19716


Világbajnok: Olaszország

  • zaki
    #206
    ok

    legyen hollandia az 1., elefántcsontpart pedig a 2., argentínok meg essenek ki a francba
  • Iori
    #205
    Ez igy oké, de a hollandok most nem azért jók mert hude nagy nevek vannak hanem mint csapat iszonyat jók. Láttam az utóbbi 7-8 meccsüket és nagyon össze lett rakva ez a csapat, főleg a védelem (kivéve az olaszok ellen).
    Nem mondom azt hogy rossz csapat Elefántcsontpart csak suxx hogy pont ide kerültek :/. Majd nyáron meglátjuk melyikünknek van igaza.
  • zaki
    #204
    attól, hogy jobbak, még nem jutottak tovább. franciák is hgoy beégtek a múltkor. nézd meg szenegált mit csináltak a 2002es vb-n. elefántcsontpartnak sokkal jobb csapata van, mint akkor szenegálnak. én abból a csoportból nekik fogok szurkolni. egyébként meg a braziloknak
  • Iori
    #203
    és? jobbak lennének a hollandoknál? kétlem...htx
  • zaki
    #202
    nézzél már utána milyen játékosokból áll elefántcsontpart, htx...
  • Iori
    #201
    mé esnek ki a hollandok? soha nem volt ennyire jó az oranje az utóbbi pár évben mint most, elefántcsontpart meg mitől olyan nagy ász? attól hogy van egy Drogba? nem fogja megváltani a világot...Szerbek is sokkal jobb náluk.
  • Girondins
    #200
    A kurva életbe! a két kedvenc csapatom( Hollandia, Szerbia) összekerült...
    Na sebaj sajnos kiesnek az argentinok idejekorán de ez van. ettől nehezebb csoportot ki sem találhattak volna! Egyforma erős mind a 4 csapat. Nüanszok fognak dönteni!
  • 5w0rdf15h
    #199
    LÁÁÁÁÁL a fene egye meg, ezé imádkoztam, hogy a hollandok meg az argentinok ne egy csoportba kerüljenek, erre.... áááááááhhhhhhhh
  • zaki
    #198
    hát igen, majd lerágtam akörmömet az izgalomtól

    na, sztem a németeknek a legkönnyebb a helyzetük. b csoportból angolok sztem továbbjutnak, 2. hely kérdéses. nekem inkább a c csoport tűnik "halálcsoportnak", nem tudom, hogy a "szakértők" miért ugrották át 2 mp alatt, hogy hát itt az argentínok és a hollandok tuti továbbjutók. argentín és elefántcsontpart(!) a tippem. hollandok beégnek szvsz. d csoport vicces, abból 1 meccset nem fogok megnézni, az tuti. e csoportból olaszok lesznek az elsők, . hely sztem a cseheké. f csoportból brazilok 1értelmű, 2. horvátország is biztosnak tűnik, g csoport is rém egyszerű, h szintén.
  • Laffite
    #197
    ha te is a reteklubbot választottad, akkor gondolom téged is esz a méreg... nem hiszem el, hogy egy egyszerű sorsolást sem tudnak leközvetíteni tisztességgel, csak így összevágva, és még ki sem húzták az országot, de már kiírták nekünk a képernyőre, hogy melyik csoportba fog kerülni... ekkora egy idióta barom csatornát, még ezek akarnak saját sportadót...!!!
  • Davidus
    #196
    nem vagyok benne biztos hogy irán el fog jtni erre a vb-re:P
  • Davidus
    #195
    szerintem a japók meg a horvátok ellen vért fognak izzadni
  • Bandee1987
    #194
    C csoport eléggé gyilok, bár alapból argetin-holland továbbjutást mondok, de a szerbek eléggé bekavarhatnak.
    Amúgy FORZA ITALIA!
    Ja, és FORZA TOGO! (csak amiatt, mert utálom a franciákat)
  • R9
    #193
    Braziloké is elég könnyű
  • Bandee1987
    #192
  • Iori
    #191
    hehe, jo kis meccsek lesznek majd (angol-svéd, holland-argentin, brazil-japán, korea-franciao.) németek eléggé könnyű csoportba kerültek na meg Mexikó és Portugália

    már csak 182 nap :)
  • Bandee1987
    #190
    de a büdös eurosport vagy legalább a zdf nem tudná adni...
  • R9
    #189
    az erste német csatorna (aminek a jele egy 1-es) az adja a sorsolást ;-)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #188
    Hmmm... Most őszintén, kit érdekel a sorsolás? Viszont annál érdekesebb a műsorvezetőcsaj! Nem rossz bige... :)
  • zaki
    #187
    na jó, én inkább megnézem felvételről, addig meg nem nézem meg a sorsolást
  • R9
    #186
    ha így folytatják retek klub élőbe leadja
  • R9
    #185
    http://www.sopcast.org/download/SopCast_032.zip
    ott sports | cctv5
  • zaki
    #184
  • zaki
    #183
    link?
  • R9
    #182
    én streamen nézem élőbe
  • zaki
    #181
    ja
  • R9
    #180
    megy a flash?
  • zaki
    #179
    KEZDŐDIK
  • zaki
    #178
    én is :DDDDD
  • R9
    #177
    ez jó mert mellette tudom nézni a Barátok Közt-t is :D
  • zaki
    #176
    én itt fogom "nézni"

    de ha tud vki jobbat...
  • R9
    #175
    retek klubon lesz igaz csak felvételrők
  • Laffite
    #174
    szerencsétlen szerbekkel így kicseszni... mondjuk a hollandok és csehek sem örülhetnek túlságosan, ez az egész erősorrend-megállapítás elég bundaszagú nekem :(
    vagy legalábbis az erősorrendet a nemzetek mögött álló üzleti érdekcsoportok és szponzorok érdekei alapján állították össze, na persze "tisztán eredményesség alapján" nevetséges...
  • Gabe18
    #173
    És akkor a sorsolást élőben hol lehet látni?

    Azért hajrá Németország!Igaz a mostani válogatott együtt nem ér annyit mint a szövetségi kapitányuk (Klinsmann forever ,örök kedvencem),de azért csak nyerjenek.
    Na jó,ez reálissan nézve túlzás persze,de kis szerencsével a 4-be bekerülhetnek hazai pályán.Azzal már elégedett lennék.

    Ja és bárki nyerjen csak a Brazilok ne!(tudom ezzel sokak lelkébe belegázoltam...)
  • Rudee
    #172
    Az Eurosport nem közvetíti a holnapi sorsolást, csak a honlapjukon lehet követni az eseményeket 20:15-től.
  • Girondins
    #171
    Jól kitoltaka szerbekkel a kalaposztáskor, betették őket a concacafosok, meg a del-amerikaiak közé egyedüli európaiként, és az első kalapból sem kaphatnak európait, szóval Brazilia, Argentina vagy Mexikó lesz az egyik ellenfél.
    Én a brazilokat szeretnem a jugóknak, az lenne jo meccs!
  • tigeroo
    #170
    kekeke, tippmixen megszedem maga -.-
  • forza milan
    #169
    Jó,csak nekem egy jó döntö lenne!:D
  • Girondins
    #168
    azt hogy arrafele meg mindig nemzeti ügy a sport, nem pedig penz dolga hogy elmegy-e valaki a válogatottba jatszani vagy sérültet jelent.
    Tanulhatnank tőlük, de igaz ez a mentalitás a horvátokra is.
    Szoval szeretem a balkani focit.
  • zaki
    #167
    lol :DDD

    jugókon mit szeretsz?