505
    senki nem használja az oldblivion progit, amitöl jöbban fut a game?
  • Bucser
    #24504
    Az hogy hátratántorodsz e ha blockoltál az agility akárcsak ha egy erősebb ütés után hátraesel-e.. Vagy lecsapnak e a lábadról...
  • Bucser
    #24503
    Az hogy hátratántorodsz e ha blockoltál az agility akárcsak ha egy erősebb ütés után hátraesel-e.. Vagy lecsapnak e a lábadról...
  • grebber
    #24502
    Szerintem erő+ block számit annál amikor "kiütik" a pajzsodat de nemtudom lehet hogy csak sima block!
  • bigapó
    #24501
    igazából a főszálat csak Kvatch-ig vittem el (ez talán még az első?!), mert jobban izgat a Mage Guild és a Fighter Guild. így persze a közbe be-beeső küldiket is csinálom. (most pölö az elárult testvériség -brumában- küldi fonalát göngyölöm:)) az egyébként később is lesz, hogy jóformán minden picit erősebb ellenfél majdnem kiveri a kezemből a pajzsot? vagy ez azon múlik, hogy még nem master a pajzs-kezelésem?
  • GothiK Aesh
    #24500
    srácok bemásoltam ezt a progit ami a shader efekt 2.0 bol 1.1 et csinál, de valamiért nem történik semmi:( valakinek van 5lete?
  • grebber
    #24499
    Hajaj ha végigvszed akkor is lesz még rengeteg mellékküldetés és ha azok is elfogynak esetleg más karival kezded újból vagy éled tovább az életed!
  • Kaziking
    #24498
    Wow, Csák Norisz, meneküljön minden bandita!
  • bigapó
    #24497
    Én még nem vittem végig:((( vagy inkább örüljek? lehet, hogy inkább örülök neki, mert így legalább van mivel játszanom:))) nincs túl sok időm rá és nem is sietek vele.
  • Hoz_Hun
    #24496
    Még szerencse, hogy nem netes játék, és csak egyvalaki tölthetné le....
  • Prof William
    #24495
    Én most rohadtul félnék az oblivioniak helyében. :)
  • Jagi
    #24494
    Pahahahahaszmeeek! :)
  • haxoror
    #24493
    Chuck Norris
  • SaGa Jr
    #24492
    A64 4000+. Ha nem is túl sokkal, de azért erősebb, mint a jelenlegi 3200+-om. :-)
  • Bucser
    #24491
    igen mert a várost teljes egészében áttette a külső világba mintha csak egy kis falu lett volna. így nincs külön város meg világ töltés hanemegyben csinálja (ugye eddig kapuig töltött be aztán mikor beléptél a kapun újratöltötte az egész várost. így viszont az egész várost folyamatosan tölti befelé ha a közelben vagy akkor is.
  • David2
    #24490
    probalta mar vki ezt a modot?
    nagyon ott van, annyit töltött majd besz.rtam, s az fps is közelített a 0hoz
  • Bucser
    #24489
    Igazából a fizika számolgatás miatt gondolnám, hogy Proci limitált is lehet símán a game.
  • ChevyG work
    #24488
    mennyi az a "jóval erősebb"?
  • Bucser
    #24487
    akkor lehet inkább ram limitált a drága?:) a rengeteg textúra miatt is?
  • SaGa Jr
    #24486
    Csak a saját tapasztalataimról tudok beszámolni, illetve valami ilyesmit említenek a kiadónál is.
    A procinak vajmi kevés a beleszólása a megjelenítés folyamatosságába.
    Részemről ki lett próbálva ugyanolyan beállítások mellett (árnyék ki, élsimítás ki, HDR be, minden csúszka maxon, még a a fű is) a jelenlegi A64 3200+ és egy jóval erősebb teljesítményű procival is a game. 5 FPS különbség nem az a nagy valami (35-ről 40-re ha nincs harc, 20-ról 25-re harc közben). Ellenben az alap 1 GB RAM helyett mikor bevágtam 1,5-öt, na akkor 15 FPS ugrás volt a "gyengébb" procinál.
  • Davidus
    #24485
    a peccs dobott valamennyit a sebességen?
  • Bucser
    #24484
    6600 extreme GT-vel tolom very high beállításokon és még a life mod is fent van ami megemeli az utcán és vidéken kóborlók számát. Az FPS-em így sem esik 45 alá. 2 giga ram(400) 2,4 Ghz-en futó A64X2 4200+. Úgyhogy sok esetben inkább proci limitált a dolog szerintem.
  • Fejes021
    #24483
    Ha a látvány másodlagos akkor very low beállításokat benyomod és kész.
  • Maak
    #24482
    aszem megvárom míg megjön a másik kari...de lehet azzal a mozdulattal cserélem is ki...milyen beállításokat javasolsz, játék a lényeg elsősorban a látvány másodlagos addig is...
  • SaGa Jr
    #24481
    Nagyon gyenge a játékhoz a videokártya. Még a 6600 GT is karcsú (nekem ez van), de legalább élvezhető ha nem zavar a 20-30 FPS.
    Inkább egy 7800-7900-as GT-t javallanék és még több ramot. Na azzal már szépen muzsikálna a dolog.

