37096
  • Plata
    Próbálj trade cseten venni.
  • Daeus89
    akartam egy friss klingon karit egy kelvin d7 vagy sarcophagus ... néztem exen 2-2 db volt épp fent 1-1 milliárd értékbe ... nagyon gáz a helyzet még klingon oldalon . pedig egy sarcophagus szerettem volna de tök gáz hogy klingon oldal enyire lent van . year of klingon ...
  • Plata
    Kösz.
  • Chak
    Van a pár nappal ezelőttihez hasonló giveaway.

link

• gunji
    Isten éltesse, Picard kapitány! Még sok ilyen kerek évfordulót!
  • Chak
    Nem tudok semmit, csak ezt a képet láttam redditen.

• Plata
    Ahaaa,valami egyéb infó van róluk?
  • Chak
    Day of Honor livestreamből van.
    Concept art képek.

Utoljára szerkesztette: Chak, 2020.07.12. 20:38:55
  • Plata
    Egyébként honnan van a kép?
    Volt valami vidió róluk vagy valami hasonló?
  • Plata
    Jem jólnézki.
    Klingon az vuki.
    Roma kicsit fura.
    Fed randa.
  • Daeus89
    Jön a macska pöcs t6 xD viccet félre téve a köv pakk t6 pakk egy carrier pakk lesz 4 részes klingon kivételével mind jól néz ki :D

t6
  • Plata
    Ez még orknak is szar.
  • gunji
    Dehát azt írták, klingon a boff, nem ork
  • Plata

• gunji
    Ezért mondom, hogy dobjuk össze a pénzt a Crypticre és akkor lesz Karfiol :]

