19716


Világbajnok: Olaszország

  • laslandes
    #327
    És ki az a Hethéssy Zoltán?
  • mesor
    #326
    De miért istenem miért?
    Bárki csak a Léderer ne közvetítsen!
    Legalább a döntő Hajdúé lesz!
  • zaki
    #325
    De... :DDDDD



    Beszarás ez a madár. Annnyi köze van a focihoz, mint nekem a harangöntéshez.
  • Kanál
    #324
    ez a vilagi peter nem egy ilyen betelefonalos gane musort nyomott?
  • zaki
    #323
    Hát jah... Fülöp László is kár, hogy nem fog közvetíteni, pedig a válogatott meccseket ő közvetítette az rtlklubbon...
  • gergelyanevem
    #322
    ez valóban jó lépés volt tőlük...egy normális kommentátor, még kellett volna Faragó meg egy két sport1-es(2es)
  • zaki
    #321
    Legalább leszerződtették Hajdút, úgyhogy a fontosabb meccseket biztos, hogy ő fogja közvetíteni...
  • 9csöves9
    #320
    ha az a két idióta tejbetök kommentál akkor megőrülök
  • zaki
    #319
    Vb 2006: 54 mérkőzés az RTL-en, 18 találkozó a Sport Klubon

    Az RTL Klub kedden sajtótájékoztatón ismerette a június 9-én kezdődő labdarúgó-világbajnokság televíziós közvetítéseit érintő híreket, s ami a legfontosabb: 54 mérkőzést az „anyacsatornán”, 18-at pedig a nemrég létrehozott Sport Klubon követhetnek figyelemmel a szurkolók. Mivel a németországi eseményen 64 találkozót rendeznek, így egyértelmű, hogy lesznek „közös meccsek” is.

    Az is fontos hír, hogy a Sport Klub minden összecsapást felvételről is bemutat. A játéknapok befejezése után mindkét csatorna 30 perces összefoglalót is sugároz.

    A mérkőzéseket Hajdú B. István, Léderer Ákos, Világi Péter és Hethéssy Zoltán közvetíti majd, a riporterek munkáját szakkomentátorként Kovács Kálmán és Urbán Flórián segíti. A budapesti studióban Bozsik Péter szövetségi kapitány, valamint a volt szakvezető Bicskei Bertalan, illetve a korábbi kiváló válogatott játékos, a jelenleg szintén trénerként tevékenykedő Nagy László mondja el véleményét.

    Az RTL Klub május 30-án tart főpróbát, amikor a Manchester United stadionjából, az Old Traffordról közvevíti az Anglia-Magyarország felkészülési találkozót.
  • banok
    #318
    ez most komoly? És melyik az a közvetítő csatorna?
  • Unreal1942
    #317
    Ez sajnos nem vígasz azoknak a honi szurkolóknak kik majd itt nem látják.
  • Girondins
    #316
    Nem csak a magyar nézőkkel lett kiszúrva a VB-vel kapcsolatban!!!:-)
    Tegnap ért véget Szerbiában az a tender, amely arról volt hivatott dönteni, hogy mely televíziók kapnak országos frekvenciát a sugárzásukhoz. Nos, a döntés értelmében a BK Telecom amely a televizios közvetitési jogokat megvette a FIFA-tól, nem kapott országos sugárzási jogot, csak Belgrádi helyi jellegű TV lesz. Ugyhogy, az amugy a VB-re kijutott Szerbia lakosságának mintegy 15-20% fogja tudni élőben követni a kedvenceit!
  • fsgh
    #315
    BANNT NEKI!!!!
  • doggie
    #313
    ja magyarország kivételével!!!!!!
  • EmIn3m02
    #312
    ronaldo-t én a keretbe se tenném
  • R10
    #311
    ő se hiányozhat de Adriano mindenek előtt :D
  • zaki
    #310
    +Ronaldo természetesen
  • R10
    #309
    AdrianoRonaldinho csatársor és kész
  • R9
    #308
  • forza milan
    #307
    LOL
  • mrbaba
    #306
    Hellosztok! Tudom h ez nem illeik ide de nincs valakinek egy eredieti Stand Up Speak Up-ja? Vagy nem tudna esetleg egy boltot mondani ahol lehetne venni? elöre is THX!!!
  • Botond #305
    Ugyanaz a 2 csapat lesz megint a döntös,de most a hazai pálya máshogy fog lejteni.
  • gergelyanevem
    #304
    ismételve biztos adja majd...de mivel nemzetközi csatorna így élőben nem hiszem, minden nemzet saját tv csatornája adja a meccseket
  • doggie
    #303
    ja elfelejtettem.... IN GÖ LÖND IN GÖ LÖND IN GÖ LÖND
  • doggie
    #302
    Én úgy tudom, hogy a FIFA (vagy aki adja a licencet) nem adhatja ki egy olyan szolgáltatónak akinek csak 5% a lefedettsége az országnak..... valami nem stimmel itt..... EUROSPORT nem adja a meccseket????
  • Gabe18
    #301
    Egyszerüen hihetetlen hogy ezt meg lehet csinálni.A világ legnagyobb sporteseménye (az olimpia mellett) a Mónika Show-k,meg Barátok Közt mögé szorul.
    Az meg hogy a Léderer vagy a Horti ilyen mérkőzéseket közvetithet,hát az esemény megcsúfolása.
  • laslandes
    #300
    Költségkímélő okokból csak egy forgatócsoport megy ki.:|
  • zaki
    #299
    Biztos nincs rá pénz...
  • Unreal1942
    #298
    Nem mennek ki? Pedig ennél közelebb nem is lehetne...vicc...
  • SLi
    #297
    hát igen az elég gáz hogy nem mennek ki ahelyszínre
  • gergelyanevem
    #296
    jah, ez lesz a legjobb megoldás, még jó hogy tudok németül :D
  • laslandes
    #295
    Méghogy nem kell parázni a sportklub miatt?? A délután 3 órakor kezdődő meccsek mind a sportklubon lesznek. Amúgy meg az egész sz*rt se ér, mivel NEM mennek ki a helyszínre! És akkor a gagyi, idegesítő, képzetlen riporterekről még nem is szóltam (Világi, Léderer, Horti). Szóval ennyit a VB-ről. Én valszeg külföldi csatornákon fogom nézni.
  • Grenzjager
    #294
    megjegyezendő, hogy A Sportklub az RTL Klubbé
    a Sport1 és Sport2-ben meg a UPC-nek van érdekeltsége
  • babaluga
    #293
    Sziasztok!
    Ha jók az információim, nem kell parázni a sportklub miatt! Ugyanis: a reklám eléggé megtévesztő (sportklub, egyetlen csatorna ahol az összes meccset megnézheted). Na persze.. A meccseket az RTL KLUB is fogja közvetíteni! Csak ha egy időben két meccs van - a kieséses rendszerben ugye ez lesz a módi - , akkor a sportklub leadja egymás után mindkettőt! Az rtl meg kiválasztja a neki szimpatikusabbat.. Ennyi lenne a trükk
  • phall
    #292
    :|
  • zaki
    #291
    Brazíliaaaaaaaaa...

    Meg egy kicsit az angoloknak is szurkolok...
  • phall
    #290
    [fogad hogy angoloknak :C]
  • fsgh
    #289
    Jaja:))) alig várom!!:))
    Forza Italy!!(meg persze Brazilok) És Te kinek?
  • zaki
    #288
    Hú de jó, már csak kevesebb, mint 2 hónapot kell már a kezdésig!
  • tigeroo
    #287
    száksz..:c