287
Painkiller expansion
  • Faki
    #167
    Nemtom abban mi oly nehéz.. udamész a peremhez, hátra nyuszizol 2őt, majd előre hármat, mivel a 3. ugrásnál ugorja át.
  • fitutufi
    #166
    még mindig az ugrálosnál vok :DDDDDDD
  • NiGhTM4R3
    #165
    Ez a kiegészítő tartalmazza az alapjátékhoz a legújabb patcheket?
  • deicide
    #164
    leszedtem az eredetit...

    felraktam naturba a kiegészítőt és müxik rendesen:)

    kösz a helpet:)
  • Baggio73
    #163
    Dehogy kell az eredeti, nálam is csak ez van fent a gépen és simán fut. Bár régebben fent volt az eredeti is, de már réges rég letöröltem.
    Nekem akkor csinálta ezt az esek lefelé és halál, ha az alapot akartam indítani. Nálad valami nem stimmel, szedj le mindent és csak ezt installáld, de ne az automata installert futtasd, hanem zárd be, és az 1-es cd-n levő könyvtárban található 600xx megás fájlt futtasd és onnan istalláld.
    Cd-ről vagy mountolva istalláltad?

  • deicide
    #162
    én az eredetire raktam fel...!

    valaki azt mondja kell...valaki meg azt mondja hogy nem...!

    De ha végig kell nyomni újra az eredetit és úgy lehet ezzel csak játszani akkor törlöm a sunyiba:(
  • deicide
    #161
    azt választom és még is ez van:((
  • Baggio73
    #160
    Az elkezdés elött felajánlott két lehetőség közűl ne az alapjátékot inditsd, hanem a "Battle out of hell"-t válaszd.
  • deicide
    #159
    Na most mivan...?

    elkezdeném ha tudnám...(

    esek lefelé..és fogy az életem...((

    ilyenkor mi van....?


  • deicide
    #158
    Na most mivan...?

    elkezdeném ha tudnám...(

    esek lefelé..és fogy az életem...((

    ilyenkor mi van....?
  • deicide
    #157
    Jó hát...ez van:))!

    De no problem..mert ahonnan ezt töltöm ott meg van az englis is!
    se perc és lehúúúúúúúúúúúúúzom:)!
  • Faki
    #156
    Azt a türelmetlen mindenedet
  • deicide
    #155
    hamarabb volt meg ez..mint az angol...!

    Izgis volt mert le kellett forditani a franciábol....a mentés..töltés..stb...stb..:((
  • Faki
    #154
    Francia?! Öööö nemtom, próba cseresznye.
  • deicide
    #153
    1 szépség hibája van a dolognak....!

    nekem francia változata van meg...((

    az nem gond...?
  • Faki
    #152
    Elvileg nem, de érdemes eredetire pakolni, mert az új fícsöröket belerakja a "régi" painkillerbe is.
  • deicide
    #151
    kell...hozzá az eredeti painkiller..???
  • seAke
    #150
    Jaj valaki küldjön egy mentést a Colosseum pályaán lévő szaugrálás után pls!

    [email protected]
  • fitutufi
    #149
    ehh
  • seAke
    #148
  • davos80
    #147
    Skoda favorit
  • seAke
    #146
    Nem láttam benne azt a részt!

    De azért thx a secretek miatt!
  • Hakapeszi
    #145
    szasztok! leírná valaki, hogy mekkora a painkiller kiegje?
  • DarkJedi
    #144
    Hát.. a secretek elhelyezésében is ugyanolyan elmebetegek a készítők, mint voltak..
  • mikeleroi
    #143
    Elképesztő...
  • mermalior
    #142
    Egy tipp a Painkiller: Battle Out of Hell összes secret megcsinálásához + a Colluseumos ugribugrihoz a piteknél.

    http://www.kalme.de/booh

    Remélem hasznos...

    bye
  • seAke
    #141
    megpróbálom thx all
  • mikeleroi
    #140
    Duplán kell ugrani. Ugrassz, és a leérkezés pillanatában mégegyszer ugrassz.
  • fitutufi
    #139
    még mindig nem sikerült pedig má egyszer feljutottam oda mármint a csőre és véletlen lenyomtam ezt a pechet
    azóta egyszersem !
    úgyhogy aki jó hozzám az elküld egy save-t a csőves utánit kb :D
  • Lacc
    #138
    Be kell állni a földön a lángoló körökbe. Aztán felépül egy kőgólem a téglákból a pályán, odamegy a bosshoz, és tarkónb@ssza, na ilyenkor lehet sebezni.
  • Dynamic
    #137
    Kivégeztem a főszörnyet, de azóta sem tudom hogy kellett:)Először meghaltam, majd 2. próbálkozás után bő 2 perc alatt megcsináltam a pályát, de fingom nem volt, hogy minek függvényében sebződik a szörnyike.Igaz vittem 4-szeres damage kártyát és amikor láttam, hogy sebződik, gyorsan nyomtam neki a kártyát.
  • Dynamic
    #136
    Néhány helyen a szikla kicsit beljebb van.Onnan át lehet ugrani.Mondjuk nekem is többszöri próbálgatás után sikerült.Minden átugrás után nyomtam a quicksave-et.
  • seAke
    #135
    Szar!

    Nem tudom átugrani a harmadik szakadékot a Colosseum pályán...szar az egész!
  • seAke
    #134
    Ott a csőre próbálj meg felugrani....majdnem szétvertem a gépet amire megcsináltam!
  • fitutufi
    #133
    azt hogy kell amikor vok ott a nagy kupolás izébe és szintenként kell ugrálgatni felfelé ilyen feldobo szarokon és az uccsónál nem dob fel akkorára hogy felérjek !
    nah ot hogy kell ???
  • mikeleroi
    #132
    THX

    Hogy erre nem gondoltam...
  • Lacc
    #131
    Szét kell lőni a lángoló rőzséket a keresztek tövében és akkor lehet sebezni.
  • mikeleroi
    #130
    Ezt a f*szt hogy kell kicsinálni?

  • rage
    #129
    Screenshots
  • báttyó02
    #128
    képeket tegyetek be lécci !!