19716


Világbajnok: Olaszország

  • jAsOn VoOrHeEs
    #246
    kolozsi petikét kéne már a retekklubból kivágni a búsba...

    Akkor a Való Világnak meg a Győzike féle reality showknak miért nem csináltak új adót? Azért mert akkor a hülye beszavazó,- meg kiszavazó showkon meg tudom is én miken nem szedték volna meg magukat milliárdokkal, mivel akkor alig lett volna aki előfizet ezekre a baromságokra. Így meg hogy "ingyen" nézhetőek voltak, sok eszetlen nyomkodta a mobiljáról az SMS-eket, hogy józsika megnyerjen egy luxusvillát, kocsit, meg egy rakás pénzt!

    A VB-t meg azért igen sokan szeretnék majd nyomon követni, így aztán kénytelenek lesznek rá előfizetni, amiből megint szépet fognak kaszírozni ezek a pénzhajhászok.
  • báttyó02
    #245
    htxvm
  • fsgh
    #244
    szerintem itt találsz fórumot:)
  • báttyó02
    #243
    nincsen valami forumuk ezeknek a cigányoknak?mer oylan kedvem lenne lekurvaanyázni mindet
  • báttyó02
    #242
    az szép....valahogy sejtettem mikor megláttam a sport klub reklámját,hogy ez tuti fizetős lesz

    mosmár télleg a kurvaannyát a reteklubbnak :\
  • fsgh
    #241
    Bazz!
    az a köcsög ertéel klub nem adja csak felét a meccseknek!!!! és az egészet csak a Sport Klubbon leet majd megnézni ami természetesen kodolt lesz!!!!és csak pénzért lehet majd nézni!!!a jó büdös Kurv@ @nyukat!!!!!!!
  • R9
    #240
    A favoritok között emlegette Elefántcsontpartot afrikai látogatásának utolsó állomásán Franz Beckenbauer, a jövő nyári labdarúgó-világbajnokság szervezőbizottságának elnöke.


    "Mivel önök Argentínával, Hollandiával és Szerbia-Montenegróval a legnehezebb csoportja kerültek, továbbjutásuk esetén jó eséllyel pályáznak a döntőre" - jelentette ki a "Császár" Abidjanban.

    A Bayern München vezetője afrikai körútja során végiglátogatta a németországi vb résztvevőit, így tunéziai, angolai, togói, ghánai és elefántcsontparti kormánytagokkal is találkozott.

    A német válogatott vezetői eközben bejelentették, hogy a világbajnokságon és a tornát megelőző felkészülési időszakban a játékosok kizárólag a futballra koncentrálhatnak, és semmilyen más feladatot nem vállalhatnak. A döntés azt követően született meg, hogy Kevin Kuranyi internetes naplóírásra kötött szerződést egy weboldallal. A támadó a tervek szerint a világbajnokság alatt saját szemszögéből minden nap beszámolt volna a csapattal kapcsolatos hírekről. Kuranyi a vezetők határozatát követően felmondta a megállapodást.

    Jürgen Klinsmann szövetségi kapitány és Oliver Bierhoff, a válogatott menedzsere azt is kikötötte: a felkészüléstől kezdődően a vb végéig a játékosok csak az ő engedélyükkel értekezhetnek újságokban, illetve adhatnak interjút.

