19716


Világbajnok: Olaszország

  • fsgh
    #487
    Clarence Seedorf és Roy Makaay után Edgar Davids sem lesz ott a holland válogatottban a június 9-én kezdődő németországi labdarúgó-világbajnokságon.
    Marco van Basten szövetségi kapitány ezúttal hat játékost húzott ki listájáról, a Tottenham 33 éves középpályása mellett Wilfried Bouma (Aston Villa) valamint Ron Vlaar (Feyenoord) is kiesett a kegyeiből.
    A játékosként háromszoros aranylabdás tréner a május 15-i határidőig alakíthatja még 23-as keretét. A hollandok Szerbia-Montenegróval, Argentínával és Elefántcsontparttal találkoznak majd a vb csoportküzdelmeiben.

    hááát ő tudja...(igaz nb1.hus a hír)
  • gabber_saviola
    #486
    ugye hogy jó :)
  • laslandes
    #485
    hmmm, ez elég jónak tűnik:) valaki megcsinálhatná:) a sajátban meg lenne hozzá fórum
  • Unreal1942
    #484
    Szerintem fejezzük be az erről való diskurálást itt. (esetleg nyissunk topikot neki sajátban) :P
    Nem ide való. A döntése megszületett. Attól, hogy nem jó még el kell fogadni.
  • gabber_saviola
    #483
    pl. Predictionleague, link itt

    csak egy mysql és egy php futattási lehetőség kell hozzá, ilyet használtam 1.5 évig a tippligámhoz
  • laslandes
    #482
    ha már játékot akartok, akkor miért nem olyat csináltok, hogy az összes meccsre lehessen tippelni számszerű végeredményt? és a vb végén győztest hirdetnénk
  • fsgh
    #481
    Nem értelek Gábor... Ez egy szavazós topic lenne amit 1-2 hónap mulva már lehetne is törölni...azért gondolom hogy a sportba kéne mert végülis a vébéről szavaznánk vagy mi fene... de mind1 Te vagy a moderátor....
  • gabber_saviola
    #480
    szerintem meg ne nyissa meg a sportba, mert most töröltem amit megnyitott...
    mondom mégegyszer sajátba mehet
  • fsgh
    #479
    Szerintem nyugodtan nyisd meg!
    Természetes hogy kell neki uj topic mert órákig tartana innen kiválogatni a végén...és nyugodtan jöhet ide a sport fórumhoz...aztán ha vége a vébének és összesítettünk akkor lehet majd törölni a topikot... szvsz
  • Unreal1942
    #478
    Ez foci téma. Szerintem ide vág. Miért nyitnám a sajátba? Nem sajátot akartam hanem a foci kedvelőknek.
    Neked nem tetszik, hogy itt akartam nyitni és kész.
    Szerintem ide való és kész.
    Te vagy a kapitány itt. Ez van.
    Szerintem kár ezen vitázni mert az nem ide való és nem jutunk közös nevezőre úgysem.


  • gabber_saviola
    #477
    teljesen normálisan kértelek hogy nyissál egyet a sajátba, de nem tudom hogy miért kell ezért így viselkedned :)
  • Unreal1942
    #476
    Értettem parancsnok!
    Akkor mindenki nyomja ide aztán majd átválogatjuk....
    Én csak jót akartam nem külön VB topikot. Sajnos ezt pont az nem látja át akinek ez lenne a dolga.
    NC.

    Mindenesetre az biztos mester ,hogy a digók nem lesznek a 4 közt :P
  • Unreal1942
    #475
    A játáknak lenne külön topik. Mi ezzel a baj? Átlátható lenne itt meg mehetne a diskurancia nyugodtan.
  • gabber_saviola
    #474
    nem kell külön topik, ha annyira akrsz akkor a sajátba légyszives
  • Unreal1942
    #473
    Szerintem kezdjünk el egy egyszerű játékot itt a VB vel kapcsolatban :)
    Persze tét nélkül.
    Talán indítok is egy külön topikot az átláthatóság kedvéért.
    Oda mindenki csak azt a 4 országot írja akik szerinte a 4 közt lesz.
    Komment nem szükséges hozzá.
    És továbbra is ez a topik maradjon a VB topikja minden egyéb más bővebb témában.
  • DJ Bee18
    #472
    már alig várom. Hajrá Spanyolország, és Brazília :DD Spanyoloknak jobban örülnék ha már 4 közé bejutnának végre
  • The FlashBack
    #471
    király az új banner: így betéve még szebb:D
  • fsgh
    #470
    és ezt gondolom a vébé kezdetekor kezdik kiadni...!?
  • R10
    #469
    ok nekem 8 én a dvd-set veszem mindig ^^
  • Zséé
    #468
    azért nem emelhetik fel az árát, mert akinek nem kell a dvd az nem fogja megvenni drágábban. max az lehet, hogy 2 verzióban lehet majd kapni. egy dvd-s ami drágább meg egy sima ami alapáras
  • Szega87
    #467
    szerintem meg annyi lesz^^
  • R10
    #466
    ja és gondolom nem száz forint lesz
  • Szega87
    #465
    a tévébe a reklámba azt mondták , minden kedden dvd meléklettel hogy a vb szurkoli semmiről ne maradjanak le , gondolom ez avb goljait , riportjait , összefoglaloit , emlékezetes pillanateit takarja
  • fsgh
    #464
    az komoly:) akkor vesszük:) (pontosan mi lesz a dvd-n?)
  • Szega87
    #463
    azt halottátok hogy minden kedden foci vb-s dvd lesz a nemzeti sportba ?
  • Szega87
    #462
    éljen az új bannerünk
  • R9
    #461
  • The FlashBack
    #460
    jobb mint a mostani:)
  • faláb
    #459
    Zigic helyett inkább Vucinic
  • fsgh
    #458
    Szerbia és Hollandia fog tovább jutni:))

    (banner csere hol marad?)
  • zaki
    #457
    Ez nagyon zsír lett, köszönjük!
  • Girondins
    #456
    Jevrics - Gavrancsics,Vidics,Krsztajics,Dragutinovics - Koroman,Duljaj,Vukics,Sztankovics- Zsigics,Kezsman
    EZ LESZ A VB MEGLEPETÉSCSAPATA!!!!

    C csoport:

    1.Hollandia
    2.Szerbia és Montenegró
    3.Argentina
    4.Elefántcsontpart

    KURVA IZGALMAS KIS CSOPORT LESZ EZ!
  • laslandes
    #455
    frankó a banner! cserét kérünk!:)
  • EmIn3m02
    #454
    b+ ez kurvajó O:::
  • fsgh
    #453
    azta(WOW) De szép!Gratula:) (milyen lett volna ha nem uncsizol? :P )
  • Zséé
    #452
  • R10
    #451
    kira lett nagyon
  • jAsOn VoOrHeEs
    #450
    Uncsiztam, összedobtam egy bannert. :D Játékost/játékosokat szándékosan nem tettem rá, mert akkor az úgy lenne korrekt, ha minden csapat minden játékosa rajta lenne

  • fsgh
    #449
    Ütős keret:) (vagy csak az efem beszél belőlem ^^)
    #447 :Hú ebből mindet elfogadnám^^ kivéve a Franciát...
  • Kanál
    #448
    franciake meg az argentinoke csunya