45133
  • PiszkosFred
    #44933
    Nem tudom hogy csinalod, de grat :)

    Gyors kerdes: Par honapja az ESD-n a flotta HQ elott, a korlatnal allo emberketol (aki az uj karaktereknek adja a basic helyismereti tutorialt is, hogy menj el a tailorhoz, medichez, stb.) tudtam (ki)venni ingyen armorokat meg szkafandereket, de most nem ad mar ilyeneket. Az eventhez kapcsolodott es idoszakos volt?
  • Plata
    #44932
    Érdekes,nincs admiralty event még is kaptam 14k-t admiból.

  • Plata
    #44931
    Ahogy elnézem az agyatlanok megint találtak valami bugot vagy glitchet,kronoszon iszonyat lag van és minden instance-ban egy rakás hülye bot.
    Red alerten is piszkos lag van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.10. 17:49:55
  • Plata
    #44930
    Jövőhéten kezdődik az új éves event kampány következő része.
    Tavalyi évben ilyenkor egy tholian űrszettet kaptunk most egy tholian kit modult.
    Megint tholian event lesz.
    tholian trouble

    Universal Kit Module - Tholian Technology Suite
    This compact Tholian technology suite combines both active and passive offensive capabilities.

    Passively, this Kit Module automatically replicates a Tholian Assault Drone upon entering any combat scenario. This combat assistant uses Tetryon beams and Tetryon cone blasts to assault your nearby enemies. It will expire when Combat is over. If destroyed during combat there is a brief lockout period before another drone will be automatically called to your side to continue the fight.