  • zaki
    #239
    meg kellett volna verni őket, nem a bírókat szidni
  • forza milan
    #238
    Ja,lefizetés volt a spanyolok ellen...
  • EOX
    #237
    2002-ben úgy emlékszem Dél-Koreát eléggé támogatták a bírók, mivel rendező ország volt, és nyilván anyagilag úgy volt kifizetődő hogy minél tovább jussanak.
  • REALista
    #236
    Ja persze a játékvezetők fogják kiszórni a kiscsapatokat?Normális vagy vazzeg?????Szerintem is a nagycsapatok jutnak a négy közé de azért mert jobbak!!!EKKOR BAROMSÁGOT!!!!/Érdekes az Eb-n nem szórták ki a bírok a Görögöket!/
  • zaki
    #235
    megint? 2002be ha jól emléxem a 4be a brazilok, németek, törökök, és a dél-koreaiak voltak
  • Laffite
    #234
    Én azt mondom megint az üzlet fog dominálni és a legjobb 4-be már csak nagycsapatok jutnak majd el, nem lesz meglepetés, minden kiscsapatot kiszórnak majd - ha máshogy nem, akkor játékvezetői segédlettel. Remélem nem lesz igazam, de nem hiszek a csodákban.
  • EOX
    #233
    Az egy barátságos meccs volt, a selejtezőkön oda-vissza verték a cseheket és a románokat, szóval szerintem nem kéne leírni őket.
  • Kanál
    #232
    olaszok tuti nem
  • forza milan
    #231
    Ja,olaszrulez!:)))))
  • fsgh
    #230
    Hollandok nem anyira jók... Multok is megverték őket az Olaszok!!
  • Girondins
    #229
    Holland - Brazil döntő lesz, és nyernek a tulipánok, egyébként meg annyira várom már a vébét, hogy csak no!
  • R9
    #228
    nem ellenes vagyok EB-n nekik drukkolok :P
  • fsgh
    #227
    ez az!!(Mondjunk az Interben vajmi kevés olasz van de akkor is:-PP)
  • forza milan
    #226
    Hogy lehet egy Interes olaszellenes.:D
  • fsgh
    #225
    Ez az!!!! FORZA!!!!
  • forza milan
    #224
    Forza Italia!Remélem megnyerik az olaszok...!
  • fsgh
    #223
    fujj!!!(én is szeretem a Brazilokat:) de az Olaszokat jbban...)
  • zaki
    #222
    2002ben sem voltak azok mégis... és most ráadásul otthon is játsz6nak
  • R9
    #221
    Brazil drukker vok nem olasz
  • forza milan
    #220
    Németek elbuknak...Nem valami nagy számok most...
  • zaki
    #219
    szerintem megint német-brazil döntő lesz. hacsak nem találkoznak egymással a döntő előtt
  • fsgh
    #218
    ne legyünk pesszimisták!
  • forza milan
    #217
    Togo megnyeri a vb-t!!!!
  • 9csöves9
    #216
    Togo eljut a döntőig.
  • R9
    #215
    Olaszok nem jutnak el döntőig.
  • forza milan
    #214
    Uruguay kiesett a pótselejtezön Ausztrália ellen....
  • Laffite
    #213
    ...hogy a braziloknak ekkora mákjuk legyen... még a cseresorukkal is simán meg lehet nyerni azt a csoportot... egyébként a horvátok már nem olyan erősek, sztem az ausztrálok megviccelik őket és továbbmennek másodiknak!

    mint ahogy biztos vagyok a spanyolok, a franciák, a csehek, a németek, a portugálok és a mexikóiak sima továbbjutásában is
  • a.carkey
    #212
    *
    Ázsiából és Óceániából 4, Afrikából 4
  • a.carkey
    #211
    A csoportokat megnézve - tisztelet a kivételnek (C, E és H csoport, ahol minden meccset meg fogok (akarok) nézni) az utóbbi VB-k talán egyik - a kiemeltek összecsapásain kívül - legszarabbját fogjuk a csoportküzdelmek során látni, mégha nagy meccsek most is lesznek (persze a csoportküzdelmek során mikor nincsenek?).

    Lehet, hogy kell 32 csapat, de szerintem nem kéne eröltetni ezt a szisztémát.

    Több európai kéne, nem Trinidaddal, Togoval, Ausztráliával, Angolával, stb. kéne felhigítani a csoportokat, mikor pl. Uruguay hiányzik. Elég lenne Ázsiából és Óceániából, Afrikából 4-4, és 3 Észak és Közép-Amerikából. A többi Európa és Dél-Amerika.

    De 1x csak rájön a FIFA, hogy szép-szép, hogy odafigyelünk a többi országra is - főként, hogy a sok hülye támogassa az összesbarom döntésünket -, de azért nem kéne pár Földrésznek ekkora szeletet odadobni ...

    Ha annyira figyelnek, hogy az EU csapatok ne kerüljenek össze, akkor minek ez a bénázás? Van pár jó afrikai csapat, de ez a sorsolás roppant felejtős.

    Sajnos, annyira nem akartak a németeknek nehézségeket, hogy roppant unalmasra sikeredtek a csoportok. Szerintem.

    A G és talán a H csoport kivételével szerintem már minden eldőlt a sorsolásnál.

    A. Németország, Lengyelország
    B. Anglia, Svédország
    C. Argentína, Hollandia
    D. Mexikó, Portugália
    E. Olaszország, Csehország
    F. Brazília, Horvátország
    G. Franciaország, (talán Dél-Korea?)
    H. Spanyolország, (Ukrajna v. Tunézia?)

    Szerintem.

    Ha lezajlottak a csoportmeccsek, akkor tényleg jöhet a foci.
  • EOX
    #210
    Szerintem holland-brazil döntő lesz
  • fsgh
    #209
    Szerintetek mi lesz a dönőben???
    Szerintem: Olaszok-Brazilok
  • Girondins
    #208
    Kár hogy nem juthatnak tovább mind a 4-en.
    1. Holland
    2. Szerbia
    3. Elefántok
    4. Argentina
  • Iori
    #207
    jóvan, megbeszéltük