Helyett most ingyen jóság: https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2137260/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/star-trek-online-otherworldly-game-pack-key-giveaway
    - acc wide klingon boff (azt nem tudom, melyik frakciónak FED/KDF)
    - egyszeri egy karakternek szóló pót inventory/bank/boff-helyeket
    - és egy 'túlvilági' title :)
  • Plata
    Hat éve nem kaptam meg a T6 karfiolt.
  • gunji
    A régebbi accon is kaptam a Nukara környékén. De most jutott eszembe, hogy az anno nem az Omage Leonis sector block volt, hanem az Eta Eridani s. b. (térkép anno) Úgyhogy ez duplán fura :D
    A térképeket nézegetve teljesen ledöbbentem, hogy a Delta Rising már 6 éves lesz ? Mennyire szalad az idő,,,
  • Plata
    Én is kaptam valami felfedezős szart mert warpoltam drozanára.De az én karim már 8 éves.
  • gunji
    Na, mai siker: megkaptam a 'Klingon Empire: Omage Leonis' accolade-t (link)
    Ami azért fura, mert úgy négy-öt éves lehet a kari, s hetente legalább kétszer járok arra :D
  • Plata
    Bakker.
    Csodås,a mobilom négyszer küldte el.
  • merka
    ok köszi
  • Plata
    Az első karinál a repu Tier 5-ig 20 órás küldivel 2500 reput ad,a Tier 1 repu 5000 pont,Tier 5 100 ezer.
    Ha eléred a Tier 5-öt egy karival akkor unlockolod a sponsorship-et,minden karidnál ez a repu dupla pontot fog ezután adni, a 20 órás küldi 5000 pontot.
  • merka
    ez még csak az első mindegy akkor tart amíg tart majd csak meglesz
  • Plata
    Nem fog,ha ez az első karid és még nem volt T5 repud másikkal,akkor neked lassan fog a repu jönni.A Tier 1 repu 2 nap.
  • merka
    este meg lesz az 50 szint azt majd kiderül az volt e a hiba
  • Plata
    Repu 50-es szinttől van.
  • merka
    helló 49 szinten vagyok jelenleg
  • Plata
    Mai frissítés:
    General:
    Updated Memorial plaque to include the following people:
    Paul Winfield.
    William Marshall.
    Percy Rodriguez.
    Madge Sinclair.
    Ray Walston.
    The Platinum Discovery Era Sniper Rifle from the Cryptic 20th Anniversary Pack can now be reclaimed on all characters.
    Resolved an issue that was causing weapons to be on cooldown for up to 50 minutes when equipping them from the inventory.
    Resolved an issue during the Episode “Khitomer Discord” that prevented credit from being given for saving all 15 civilians.
    Resolved an issue during the Episode “Downfall” that was causing enemies to be more difficult than intended at lower levels.
    All missions in the journal for all factions involving queueing up and playing a TFO have been removed.
    Removed “Vigilance” story arc from Delta Recruit requirements.
    Resolved an issue that was causing “The Centre Cannot Hold” and “The Khitomer Discord” to be out of order when granted to the player from J’mpok.
    The Fleet Logo on the revamped T6 B'Rel has been moved to its correct position, and the impulse trails have also been adjusted to be in the correct spot.
    Adjusted Cannon hardpoints on the Negh’Var to better match the ship art.
    Sentry Mode Updates:
    Resolved an issue that caused the damage of this console to scale excessively with damage buffs.
    Resolved an issue that caused FX to play on targets that were out of range of the console's damage.
    Resolved an issue where Fragment of AI Tech wasn't properly scaling Energy Weapon Damage.
  • Plata
    Ami amúgy is megvan.
  • gunji
    Jól néz ki elsőre az a 60% árengedmény, dehát még úgy is csúnya az 6800 zen egy szóló T6-os hajóért
  • Orbancapitan
    úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúh
  • Plata
    Én automatikusan megkaptam a tutorial küldit újra vele.
    Sőt még a padlón külön nyilak jelzik azt is merre kell menni,vagy mit kell csinálni.
    Admi hétvége.
    Új cuccok Mudd marketben.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.08. 22:27:36
  • gunji
    Nyomd meg az U-betűt, megjelenik a karaktered (ahol felfegyverezheted őt és a hajót is) és lesz egy 'reputation' fül az ablak tetején. Ezután bal oldalra teszi a repu-k listáját, ebben a 'New Romulus'-ról van szó. Ekkor a 'select active project'-ra kattintasz, majd jobbra a 20 órás 'support colonization efforts of the new romulans (daily)'-re, de kell rá 30 marks, amit ott a bolygón tudsz összeszedni, vagy a környéken Japori/Carraya/stb rendszerekben egy kis űrcsatával.
    Milyen szintű a karaktered?
  • merka
    hol találom hogy hogy áll a repu kezdő vagyok még
  • gunji
    Ugyanez, tegnap este chaten több órát szívott egy srác a lvl56-os karijával (most tért vissza a játékba), eredetileg azt hiszem, a devidián szálat próbálta volna, de beragadt a Drozanára. Nem tudta az állomást elhagyni, minden ilyen funkció le volt tiltva nála, még csapatba sem tudták meghívni, ticketet sem tudott küldeni, sem GM-segítséget hívni. Arra jöttek rá, hogy a devek elcsesztek valamit és a 'Duties of Command' nincs nála rendesen befejezve. Valaki indított új klingont és megosztani ezt a küldetést, az se ment. Végül elment kliens reparálni, utána meg valószínűleg feladta.
    Úgyhogy ne menj vele a Drozanára, ott maradsz örökre.
  • gunji
    Szerintem ez az lesz. Húzd fel T1-re a romulán reput, az hamar megvan, s kiderül.
  • merka
    nem tudom nem írta sehol hogy hogy kellene szint vagy repu meg láttam videón hogy kisebb szinten is már megkapták ezt a faladatott
    Utoljára szerkesztette: merka, 2020.07.08. 21:35:59
  • Orbancapitan
    remélem nem fő kari bug lesz
  • Plata
    Tudod mi a vicc?
    A legrégibb klingon karimmal ma nem tudtam TFO-ra menni,mert szerinte nem toltam le a tutorialt.
    És tényleg a legelső klingonomnál írta ki,aki már S5-ben is letolt vagy ezer STF-et,ő volt az akivel elkezdtem a zent farmolni.
    Naponta sok stf-et letoltam vele,hisz stf-eken tolvaj hangárokkal loptam a sok sok contrabandot,amit akkor még sok pénzért el lehetett adni,na és persze akkor még 2 óránként lehetett beváltani.
  • gunji
    Igen, vagy a repu a válasz rá, vagy még mindig bugos a raktáras küldetés az új Romulus-on. ;)