287
Painkiller expansion
  • MerlinW
    #207
    nekem is volt ilyen problémám nfsu2-vel én kompletten gépet cseréltem (alaplap, proci, mem) de a kártya maradt, és jó lett. Sztem más baj lehetett. Talán a kevés memória miatt, vagy az órajel miatt. Nemtom...:(
  • Tigerson
    #206
    Hello!

    Feltettem a gamet és crackeltem, de mindig újra indula gépem, mikor betölt egy pálya.Ugyanilyen gondom volt a Need For Speed Underground 2-vel is, de egy VGA driver scere megtette hatását és működött, még mindig ugyanaz a driver van fent, de gondolom ennek megint más kell.

    Mi lehet a gond megoldása?
  • MerlinW
    #205
    le kell cserélnem ezt az 5600-ost... jájh...:(
  • Shep
    #204
    tényleg nőtt, 9700proval ki kellett kapcsolnom az élsimítást, most 6800gt-vel még nem néztem de szerintem azon is belassulna.
  • MerlinW
    #203
    Tényleg ennyivel nőtt a gépigény vagy csak az első pálya ilyen lassú a sok effekt miatt?

    Az alapjáték fullon repül, míg a kieg, 5-10fps-el vánszorog...

    (intel 3Ghz/1GbMem/FX5600-128M) - nem kéne.. hö:D
  • 1c3
    #202
    Hogy lehet megölni a végső főmonsztrát? Egyszerűen hiába lövöm, még csak sebződni sem akar.
  • mohojojo
    #201
    Érdeklődni szeretnék hogy MULTIPLAYER be LAN on nem igazán működik nem tudtok valamit mert kiírja hogy invalid CDKEY stbb. köszi
  • KranaZoli #200
    Hali!

    Azt hallottam, hogy ez a BOH egy kiegészítő cuccos és kell hozzá az első gamma. No, az megvan.

    Hogyan kell telepíteni ezt a cuccost? (gondolok itt a patch-re is) Szal így jó?

    1.) PainKiller
    2.) Patch
    3.) BOH
    4.) Crack

    Vagy másképp kellene?
  • Dave77
    #199
    Végigtoltam Nightmare fokozaton, de asszem legközelebb nem leszek önmagam (meg billentyűzetem, egerem és egyéb tárgyak körülöttem) ellensége. Ez kész őrültekháza. Sokszor örültem, hogy túléltem egy pályát, nem még hogy a tarot kártyákkal foglalkozzak. No és a secretek... szuper máriót megszégyenítő ügyességgel ugri-bugrizzak el hozzájuk mint vmi platformban. Huhh... (Lesz ennek folytatása?)
  • RaptorZ
    #198
    Aki a Colosseum pályán a szakadékoknál nem akar minden ugrást kicentizni, vegyen egy Move Faster kártyát. Azzal minden gond nélkül meg lehet csinálni
  • Glpetyus
    #197
    gamecopyworld.com
  • nyni
    #196
    Hello!
    Kerlek titeket,ha valakinek meg van az elso resz,akkor kuldje el nekem a crack-jet,kerem!!!Nincs crack-em es nem fut a jatek.Legyetek szivesek es kuldjetek el nekem a [email protected] cimre az elso resz crack-jet!!!Koszi elore is.Hello!
  • Frank99
    #195
    a Leningrádi volt a legnehezebb.
    Bár easy-ba játszottam végig....
  • Ma2ska
    #194
    Igen... a Leningrádi pálya kissé mintha nehéz volna? Valami tápoló kártya kéne mert ez nem állapot már tankok, kamikáze-k meg amit el lehet képzelni. Ja meg minden katona alapból gránátot hajigál.
  • JackDaniels #193
    Én még csak ismertetőt olvastam erről a kiegészítőről, de nagyon dícsértek a cuccot. Tényleg ennyire frankó? Mert akkor kipróbálom! A Painkiller nekem is nagyon bejött, csak még lusta voltam újra feltenni.
  • Frank99
    #192
    én is így jártam tegnap....
  • rage
    #191


    Uninstalláltam a Painkillert
    Az uninstall végén ezt kaptam.

