45133
  • Plata
    #45093
    Igen a háromszöges.
    Nekem van 1 roma 1 fed 1 kling delta recruit,1 temporal recruit,1 klingon recruit,meg fogalmam sincs mennyi lekvár recruit.
  • PiszkosFred
    #45092
    Akkor oke, ezekbol van 1-1 korabbrol, akkor ez a lila haromszoges. Az idoszokevenyesbol csak 1 karakter, nem tudom miert, abbol meg akarok 1-1-et
  • Plata
    #45091
    Fred van egy nagyon rossz meg egy rossz hírem. :D
    Nem ez nem az.
    És nem egy hanem három változatban lehet megcsinálni. XD
    Fed roma Klingon. XD
    A múltas az a Temporal.
    De elég egy karival megcsinálni a fő jutalmakért,de külön jutalom jár ha megcsinálod fed romulán és klingon sztorit is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.08. 19:14:20
  • PiszkosFred
    #45090
    Ez melyik, amelyik a multbol ugrik elore parszaz evet?
  • Plata
    #45089
    Delta recruit.
    Deltás link.
  • Plata
    #45088
    Se hogy,nyílván csak kamuztak,az volt hogy a mostani event jutalma egy Star Trek Beyond hajó lesz.
  • gunji
    #45087
    Hogy lesz hajó?
  • Plata
    #45086
    Tudom,pedig ők mondták videóban.
    Mekkora balfüttyök.
  • Orbancapitan
    #45085
    nincs hajó.....
  • Plata
    #45084
    Firts Contact Day.
    Link.
  • Plata
    #45083
    De akkor miért mondták azt vidióban hogy most kezdődik?
  • gunji
    #45082
    A redditen két lehetőséget írtak rá:
    - valamit elszabtak a borg dolgozókon, ami miatt Hetes küldije nem müxik, vagy
    - csak egyszerre akarják PC-n és konzolon is, mint tavaly.
  • Plata
    #45081
    Tényleg és már le is toltam,fura.
    Az volt mától kezdődik a first contact day,vajon mi a szárt rontottak el.
  • gunji
    #45080
    Valószínűleg az FC késése miatt jött a RA. Tavaly is késett, nem?
  • PiszkosFred
    #45079
    En is csak veletlen lattam meg, meg akartam nezni, hogy a nebulabol mennyi van meg hatra, erre ott figyelt alatta.
  • Plata
    #45078
    Mi a manó,én meg online vagyok,mert tökre tanácstalan vagyok és esz a penész. :D
  • PiszkosFred
    #45077
    red alert is van megint egy hetig, meglepodtem
  • Plata
    #45076
    Legendary sale.
    lego link.
    remélem nem sokára jön új lego bundli,remélem klingon,Guramba és karfiol köll,de kicseszettű.
    De jöhetne egy normális kinézetű raptor.
  • Plata
    #45075
    Bónuszmark event,azt hiszem valamit elcsesztek a First contact day eventen és azért csúszik.
    Márkás link.
  • Plata
    #45074
    Vagyis tac kari és Lexington,akkor bím kell neki.
    Na persze sok aknával.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyugi csak viccelek. XD
  • Plata
    #45073
    Valszeg ezért kevertem,mostanában csak is lekvár karim volt új vagy lego boosteres.
    Vagyis az is instant 65 volt.
    Mondjuk a mostanában sem mostanában volt hanem 1-2 éve. :D
  • PiszkosFred
    #45072
    igen, egyiknel lvl20, masiknal (mivel magas szinten szinten kezd) 20 ora jatekido kell.

