37096
  • Kotomicuki
    Nem, de akkor nem is azon lennék, hogy minél több, kiszámíthatatlan bug-tömeget előidéző "tartalmat" gyártsak hozzá - netán, inkább megfizetném a lelépő alkalmazottat, mert az kerül "kevesebbe", minthogy a játszhatatlanság okán elmenjenek a fizetőképesek a gémből!

Előbb-utóbb motort kell váltaniuk - vagy "új" játékot indítani ehelyett, ha az éri meg jobban - , ezen is el kéne gondolkodniuk...
  • Plata
    Azt se felejtsétek el hogy teljesen úgy bagázs vette át a játékot.
    Csoda ha tele van hibákkal?
  • Orbancapitan
    Illetve nincs dokumentálva v hiányos vagy már nincs meg
  • lammaer
    Nem védem őket, de egy 10 éves, folyamatosan piszkált kód az bárhol spagetti lesz.... sok munkahelyen ddolgoztam, egyszerűen képtelenség tip top állapotban tartani egy ilyen kódbázist, a legnagyobb gond amúgy mindig a fluktuáció - azok az emberek akik 5 éve írták a kódot már rég nincsenek itt, a dokumentáció elavul, azt a kódot nézve lehet verselemzőset játszani hogy "vajon mire gondolt itt a költő"...
  • Plata
    Még mindig nem jó?
    Én nem néztem mert nem nagyon izgatott a dolog.
  • Orbancapitan
    szerintem nem kell kérdezni
  • gunji
    Egészen komolyan gondolják, hogy aki 2019.02.14 előtt vásárolt a c-store Personal Tab füléről, az vegye meg újra, hogy acc-wide legyen, mert halvány lila sejtésük sincs, mi okozza a hibát ? lol
    Még hogy nincs spagetti-kód. Hogy lehetnek ennyire lámák?
  • Daeus89
    Command Altamid drones ez még elvileg nem volt azaz hajóba. ha tippelni kéne ez és az extra az lesz hogy nem 1 hanem x hajót kell kezelni
  • Plata
    Dili event.
  • Plata
    Az új őszi eventet ők mondták még nagyon rég amikor még nem volt ez a járvány.
    Egy új event ami olyan mint rizsa meg téli,csak ősszel és hajót ad majd.
    Nem rég meg az volt hogy ez a hajó valami spéci új hajó lesz meg nagy meglepi.
  • gunji
    A T7 hajó(k)ról nekem mindig a szavahihetőség és megbízhatóság egy speciális 'cryptic'-es formája jut eszembe: a s*ggsz*j. Persze, előbb-utóbb meglépik, meg kell lépni, csak ne hitegessenek az ellenkezőjéről.
    Ha ősszel is lesz valami event (pl. halloween), akkor kérdés, hogy az része lesz-e a KDF 2. részének. Akár igen, akár nem, elég sűrű lehet a menetrend az év végéig: Risa és Winter Wondeland, KDF felújítás 2. része, 4 részes lobis event 4. része, az új őszi event, plusz két red alert. Legalább.
  • Plata
    Na az még lett volna a jó.
    Tovább nem nagyon tolhatják,lesz őszi event is új spéci hajóval.
    Valami nagy meglepi hajó lesz,lehet első T7?
  • _RAYEN_
    pedig reméltem, hogy télen rendezik meg a nyári hancurozást ;)
  • gunji
    Ez az év híre
  • Plata
    Augusztus 4 rizsa event kezdete.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.21. 19:53:31
  • Orbancapitan
    lol
  • gunji
    Mehehe. Egyébként Crypticnél megint szintet léptek: amikor már azt se tudják, melyik játékukat hogy hívják :D
    A teljes inkompetencia világa, ahol még ember nem járt...
  • Plata
    Avagy háromszor is haggyá békén pack.
  • gunji
    Új válassz hármat akció jön Muddtól: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11476123
  • Plata
    Én ma duplán csináltam.
    Megcsináltam egyik karival az eventet megkaptam a ruhát és másik karival újra letoltam mert le jött róla a cd és mehettem a dilithiumért.
    Asszem 12k dilit kaptam.
  • gunji
    Nekem még három nap. Pontosabban kettő, csak hülyén számolja. A hozzászólásod után valahogy szöget ütött a fejembe a buyout funkció, eredetileg nem akartam a drága dilithiumot erre pazarolni, de fene vigye azt az 1500 zent, a rémálmomban ne jöjjön elő ez többet Végre egy órával több marad
  • Orbancapitan
    csak a passzívja jó
  • Plata
    Ma megszereztem a red angel suit-ot,nem nagy szám.
    Ha aktiválod semmilyen kit modult vagy képességet nem tudsz használni,csak a ruha képességeit,ami kevés.
    Van két lövés meg két képesség.
  • Plata
    Nekem nincs bindolva semmi,csak a beállításokban be van kapcsolva az automata tüzelés.
    Be vallom még a második küldit nem toltam le.
  • gunji
    Nincs használható gw-s hajóm és nekem is bindolva van a skillek nagy része.
    Még annyit szerettem volna leírni a szpojleres részhez, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a második küldetésnél elég durva, amikor a megmentett npc-k lerabolják a dilithium raktárakat . Vajh ez lesz ezután, hogy küldetések közben fizetni kell dilivel?