    Also included is an adaptation of one of the devastating Radiation Blasts seen used by Tholians in their specialized EV Suit technology. This powerful bit of weaponry takes a few seconds to charge up, but offer massive Energy and Environmental damage resistance during this period. Once fully charged, the blast is capable of decimating armies of foes while blasting them backwards.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.09. 17:32:42
  • Plata
    #44929
    Tudod mire jöttem rá az előbb?
    Az Amaya Lake Lodge-ban van egy raktár. XD
    Ma megint marha nagy kerti díszeket találtam ásatás közben.
  • Plata
    #44928
    Persze,ami bekerült admi kártyának az ott marad akkor is ha az admirális le fokoz kisdobosnak mert lilára festetted az űrállomást. XD
    Tudnod kell hogy mostmár minden storeban megvett vagy eventes hajót a karkatered automatikusan meg kap,régen ez nem így volt,minden hajót ki kellett venned minden karival majd törölni,képzeld el hogy negyven karival ki kell venned kb 100 hajót és aztán törölni.
    Nem azért de a végén már üvöltöttem hogy a k életbe mááááá. XD
    Sanda gyanúm hogy mostmár azért kapjuk meg a hajókat automatikusan mert olyan sokat szidtam a fejlesztők mamuskáját hogy már nem bírta csuklással. :D
    Mostmár ha egy karival a storeból kiveszel egy úja hajót azt a többi kari is meg kapja automatikusan.
    Képzeld el ha veszel egy 10-12 hajós bundlit és azt kikéne minden karival váltani.
    Nem,egy kari kiváltja a többi megússza.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.08. 22:18:06
  • gunji
    #44927
    Én is így vagyok a rendcsinálással az inventorykban és egyéb tárolóhelyeken (s nemcsak itt a STO-ban :)
  • PiszkosFred
    #44926
    Na varj, ha egyszer bekerult az admi hajok koze valami, az ott is marad? Mert a regi T1-4 hajokat akkor kukazhatom, megmaradnak a rosterben?
  • PiszkosFred
    #44925
    Jo, de kinek van arra ideje, megoszulok mire vegzek, akkor inkabb bele sem kezdek :D
  • Orbancapitan
    #44924
    jól mondod és pont megelőztél xd :D
  • Orbancapitan
    #44923
    nézd utána a wikin+a store-ban h mi micsoda
  • gunji
    #44922
    Én a T1-T5 szintezős hajókat sem feltétlenül dobnám ki, hátha skin jár onnan (passz).
    Hát biza, egyenként végig mennék a hajókon a dockban a 'manage ships'-ben, a neveket meg megkeresném a wikiben és/vagy a zen storeban.
    A téli/nyári ingyenhajók között vannak sci hajók, gondolom diliért/phoenix-ért beszerezhetők.
  • Plata
    #44921
    Zenes és eventes hajók újra kivehetők bármikor,boxos hajók nem,szintezős T1-5 hajó sem.
    De a szintezős T1-5 hajót nyugodtan kukázhatod,sokat nem vesztesz,ha bekerültek az admiraltyba akkor mehet a lecsóba.
    Boxos hajó már más.
    T5 boxos hajónak vedd le a konzolját és ha van spéci itemét,majd rakd be dry dockba,vagy ha nem kell később sem,töröld.
    Elméletileg a spéci hídját megkapod.
    T6 boxos hajót na azt ne töröld ki soha.
    Szintezős hajót úgysem kell megvenned újra,mert ha van T6 hajód az úgyis jobb.
    Ha van T6 hajód jobb ha azzal szintezed a karit,de admiraltyba még jóljöhet a kártyájuk,másra nem jók.
    A mirror boxos hajót is kidobhatod nyugodtan,az is t5 ingyenes hajó csak mirror festéssel.
  • PiszkosFred
    #44920
    Az a baj, hogy rengeteg hajom van, de nem tudom melyik honnan szarmazik es felek discharge-olni oket (szep magyar szoval), mert ha nem zenes vagy reward, akkor nem tudom mi tortenik vele. Kukazom es kesobb ujra meg kell vennem megint diliert vagy T1-5 szintezos tokenert? Vagy kukazom, de onnantol barmikor ujra megveheto 0 creditert/diliert? A zenes es rewardok hajoknal mutatja, hogy 0-0 az ara, de a tobbinel nem tudom. Igy aztan tele a drydock :)
  • Plata
    #44919
    Örülök ha segíthettem,gyanítottam hogy nem számolta bele őket,de mivel nincs lifetimerem így kipróbálni nem tudtam.
  • PiszkosFred
    #44918
    Nem szamolta bele, lehivtam oket es akkor rakta be az admiralitybe. Igy most van par extra hasznalhato pont, igaz a tobbseg nem SCI, de legalabb lesz valasztek. El is felejtettem teljesen azokat a hajokat, koszi a tippet.
  • Plata
    #44917
    Próba cseresznye,nem vesztesz semmit.
  • PiszkosFred
    #44916
    Ez egy jo kerdes, megnezem, szerintem azokat ki sem vettem a storebol.
  • Plata
    #44915
    Most jutott eszembe egy dolog,lifetimereknek a lifetimer hajót egyszer számolja be admiralty vagy többször?
    Mert ugye van 4 t6 hajó lifetimernek,fed/kling/roma és lekvár T6.
    Ha mindegyiket kiveszed akkor nem számolja mindegyiket külön be?
    És azt hiszem t5-ből is van több.Ha kiveszed mindet be kell hogy rakja.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.08. 18:33:49
  • Plata
    #44914
    Patrol 11k xp-t adott red alert 9k-t.
    Szerintem nincs dupla xp.
  • PiszkosFred
    #44913
    Ezzel tisztaban vagyok, nagyjabol. A regi karakterekkel a 10-es szint mar megvan, kaptam anno az emlitett extrak melle 1-1 faction spec admirality hajot is. Az uj KDF recruittal kezdtem most bele es huzott fel megint ez a fajta szenvedes, a folyamatos buntetes az extra eventek miatt, stb. A KDF-nek nincs replikaja, ami negalja ezeket a modositokat, mint a tobbi karakternek, fonix tokent meg erre nem pocsekolok, mert kellene az upgrade tokenek onnan.
  • Plata
    #44912
    Fred pár dolgot jó ha tudsz az admiraltyról,ha csinálni akarod.
    Először is mindegyiket húzd 10-es szintre,jó kis dilit ad,recruit karinál még több jutalmat.
    Ha már mindegyik 10-es szintű akkor már csak azt told amelyiknek a jutalma kell.
    Olyankor már csak a tour küldikre menj rá,a többi küldivel ne foglalkozz,rakj beléjük 1 akármilyen hajót és indítsd el,amíg be nem kapsz egy Tour küldit,a tour küldit vedd komolyan arra tartogasd a legjobb hajóidat.
    A tour 10/10 újra és újra ad jutalmat,attól függ milyent csinálsz.
    Fed tour 2 spec szintet ad,kivéve ha már elérted a max spec szintet,ebben az esetben szintenként 3600 dilithium kompenzációt kapsz.
    Klingon Tour az már fleet dilit ad,40 ezer fleet dilit.
    Romulan Tour 4 romulan republic universal tech upgradet ad.
    Ferengi tour a legjobb ad neked 30ezer dili bonus pool-t.
    De ha admiralty event van ez fityfenét sem számít,mert minden tour küldetés sok dilithiumot ad.
    Én naponta egyszer szoktam admiraltyzni,de ha kevés karid van és van időd többször is tolni az jobb.
    A Tour küldi 20 órás.
    Sokszor kapsz egyszer használatos admiralty kártyát.
    Phoenix-ből négy epic kártyát tudsz kivenni.VR phoenix token kell hozzá.
    De ha mázlid van és szerzel egy epic tokent abból is tudsz venni eventes hajót.
    Bár nem acc wide,de azoknak elég jó a kártyájuk.
  • Plata
    #44911
    Elvileg dupla xp event van,de szerintem dupla szívás van csak.
    Először is ninth rule patrol bugos és eltűnik a ferengi fószer a francos fenébe.
    Másodszor alig kapok xp-t.
    Gyújtöttem kb 20k xp-t két patrolon és két red alerten,ami őszintén szólva kicseszettül b+ kategória. XD
  • Orbancapitan
    #44910
    Nm
  • Plata
    #44909
    Admiralty eventen azért sok dilit lehet ám beszedni.
    Ha mázlid van.
    Múltkori eventen ilyenek is voltak.
  • Plata
    #44908
    Az 500k fc még lópikula,de a 100k már neccesebb,az legalább 13 nap farmolás.
    De ha van dili boostod és úgy csinálod az eventet akkor nem gáz.
    Klingon recruit kari meg jól hozza a dilit.
  • PiszkosFred
    #44906
    Annyit nem er az egesz.
  • Plata
    #44906
    Flottás tényleg drága.
    Néztem wikin mert most az autópályán cseszem a rezet.
    500k fc és 100k dili.
    De lehet van rá flottás diszkont.
    Mobilról sg fórum brutál rossz.
  • PiszkosFred
    #44905
    Na, pastak behuzva. Azt hittem egyszer hasznalatos a reward, lehet azert nem valasztottam sosem a ladikat, hanem a konkret gearre nyomtam. Koszi a tippet. A flottas tier3 dolgot megnezem meg, de felek hogy az nem lesz olcso.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.07. 15:03:05
  • Plata
    #44904
    Igen közben ki próbáltam.
  • Orbancapitan
    #44903
    crossflying van már plata
  • Plata
    #44902
    Pastak-ról nekem a spagetti jut eszembe. :D
    De vehetsz a flottánál is admiralty kártyákat.
    Minden épületben van egy UR kártya azt hiszem.
    Meg is kerestem.
    Megtaláltam ezt a tökre nem elveszett linket.
    Nem tudom hogy fed kari használhat-e klingon mirror hajót és vagy fordítva.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.07. 12:55:08
  • PiszkosFred
    #44901
    Igen, a Sallyt biztosan, a pastakra nem emlekszem, de egesz jonak tunik, azt szerintem mindjart megnezem.
  • Orbancapitan
    #44900
    anno ki vetted a uss hope-ot? vagy a U.S.S. Sally Ride-t? vagy az epizód küldiből a U.S.S. Pastak-ot?
  • Plata
    #44899
    Vagy van még a t6 zenes hajók,azok is közösek.
    Nézd ha jön egy újabb csomag amiben van t6 kupon azt oda adom és veszel ki belőle valami tuti sci hajót.Az tuti közös minden karinak.
  • Plata
    #44898
    Olcsóbb ha veszel T5 hajókat exchange-ről.
    Nem tudom most mennyi egy t5 hajó exen,de úgy rémlik már félmilióért voltak.
    Mirror dobozos hajók ára régen lópikula volt.
    Másik megoldás hogy eventes hajók,azok közösek.
    Vagy fönixből veszel ki admiralty kártyát.
    Egyébként már nem kell hogy az admiraltys hajókat tárold,a zenes és eventes hajók automatikusan megadja.
  • PiszkosFred
    #44897
    Azert hagytam abba anno az Admiralityt, mert mindig 100+ SCI osszerteket kert, a hajoimon meg ilyen 10-20 egysegnyi SCI van, nagyon ritka a 30+.

