287
Painkiller expansion
  • WinStar
    #287
    Sziasztok.Valaki tud dobni végigjátszást a játékhoz? :)
    Még az Overdose-hoz is jöhet.Köszönöm előre is!!!
  • NiGhTM4R3
    #286
    Konzol az nem az én asztalom :)
  • Bokafix2
    #285
    Kifelejtetted, hogy kijött egy rész Hell Wars néven is, de csak konzolra.
  • NiGhTM4R3
    #284
    Ohh, így már minden tiszta.

    Először jött a Painkiller, s kapott egy kiegészítőt a Battle out of Hell-t.
    Utána csináltak egy Painkiller: Overdose játékot, s nemsokára jön a Resurrection.

    Köszi
  • Bokafix2
    #283
    Drága egyetlen barátom, az az Overdose.

    Vagyis ez.
  • NiGhTM4R3
    #282
    Na jó, most beégtem. A pályát 2 perc alatt ki lehet vinni, s ez az egyik legkönnyebb ellenfél :P

    De lenne még egy kérdésem:
    Most, hogy kijátszottam az alapjátékot + kiegészítőjét, hogyhogy nem találkoztam az 'ufós' részekkel?
    Láttam youtube-on egy videót, ahol teljesen más fegyvereket használt, és a főllenség Sammael volt.

    Most akkor mi van?
  • NiGhTM4R3
    #281
    Több mint 1 órát szarakodtam vele, sehol semmi gólem.


    Jó pár fps mögöttem van már, nem érzem hogy ennyire láma lennék.
  • hiper KOCKA
    #280
    Nem annyira nehéz. Állj be a vörösen világító körbe majd hagyd, hogy Alastor megsebezzen. Ekkor létrejön egy kőóriás. Tereld el Alastor figyelmét (mert minden erejével azon lesz, hogy szétüsse a kőóriást), és ha a kőóriás megsebzi, akkor Alastor egy ideig lefagy és ekkor sebezhetővé válik. Ilyenkor kell csépelned. Ezt az egész műveletsort néhányszor végig kell vele jáccani és ennyi. Utána már csak meg kell nézni az renderelt mozit.
  • NiGhTM4R3
    #279
    Tulajdonképpen van más problémám is

    De most maradjunk ennél. Nem tudom kinyírni, beleállok a körökbe és semmi. Néztem egy videót, ott a srác beleállt a körbe, Alastor összerogyott és akkor adta neki az áldást, 2x megcsinálta és ennyi

    Nem jöttem rá a logikára!
  • hiper KOCKA
    #278
    Mivel van gondod? Alastort nem tudod hidegre tenni?
  • NiGhTM4R3
    #277
  • NiGhTM4R3
    #276
    Senki?:S
  • NiGhTM4R3
    #275
    Megőrülök ettől a szartól

    Videón csak annyi, hogy belép a körbe és tüzeli is a mocskot, fogy az élete
    Hát nálam rohadtul nem fogsz
  • NiGhTM4R3
    #274
    Az utolsó ellent én sem tudok kinyírni
    Visszaolvastam, és írtátok hogy valami gólem épül fel

    Én nem látok semmilyen gólemet, pedig mind a 4 karikában voltam

    Mi a trükkje?
  • Nyifi
    #273
    sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy az utolsó pályán shadownlandban hogy kell kinyirni a föellenséget?
    találtam ilyen izzó karikákat de nem jöttem rá a szereoére!
  • Bokafix2
    #272
    Az Orphanage nevű epizód végén van egy olyan hely ahol egy apáca szelleme járkál körbe-körbe egy sírbolt körül. A kezében valami tűzgömb vagy mi van és ha szembekerülök vele mindig megdob. Lelőni nem lehet ajtó sehol nincs sehogy sem lehet továbbjutni. Egy kis teremféleség ez a hely. Nem ugrik be valakinek mit kell itt csinálni, mert kifogytam az ötletekből.
  • kék
    #271
    Hello!

    Nekem az a problémám, hogy mindig ezt írja:
    "A Painkiller BOOH már installálva van. Folytatja?"
    Ha az igen-t nyomom meg, akkor sem csinál semmit.
    Pedig sem az alap, sem a kiegészítő nincs fenn.
    Ha az alap fent van, akkor is ugyanez a hiba, még a "Content" könyvtárban levő .exe fájl indítása esetén is.

    Van valakinek ötlete?
  • SwordManSter
    #270
    hali fel raktam a gemet és nem rakta fel a texturákat ijenkor micsináljak?
  • cornellred
    #269
    halló! nem hiszem hogy valaha is fogok már rá kapni választ, de hogyan kell a colosseum végén tanyázó főellenséget kinyirni, mert már egy órája lövöm és megse kottyant neki, már démonformába is voltam és ugy is lőttem és még ugyse halt meg szóval gőzöm nincs hogy mit kéne vele csinálni-_-
    thx
  • Esrohnoil
    #268
    Utoljára ilyen problémát amigánál láttam, ahol a régi gépekre írt játékok 4, illetve 8*-os sebességgel repítettek. :D
    Az a helyzet h. túl erős gépet vettél. :)
  • Afflicted
    #267
    hi
    Elég nevetséges őroblémában kérném a segítségeteket, bár elnézve a hozzászólások "gyakoriságát" nem valószínű hogy egyáltalán kapok valaha is választ...
    Szóval kipróbáltam a játék demóját, de szinte játszhatatlanul gyors!(lol)
    youtuben néztem pár videót hogy biztos legyek benne hogy nem ez az alap sebesség, és ott sokkal lassabb videókat láttam.
    Van valami ötletetek hogy mi lehet a baj? Megoldható a PK belassítása anélkül hogy a többi játék - ami egyébként rendesen fut - túl lassúvá válna?
  • manoczi
    #266
    Megcsináltam! Ki kellett kapcsolni a "Gode Mode"-t.
  • manoczi
    #265
    Üdv mindenkinek!