  • Plata
    #45071
    Várj,azt hiszem tévedsz,bár nem vagyok biztos,de 20 óra játékidő kell a jutalmak kiváltásához.
    Gamma recruit karinál holtbiztos 20 óra volt kiírva.
  • PiszkosFred
    #45070
    Jaja, lvl20 utan megyek is kivenni a tobbi recruit altal osszeharacsolt jutalmakat, bar van meg mit potolni, de szepen lassan gyulnek innen is es onnan is a teljesitett speci feladatok.
  • Plata
    #45069
    Igen,biztosan végig veszik az összest,de temporalból nekem asszem csak egy van,sci,mert akkor jött ki a temporal pack valamikor.
    Furcsa hogy még nincs semmi infó a first contact day eventről.
    Az volt hogy holnap kezdődik,de semmi infó,valami videóban mondták hogy a jutalom egy hajó lesz az egyik filmből,bár gondolom csak admiralty kártya,de hátha nem.
    Hanyas szintű a tac karid?Mert akkor gyártok neki ferengivel cuccost.
    Mark szerzésről még annyit,ha megcsinálod a recruit karikkal a mark ládákat adó részt,többé nem lesz gondod repu markra,mert a karaktereid úgy kezdik a játékot hogy az ügynök NPC-nél vár rájuk sok ezer repu mark.Kivétel a recruit kari,az csak a többi recruit jutalmát kapja meg,a sajátját meg kell szereznie,sajnos.
    Plusz előny ha pár eventes geared már van,mert azt kis szintű karival is ksizedheted,ground gear zűr gear.
    De például a küldetésekért kapott cuccot nem mindig mk12-re tudod ingyen upgradelni,van amelyik Mk13-ig megy.
    Ha megcsinálod a repu gear upgrade recruit feladatot alapból Mk13 UR geart kapsz repuból.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.03. 13:10:35
  • PiszkosFred
    #45068
    Fed tac. Altalaban minden recruit soran csinalok mindegyik classbol egyet-egyet (valami modon/vhogyan egymashoz kapcsolva oket - nev, origin, stb. -, hogy ranezesre tudjam, ezek osszetartoznak), de tavaly nem tudom miert, csak egy tac temp lett, sci es engi nem. De majd iden jonnek megjonnek a testverei, gondolom lesz meg temp.recruit event. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.03. 12:46:12
  • Plata
    #45067
    Jut eszebe,az új Mudd csomag is defektes,nem kapod meg a hajókat admiraltyba,csak egyet.
  • Plata
    #45066
    Jut eszembe,steamen megint 67% és 75%-os leárazás van az ESO-ra.
    Még a legújabb fejezetre és a collectionsra is.
  • Plata
    #45065
    Mi a szösz.
    Egyébként tudom hogy a trait volt zakkant,próbáltam fed klingonnal valamelyik nap és már nem zakkant neki.
    Ezt az új bortas ágyút nem értem hogy a csudában tud lőni álcából,
    Nem hiszem hogy az normális.
  • Orbancapitan
    #45064
    hajnalban vagyok fent inkább am a trait szedi le a cd-t nem a konzolt a konzolon azt javitották h ne kapj te is dmg buffot mm ezt: To Friend and up to 12 Pets they control for 35 sec:
    * +50% of 125% Weapon Firing Cycle Haste (scales from Auxiliary Power)
  • Plata
    #45063
    De már CD-t nem szedi le.
    Láttam voltál fent ESO-ban,de nem sokáig,voltál fent vagy félpercig.
  • Orbancapitan
    #45062
    fleet power network array ez még mindig bugos mert magadra is hat a második buff-ja
  • Plata
    #45061
    Mi a manó,milyen a temporal karid,sci avagy tac esetleg szerelő?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.02. 21:20:28
  • PiszkosFred
    #45060
    Mar varom, tavaly is jol jott es easy, lehet kozben alttabolni is, igy meloban is mehet.

    Tavaly grindeltem vagy 60 darabot az XP tokenbol, mert azt htitem gyorsan elfogy, de nem, kb 2 token eleg 65-ig es meg marad is egy pici a boost XP-bol.