    Most komolyan vegyek draga diliert T1-5-os magas admirilitys SCI hajokat, amik csak a helyet fogjak, ha nem akarok agyf*szt kapni admirality kozben? :) Mondjatok, hogy van valami egyszerubb modszer, csak en voltam balfasz es nem jottem ra eddig.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.07. 10:44:26
  • Plata
    #44896
    Mai Peccs.
    General:
    Resolved an issue with the tailor that caused captains to appear distorted.
    Resolved issues with Organic Nebula, Malicious AI and Tractor Beam Catapult to address performance issues.
    Malicious AI has been reworked with the following changes:
    Malicious AI now strikes player's impulse offline instead of Holding players.
    Malicious AI's impulse offline duration should now be reduced by player target's Control Expertise.
    Malicious AI should now be clearable by a wider range of cleanse powers.
    Resolved an issue that caused some captains to crash when using the search field in the traits window.
  • Plata
    #44895
    Duplán xp-s event jő hónap.
    Sok xp-s link.
    Dupla xp plusz red alert azt jelenti juhéééé.
  • Plata
    #44894
    Valami dili már megint van.
    Random eliten Starbase one-ra kerültem,ami laza.
    De a ragadozó madaramnak elgurult a gyógyszere.
    Már megint begőzölt és ontotta a torpedókat de úgy mintha nulla cd lenne rajtuk,pedig nincs neki bugos trait,na meg az nem is torpedóra hat.
    Ami külön érdekesség volt hogy nem is egyesével lőtte őket,hanem három négyesével.De nem spread volt.