Amúgy a meghirdetett xp event helyett promo box sale van. Biztos a naptár hibája miatt
    Nukarán meg csúcsforgalom van
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.07.17. 22:23:33
  • Orbancapitan
    én is plusz bindel nyomom
  • Plata
    Hát én nem szoktam gondban lenni velük.
    Gw-t dobok rájuk és azzal ők elvannak,bár nem sokáig mert úgyis kinyiffannak.
    Harcnál meg miért nem használsz automata tüzelést?
    Ezeréve úgy játszom.
  • gunji
    És mit adott, melyik fülön lehet felvenni? Mert nekem ezt írja:
    'This code is invalid, or you have already redeemed a code for this campaign. Please try again with a valid code.'
    Magyarul: a kód érvénytelen, vagy már felhasználtam. Nem látom a c-storeban, hogy elhasználtam volna, aranytribble-t is csak 300 zenért látok.

A TFO-t nem próbáltam, a patrolokat viszem, de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...valami borzalmasak amikor az emberre ráugrik vagy harminc hajó egyszerre. Amikor nyomom a skill-t, de csak ötödszörre vagy hatodszorra érzékeli, olyan lassú. Amikor 20%-os hullnál rányomok a Miracle Workerre, s mire érzékeli már szétlőttek, de azért ráteszi a 4 perc CD-t. Amikor az ability-k/skillek CD-je nem csökken, ha kilépek az űrharcból. Amikor a Mo'kai bekapcsolja a hajtóművet és megy a hajó a vakvilágba, le sem állítható 20-50 km megtételéig. Amikor a Mo'kai letiltja a hajtóművet és ráenged a hajóra valami plazmasz*rt, s az ember csak nézni, míg a hull le nem megy. Ez valami egészen perverz. És 14 helyett 20 napig csinálni...
    Ma rájöttem, hogy nem azért fáj a hüvelykujjam, mert visszafeszítettem véletlenül, hanem a folyamatos space nyomogatástól, a rengeteg űrharctól.
    Mondanám, hogy a deveket nem akarom bántani, mert mégis világjárvány van, meg ajándék lónak, de ez a kieg szerintem elég sz*r lett. Két rész, ami még tán jó is lenne, ha az egyik nem állna a patrolokból és folyamatos lövöldözésekből, a másikban végre van duma is, de az meg baromi hosszú, meg érthetetlenek a cselekedetek, motivációk.
    Hozzá kellett volna tenni hajókat, játszható fajokat, boffokat, doffokat, miegymást még 5-6 új küldetéssel (meg a régebben 'ideiglenesen' kivettekkel) és a normál 14 napra állítani az event hosszát. Akkor érne valamit az egész. (Ja és elindítani már Risát, ne szeptemberben-október legyen, amikor senki nem ér már rá.) idióták ezek.
    A vélemény személyes egy imádott játékról, amit fájdalom látni leépülni. Vitát nem akarok gerjeszteni vele.
  • Plata
    Köszti.
    Nekem nem volt bugos a TFO,simán lement.
  • gunji
    Mai patch notes:

General:

Female Captains can now tint Klingon 2409 Furry Sleeves Undershirt/Accessory correctly.
    Reduced briefing time in stage 3 of the Task Force Operation, “Best Served Cold”.

Mérete 935MB és sikerült el is rontani az említett TFO-t. Ahogy mondani szokták: working as intended :D

Van még arany tribble: giveaway
  • lammaer
    Köszi a figyelmeztetést....

Hát, jól megvariálták a zen storet amióta utoljára jártam ott, jó ideig keresgéltem a második karakternél hogy hová tűnt a pack... miután ugye miattatok tudtam hogy ott kell legyen, nagynehezen észrevettem hogy mostmár filterek is vannak minden kategóriában....
  • gunji
    Igen-igen, mindegyikkel ki kell venni, hogy mindegyik használni is szeretné (Mudd -> all)
    Ellenben most elég egy karakterrel kivenni, mielőtt lejár a határidő. A többivel ráérsz később is (nekem nincs is annyi helyem, hogy mindenkivel mindent kivegyek; legutóbb Hetes fézerét vettem ki mindenkivel, az jó fegyó).
  • Plata
    Szerintem mindegyikkel külön,a puska meg jó,egyből epic végtelen szintű puska.
  • Kotomicuki
    Ezt elég egy karakterrel kivenni és mindnek meglesz az acc'-on, vagy minddel végig kell menni a procedúrán - annyira nem hat meg az a puska...?!

Ja, meg rogyassza rájuk az eget Taranis a 20. szülinapjuk alkalmából, hogy ennyiféle és ennyire szétszórt "bolthálózatot" sikerült nekik mostanra összehozniuk!
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2020.07.14. 23:50:52
  • Plata
    Én már kétszer is kivettem,mivel először nem járt vele a puska csak egy karinak,ezért amikor javították újra kivettem.
  • gunji
    Lassan lejár a Cryptic 20 éves évfordulós csomagja (acc-wide), akit érdekel és még nem vette fel, el ne felejtse. Én is majdnem így jártam :)
  • Plata
    Ne intel,csak ne intel,attól intelitiszem lesz.
    Nekem meg klingon battle carrier bakker.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.14. 20:50:36
  • Daeus89
    ránézésre intel ... a jem meg vanguard de így rajzok alapján brutál nagyok lesznek . a romulánon már megjellenk a valkis jegyei , én zenes heavy dreadnought carrier nek örülnék mivel az jembe kimaradt

Bár érdekes hogy a klingon lego pakk még képen sincs vagy beharangozva viszont ezek jönnek ... bár így tippre a lego-t karácsony vagy februárra raknám
    Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2020.07.14. 20:49:29
  • Plata
    Pedig a klingon oldal a buli oldal.
    Nem csak az álca miatt.
    Kíváncsi vagyok hogy az új carrier milyen lesz,MW vagy temporal?Vagy mi a túró.Remélem ezek közül valamelyik.
  • Daeus89
    csak az álca efektje jön be amúgy maga a klingon frakció számomra kuka :(