    De számít a vinyód sebessége is némileg. A proci kevésbé játszik szerepet és a jelenlegid bőven elegendő a játékhoz. Emellett a beállításokkal is sokat lehet nyerni vagy veszteni. Próbálgatni kell mi az ami még megfelel neked és elbírja a kártya is.
  • Bucser
    #24480
    uhhm értöm:)
  • SaGa Jr
    #24479
    Ez nem igaz. Nem csak a harcért kap lehetőséget a fejlődésre. A nem harci skillek jóval nagyobb számban vannak és azokkal is lazán lehet fejlődni. A szintlépésekhez az elsődlegesnek választott skillekben való fejlődés a lényeg. Ha ide harciakat választott valaki, akkor elég gyorsan lépkedhet felfelé a szintlétrán. A lényeg, hogy használni kell sikeresen egy skillt.

    Támadó skilleknél sebezni kell a célpontot, blokkolásnál sikeresen blokkolni, támadó varázslatoknál is sebezni kell. Gyógyító és egyéb varázslatoknál csak lődözni kell a varázslatokat és szép lassan fejlődget a karakter. De ugyanez igaz a többi skillre is. Használni kell őket és fejlődés lesz a jutalom. De szintlépést elérni csak a fő skillek fejlesztésével lehetséges.
  • Maak
    #24478
    na valami ilyesmi a gépem...

    abit nf8
    abit 2,8 sempron 64bit
    1 giga DDR 400 MHZ
    Inno 3d 6600 NON GT 128 bit 128 DDR<---most még nem ez van benne de ilyen lesz...most ami benne van az csak ideiglenes aszem egy radeon 9600...de nem teszem rá a fejem...
  • armageddon666
    #24477
    ATI Radeon 9500 GEvel futnia kéne a játéknak vagy ahhoz már oldblivion kell? és mit kell olyankor csinálni ha azt irja ki hogy Wrong Disk inserted? (haverom gépén.) neki is és nekem is másolt van de nekem müxik szal a vegye meg modszert azt hagyjuk :D
  • tomee14
    #24476
    ahha! szoval tegyem vissza alapra! okés köszi! sokat segitettél!
  • tomee14
    #24475
    aluttam a játékba elég sokat
  • ati2002
    #24474
    Valószínüleg kevés a géped, ha minden akadozásra lenne patch, nem kellene fejleszteni. Ha pontosan leírod a gépedet, megmondjuk pontosan mire számíthatsz.
  • stern
    #24473
    A the wayward knight-os küldi után lehet fejlődni knight errant-ra??? Mert kiírja következő szintnek, de semmi küldit nem kapok...
  • haxoror
    #24472
    A Mehrunes plugint már próbálta valaki?
    Tulajdonképpen mit tud a tőr amit a végén lehet szerezni?
  • Maak
    #24471
    na elkezdtem én is a játékot...és amikor a legelején a királyt vagy ki a fene az...megtámadják, akkor elég rendesen akadozik a cucc...viszont ha a járatokban mászkálok és ott küzdök a goblinokkal, aszem goblinok, akkor semmi gond...kell valami peccs ehhez vagy szar lehet a gépem?
  • Sipocz
    #24470
    Hi!
    Ha nagyon eltéríted lefelé a nehézség-csúszkát az bizony okozhatja a fejlődés lassuságát. Kivált az offenzív skilleknél (fegyverek és támadó varázslatok) mivel jóval kevesebb próbálkozás (um. skill használat) is elég a sikerhez, de ez megjelenik pl. a páncél és/vagy pajzshasználatnál is (egyszerűen nem tudnak elégszer megütni:)), nyilván ha hamar érsz el sikereket kigyengített ellenféllel szemben akkor az olyan "járulék és komfort" skillek mint az alterációs-restorációs és illúzió mágiák sem fontosak, keveset sérül a vérted->keveset kell kopácsolni, nincs nehéz ellenfél és akkor minek lopakodni hiszen "face-to-face hősiesen" és így tovább...... A gama bizony oda középre van ballanszírozva és nem praktikus ezt eltérítgetni mert lefelé könnyeddé válik és nincs kihívás egy csepp sem, felfelé meg (kivált az elején) némileg "szenvedőssé" lehet a dolog. Ezen kívül persze számos más ok is lehet pl. szoktál-é csak úgy sétálgatni a vadonban, benézni a barlangokba, elf ruinokba és elhagyott erődökbe, eleget beszélgetsz-é a jónéppel a céhek vezetőivel és fontos embereivel. Egynémel irányszámot tudok Neked adni saját tapasztalatomból: én azzal kezdtem a 2. karakteremet (ez 1.-őt persze nem fejeztem be!!) hogy gyalog elzarándokoltam a városok máguscéhez tartozó székházaiba és megcsináltam az un. beajánlási feladatokat (tehát csak vándorlás és a kötelező házi) így 14. szintjén a kari bejáratos lett az Arcane Univ.-ba, 36. szintjén bezárta a kwatchi OG-t és jelenleg 40. szintjén még nem vette át a céhek irányítását (bár szó ami jó úton halad:)).
  • ChevyG work
    #24469
    de a játékban aludtál?
  • Bucser
    #24468
    mármint a játékban kérdem:) Egyébként csaka harcért kapsz szintet semmi másért tudtommal. szóval ölni kell a szörnyeket és akkor jó lesz.