    Elakadtam az utolsó pályán :S nemtom megölni a boss-t. Hiába állok bele a parázsló körökbe és lödözöm 1000rel de nem történik semmi, villámlás cuccok jönnek elö meg meteoritok hullanak le, az élete meg ugyanannyi! Semmi "sziklaember" nincs :| Nagyon idegesítö már...

    Ha valaki tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném! :)
  • local
    #264
    Hali Mindenkinek !!!

    Megvenném a Painkiller Black Edition külön kiadásu DVD Gamet.

    Ha valakinek meg van akkor irjon nekem !!!

    Local.
  • AtiRadish
    #263
    HAt ugye 4 szint van a neveikre mar nem emlekszem, de a leggeyngebben ugye nem enged kartyazni, de ha mondjuk megszerzed "normalon" akkor azt hasznalhatod "hardon" meg "nightmaren" is.
    Asszem egyetlen olyan palya van amit csak legerosebb szinten jacchacc
  • steweee
    #262
    van olyan pálya amire azt írja ki hogy nem elérhető ezen a nehézségi szinten. milyen nehézségi fokozat kell neki?

    azonkívül a kártyákat továbbvisszük magasabb nehézségi szintre ha már alacsonyabbon végigviszem?
  • Esrohnoil
    #261
    Ha nem teljesíted a kártya megszerzéséhez szükséges feltételt, akkor nem kapod meg a kártyát.
    Aktiválásnál mind a 3-at aktiválja egyszerre. :)
    Sőt, ha minden kártyát összegyűjtesz, kapsz bónusz pályát. :)
    Ott szintén lehet szerezni még egyet.
    Feliratokra nem emlékszem.
  • steweee
    #260
    a videók alatt a feliratotkat hogyan lehet bekapcsolni? vagy angolul alapban nincs hozzá?
  • steweee
    #259
    na közben már rájöttem hogy az aranytallérokat kell gyűjtögetni és abból lehet kártyákat venni. viszont ha nem teljesítem a pályán a feladatot akkor nem kapok új kártyát?

    meg arra is emléxem hogy van két passzív meg három aktív kártya. az aktív kártyáknak lehet változtatni az előhívási sorrendjét? mert csak olyan billfunkció van hogy aktiválni, de a sorrendjére nincs

    gondolom elég nehéz lesz a végére ha nem gyűtjögetem be a kártyákat
  • steweee
    #258
    a kártyákat hogyan lehet használni, ileltve kiválazstani?
  • AtiRadish
    #257
    Miután felvetted az összes fegyvert meg ammot, leesel a térre, és van 3 (vagy 4) kör ami 1 picit parázslik is, na beleállsz azokba oszt lövöd a dögöt, é sha jól csinálod akkor jönni fog egy sziklaember és az elkezdi verni alastor kinget, na akkor sebezhető, akkor kell adni a pofájának
  • REXCraft
    #256
    legvégén azt a gecit hogy kell legyakni???:(
  • Esrohnoil
    #255
    Esetleg rocket jump? :D
  • AtiRadish
    #254
    Váááááá, ez nagyon nehéz!!! Én se tudtam átugrani!!
    Elkezdtem insomanian vagy mi az (a 2. nehézségi szint) ahol lehet a black tarotot használni, és a haste nevű kártyával (gyorsítás) sikerült átugranom. De előtte megnéztem van e benne olyan cgeat h. ghost vagy no clip, de sajnos nincs. Nah de a lényeg haveromnak 1000 ből 1 szer sikerült átugrania, menj a széléhez és nézd meg, az egyik helyen egy picit kintebb van a széle, ott érdemes próbálkozni.
  • REXCraft
    #253
    nemtom vki olvassa-e még ezt a furomot,de már a hajam tépem hogy 2. alkalommal rakom fel a gémet is folyton ugyanott elakadott...itt egy kép ahol nem birok tovább menni..ezt a ge*i nem akar átugrani a Colloseum pályán..
    itt egy kép:
    aki tud segiten az irjon..htx :)
  • Rash87
    #252
    Hogyan kell feltelepíteni a játákot? :S
    Mert fentvan az alap játék,de mikro beteszem a kiegészítőt,és installalni akarom,azt írja ki,hoy már a gépen van....

    Ha meg felteszem,akkor felülírja? Az simát? vagy hogy van?
  • AMDFan2
    #251
    Hali!Véletlenül nem tudna nekem valaki mondani egy olyan kódot vagy modot vagy akármit amivel lehet Multiba botokat tenni?A válaszokat előre is köszönöm!
  • reuben #250
    simán át lehet ugrani.a jobb szélén a gödörnek van egy kicsi benyuló rész.egy dupla ugrással át tudsz jutni(nem nekifutsz,hanem folyamattosan ugrálsz)
  • Madmano
    #249
    Hello.Egy kérdésem lenne.Elakadtam Colosseum pályán,ott ahol van 3 gödör amit át kéne ugrani.Az elsőben kihegyezett karók,a másodikba tűz,a harmadikban a nagy sötétség van.Az első 2-ön túl vagyok.de az utso sehogy sem akar menni.Segítsetek.Van valami specko technika,amivel meg lehet ezt oldani?
  • Palika1989
    #248
    Hali!
    Van nekem egy painkiller-el foglalkozó oldalam.
    Akit érdekel nézze meg:
    The Hungarian Painkiller HQ
    Új designel és részekkel!!