41716
  • CS@
    #24427
    Ha a szövegeket nem érted, akkor természetesen semennyire sem „értelmezhető”.
    De ez semmiképp sem zárja ki azt, hogy egy jót játsszál vele!
    Viszont a piros nyílon kívül még feltétlenül ismerned kell a zöld nyilat is
    Ha elakadsz, ott van a bannerban a HQ linkje, ahol találsz egy teljes végigjátszást is.
    Szerintem próbáld ki aztán majd eldöntöd, hogy élvezetes e vagy sm.
  • zsilike
    #24426
    diablot ne is emlitsd,hogy jön az ehez a top gamehez?már a grafika miatt megéri játszani vele,mert még eddig nem láthattál ilyet.amugy miért kérdezel feleslegesen,kezdj el játszani vele és kiderül h tetszik e,nem kell ahoz közvélemény kutatás.ne bénázz,játssz
  • Bucser
    #24425
    igazából a kérdés arra vonatkozott, hogy élvezhető e:D szerintem egy story alapú játék rengeteg alküldivel pont a sztori nélkül élvezhetetlen hack end slash:D arra meg ott a diablo meg a dio 2:D
  • zsilike
    #24424
    simán,ha a piros nyilat felismered,bár néha angol tudással is elakadsz
  • Bucser
    #24423
    szerintem nem nagyon....
  • csento
    #24422
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy angol nyelvtudás nélül mennyire értelmezhető a játék? Mongyuk végigjátszással van-e esélyem rá,hogy egy jót játszak? Én eddig a Fableval játszottam az végigjátszással elég jól ment és élvezetes is volt.
  • Bucser
    #24421
    yup:) Majd ha a Gothic 3 is kint lesz fél éve legalább majd akkor:)
  • grebber
    #24420
    LOL még ki nem jött game-et ne hasonlitgassá semmihez!
  • zsilike
    #24419
    hi a paradise küldi előtt megakadtam,a fő szálon,3 piros nyil jelöl kapukat,2őt bezártam,a 3. anvil közelében van,de nem a megszokott táj fogad,hanem lávás labirintus szerü kb nagy terület.csomó kamra,de bezárni nem tudom,,,HELP,MÁR csak ez hiányzik és megvan a lehető összes küldi...SEGITSETEK thanx
  • zsilike
    #24418
    mod okat honnan és hogy tölt...?
  • zsilike
    #24417
    hi 1.1 es patch nem okoz galibát?
  • PiszkosFred
    #24416
    Okés. Viszlát!
  • Higany
    #24415
    Meguntam a játékot! 40. szintű a karim és tök uncsi! Majd 1x leszedek még pár mod-ot és folytatom, de nem mostanában!
  • David2
    #24414
    ezt arra értem, h nem az összes "talaj" textúrát cseréli le, s néhol feltűnő, mikor 2 különböző felbontottságú találkozik
  • PiszkosFred
    #24413
    Hiányosság?! Érdekes ez a szó, nem biztos hogy ez a megfelelő...
  • David2
    #24412
    én még tegnap kiproszáltam, annyira nem vetette vissza a teljesítményt
    hozzátéve, h változást csak közelről lehet tapasztalni, élesebb, fotorealisztikusabb textúrák, de még nem cseréli le az összeset, néhol vannak még hiányosságok
  • rezes
    #24411
    Hat jelentem a 7900gt-m megkajalta ez a mod igaz az 1.0 is fenn van 1024*768 4xAA minden maxon .Hmm erdekes
  • Crokin
    #24410
    Erre lennék én is kiváncsi, 128 megás vga-val nem biztos hogy megéri :)
  • David2
    #24409
    hmm, nem rox így elsőre, igazándiból élő játékban látni a különbséget, de egy dánlódot mindenkép megérdemel
    azért kiváncsi vok, h mennyire fogja tizedelni az amúgysem magas fps számot:P
  • Mr. Perfect
    #24408
    Kijött a Quarl féle texture lecserélő mod új verziója: Azt hiszem ezek a screenshot-ok magukért beszélnek...
  • MrAndree
    #24407
    Zarándokolj el valami boltba és vegyél pár üveg cheap wine-t. Mindegyik üveg csökkenti a personalityt időlegesen ha jól emlékszem 10-el. Szóval megiszol pár üveggel és jó lesz.
  • Nikeboy
    #24406
    Hali!
    Megakadtam a namirás küldinél, mert ahhoz h beszélhessek vele kevesebb mint 20 as personalitymnek kell lennie, most 85-ös van és nemtom h hogyan vigyem le 20 alá.
    Tudna valaki segíteni?pls
  • Bucser
    #24405
    ha alt tabolsz azert nem tudsz mozogni mert lehet bekapcsoltad a konzolt. alt tabot nekem sem szereti. Ilyenkor a belpek a k9onzolba kilépeka konzolbol és megy minden tobvabb rendesen. hogya save-ek miért nem mennek passzolom.. nekem egyszer csinalt olyat hogy elkezdte nem visszatölteni a mannamat. (igaz előtte hülyéskedtem és bekapcsoltam a TGM-et hogy megnezzem milyen:)) Aztan ebben azállapotban mentettem a gamet:D mikor visszatöltöttem no regen:D se alvással se semmivel ugyhogy reload a TGM előtti állapothoz és ment rendesen.
  • CS@
    #24404
    Hát igen a leírtakból valószínű, hogy valami más van nála nagyon elfuserálva.
  • BBalee
    #24403
    Igen ez igaz, de a méretét azért írtam, mert nagyon kicsi. Így nem valószínű, hogy helyhiány miatt nem menti le rendesen. Hacsak nem használ valamilyen tömörítő eljárást, de akkor se lehet sokkal több.
  • CS@
    #24402
    A méret a mentésben tárolt infóktól függ, minél többet játszol és több dolgot csinálsz annál több lesz, eddig 3,2Mb a maxom, de azzal már nem játszom.
  • CS@
    #24401
    Ha konzolból mentesz az sem műxik?
  • BBalee
    #24400
    Hm... Ez fura.
    Viszont nem lehet nevet adni, a program generálja a karakter neve, szintje és mentés sorszámából pl.:

    Save 36 - Davilia Avren - Cheydinhal, Level 23, Playing Time 36.24.33.ess

    mérete kb 1,2MegaByte.
    És a quicksave/load (F5/F9) se megy? Én főleg ezt használom nem kell menüzgetni.
    Működési gondnak néz ki, Oblivion reinstall-t próbáltál?
    Esetleg nincs valamilyen MOD-fenn amit tönkreteszi? Bár az utóbbi nem valószínű.
  • magus
    #24399
    vegigneztem a faq-t, de lenne par kerdesem:

    a patch javit valamit a teljesitmenyen, vagy csak jatekbeli bug fixek?
    s ez a driver ez a hdr-re kihegyezett driver?
  • armageddon666
    #24398
    ugy nem megy a save hogy klikkolok new save gamera vagy hova (ures hely) és mondom neki hogy save. de mikor megnézem nincs ott a mentett játék pedig előtte azt is kiirta hogy Game Saved. meg gondolom nevet is lehetne adni neki. na ezt nem kérdezi meg tőlem hogy mi legyen a mentés neve. van kb. 3 mentésem mert néha csináltam backupokat. egyszer mikor autosavet akartam felülirni eltűnt az is... hál isten maradt egy autosave.bak. azt essre átneveztem és jó volt. azóta néha csinálok 1-1 ilyen save.ess-t. alt-tabolok akkor mikor vissazlépek nem müxenek a billek. nemtok menni csak egérrel forogni. mikor meg tabot vagy escet nyomok akkor elmegy... kifayg...
  • Afe
    #24397
    hali!
    a clavius vile küldi végén ha a maszk helyett megtartom az umbra kardot lesz vmi hatással a további eseményekre?
    mert tul jo ez a kard hogy kiadjam a kezemből:)
  • BBalee
    #24396
    Mi az hogy nem megy a save?
    Lefagy, kilép vagy kiírja hogy sérült amikor visszaakarod tölteni?
    Ha az autosave megy rendesen, akkor a Diablós módszert lehet alkalmazni:
    Alt + TAb majd árnevezed az autosave.ess-t
    Tudom gagyi, de így több save is lehet és nem kell 20 órát elölről kezdeni ha valamit kíváncsiságból kipróbálsz és amiatt elszúrsz, hanem visszanevezed és kész.
    Az utolsó előtti autosave-ről mindíg van autosave.bak is.
  • armageddon666
    #24395
    jó már elmentem odáig. nem szabad. azt tudtam. megprobálni meg nem mertem mert nem müxik mentés. autosaveket meg csinálja esztelenül. szal egy ilyen lootolásnál ha történt volna valami akkor kb. 20 órát kezdhettem volna előről...
  • PiszkosFred
    #24394
    Nem is szabad, de nem is lehet. De ugyebár a legjobb lenne, ha kipróbálnád, és azonnal látnád mi a helyzet. Fel lesz majd hívva a figyelmed az Aréna harcok során arra, hoyg mostmár lehet majd lootolni. Addig nem tudsz.
  • armageddon666
    #24393
    nem LEHET, vagy nem SZABAD?
  • PiszkosFred
    #24392
    Nem lehet, csak a legvégén, a bajnok ellen, és az azt követő harcokban. De a ranglistameccseken nem lehet lootolni alap esetben.
  • armageddon666
    #24391
    :S megtaláltam... 10es a szinthjatár. még kell 2 vagy 3 szint. hogy fejlődhetnék rövid dő alatt annyit? Arenaban Grand Champion lettem. Mages Guildben bejutotam végre Arcane Universitybe, de ott nem találok küldiket. A Light cucc of Valor meg Dwarven Sword jók csak nem a legszebbek :\ :D. Arenaban ugye nem lehet lootolni. Ezt ugy értsem hogy ha legyőzök valakit az elejtett fegyverét sem szedhetem fel? mert volt pár kemény Ebony Sword.
  • armageddon666
    #24390
    thx megyek is :D remélem megtalálom... csak nem vagyok ANNYIRA :D
  • Tovi
    #24389
    Menj el Leeyawin-ba, és a várostól északra nem messze lesz egy oltár, vállald el a küldit, ha mecsinálod a jutalmad egy örök, törhetetlen lockpick...
    A küldi neve: Eye of Nocturn
    Nem kell messze menni, elég könnyű küldetés
  • Hoz_Hun
    #24388
    Aha, köszi.