    Yes-t választottam, mire újraindult a Windows
    Gondolom, a kérdés erre vonatkozott volna...
    Azért elég érdekes.

    Azt hittem, XP-ben már nincsenek ilyen üzenetek:)
  • Esrohnoil
    #190
    Daydreemen nem kapsz kártyát ha jól emlékszem.
  • Fro5t
    #189
    hi all. A daydream utan a 2 fokozat nehézségen ha elkezdem játszani akkor megkapom a kártyákat?, vagy daydreemen is kapok kártyákat ha teljesiitem a kuldetést?
  • reaper4
    #188
    ha nem nightmare-n nyomja a gamer akkor nincs ez a pálya?
  • Lacc
    #187
    Hát passz, én nightmaren nem tolom ezt végig az biztos :)
  • reaper4
    #186
    segítsen már valaki!!
    szeretném folytatni a gamét.
  • reaper4
    #185
    itt akadtam meg én is. örülnék ha valaki válaszolna.
    előre is thx
  • hattila
    #184
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogy a fenébe lehet leszedni Nightmare-n a 4. pályán az egyedül álló pókot.
    Addig rendben amíg leszedem a fél életét, az sima ügy csak lőni kell puskával, de ímikor begajdul és cikrázik utána akármivel lövöm semmi.
    Már körbe körbe szaladozok az ágyúkhoz , de se tátott szájjal, sem máshogy nem sebződik az ágyúktól sem.
    Valami ötlet?

    eddig 2 kártya megva Nightmare-n ( 1. 2. ) de a 3. pálya az lehetetlen, azt csak duplatöltényes kártyával lehetne minimum, de arra meg nincs pénz.
  • Devids Pro
    #183
    Sikerült túljutnom
    Kössz a segítséget Glpetyus
  • fitutufi
    #182
    én is ott vagyok már lassan 2 hete :DDDD
  • berlinboy6329
    #181
    szarok be!!mióta van gém?má ezt is szerezni kell!!!
  • Glpetyus
    #180
    Próbálkozz csak,mert a csőre KELL ugrani :)
  • Devids Pro
    #179
    Egy kis segítség kéne nekem:
    Azon a pályán ami úgy kezdődik, hogy a távcsövessel kell lődözni a tetőkön álló fegyvereseket (asszem 3. pálya de nem biztos) na most eljutottam egy terembe ahol rengeteg ilyen ellent kellet leölni. Le is öltem őket. Van iylen fellövő bigyusz amivel szintenkéntlehet felfele ugrálni. Most én a legfelső alati szinten vagyok. Haott fellövöm magam nem lök fel annyira hogy be tudjak ugrani a beugróba:) Azt hogy kell megcsinálni? A csőre is próbáltam felugrani de az 50-ből ha 1* sikerült de akkor is lecsúsztam róla szóval az sem siekrült:)

    HA valaki megmondaná a megoldást nagyon örülnék. Előre is kössz!
  • seAke
    #178
    Akkor szívesen!
  • nmarci99
    #177
    Már megoldódott!
  • nmarci99
    #176
    Sziasztok! Valaki tudna abban segíteni, hogy mikor beteszem az expansion pack cd-jét, akkor azt írja, hogy már telepítve van, és nem tudom instalálni...
    Előre is köszi!
  • Shep
    #175
    igen özben már sikerült, jelenleg a colosseum pályán vagyok.
  • Dynamic
    #174
    Ugyanúgy kell, mint a többi pókszerű izét;)
  • Sil3nt
    #173
    10 pályából áll
  • Shep
    #172
    A Dead City nevű pályán a két kocsidobáló megölése után jön az alagőtból egy pókszerü izé, azt csak lőni kell vagy van vmi trükkje?
  • Shep
    #171
    milyen hosszú a kiegészítő?
  • artschiatwork
    #170
    1.5-re patcheli a játékot, szóval tartalmazza.
  • Faki
    #169
    jaaa, hogy ott tartassz, akkor nemszótam
  • fitutufi
    #168
    nem felfelé kell a csőre ? a legtetejére jussak ?