    Koszi a markos tanacsot, nagyjabol igy szoktam, az aktualis eventekre beengednek kis karaktereket is igy elore gyujtok par szazat, hogy kb a tier5 legyen meg mindenfele erofeszites nelkul - a mostani nebulan is mar 10-es altokkal megyek par kort, es bar szetkapnak a tholian mocskok, de jon a vegere +1 szint es 100+ mark, igaz a tarsak nem orulnek egy utanfuto jatekosnak, de ez meg az o bajuk.

    Minden uj karakter eseteben elore osszeszedem, hogy mennyi markra van szukseg a Tier5-ig (onnantol setagalopp), es raszanom azt az 1-2 napot, amig csak eventes cuccokat farmolva ossze nem jon a mennyiseg. Onnantol szabad a vasar, mar nincs kenyszer, barmikor es barmennyit jatszok azzal a karakterrel, a T6-ig sima az ut. Minden reggel lenyomom vele a rapus dailyt, meg ha utana nem nyulok hozza aznap, akkor is azt nem hagyom ki. Van az accon 100% boostom (a fo karakterrel kivaltottam a max repus szinten), igy aztan nem olyan sok melo ez, foleg ha endeavorbol vagy fo karakteres TFO-bol kapok 50-100-300-as ladakat, hal'stennek account boundos minden.

    A par hete kezdett KDF recruit is mar feluton jar a Tier6-hoz. A Temppel is ez a cel, bar vele most nem sietek annyira, mert amiota rajottem, hogy a lowlvl szinten kapott quest rewardokat ingyen lehet upgradelni XII-ig (legalabbis remelem, hogy addig, eddig VIII-ig engedte, ott jarok szintben), igy most a nehezebb sztorikat nyomom a rewardokert, hogy friss 65-oskent ne kell szopni vele limlom gearben. :) "Pech", hogy az eloszor teljesitett sztori mission majd 2-3 szintnyi XP-t ad, igy aztan csak haladok, akar akarok, akar nem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.02. 19:46:19
  • pite
    #45059
    Most lesz egy jó lehetőség szintezni.
    A most induló rakétaépítős esemény (First Contact Day) alatt kapsz napi XP tokent (Experience Booster), plusz minden láda lila lesz, ergo kicsit több repu mark esik.
    Egy rakétaépítés kb. 8 perc. Nincs rajt cooldown, egymás után tolható várakozás nélkül. Minden frakcióval letolva 14x8perc, közelíti a 2 órát.
    Minden frakción minden nap összegyűjtöd a markot, ezekből 50-es szinttől kezdve feltolhatod Tier 1-2-3-4-5 szintre a frakciókat.
    Temporal agent 10 darab Tier 5 repuja esetén account wide lesz a repu equipment gyártás, ami MK XIII Ultra-Rare cucc eredményez (plusz kapsz markot, repu-dilit, EC-t is).
    Temporal agent 1 darab Tier 6 repu esetén kapsz egy Experimental Ship Upgrade Token-t.
  • Orbancapitan
    #45058
    ticketet neki ha már a fedtől el vették a shinzon skillt akk a kdf-től is el kell
  • Plata
    #45057
    Kipróbáltam ma is,a Bortasqu ágyúja lő álcából,TFO-n is.
  • gunji
    #45056
    A Cryptic új játéka: Star Trek Unleashed!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak áprilisi tréfa
  • Plata
    #45055
    A Lego Bortas tud EBC-ből ágyúval lőni.
    Ez má megin mi a bánatos ragya?
    Megyek álcázva azurán auto célzás lövés bekapcsolva erre elkezd lődözni ágyúval. :O
    Már kétszer kipróbáltam,ez tökre bugos. XD
  • Plata
    #45054
    Ez is unique csak duplán. XD
    Az első maelstrom torpedó zenes volt,legendary akirán,azon dupla volt.
    Ha temporal karival tolod,akkor itt egy kis segítség a temporal bizgenytűkhöz.
    Temporálisan gömbök lelőhelye.